X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • taka ja Ekspertka
    Postów: 256 69

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka30 wrote:
    Stracham się przed środowym usg, 2 razy przeżyłam ciążę obumarłą i boję się, że znów serduszko przestało bić. Staram się myśleć pozytywnie, ale moja głupia głowa sama pisze takie scenariusze.

    A co u Was dziewczynki ?

    Ja ostatnio mialam usg 1wszego grudnia.. ciekawe kiedy babla znow zobacze ^_^
    a Ty kochana sie nie martw! Wszystko bedzie dobrze ;) wierze w to

    0d1yvfxmdojt0wtx.png
    mhsv9vvj38xtzexh.png
    Aniołek [*] 09.2014
    bfarxzdvx9ij8inn.png
  • elfiona Przyjaciółka
    Postów: 97 37

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja jestem w 6 tygodniu ciazy.

    Nie mialam jakis szczegolnych objajow ale kilka dalo mi do myslenia:

    - mam sucha cerę a o drazu twarz zaczęła być tłusta, wlosy musiałam myć codziennie
    - nie mogłam wytrzymać bez czegoś słodzkiego do kawy.
    - teraz bolą mnie i swędzą piersi.
    - śluz przed okresem a zawsze było sucho

    w57v9n73tsztg0x5.png
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynka no właśnie wiem że u szczupłych kobiet szybciej widać brzuch ... ja też jestem szczupła a każdy mi mówi że już widać :D ....
    Ann89 poczekaj jeszcze... jednak moim zdaniem skrzep krwi nie wróży dobrze :/ no ale czekaj cierpliwie :)
    Taka ja wow! Ty już w 26 tygodniu :) zazdroszczę ze już niedługo będziesz mieć babla na świecie :) . I Was też tak mrozi? ;
    :/ nie da się do sklepu iść :/

    taka ja lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elfiona wrote:
    dziewczyny ja jestem w 6 tygodniu ciazy.

    Nie mialam jakis szczegolnych objajow ale kilka dalo mi do myslenia:

    - mam sucha cerę a o drazu twarz zaczęła być tłusta, wlosy musiałam myć codziennie
    - nie mogłam wytrzymać bez czegoś słodzkiego do kawy.
    - teraz bolą mnie i swędzą piersi.
    - śluz przed okresem a zawsze było sucho
    też jestem w 6 tygoddniu;)
    i jeśli chodzi o cerę to od czasu d czasu na twarzy pojawiał się wyprysk, teraz z 8 naraz :D
    śluzu mam tyle, że często biegam do łazienki w strachu czy aby czasem nie okres;p
    a słodycze zawsze lubiłam,wiec nie widze zmian ;p

  • Balerina Ekspertka
    Postów: 162 146

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, jestem tu nowa. Obecnie w 5tym tygodniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 12:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwszym objawem było potworne zmęczenie i senność, więc zwalałam to na przepracowanie, później zaczął mnie boleć biust, tak że się dotknąć nie dało i podbrzusze jak na okres, dodatkowo w święta potrafiłam zjeść mnóstwo kapusty, której dotychczas nie trawiłam. Na sam koniec @ nie przyszła, więc 2 dni po terminie zrobiłam test i wyszła blada, ledwo widoczna kreska, więc pojechałam do laboratorium i zrobiłam betę, która pięknie podrosła ;) mdłości zaczęły się ok tygodnia później...

    w czwartek idę na pierwszą wizytę do ginekologa, wg tutejszego kalendarza zaczynam jutro 7 tydzień i się zastanawiam czy coś zobaczę na USG

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little Red Fox ja już w 6 tyg widziałam serduszko :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111, ja też mam nadzieję, że zobaczę :) już się nie mogę doczekać...

  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, Dołączam do przyszłych mamusiek. 6tydzień i niestety dopadły mnie już mdłości :-/ Elfiona - też mnie ciągnie do słodkiego :-D Wiem, że za dużo nie można sobie pozwalać, ale od czasu do czasu trzeba zaspokajać swoje potrzeby hihi W czwartek idę na pierwsze badanie... Już raz byłam w ciąży, ale niestety... poronienie w 6 tyg. Tak się teraz boję... Staram się myśleć pozytywnie, ale jak już raz ktoś się "sparzy" to potem się to pamięta. Oby tym razem było dobrze i powitamy we wrześniu nasze maleństwo :-) Czego wszystkim życzę.

  • taka ja Ekspertka
    Postów: 256 69

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania181111 wrote:
    Martynka no właśnie wiem że u szczupłych kobiet szybciej widać brzuch ... ja też jestem szczupła a każdy mi mówi że już widać :D ....
    Ann89 poczekaj jeszcze... jednak moim zdaniem skrzep krwi nie wróży dobrze :/ no ale czekaj cierpliwie :)
    Taka ja wow! Ty już w 26 tygodniu :) zazdroszczę ze już niedługo będziesz mieć babla na świecie :) . I Was też tak mrozi? ;
    :/ nie da się do sklepu iść :/

    to prawda :) juz blizej niz dalej, z obliczen bestbelly wynika ze pozostalo jeszcze 14 tygodni.. nie wiem kiedy ten czas zlecial nawet, jeszcze calkiem niedawno cieszylam sie z tych pieknych dwoch kreseczek a tu niebawem (bo 12stego stycznia) zaczynam ostatnia prosta - 3ci trymestr. I w sumie jak w drugim trymestrze byly luzy (odpoczynek bo straszliwych poczatkach :D ) tak teraz ciaza znow daje sie we znaki hehe tym razem w troche inny sposob, brzucho juz konkretnie poszedl do przodu (w sumie chyba w ostatnim miesiacu tak podskoczyl) no i te puchnace stopy ehhh juz wszystkie buty male :o i skurcze lydek w nocy od czasu do czasu ale bol przerazliwy.. z tych przyjemniejszych to regularne harce i figle pietro nizej hehe, malemu widac u mamy najlepiej

    0d1yvfxmdojt0wtx.png
    mhsv9vvj38xtzexh.png
    Aniołek [*] 09.2014
    bfarxzdvx9ij8inn.png
  • taka ja Ekspertka
    Postów: 256 69

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    apropo mrozu to u nas tez ziiimnnnooo, az sie nie chce wychodzic ale ja niestety musze :p moj czworonog przeciez nie bedzie caly dzien w domu siedzial :D przy okazji dba o moje zdrowie haha

    0d1yvfxmdojt0wtx.png
    mhsv9vvj38xtzexh.png
    Aniołek [*] 09.2014
    bfarxzdvx9ij8inn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, sprawe mam.. ten moj okres jest bardzo dziwny.. zawsze pierwsze dwa dni leci ze mnie jak z kranu - zywa krew. Wczoraj poznym wieczorem mialam zabarwiony na rozowo sluz. Dzis rano wydawalo mi sie ze mialam skrzep krwi ale specjalnie sie nie przygladalam.. no i moze to byl tylko sluz z nocy mocniej zabarwiony.. jest prawie 22 a ja mam ledwo przybrudzona podpaske. Tak lekko, ze ledwo widac jakies przybrudzenie. Po skorzystaniu z toalety na papierze zostaje zarozowiony sluz. Tyle. Nigdy przed okresem tez nie mialam plamien. Jestem w ok 10 dniu po owulacji. I teoretycznie w 35dniu cyklu gdzie w 29 powinnam byla dostac okres. Wczoraj mialam jednodniowy spadek temperatury. Dzis znow wysoko. Czy mozliwe zeby tak wygladalo cale to krwawienie podczas zagniezdzania? Zawsze tez umieram z bolu podczas okresu, wzdecia, tkliwosc i te sprawy a tu nic.. jak sie bardzo skupie na swoim ciele to tylko czasem cos mnie tam na dole "pociagnie" i to wszystko.

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 najlepiej zrób test i będzie wiadomo albo betę zrób :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ale nie wiem kiedy ten test zrobic.. i czy w ogole jest sens..

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann, jesli masz cykle regularne, to najlepiej test robic w dniu spodziewanej miesiaczki - około 14 dni po owu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 03:50

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 03:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja po połówkowych - Mały pozostanie małym, wyprawkę można w kolorze niebieskim :) Waży około 450gramów, serduszko 4 komorowe, dwie nózki, dwie rączki, jelitka zamknięte w powłokach, dwie nereczki, pęcherz pracuje, ogolnie wszystko w normie, maluszek zdrowy! ❤️

    Martynka30, taka ja lubią tę wiadomość

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatiB ma rację zrób test po dniu spodziewanej @ :) ja zrobiłam w 34 dc(bo wolałam się nie nakrecac) i od razu wyskoczyła druga kreska :).
    NatiB to super ze maluch zdrowy :) najważniejsze że jest wszystko ok :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja swój pierwszy test wykonałam w 30 dc w Boże Narodzenie - na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał mnie częstować alkoholem, wyszedł negatywnie, stwierdziłam, no trudno, następnym razem się uda, ale powtórzyłam 34 dc i wyszła ledwo widoczna kreska ;)

  • Marteczka86 Znajoma
    Postów: 29 4

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.....Niewiem co mam myslec.Nasze staranie od zidzie trwaja juz bardzo dlugo.Robilismy badania.Ja jestem zdrowa.Moj maz ma male problemy.Okazalo sie ze jego zolniezyki sa za malo ruchliwe.Lekarz kazal mu brac trzymiesieczna kuracje L-karnityna.I wlasnie.Kuracja dobiega konca.Zostalo mu jescze z 8 tabletek.Okres mialam od 18 grudnia.Wychodzi ze owu byla 31.I tulanko bylo 30 grudnia i 3 stycznia.I tu zaczynaja sie jaja.Bo 3 dni od owu zaczal bolec mnie cycuch.Ale tylko jeden...Z reguly ten jest jakby bardziej wrazliwy,bo przed@ tez on mnie bardziej boli.Ale nigdy nie bolaly mnie 3 dni po owu!!!i to tak od zew strony i od dolu.....Ktoras tak miala i pokazalo ciaze?

    pomocy...:/

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka86 wrote:
    Hej dziewczyny.....Niewiem co mam myslec.Nasze staranie od zidzie trwaja juz bardzo dlugo.Robilismy badania.Ja jestem zdrowa.Moj maz ma male problemy.Okazalo sie ze jego zolniezyki sa za malo ruchliwe.Lekarz kazal mu brac trzymiesieczna kuracje L-karnityna.I wlasnie.Kuracja dobiega konca.Zostalo mu jescze z 8 tabletek.Okres mialam od 18 grudnia.Wychodzi ze owu byla 31.I tulanko bylo 30 grudnia i 3 stycznia.I tu zaczynaja sie jaja.Bo 3 dni od owu zaczal bolec mnie cycuch.Ale tylko jeden...Z reguly ten jest jakby bardziej wrazliwy,bo przed@ tez on mnie bardziej boli.Ale nigdy nie bolaly mnie 3 dni po owu!!!i to tak od zew strony i od dolu.....Ktoras tak miala i pokazalo ciaze?

    pomocy...:/
    Nooo ja tak nie miałam ... chyba musisz poczekać do @ ... ja przed zajściem w ciążę co miesiąc mialam objawy ciazy A @ przychodziła ... W cyklu którym zaszlam to okres mi się spoznial tydzień i z ciekawości zrobiłam test i wyszły od razu dwie kreski- radzę cierpliwie poczekać bo bol piersi to moim zdaniem żaden objaw bo przed @ też bola:/ no ale każda kobieta ma inaczej :) trzymaj kciuki :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ