X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Śluz we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Śluz we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane! Jestem z 13 dpo trzy testy pozytywne i beta w 11 dop wynosiła 25mlU/ml, dzisiaj robię kolejną po upływie 48h. Każda wizyta w toalecie to koszmar. Mam wrażenie że ze mnie coś leci. Uczucie wilgotności mam cały czas. Jeśli beta dzisiaj przyrośnie to zaczynam brać luteinę wg wskazań mojej gin.

    oczekująca 11 lubi tę wiadomość

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki . mam pytanie od pierwszego dnia ostatniej @ minęło mi już dziś 41 dni. moje cykle są przeważnie co 28/9 dni. więc już trochę mi się spóźnia. jutro dopiero kupię sobie test. Ogólnie żadnych objawów ciąży nie mam. Ostatnio zaobserwowałam u siebie dużo kremowo wodnistego śluzu, którego kolor jest właśnie kremowy. Nie wiem, jak myślicie to bardziej sygnał na ciąże czy może jakaś infekcja? Miała już któraś z Was tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam :) Miałam normalnie wodę delikatnie kremową...Ciągle miałam na majtkach i już wiedziałam,że to jest TO :)
    Teraz mam bardzo mało...a dziś mam 31dc. Paula21 kupuj test i jak wyjdzie pozytyw,to pamiętaj Beta i po 48h znowu Beta :*
    Trzymam kciuki.

    Audobrandessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dddodiii wrote:
    Ja miałam :) Miałam normalnie wodę delikatnie kremową...Ciągle miałam na majtkach i już wiedziałam,że to jest TO :)
    Teraz mam bardzo mało...a dziś mam 31dc. Paula21 kupuj test i jak wyjdzie pozytyw,to pamiętaj Beta i po 48h znowu Beta :*
    Trzymam kciuki.
    zrobiłam dziś test ciążowy. wyszedł pozytywnie. i tak się zastanawiam co zrobić pierwsze. zapisać się do gin czy iść na bete ?

    kalcia64 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz kochanie na betę.Do gin jeszcze za wcześnie,nic nie zobaczy,a po co Ci stres

    Paula_21 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób badanie,po 48h zrób drugie i będziesz widziała,ze ładnie wzroslo,a za 2tyg.do gin.z wynikami

    Paula_21 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zapisze dopiero na 13,14 styczeń.Wczesniej nie ma sensu.A okres kiedy ost.miałaś?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_21 wrote:
    hej dziewczynki . mam pytanie od pierwszego dnia ostatniej @ minęło mi już dziś 41 dni. moje cykle są przeważnie co 28/9 dni. więc już trochę mi się spóźnia. jutro dopiero kupię sobie test. Ogólnie żadnych objawów ciąży nie mam. Ostatnio zaobserwowałam u siebie dużo kremowo wodnistego śluzu, którego kolor jest właśnie kremowy. Nie wiem, jak myślicie to bardziej sygnał na ciąże czy może jakaś infekcja? Miała już któraś z Was tak?
    W sumie możesz juz iść za tydzień,skoro to juz Twój 41dc.

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ze mnie leciiiiiiiiiiiii :D

    oar8skjod4lwslof.png
  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie prawie nic, nie jest skrajnie sucho, ale absolutnie nie ma żadnego potopu :) i śluz jest raczej przezroczysty, mam nadzieję, że to nie wróży nic złego, tylko po prostu każdy organizm jest inny :)

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to już 44 dzień. ale ten raz kiedy robiłam to, gdy moglo dojsc do zaplodnienia byl 13,14 grudzień. więc sama nie wiem. w środę idę na betę, bo dziś nie mogłam;/

  • Domcia23 Ekspertka
    Postów: 602 66

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mam takie pytanie. Prawdopodobnie mialam owulacje 24 grudnia dzisiaj jest moj 15 dpo. W 11 dniu po owulacji zrobilam test i wyszedl negatywny. A 13 dnia po owulce w nocy musialam obudzic meza bo tak mokro mialam i chcice na sex:-) czytalam w necie rozne informacje o tym i tam pisza ze to moglo byc spowodowane zagniezdzeniem. Czy jest to mozliwe?

    Domcia
    ❤Nadal czekamy na Ciebie słoneczko
    Zamrożone nasienie 21.10.2015r.
    HSG 16.11.2015r.
    Kolejna wizyta u profesora 27.11.2015
    Po 6 tygodniach ponowne badanie nasienia po zastrzykach i witaminach. Wyniki znacznie sie poprawiły :-) 8.01.2016r.
    17.11.2016r. I IUI :-(
    5.02.2017r. II IUI:-(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny. @miałam 18 grudnia prawdopodobnie 2 stycznia mogło dojść do zapłodnienia mam dziwne samopoczucie ale noewiem czy jest spowodowane wczesna ciąża czy raczej wiedząc że mogę być w ciąży sama sobie te objawy wmawiam. Nie planowałam teraz dziecka bo jego poród biegnie się z moim własnym ślubem (ewentualny poród 5dni po weselu. Jeśli jestem w ciąży będę bardzo szczęśliwa i najwyżej przesuwne ślub. Powiedzcie mi drogie dziewczyny mam taki lekko żółty śluz nie leci stale tylko jak się wysiusiam zostaje taki ciągnący na papierze czasem jest więcej a czasem mniej ale jest czy on oznacza ciążę czy raczej nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za błędy w pisowni ale te dotykowe klawiatury i poprawianie przez system słów robi takie kwiaty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, mam do was pytanie. jestem w 7 tyg ciąży, mam plamienia lekko brazowe. bylam w szpitalu lekarz powiedzial ze nic zlego sie nie dzieje, biore dupfaston a w piatek mam wizyte. czy mam sie martwic?

    Milenka0786 lubi tę wiadomość

  • alciak Autorytet
    Postów: 1073 441

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina20 nerwy Wam nie służą :) zachowaj spokój, a reszta w rękach losu! Dostałaś leki, ktore mają pomóc. Teraz potrzebna jest cierpliwość, wiem, trudno o nią :) ale głowa do góry!

    JULIA - godz. 7:27; 19.12.2016 r.
    57 cm, 3750 g szczęścia <3
    TYMON - godz. 9:16; 19.02.2020 r.
    57 cm, 3700 g szczęścia <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaMarta wrote:
    Witam was dziewczyny. @miałam 18 grudnia prawdopodobnie 2 stycznia mogło dojść do zapłodnienia. Powiedzcie mi drogie dziewczyny mam taki lekko żółty śluz nie leci stale tylko jak się wysiusiam zostaje taki ciągnący na papierze czasem jest więcej a czasem mniej ale jest czy on oznacza ciążę czy raczej nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej proszę o odpowiedz

  • ceska Autorytet
    Postów: 653 442

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczekaj do @ i zrób test ciążowy :) a śluz nie jest wyznacznikiem ciąży :)

    oar8skjod4lwslof.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziękuje

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ