X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Rodze w styczniu 2018
Odpowiedz

Rodze w styczniu 2018

Oceń ten wątek:
  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie czy upławy nieswedzace wodniste na początku ciąży to narmalne? Boję się że coś się z tego rozwinie.

    klina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalne. Też mam termin na styczeń, też mam upławy, czasem w różnych kolorach ;) To moja trzecie ciąża i w każdej tak było :)

  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bierzesz coś na to? Ja się boję żeby nic z tego się nie rozwinęło. Gin nic mi nie zapisał bo chciał najpierw cytologie..

    klina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2017, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, dziś byłam u gina i potwierdził, że jest wszystko OK

  • 20169 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ka tez mam na styczen termin

    20169
  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 13 czerwca 2017, 05:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wyniki tsh 5.59 jestem przerażona

    klina
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 21.01. :) Wiek ciazy 8 tyg i 3 dni, od 2 tyg leze i zmagam sie z krwiakiem.. Biore luteine i Duphaston. Czy ktoras z Was ma badz miala podobne problemy? Pozdrawiam :)

  • klina Koleżanka
    Postów: 51 14

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Ja mam termin na 21.01. :) Wiek ciazy 8 tyg i 3 dni, od 2 tyg leze i zmagam sie z krwiakiem.. Biore luteine i Duphaston. Czy ktoras z Was ma badz miala podobne problemy? Pozdrawiam :)


    Ja plamilam jeden dzień.. Krwiak pękł chyba po solidnym kichnięciu się utworzył. Jeszcze jeden jest i oby się wchlonął. Leki duphaston i luteina plus dużo odpoczynku.. Póki co jest ok i oby tak dalej..

    Klio86 lubi tę wiadomość

    klina
  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 18 czerwca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Ja też mam termin na styczeń, na 31-go.

    Klina - byłaś z tym u lekarza?

    x8qc98p.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Mraugosia :) I jak ciaza sie rozwija, wszystko w porzadku? :)

  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Casjopea :-) Na ostatnim USG (12 czerwca) było wszystko ok, serducho biło.
    Teraz mam nadzieję, że maluch rośnie i wszystko będzie dobrze. Na razie odczuwam skutki ciąży i uznaję je za dobry znak :-) Następna wizyta 2 lipca :-)

    x8qc98p.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Termin mam na 31.01.2018 :) tydzień temu na USG było serduszko więc poczułam wielką ulgę. Ale wczoraj zaczęły się brązowe plamienie. Niewielkie ale jednak. Lekarz kazał brać duphaston 3x1 i leżeć. Dziś dalej uplawy z małymi brązowymi niteczkami. Może mieć to związek z tym że wczoraj mialam termin @? Może to pseudo miesiączka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2017, 18:00

    Casjopea, Iwona80 lubią tę wiadomość

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka, witaj. Mamy identyczny termin :-) <3
    Słuchaj się lekarza i odpoczywaj. Podobno niewielkie plamienia są częste, zwłaszcza na początku.

    Iwona80 lubi tę wiadomość

    x8qc98p.png
  • Agulka901 Autorytet
    Postów: 395 180

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro dla spokoju poproszę swojego ginekologa o usg . To moja druga ciąża. Pierwsza z przebojami od 31tc syn wczesniak z 36tc waga 1950g. Teraz mam wielką nadzieję na śpiewanie do terminu w miarę spokojnie. Tym bardziej że staraliśmy się z mężem 2 lata

    p19uskjo06b2cvyq.png

    Adaś 36 tc - 1950g szczęścia (2014)
    Karolek 20tc - Aniołek [*] (2017)
  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka901 wrote:
    Jutro dla spokoju poproszę swojego ginekologa o usg . To moja druga ciąża. Pierwsza z przebojami od 31tc syn wczesniak z 36tc waga 1950g. Teraz mam wielką nadzieję na śpiewanie do terminu w miarę spokojnie. Tym bardziej że staraliśmy się z mężem 2 lata

    Trzymam kciuki! Koniecznie daj znać jak poszło!

    x8qc98p.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulka901 wrote:
    Witajcie! Termin mam na 31.01.2018 :) tydzień temu na USG było serduszko więc poczułam wielką ulgę. Ale wczoraj zaczęły się brązowe plamienie. Niewielkie ale jednak. Lekarz kazał brać duphaston 3x1 i leżeć. Dziś dalej uplawy z małymi brązowymi niteczkami. Może mieć to związek z tym że wczoraj mialam termin @? Może to pseudo miesiączka?

    Ponoc w terminie miesiaczki moze sie to zdarzyc, ja tez mialam delikatne brazowe niteczki, a wtedy jeszcze nie mialam zadnego krwiaka :) Takze odpoczywaj i sie nie zamartwiaj :)

  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mraugosia wrote:
    Witaj Casjopea :-) Na ostatnim USG (12 czerwca) było wszystko ok, serducho biło.
    Teraz mam nadzieję, że maluch rośnie i wszystko będzie dobrze. Na razie odczuwam skutki ciąży i uznaję je za dobry znak :-) Następna wizyta 2 lipca :-)

    Ja z kolei mam wizyte 4.07. :) Jakie skutki ciazy odczuwasz? Bo ja wlasnie poza obolalymi i rosnacymi cycuszkami nie odczuwam nic ;)

  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea wrote:
    Ja z kolei mam wizyte 4.07. :) Jakie skutki ciazy odczuwasz? Bo ja wlasnie poza obolalymi i rosnacymi cycuszkami nie odczuwam nic ;)

    Piersi bolą mnie już trochę mniej, ale dalej są wrażliwe. Poza tym jestem cały czas zmęczona, rano wstanie z łóżka i wyszykowanie się do pracy to jak droga przez mękę. Poza tym mam mdłości i to nie rano, ale w ciągu dnia. To tak w skrócie.

    Koniecznie daj znać po wizycie co i jak. Który to teraz tydz?

    x8qc98p.png
  • Casjopea Autorytet
    Postów: 4468 3108

    Wysłany: 21 czerwca 2017, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mraugosia 9+3 :) Martwi mnie, ze przez 2 tyg krwiak nie zmniejszyl sie prawie wcale.. Teraz mina 3 tyg miedzy dwiema wizytami, wiec mam nadzieje, ze cos sie z nim zadzieje pozytywnego w koncu :) To Twoja pierwsza ciaza?

  • Mraugosia Ekspertka
    Postów: 159 68

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casjopea, trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. Skąd w ogóle ten krwiak?

    To moja druga ciąża, pierwszą straciłam w 6 tygodniu w grudniu 2016 przed świętami. Ciąża obumarła, nie wiadomo do końca z jakich przyczyn, ale prawdopodobnie dlatego, że miałam wtedy ciężką anemię. Gin kazała czekać, aż wszystko samo się oczyści, ale nic się nie chciało dziać, więc w styczniu było łyżeczkowanie.

    x8qc98p.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ