X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Promyczek_91 Ekspertka
    Postów: 138 69

    Wysłany: 26 lipca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro oczywiscie ze Cie znamy. Podczytywalam Ciebie i ten watek jak staralam sie o 1 dzieciatko a teraz taka cudowna wiadomosc! Trzymam za Ciebie kciuki! Życzę spokojnej ciazy i zdrowego dzidziusia :-)

    Kacperek <3
    zrz6j44jjz79nrpx.png
    Aniolek [*] 04.04.17
    2nn3e6hhxf8nkpcs.png

    Nadzieja umiera ostatnia :-)
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 26 lipca 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyczek_91 dziękuję!:D No i życzę tego samego!!!:D

    Promyczek_91 lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Zuziak Znajoma
    Postów: 22 11

    Wysłany: 27 lipca 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponad rok temu zaszłam w ciąże-totalna wpadka, ale wiedziałam od poczatku. W niu spodziewanej @ plamienie-trwało ze dwa dni, piersi nie mieściły się w żaden stanik (jakby w ciągu jednej nocy urosły ze dwa rozmiary), do tego ból taki, że ani stac ani leżeć. Czułam się ogólnie taka spuchnięta, za duża i ociężała. Niestety wtedy nie skończyło sie to wszystko dobrze-puste jajo.
    Teraz myślę, że mniej więcej w momencie kiedy wszystko pięknie się zagbieżdżało bylismy akurat na wycieczce w górach. Morderczy dwudniowy spacer. Nie mogłam iść za bardzo i po pierwszym dniu potwornie bolało mnie w podbrzuszu, ale tłumaczyłm to sobie zakwasami. Ból pojawia się do dzisiaj, gdzie wszystko jest potwierdzone. Doszedł teraz ból piersi (4-5tydzień od ostatniej @), ale taki do wytrzymania i potwornie chwilami chce mi się spac. Siedzę coś robię a nagle czuję, że jak sie nie położę spac to się przewrócę.
    I tyle, nic mniej nic więcej.

    2nn3flw1p8tkd08p.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 27 lipca 2017, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziś troszkę wystraszyłam drugą betą - pierwsza była 256,8, druga aż 723,3 O.o
    Kiedy umawiałyście się na pierwszą wizytę? Mój lekarz w klinice przyjmuje tylko w poniedziałki, na najbliższy już mnie na pewno nie zapiszą;/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 28 lipca 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, Objawów miałam na początku starań co miesiąc po kilka hahaha :D W tym cyklu akurat w czasie owulacji przebywaliśmy nad morzem 2 tygodnie :) Wyluzowałam się na tyle na ile mogłam, wreszcie przestałam myśleć o pracy, o robieniu dzidziusia, po prostu bawiliśmy się dobrze :D To był 6 cykl starań. Owulację w tym miesiącu miałam wcześniej niż zwykle bo 10 dnia cyklu :O Ale na wszelki wypadek zabrałam na urlop testy owu :) Więc "wstrzeliliśmy się" idealnie!
    Moje pierwsze objawy, jakieś 6-7 dni po owu, z których nie zdawałam sobie sprawy:
    - wysyp "kaszki" na czole (ponad 10 lat na twarzy nie pojawiały się żadne wypryski)
    - chwilowe kłucie piersi (jakby ktoś wbijał igłę w okolice sutek) plus wrażliwe piersi
    - delikatny, ciągnący ból w dole brzucha, troszkę jak na @, ale dużo lżejszy i tak do dziś, lecz dzisiaj dużo mocniejszy plus dziś brak apetytu i odrzucenie od kawy :O

    3 dni przed terminem @ 2 bezsenne noce, czułam, że się rozpływam, topie, ciekło ze mnie niemiłosiernie. W dniu kiedy miałam wziąć ostatni raz Dupka zrobiłam test (2 dni przed spodziewaną @ ) wyszła druga blada kreseczka :O W tym samym dniu pognałam na betę (wczoraj) i dzisiaj odebrałam wynik, nie jest wysoki, ale jest!!! 41,6 mIU/ml. W poniedziałek powtórzę żeby sprawdzić przyrost ;)

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Megiiii Autorytet
    Postów: 770 140

    Wysłany: 28 lipca 2017, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również co miesiąc przez pół roku miałam wszystkie objawy ciąży, a w cyklu, w którym okazało się, że to ciąża - byłam przekonana o nadchodzącym okresie.
    Jedyna różnica przed była taka, że zamiast ochoty na słodycze miałam brak apetytu. Zawsze miałam ból piersi przed i inne nieprzyjemne objawy PMS. Dwa dni przed okresem miałam brązowe plamienie, kiedy na drugi dzień znowu się pojawiło byłam pewna, że zaraz zacznie się okres. Na trzeci dzień miła niespodzianka i blada kreska na teście.
    Przez cały tydzień nie miałam innych objawów, poza typowymi na okres. Dopiero jak dostałam plamień w 5 tyg. i lekarz przepisał mi Duphaston zaczęły się stopniowo:
    mdłości, bóle głowy,bóle brzucha i kręgosłupa, zawroty, okropny ból piersi, przeogromne zmęczenie i tak mam do dzisiaj.
    Z tą kawą to też prawda. Wcześniej byłam ogromnym kawoszem. Jakoś od 6 tygodnia totalnie mnie od niej odrzuca i mam mdłości na samą myśl o niej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2017, 23:11

    MaGo lubi tę wiadomość

    1usak6nl4m3t7dp1.png
  • Lideczka Koleżanka
    Postów: 150 16

    Wysłany: 31 lipca 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki.
    4 dni mi zeszło na przeczytanie wszystkich postów

    MaGo lubi tę wiadomość

    Lideczka 38
  • Lideczka Koleżanka
    Postów: 150 16

    Wysłany: 31 lipca 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kobietki okres mi się spóźnia 9 dni, nigdy aż tyle się nie spóźniał.
    Robić test czy jeszcze poczekać

    Lideczka 38
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 31 lipca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje potwierdzone objawy ciąży to zero objawów

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Lideczka Koleżanka
    Postów: 150 16

    Wysłany: 31 lipca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra gratuluję

    Lideczka 38
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 31 lipca 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lideczka wrote:
    Kochane kobietki okres mi się spóźnia 9 dni, nigdy aż tyle się nie spóźniał.
    Robić test czy jeszcze poczekać
    ROBIĆ TEST!!! :D

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 31 lipca 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :) Odebrałam wynik BETA z dzisiaj, przy okazji zrobiłam TSH bo udało mi się dostać dzisiaj do endokrynologa :) Od 3 miesięcy brałam połówkę Letrox 50 bo miałam podwyższone TSH 3,5 :O Dzisiaj 2,9 więc spadło niewiele, dlatego muszę tego pilnować i dostałam większą dawkę Letrox, a w październiku kontrola :) Beta z czwartku: 41,6 a beta z dzisiaj: 229,6 :D To chyba "rośniemy" :D <3

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Lideczka Koleżanka
    Postów: 150 16

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo kochana gratuluję ☺
    Ja jeszcze poczekam z testem, już parę razy się zawiodłam.

    MaGo lubi tę wiadomość

    Lideczka 38
  • Lideczka Koleżanka
    Postów: 150 16

    Wysłany: 31 lipca 2017, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czytałam tutaj o tych wszystkich objawach mdłości itd..
    Ja żadnych szczególnych objawów nie mam prócz braku okresu i bólu piersi po bokach.Czasem coś zaboli w podbrzuszu krotkotrwale, ukłuje w jajniku. Śluz przezroczysty, apetytu brak i ospałosc.

    Lideczka 38
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 31 lipca 2017, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    Jestem nowa tu na tym wątku. Mam do was pytanie. Okres ostatni miałam 5 lipca. Cykle mam 28 dniowe. Czyli zgodnie z moją regularnym cyklem kolejny powinien zacząć się 2 sierpnia. Dziś jest 27 dzień cyklu. W sobotę 25 dnia cyklu miałam małe plamienie. Dziś zrobiłam betę. Wynik 7,5 Iulczy jak to się tam pisze. Zastanawia mnie jedynie tak mały wynik choć z drugiej strony przy poprzedniej ciąży test zrobiłam dopiero 8-10 dni po @ i było koło 800.

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • Lideczka Koleżanka
    Postów: 150 16

    Wysłany: 31 lipca 2017, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekaj może do dnia spodziewanej @ dużo Ci nie zostało,jak się nie pojawi to zrób test albo powtórz bete ☺

    Lideczka 38
  • Jolanta 85 Koleżanka
    Postów: 107 3

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich czytam od początku czuję jak bym was znała ...ale może zacznę swoją historię staram się od marca co miesiąc myślę że to już natomiast teraz było inaczej cykl tylko 22 dni normalnie 27-28 nic nie bolało przed okresem chociaż mam wątpliwości czy to okres ani piersi ani brzuch a zawsze piersi bolały i były większe po tym niby okresie nagle brzuch zrobił się większy w czasie stosunku czuję ból ucisk i wogole tak miękko nie czuje penisa nie wiem jak to opisać nigdy nie miałam takich problemów i tak jakoś nieoge się skupić dziwnie bo ogólnie lubię sex z moim partnerem a teraz jakoś dziwnie jakoś dwa tyg temu miałam jeden dzień mocny ból w podbrzuszu bez żadnej krwi ale nihfynie tak nie bolało ogólnie jestem nie do wytrzymania rano się śmieje z byle powodu a później czepiam do mojego że mnie nie przytula masakra ciężkoi się oddycha i od czasu do czasu zakuje w brzuchu ciągle jestem zmęczona oczy same mi się zamykają a i tempb37.2 to tak w skrócie co myślicie ? Testy co dzień dziś jakiś tam cień mi się wydawało że widzę ale myślę że to moja wyobraźnia napiszcie co o tym sądzicie?

  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie.... W którym tygodniu ciąży poszłyście pierwszy raz do ginekologa i czy od razu założyłyście kartę ciąży???

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    moje potwierdzone objawy ciąży to zero objawów

    A wykres? temperatura?


    Jolanta 85 cięzko się to czyta bez znaków interpunkcyjnych...

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edwarda. Tempka utrzymuje się. Jestem w 27 dniu cyklu. Nie mam plamien . Przed okresem na dupku zawsze były. Sluz jest taki mleczny a czasami wodnisty. Nie ma go dużo. Co do szyjki to jest nisko. Boję się sprawdzać czy zamknięta ale chyba tak. Twarda chyba jest też. To tyle. Piersi nie są twarde. Sutki czasami zabOla.
    W brzuchu mam tak pełni ma dole i ciągle mam wrażenie że to wzdecia. A ty na jakim jesteś etapie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 20:37

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
‹‹ 392 393 394 395 396 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ