X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Majka24 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Pierwszy raz pisze na tego typu stronie Ale liczę że może któraś z Was mi powie co i jak bo jak czytam o tych Waszych pierwszych objawach ciąży to nie wiem co mam myśleć. Ostatni okres miałam 4 grudnia 2015, a z przytulanko było 29 i 30 grudnia czyli w 26 i 27 dc. Najpierw bez prezerwatywy Ale tylko chwilka a potem już w prezerwatywie i do końca. Teraz @ spóźnia mi się już 5 dzień :-( i od 2 dni boli mnie lewy jajnik. Mam też taką białą gęstą wydzielinę, nie jest jej dużo. Któraś z Was może tak miała? Proszę o radę. Na test jeszcze za wcześnie co nie?

    Majka24
  • Marteczka86 Znajoma
    Postów: 29 4

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu.Wiem.Mnie piersi zawsze bola przed okresem,
    ale max z tydzien przed...A nie dwa tygodnie wczesniej...:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 13:42

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka86 wrote:
    Aniu.Wiem.Mnie piersi zawsze bola przed okresem,
    ale max z tydzien przed...A nie dwa tygodnie wczesniej...:/
    Poczekaj cierpliwie :) może faktycznie to ciaza :) ja jak zaszlam to mnie bolały piersi Ale zupełnie inaczej ;)

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Majka24 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie praktycznie zawsze przed @ bolały piersi, tak z 4-5 dni przed, czasem nawet tydzień. Miesiąc temu przed @ to było dziwne bo nie bolały mnie w ogóle nic a nic, ale @ przyszła. W tym miesiącu też w ogóle mnie nie bolą, nie wiem co jest zgrane. :-/

    Majka24
  • Marteczka86 Znajoma
    Postów: 29 4

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm.Poczekam najcierpiwiej jak moge :) choc to trudnie,bo bardzo oczekujemy tej ciazy:)

  • Marteczka86 Znajoma
    Postów: 29 4

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tez bolaly cie zaraz po owu?

  • ania181111 Autorytet
    Postów: 1643 2229

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka24 wrote:
    Mnie praktycznie zawsze przed @ bolały piersi, tak z 4-5 dni przed, czasem nawet tydzień. Miesiąc temu przed @ to było dziwne bo nie bolały mnie w ogóle nic a nic, ale @ przyszła. W tym miesiącu też w ogóle mnie nie bolą, nie wiem co jest zgrane. :-/
    też tak miałam często :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]km5shdgeo9f0pp2m.png[/link]
  • Majka24 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka86 wrote:
    a tez bolaly cie zaraz po owu?
    Jeśli do mnie to pytanie to bolały mnie tylko przed @. Może to głupio zabrzmi ale nigdy nie wiem kiedy u mnie jest owu :-D

    Majka24
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka, a cykle masz regularne? Bo jesli masz regularne to 27 dc to na pewno za pozno na owulacje

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Majka24 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatiB wrote:
    Majka, a cykle masz regularne? Bo jesli masz regularne to 27 dc to na pewno za pozno na owulacje
    No własnie mam raczej regularne bo między 29 a 31 dni i nie wiem kiedy teraz moge zrobić test :-( doradzcie coś dziewczyny...

    Majka24
  • Martynka30 Autorytet
    Postów: 3967 2843

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje, ja już po wizycie. Boże jaka ja jestem szczęśliwa. Cudziątko ma się dobrze ma prawie 4cm ( dokładnie 38,9mm) i serducho mocne, biło 178bpm. Tak się wierciło, kręciło, że lekarz miał problem żeby je zmierzyć. Machało rączkami do nas, nóżkami. Nie dotrwałam nigdy tego momentu, na sam koniec o mały włos nie zaczęłam płakać, łzy mi poleciały w samochodzie.

    taka ja, Szotka lubią tę wiadomość

    Mama 3 Aniołków- 2.06.14 Zuzia 10tc,12.09.14 Dominiś 10tc, 12.05.15 Kropusia
    f2wl3e5eai92376u.png
    Synek 54cm, 2800- urodz 36/37tydz
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale z tego co piszesz to są serio mega nikłe szanse na ciąże, dni płodne prawdopodobnie miałaś między 11 a 16 dniem cyklu przy cyklach 30 dniowych. Jesli faktycznie cykl by Ci sie przesunal i owulacja wypadla na 26 dc, to test mozesz zrobic po okolo 14 dniach.

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Majka24 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To muszę poczekać jeszcze tydzień i zrobię test, chociaż nie wiem czy wytrzymam i może w poniedziałek pójdę na betę. 12 dni po stosunku powinna być już wiarygodna nie? Jeśli to nie ciąża to nie wiem skąd takie opóźnienie mojej @.

    Majka24
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z krwi bedzie wiarygodna na pewno :)

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Majka24 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co może oznaczać śluz zabarwiony na różowo? Właśnie u siebie taki zauważyłam.

    Majka24
  • Judy Przyjaciółka
    Postów: 110 87

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka moze to implantacja zarodka?? Nie wiem na jakim etapie dokladnie jestes.

  • Majka24 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majka24 wrote:
    Hej dziewczyny! Pierwszy raz pisze na tego typu stronie Ale liczę że może któraś z Was mi powie co i jak bo jak czytam o tych Waszych pierwszych objawach ciąży to nie wiem co mam myśleć. Ostatni okres miałam 4 grudnia 2015, a z przytulanko było 29 i 30 grudnia czyli w 26 i 27 dc. Najpierw bez prezerwatywy Ale tylko chwilka a potem już w prezerwatywie i do końca. Teraz @ spóźnia mi się już 5 dzień :-( i od 2 dni boli mnie lewy jajnik. Mam też taką białą gęstą wydzielinę, nie jest jej dużo. Któraś z Was może tak miała? Proszę o radę. Na test jeszcze za wcześnie co nie?
    Judy, jestem na takim etapie

    Majka24
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluz zabarwiony na rozowo moze oznaczac ze idzie miesiaczka, tak mysle

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • Marteczka86 Znajoma
    Postów: 29 4

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejka....ja mam 19dpo i swiruje:)leze pod kocem ,bo nie moge sie zprzeziebienia wyleczyc i tak mi w brzuchu smiesznie jezdzi!Gosno strasznie:)i ta piers bolaca nie daje mi spokoju.Pierwszy raz w zyciu cos takiego mam....Bardzo bym chciala bobaska.Mamy syna 11 letniego i od 4 ponad lat staralismy sie o dziecko.Tzn poprostu sie nie zabezpieczalismy....I wyszlo ze mojego meza zolniezyki sa wolne....Kuracja dobiega konca i ja swiruje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga83 wrote:
    dobry wieczor wszystkim. mam do was pytanie - jakis czas temu ogladalam program w ktorym ginekolog mowil o pierwszych objawach ciazy. mnie zainteresowala taka rzecz - niektore kobiety w czasie gdy powinna pojawic sie @ maja takie objawy jak na zapalenie czy grzybice tzn. dziwna wydzielina, gesta bialo-zoltawa, a takze lekkie swedzenie. czy ktoras z was miala moze takie objawy?

    Ja miałam najpierw kłucie w jajniku w trakcie owulacji, potem ból obu jajników i infekcja.
    Przed @ wrażliwsze piersi, @ brak i blada druga kreseczka. Po 5 dniach po spodziewanym @ dwie grube krechy.

‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ