X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • gosia.kak Autorytet
    Postów: 508 234

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolia, jesli to już 5. dzień po spodziewanej @ to zdecydowanie nie jest za wczesnie na bete :)

    3i492n0agf4rykt3.png
  • Margolia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 21 grudnia 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia.kak byłam dzisiaj i zrobiłam bete, po 14 mają być wyniki :)

    RLLrp2.png
  • Magdziara Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, hej dziewczyny.
    Pisze piersszy raz ale w przeciagu ostanich dwoch tygodni przeczytalam caly watek chyba z 4 razy

  • Magdziara Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napialam taki ladny laborat a tu scielo wszystko

    Beksa lubi tę wiadomość

  • Margolia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeść Magdziara :) Pisz jeszcze raz :P

    U mnie badanie beta hcg nie potwierdziło ciąży, także nie jestem w ciąży :( a tak się na to cieszyłam.

    RLLrp2.png
  • Magdziara Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak pisac zeby zapisalo wiecej niz jedni zdanie

  • Magdziara Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestemw ciazy

  • Magdziara Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dalej scina, w 27dc test pozytywny. Dzis zaczynam 5tc

  • Magdziara Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Objawy mialam bardzo wczesne: owulacja 12-14dc po sluzie -temperatury nie mierzylam, przytylanko 10,12,14dc. Od 17dc zaczal mnie bolec jajnik raczej lewy nastepnego dnia juz lewy i prawy na zmiane-takie klucie a nie bol raczej.mialam tez sluz plodny az sie zastanawialam.czy znowu owulacja?od 19dc bezsennosc w nocy trwa do dzis. Od 20 bolaly jajniki mniej, biust wogole.nie bolal, a zazwyczaj boli. W 23dc zauwazylam.lekkie uplawy tak.jakby kawa z mlekiem kilka nitek. Test ciazowy negatywny nawet poszlam.na.silownie. od 25dc zaczelam.miec wrazliwe piersi ale nie bolace raczj napuchniete. Zobaczylam.widoczne zyly. I w 27dc pozytywny tescik. Na cwhile obecna brzuch lekko boli, nie ciagle ale boli, piersi.nadal.wrazliwe ale mam wrazenie ze mniej niz przed okresem troche sie mecze tj wyjście po schodach jedno.pietro.chce mnie zabic.

  • Magdziara Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i od dnia owulacji czuje ze mam ciagle.mokro.a wczesniej.susza.sluzu.nie.widac na zewnatrz. W26dc podczas przytulania czulam ze jest inaczej. Jabym.miala litr sluzu w srodku i w zasadzie.nic.nie czulam.

  • Marzena782 Autorytet
    Postów: 529 447

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej magdziara który masz tydzień ciąży ? I jakie wyniki miałaś pierwszej bety? :)
    Aja wczoraj dowiedziałam się o ciąży 5 letnie starania :) pcos .
    Stymulacja tylko i wyłącznie lekami :)
    A tu pierwsza owulacja od 5 lat i pierwsza najszczęśliwsza :))
    Moja beta 23 dc , 11d po owulacji wynik bhcg 20,68 - tydzień :)
    27.12 powtarzam badanie oby tylko rosła :)))

    Rencia, Enii lubią tę wiadomość

    4,5 roku starań
    Pcos ,Pierwsza Owulacja i Udana! 16tydz. Ciąży !
    w4sqflw12tdr9ahl.png


  • Magdziara Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 24 grudnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Marzena782 ! Bedzie dobrze,
    zobaczysz! Nie robilam jeszcze bety. W srode i piatek planuje zrobic i w piatek do lekarza sie wybieram!

    taka ja lubi tę wiadomość

  • taka ja Ekspertka
    Postów: 256 69

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ponownie ^_^ dawno mnie tu nie było. W sumie to ostatni mój post był zaraz po urodzeniu synka, czyli prawie 2 lata temu. Dziś wracam z pewną nowiną, która mam nadzieję się niebawem potwierdzi. Otóż mój cykl przez ostatnie pół roku stał się bardzo regularny, równe 32 dni. Dwa tygodnie przed spodziewaną miesiączką zaczęłam odczuwać kłucie w podbrzuszu i ból jajników na przemian. 13 grudnia (w dniu spodziewanej @ ) krwawienie się nie pojawiło więc dwa dni później zrobiłam test, który okazał się negatywny. Doszły natomiast napady gorąca i temp poranna i wieczorna podniosła się do 37 (zawsze miałam ksiażkową temp 36,6). @ nadal się nie pojawiła, po paru dniach zaczęłam tracić apetyt (obecnie śniadania w siebie wmuszam i wszystko takie jakieś bez smaku jest), ciągle czuję się jakbym miała grypę: dreszcze, bóle mięśni, czasem pojawiają się migreny. Wymioty także z dwa razy się pojawiły po zjedzeniu fastfoodów (objawy całkiem przeciwne do tych z poprzedniej ciązy: wzmożony apetyt, częste wymioty; zgadzają się: bóle mięsni i podniesiona temp). Z powodu stale opóżniającej się miesiączki (dziś jest 45 dc) postanowiłam powtórzyć test i tym razem wyszedł pozytywny ( druga kreska bladoróżowa czyli podejrzewam że to początek ciązy). Po świętach planuję zrobić bete. Czy powinnam zacząć brać kwas foliowy (zalecają niby zażywanie jeszcze przed zajściem w ciąże ale z mężem podeszliśmy do sprawy że jak się uda będzie super a jak nie to nic się nie stanie; nie było jakiegoś wielkiego parcia stąd nie zażywałam przed). Z tego miejsca także gratuluje wszystkim obecnym brzuchatkom i trzymam kciuki za starające się

    Rencia lubi tę wiadomość

    0d1yvfxmdojt0wtx.png
    mhsv9vvj38xtzexh.png
    Aniołek [*] 09.2014
    bfarxzdvx9ij8inn.png
  • taka ja Ekspertka
    Postów: 256 69

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha zapomnialam dodać o nabrzmiałych i ckliwych piersiach (od dnia przypuszczalnej @) i napięciu brzucha jak podczas wzdęć. Czy wy także myślicie że już pora na bete?

    0d1yvfxmdojt0wtx.png
    mhsv9vvj38xtzexh.png
    Aniołek [*] 09.2014
    bfarxzdvx9ij8inn.png
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Czy któraś z Was miała ciągnięcie w pachwinie po jednej stronie jako objaw prawidłowej ciąży? Martwię się czy to nie jakaś pozamaciczna. Ja mam betę pozytywną, z objawów póki co głównie ból jak na miesiączkę co jakiś czas i czasem właśnie takie ciągnięcie w prawej pachwinie. Poza tym czuję się bardzo dobrze. Póki co to 4 tydzień.

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • Magdziara Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolalo glownie z lewej strony.Chwilami bolalo naprawde mocno. U mnie wszystko ok beta z srody 2041 z piatku 4731. Wczoraj bylam u lekarza ale nic nie bylo widac (slaby usg bo to lux med-bylam przygotowana na to). Najwazniejsze ze beta rosnie. Dzis 4t6d z objawow mniejszy bol brzucha i piersi, leciutkie mdlosci, ogolnie da sie zyc.

  • Rencia Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja z najwczesniejszych objawów to miałam piersi powiększone, nawet nie tak tkliwe jak wielkie. Ogólnie mam duzy biust-miseczka G,H a teraz w ciazy to mam wrażenie że są dopiero napompowane. Doszły mi mdłości, ale nie wiem dlaczego nazywają się porannymi skoro wystepują u mnie o różnych porach dnia.
    Czasem mam wrażenie jakbym zsiadła z karuzeli tyle co.
    No i bym coś podjadała co chwilkę. Nie chodzi tu o głód , ale raczej o ciągle czegoś podjadanie♡ Dodatkowo mam wrażenie że zmieniły mi sie rysy twarzy, i oólnie czuję jakbym przybrała.

    Renia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesssssa wrote:
    dziś pozytywny test i beta 38. Jestem mniej więcej 11 dpo. Objawami które mnie skłoniły do testowania było takie ciągnięcie, ból, ciężkość podbrzusza - zwłaszcza jak chodzę. Dużo białego śluzu.
    Poza tym chyba nic. Pies mnie bardzo pokochał i się zaczął tulić.
    Jak teraz to przeczytałam to skojarzylam ze moj pies jakos tydzień przed zrobieniem testu chodzil za mną krok w krok, tulił sie w nocy kolo mojego brzucha, a jak ktos przechodzil obok drzwi pokoju to nagle stawal tak jakby w mojej obronie.. po prostu teraz to do mnie dociera ze on juz wtedy wiedział. Wow :-)

    Ika83 lubi tę wiadomość

  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Jestem na forum pierwszy raz. Chociaż z samego ovufriend korzystam już bardzo długo.

    Co do objawów - mam radę. Nie zwracajcie aż tak na to uwagę bo wiem z doświadczenia (2,5 roku starań) - organizm lubi robić psikusy a im bardziej myślicie o tym tym bardziej się nasilają. ;-)

    Co do ciąży, w końcu nam się udało ale czekam jeszcze na usg 4 stycznia. Strasznie się boję czy serce się pojawi.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
  • Eilleen Autorytet
    Postów: 3420 856

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    18 grudnia zrobiłam test bo tego dnia miałam dostać okres. Wyszedł pozytywny - pierwszy raz tak ciemny. Tego samego dnia rano pojechałam na bete, wynik 220 (15 dpo), po dwóch dniach 547. Po kolejnych 1083, po kolejnych 5 4447. Robiłam te bety dla uspokojenia siebie. Staram się o tym nie myśleć ale mam koszmary nocne związane z poronieniem.

    qb3ci09k96tb3ht7.png
    h44e3e3kl4vyek4m.png
‹‹ 412 413 414 415 416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ