X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr początki
Odpowiedz

początki

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzies przeczytałam,ze jestes 83 rocznik:) Ja tez 83 :) Patrz jaki zbieg okoliczności :) Cos w tym jest ;)

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) choć podobno nie ma przypadków. Mi jakiś czas temu internistka powiedziała, że jestem stara. Dopiero wtedy zaczęłam mieć problem z mówieniem na głos ile mam lat. Przeszłyśmy podobną drogę.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to się staro poczułam jak przy tych badaniach prenatalnych lekarz mówił,ze jak na mój wiek,to...I te obliczenia dziwne...No..juz ostatni dzwonek dla nas...:) Wiesz,ze ja cały czas sie boje czy serduszko mu nie przestalo bić..? Chyba przestane się martwić dopiero jak sie urodzi...Chociaz nie...potem juz cale życie będę się martwic czy oddycha... Ehhh...

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak... ja już czuję, że choć powtarzam sobie, że jak jutro będzie ok to przestaję się martwić ale już czuję pod skórą, że zacznę się martwić o serduszko... Powiedziałam teściowej dokładnie co Ty, że dopiero jak się urodzi to się uspokoję... no cóż... Mamuśki pełną gębą :D teraz już nie ma zmiłuj :D

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie że mam silniejsze upławy. Nie jakieś hiper mocne ale są większe. To nie przeszkadza "zaczopowaniu"? Może to głupie pytanie ale nie mam pojęcia...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny każda z nas ma obawy taka już nasza natura,
    Aneczka jak zobaczysz serduszko to trochę się uspokoisz pisze trochę bo sama po tym jak ujrzałam serduszko to wyluzowalam ale do następnego terminu usg i znowu obawy czy wszystko jest wporzadku i tak w kółko do tej pory sprawdzam papier w toalecie i macie rację chyba odetchniemy jak maluszki będą z nami choć martwić będziemy się zawsze. Dobranoc mamuśki ;-)

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caramel - dokładnie, to ciągłe sprawdzanie papieru :D jest jak mówisz. Oby czas szybko zleciał, mogły odetchnąć i zabrać się do ciężkiej harówy :D
    Spokojnej nocy dziewczyny!

    kaszuba lubi tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaaaa...ten papier...masakra...W dzień i w nocy sprawdzam czy nie ma krwi,chodziaz u mnie wczoraj rano jak zobaczyłam trzy maluteńkie kropki,to zaczęłam się trząść,ale to było albo zacięcie od golenia,albo po prostu za mocno przejechalam papierem,bo tam teraz tak wszystko ukrwione...wiec uważajcie moje kochane -wszystko co w tamtym miejscu robienie,to delikatnie ;) Ale co się natrzęsłam,to sie natrzęsłam ...
    Aneczka a co z tym śluzem Twoim? Pamiętaj,ze kazda ma inaczej i na pewno nie przeszkadza to malenstwu :)
    Ze mnie to na początku woda leciała,ze majtasy mokre:) a teraz mam taki kremowy,ale kazda ma inaczej...

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma go dużo ale jakoś mnie dziwił. Tym bardziej że jakoś na rozum wydawałoby mi się że jak ma być zaczopowane to lecieć nic nie powinno a tu leci... Ale mi rozumu brak... Dziś znów mniej mnie wszystko boli a w związku z tym zwiększyły się obawy o odpowiedni poziom wszystkiego co potrzebne dla rozwoju maleństwa... Już nie rośnie, że nie boli brzuch? Już nie je, że ani cycochy, ani nic nie doskwiera? O 11:20 wychodzę na usg. I zaczynam się czuć jakbym szła na ścięcie. Ehhh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 09:11

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No! Okruszek ma całe 8 mm 6 tygodni i 5 dni :) serduszko bije, a w obrazie nie ma niepokojących objawów!!! :D jupi! ale się cieszę!! A mężuś taki dumny :) zobaczył nawet przede mną :D Jak dobrze, że pojechał ze mną bo poczułam się bezpieczniej i lepiej przed samym badaniem :) no to czas się nagrodzić :) dziś fasolka po bretońsku. Ostatnio mam wielką ochotę na pomidory!

    dddodiii, Klara87, fresa, Renia7910 lubią tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeeeeeeest!!!!!!!!! Cudownie:D Ale sie ciesze:) masakra:):):) jak obliczyl Ci na 6t5d,no to IDEALNIE:) Teraz,to juz wszystko się uda:) Ale sie ciesze:)Tak bym Cie chciała usciskac:)

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dbaj o siebie kochana i jedz ba co Ci przyjdzie ochota:) Ale cudownie:) Ja wiedziałam,ze jest serduszenko i ze wszystko gra:)

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodi! Dzięki wielkie! Dałaś mi niesamowite wsparcie!!!

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka1983 wrote:
    No! Okruszek ma całe 8 mm 6 tygodni i 5 dni :) serduszko bije, a w obrazie nie ma niepokojących objawów!!! :D jupi! ale się cieszę!! A mężuś taki dumny :) zobaczył nawet przede mną :D Jak dobrze, że pojechał ze mną bo poczułam się bezpieczniej i lepiej przed samym badaniem :) no to czas się nagrodzić :) dziś fasolka po bretońsku. Ostatnio mam wielką ochotę na pomidory!


    Moje gratulacje ;) mam nadzieję że już chociaż troszeczkę się uspokoisz :)

    co do śluzu ja na początku nie miałam żadnego a naczytałam się na różnych forach że dziewczyny "zalewa" (i to kolejny dowód że każda z nas jest inna), ale i z czasem i pojawił się śluz i tak jak dddodiii piszę "woda i majtasy mokre" :D więc od jakiegoś czasu wkładki non stop :)

    aneczka1983, dddodiii lubią tę wiadomość

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda z nas inna :) dokładnie. Uspokoiłam się o wiele bardziej. Mocno podkręciło nie czytanie różnych stron. Teraz np. zastanawiam się czy maleństwo nie jest zbyt małe czy może portale podają nie wg "naszych" tygodni tylko wg tygodni maluszka... w każdym razie jest lżej :) ufff... choć zwaliło mnie z nóg i teraz czuję się jakby przejechał mnie jakiś walec.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czytam za każdym razem,czy dobrze rośnie...Chociaż tym najmniej sie przejmuję,bo u mnie to ciągle jakieś problemy wychodzą...jak nie torbiel,to jakaś taśma,to zapalenie pęcherza...głowa mała ile może być problemów w ciaży...
    Musimy być silne i isć do przodu,a przede wszystkim dbać o siebie,w Nas jest mały dzidziulek i to MY jesteśmy za niego najbardziej odpowiedzialne :) i to jest w tym wszystkim NAJpiękniejsze :)
    Twój jest idealny jak na ten wiek ciąży,moj też miał 1cm jakoś w począku 7tygodnia i rośnie ładnie cały czas,więc Twój na pewno też bedzie rósł prawidłowo:)

    Caramel,a Ty już wiesz jaka płeć?Bo mi na prenalanych nie chciał mówić,bo nie pewne,ale widzę,że już wiekszość wie w tych tygodniach...

    Aneczka,a Tobie tak samo zleci jak mi-zobaczysz:)
    Najważniejsze,żeby nasze maluchy były całe i zdrowe,nic więcej się nie liczy;)
    Strasznie się cieszę,że masz dwa serduszka:)

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) tak dwa serduszka :)
    wiesz... ja czuję, że to chłopczyk. Jakoś od samego początku. Kto wie, może to będzie silna dziewczynka ;) Dziś lekarka powiedziała mi że często nie widać płci bo tak się dzidziuś układa, że nie widać.... I ja się cieszę i jestem spokojniejsza.

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodiii mi powiedział, że jeszcze za wcześnie :), może coś próbować zgadywać ale to nie ma sensu bo później okaże się co innego:) po cichu liczę na chłopaka ;) dla dziewczynki nawet nie mam pomysłu na imię ale tak szczerze to żeby było zdrowe a płeć obojętna ;)

    aneczka1983, dddodiii lubią tę wiadomość

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam całą masę imion dla dziewczynki ale dla chłopca nic - a czuję chłopca no i ot... Mi się wydaje, że jak nam "coś" podpowiada ciążę to i to "coś" potrafi podpowiedzieć płeć :)
    czas pokarze ;)

    Caramel, dddodiii lubią tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie,to moze i lepiej,ze jeszcze nam nie mówili,bo człowiek sie nakręci,a potem sie okazuje,ze wychodzi co innego :)
    Tak jest-najważniejsze,żeby bylo zdrowe i cale-z rączkami,nóżkami,paluszkami,noskiem,usteczkami i oczkami :) Nic więcej nie chce...u mnie jest jeszcze to ryzyko,ze straci rączkę,nóżkę...Bo mam taśm owodniową,choc mój lekarz mówił,ze to są naprawde bardzo rzadkie przypadki i mam sie tym w ogóle nie martwić ,to jednak moge być tym rzadkim przypadkiem...
    Mowie Wam dziewczyny-od samego poczatku mam zmartwienia...ale juz przestałam sie przejmować,bo i tak nie mam na to wpływu...
    Najważniejsze zdrowe :)
    Chociaż mamy juz imię i dla dziewczynki i dla chłopaka,ale mi to tez obojętne :)

    A jiz druga noc sie obudziłam jak mi się przyśniło,ze mnie kopnął...masakra:) i myślałam,ze to naprawde:)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ