X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Śluz we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Śluz we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • Motylek129 Autorytet
    Postów: 702 407

    Wysłany: 30 listopada 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jam mam śluzu dużo, białego, jestem w 5tyg ciąży, bez wkładki nie da rady

    CC 2014
    Starania od 2017r.
    👧Amh 2,6
    👦wyniki ok
    Marzec 2022 Polip-histeroskopia
    Sierpień 2022 hsg- jajowody niedrożne😔
    Listopad 2022 start in vitro
    Zapłodniono 6komórek: przetrwaly 4❄❄❄❄
    Transfer swieży po punkcji ❌

    28.03.2023 transfer 6dniowej blastki
    7dpt beta 20,2 🤔
    9dpt 16,5
    10dpt 9,7
    14dpt <2.0
    Zostały ❄❄
    Histeroskopia 09.05.23
    Wysokie cd 56- 284/1
    Nowy plan działania: wit D 6tys
    encorton
    acofil wlew
    21.07.23 transfer ❄ 4BC
    Silne bole brzucha 3dpt 😔 (nospa maks)
    4dpt prog 38,37
    6dpt beta hcg <2,3
    Została ostatnia ❄

    IMMUNOLOGIA
    Allo MLR 0
    Immunosupresja + szczepienia limfocytami (oby pomogły)
    Wzrost Allo 25,6% (luty 2024)

    Transfer 12.03.24r. (Ostatni)
    Atosiban + acard
    2dpt - bóle brzucha i w nocy + brązowy śluz (aby raz w dzień )

    Progesteron 3dpt : 59,84
    5dpt sikany negatyw
    6dpt beta: 2,5
  • bella82 Autorytet
    Postów: 1518 1542

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    ja do tej pory mialam kremowy sluz, nie za duzo ale zawsze cos. Pare dni temu mialam czop sluzu rozciagliwego dosc gestego, natomiast dzis sluz jest rozciagliwy:-/ czy powinnam sie martwic? do lekarza ide dopiero 10.12.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 11:00

    Luuna lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na początku miałam kremowo- wodnisty i teraz tez zdarza się, że pojawia się sam wodnisty.
    Tego kremowego śluzu nie zaobserwowałam, żeby było go aż tyle by zakładać wkładki..
    Nie jest powiedziane, że kobieta w ciąży ma mieć typowo dużo kremowego śluzu. u jednych może być go naprawdę mało, u innych może być bardzo dużo , u jednych może mieć zabarwienie białe a u innych np. delikatnie białawe, czy nawet żółtawe.
    Najlepiej jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości , obawy zapisz sobie je na kartce i na wizycie u ginekologa pytaj nie wstydź się on ma obowiązek jako lekarz wszystko ci wyjaśnić- lepiej żeby zrobił to on sam niż żebyś szukała na forach informacji, które często są wymysłem dziewczyn. (Która to jest niby mądrzejsza)
    będzie dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 12:47

    bella82, Lanusia93, efcia90, marusa_31, Kasia1211 lubią tę wiadomość

  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po owulacji miałam sucho, potem biały, kremowy, dzień przed zrobieniem testu miałam żółty, teraz cały czas biały

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • Ziuta Debiutantka
    Postów: 6 12

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello wg moich obliczen dzis powinnam dostac okres a tu nic mam sluz taki kremowy troszke , brzuch bardzo delikatnie przynudza bardziej w okolicach pachwiny, co to moze oznaczac? Nie chce robic testow bo chyba za wczesnie a moze za bardzo sie przejmuje

    Ziuta
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma reguły. Ja miałam zupełnie sucho. Po terminie @ jest na zmianę wodnisty i kremowy.

    Evaa lubi tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziuta, skoro dziś masz termin @ to możesz już zrobić test.

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • Ziuta Debiutantka
    Postów: 6 12

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak zrobie bo dalej nic , raczej nigdy nie mialam problemow z terminem @ zawsze bylo punktualnie ze 3 dni temu sluz byl taki jak na poczatku dni plodnych a teraz to go prawie juz nie ma, nie mam takich objawow jak zawsze mialam przed okresem praktycznie nic nie czuje ale sie bardzo stresuje...

    Ziuta
  • Ziuta Debiutantka
    Postów: 6 12

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :) test pozytywny :)

    monogra, Jus1985, vioris, Dodi, Sylwia33, Kitaja, kark, Kim8, Bejbuszek lubią tę wiadomość

    Ziuta
  • Staraczka26** Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje!! Ja jestem dopiero w 17 dc ale teź mi się barszo kremowo zrobiło, jakby śmietana taka zmętniona... Na testowanie za wcześnie.

  • Quendi Autorytet
    Postów: 785 1376

    Wysłany: 7 stycznia 2014, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane a jak pojawia się pomarańczowy i taki ciemno żółty śluz? Martwie się że to coś złego. ..

    tb736iyeli5hckvm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny . . posłuchajcie bo tutaj co przeczytałam to żadna z nas chyba nie miała brązowego śluzu..a mi od wczoraj taki leci i nie wiem co o tym myśleć..na bieliźnie jest widoczny i jak się podcieram papierem..nie wiem czy to jest oznaka ciąży .. piersi mnie bolą..jutro miała bym dostać miesiączkę bo upływa 30 dni ale nie wiem czy dostanę..strasznie się boję,zwłaszcza,że mój chłopak nie chce mieć dziecka teraz..Dodam jeszcze ,że ok 2 tygodni temu chodziłam często do łazienki

  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na czestomocz to chyba za wczesnie jest a brązowy śluz moze zwiastowac @ jak i ciąże .
    poczekaj kilka dni i zrób test. ile masz lat? bo skoro nie jestescie gotowi na dziecko to sie zabezpieczajcie..

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 19 lat no wiesz Monis dzisiaj jest termin mojej oczekiwanej miesiączki i zrobiłam jeden test który wykazał się negatywny..Zrobię jeszcze z 2 testy a we wtorek planuję iść do ginekologa..
    Tylko wiesz martwi mnie jeszcze jedno .. Bo we wtorek pokochałam się z chłopakiem i gdy było już po stosunku to zobaczyliśmy krew..leciała mi chyba z godzinkę,a potem nic..następnego dnia był 2 skrzepy takie nie duże , a później już brudy..także nie wiem co to może oznaczać..byłam na pogotowiu to w środę wieczorem to mi lekarz powiedział,że to mogła być miesiączka

  • Moni& Autorytet
    Postów: 2450 4537

    Wysłany: 12 stycznia 2014, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli to było po stosunku to możliwe ze miesiączka, tez tak kiedys miałam po stusunku gdy mi sie @ spóźniła. Jeśli test wyszedł negatywny to raczej to nie ciąża, ale zrób dla pewności po dwóch dniach kolejny. I na przyszłośc pamietaj zeby sie zabezpieczac i nie dajcie sie za bardzo ponieśc chwili skoro nie jestescie gotowi na dziecko. Facet moze Cie kochac a jak sie dowie ze dziecko w drodze to sobie pójdzie, nigdy nie wiadomo wiec lepiej dmuchac na zimne a dziecko ma byc owocem miłości i spełnieniem a nie cieżarem.

    Monis
    relgi09k3028465t.png[/link]
    8b9686f91d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm no wiesz to jest możliwe , że to była miesiączka lecz dziwi mnie to bo leciało mi tylko z godzinkę .. Dziś rano zrobiłam kolejny test , który wyszedł negatywnie jutro jadę do ginekologa i z rana jeszcze jeden zrobię ale wciąż mnie to nie bardzo uspokaja zwłaszcza ,że od paru dni gdzieś z 5-6 bolą mnie piersi i to teraz coraz bardziej , a miesiączki nadal nie mam do tego mam dziwny apetyt wczoraj kupiłam sobie sałatkę ze śledzi i z chipsami ją pomieszałam wiem ,że to jest obrzydliwie i też wiem,że nigdy bym tak nie jadła..
    No i wgl od przedwczoraj miałam dziwne bóle w podbrzuszu..obojętnie co robiłam czy jak wstałam,czy się schyliłam odczuwałam takie bóle chwilowe nie wiem czy t ból jajnika czy macica .. Hm a co do tego faceta to wiesz..ja jestem pewna,że by mnie nie zostawił,obiecał mi to nie raz i wgl jeszcze mnie wspiera jak mu powiedziałam,że podejrzewam,że mogę być w ciąży ..

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was miała różowy śluz? U mnie występuje taki po badaniu gin a lekarz nic nie widzi

    pekinka82 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • pekinka82 Autorytet
    Postów: 1049 1553

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus1985 wrote:
    Czy któraś z Was miała różowy śluz? U mnie występuje taki po badaniu gin a lekarz nic nie widzi



    Jus1985... może masz delikatne ścianki, bardziej ukrwione i stąd po badaniu różowawy śluz...A skoro lekarz nic nie widzi- to chyba nie masz powodów do obaw :):):) Musi być dobrze :) tego się trzymajmy :)

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • Jus1985 Autorytet
    Postów: 1450 1745

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pekinka82 wrote:
    Jus1985... może masz delikatne ścianki, bardziej ukrwione i stąd po badaniu różowawy śluz...A skoro lekarz nic nie widzi- to chyba nie masz powodów do obaw :):):) Musi być dobrze :) tego się trzymajmy :)
    Dziękuję za odp <3

    3jgx3e3k7wsnebz7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś rozpoczęłam 6 tydzień. Najpierw miałam śluz wodnisty, teraz wodnisty z kremowym. Musze powiedzieć że nawet sporo tego wodnistego śluzu, czasem z obawą patrzyłam czy to nie miesiączka. Teraz już do tego przywykłam. Lekarz stwierdził że mam sie zaniepokoić jak poczuje ból miesiączkowy i plamienie. Wtedy pędem do szpitala. Obym nie musiała... 2 dni temu na usg było widać 3 mm kropka:)

    oczekująca 11 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ