X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Śluz we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Śluz we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandruska 1995 Ja nie miałam okresu 42 dni, bolały mnie piersi i sutki, miałam mdłości, bóle brzucha (czyli objawy typowo ciążowe) i okazało się, że mam cykl bezowulacyjny więc dostałam luteinę na wywołanie @.
    W 1 cyklu po @ wywołanej luteiną zaszłam w ciążę z takimi samymi objawami jak w cyklu bezowulacyjnym. Zwiększona ilość śluzu w ciąży pojawiła się dopiero około 7 tygodnia ciąży.

  • Amerie Autorytet
    Postów: 286 343

    Wysłany: 23 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miałam dwa razy epizod z plamieniem. Za pierwszym razem leżałam w szpitalu, drugi raz w zeszłą środę, czwartek i piątek. Na szczęście przeszło, lekarz przez tel zalecił zwiększyć dawkę lutki z 2x na 3x dziennie i aspargin z 3x1 na 3x2. Od czasu plamienia mam suchość jak na pustyni, wcześniej przy każdej wizycie w toalecie na papierze potop a teraz nic. Naet jak lutkę aplikuje to czuje, że nie ma poślizgu jaki miałam wcześniej. Martwi mnie trochę, że coś nie tak po tym plamieniu a wizyta dopiero za tydzień:/

    relgh371rrya3inl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Jestem tu nowa.
    więc od początku ostatnią @ była 5.02-10.02, później 11.03-15.03 mniej więcej 35 dni między jedną a drugą @.
    dziś jest 24.04 a @ jeszcze nie ma powinna być 16.04 i nic nie ma, jest za to śluz, biały i wodnisty, boli mnie podbrzusze ( jakby na @ ) ale na razie się nie zapowiada. Kidy najlepiej zrobić test?

    Oby to była ciąża :)



    jbt107dwcxw8rwyq.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 18:18

  • blumen21 Ekspertka
    Postów: 352 53

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam wcale prawie a jak mam to biały

    73gec6a902glcf0x.png

    24afed3688.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amerie, mi ostatnio przytrafiło się plamienie w dniu spodziewanej miesiączki (gdyby nie ciąża) w 4 miesiącu, więc sprawdź może kalendarzyk?

    itania lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku ciąży wodnisto-kremowy. Teraz kremowy.

    Paulina07 lubi tę wiadomość

    atdc6iyehd9qphks.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze robiłam test 25.04 i negatywny wyszedł, a @ jak nie ma tak nie ma, jest tylko śluz. Dodam że nigdy nie miałam takiego śluzu i dlatego się dopytuje :)
    Pewnie niektóre z Was zadają sobie pytanie dlaczego nie pójdę do ginekologa? Bo tu gdzie jestem najpierw się idzie do lekarza pierwszego kontaktu i poszłam, ale On nie widzi problemu (brak @ i negatywny wynik testu) żeby dać mi skierowanie do ginekologa :(


    jbt1dcimdxb5up7g.png

    Salome lubi tę wiadomość

  • Bąbelek Autorytet
    Postów: 1427 1927

    Wysłany: 28 kwietnia 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina07, a test z krwi możesz zrobić? na własna rękę? to najpewniejszy test.

    atdc6iyehd9qphks.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 tygodnie od spodziewanej @ i robiłam test a tam 1 kreska :( czekam na wizytę u ginekologa... bo coś jest nie tak :(
    Oj dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę....
    Tyle czasu się staramy i nam nie wychodzi :(
    ginekolog mów że mam jeszcze czas... ale ja już jestem gotowa na dziecko i mój partner też.
    Tabletek nie biorę od 8 mc i nic :(

    Pozdrawiam


    jbt1dcim0gtbwxab.png


  • Fasolowamama Debiutantka
    Postów: 10 7

    Wysłany: 11 maja 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc.
    Jestem w koncówce 6tyg
    Moj sluz był już gesty biały,ale krótko i na początku. Potem juz tylko żółtawy,szczegolnie jak zaschnął,a dziś mam śluz identyczny jak płodny... Skad on sie wzial? Czy to powód do zmartwień? Taki "płodny" sluz jest w stanie zaczopowac szyjkę macicy?

  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 12 maja 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wczoraj jeszcze nie wiedziałam o ciązy i czytałam o śluzie, bo mam prawie zupełnie sucho.Robiłam pare testów, wszystkie pozytywne, a śluzu nie ma, więc nie sugerujcie się tym, że od początku musi być go dużo. Moja przyjaciólka mówi, że w 1 ciąży też nie miała, dopiero w drugiej.

    kitka :), BitterSweetSymphony lubią tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 25 lipca 2015, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również nie ma zbyt dużo śluzu - jak już jest to kremowy lub rozrzedzony kremowy.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 984

    Wysłany: 26 lipca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie śluz zaraz po prawdopodobnym zagnieżdżeniu był wodnisty i było go baaaaardzo dużo. A teraz sucho jak na pustyni, ewentualnie małe ilości białego, kremowego śluzu. Przy okazji to mam pytanie... Wy też macie spory problem z nawilżeniem podczas stosunku? Nie wiem, czy jakieś nawilżacze w ciąży są bezpieczne, a bez tego to aż boję się zbliżeń, bo przepłacam to ogromnym bólem.

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 26 lipca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wystarczy ślina jak jest za sucho. Nigdy żadnych nawilżaczy nie stosowalam.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 984

    Wysłany: 26 lipca 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety sama ślina niestety u nas niewiele pomaga :( Jest naprawdę kiepsko. Wczoraj się kochaliśmy, a ja jeszcze dzisiaj czuję ból. Zawsze byłam z tych raczej suchych, a teraz to już w ogóle.

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • muminka83 Autorytet
    Postów: 3330 4346

    Wysłany: 27 lipca 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka. Nareszcie po poronieniu w listopadzie udało nam się zajść w ciążę bez wspomagaczy jak to było poprzednio.
    Czuję się też zupełnie inaczej niż ostatnim razem. Mam sporo śluzu ... ciągle sprawdzam. Wczoraj po 7 dniach od spodziewanej miesiączki zrobiłam test i dzisiaj płytkowy. Wyszły pozytywnie. Obecnie czekam na betę. Mam nadzieję że beta będzie piękna i że tym razem nic się nie stanie. Odczuwam lekkie pobolewania jeśli tak to mozna nazwać bo nie są one problematyczne - tylko wyczuwalne. Wizytę mam teraz w piątek i zastanawiam się czy to nie będzie za wcześnie jeśli ostatnią miesiączkę miałam 21 czerwca a cykle mam 30 dniowe.

    km5stv73rapnq6l1.png

    1kk0kqi1j0sm7nn1.png
    f2w3j6yxtqgznue5.png

  • elfiona Przyjaciółka
    Postów: 97 37

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was wszystkie

    W na początku sierpnia odstawiłam tabletki. 09.08 Powienno bylo przyjśc krawienie odstawienne ale nie przyszło. 17.08 mialam wizytę u swojej ginekolog i powiedziała, że jest bardzo zadowolona z tego co widzi bo to pierwszy cykl po odłożeniu tabletek a ja już mam pęcherzyk 16 mm w 9 dniu cyklu i kazała się seksić:). Ona przypuszczała ze owulacja nastąpi w czwartek ale ja czulam sluz płodny juz we wtorek i silne kłucie w jajnikach. Do tego wtorek i środa miałam różowy sluz. Towarzyszł mi aż do piątku ból podrzusza bardzo odczuwalne napięcie i wrażenie jakbym miała tam balon dosłownie. a od piątku sucho i od soboty wszystkie dolegliwości ustały. Dopiero dzis czyli w poniedziałek mam kremowy sluz ale nie jest go w sumie mało. Nigdy tak silnie nie odczuwałam owulacji myslicie ze ten kremowy sluz o czymś "pozytywnym" świadczy?

    w57v9n73tsztg0x5.png
  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elfiona wrote:
    Witam was wszystkie

    W na początku sierpnia odstawiłam tabletki. 09.08 Powienno bylo przyjśc krawienie odstawienne ale nie przyszło. 17.08 mialam wizytę u swojej ginekolog i powiedziała, że jest bardzo zadowolona z tego co widzi bo to pierwszy cykl po odłożeniu tabletek a ja już mam pęcherzyk 16 mm w 9 dniu cyklu i kazała się seksić:). Ona przypuszczała ze owulacja nastąpi w czwartek ale ja czulam sluz płodny juz we wtorek i silne kłucie w jajnikach. Do tego wtorek i środa miałam różowy sluz. Towarzyszł mi aż do piątku ból podrzusza bardzo odczuwalne napięcie i wrażenie jakbym miała tam balon dosłownie. a od piątku sucho i od soboty wszystkie dolegliwości ustały. Dopiero dzis czyli w poniedziałek mam kremowy sluz ale nie jest go w sumie mało. Nigdy tak silnie nie odczuwałam owulacji myslicie ze ten kremowy sluz o czymś "pozytywnym" świadczy?

    U mnie był jednym z objawów :) Nie doszukuj sie jednak zapłodnienia w intensywności odczuwania owulacji:) u mnie niestety też jest ona bolesna...polecam zrobienie bety albo po prostu testu ciążowego i trzymam kciuki!!!:)



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • elfiona Przyjaciółka
    Postów: 97 37

    Wysłany: 24 sierpnia 2015, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję za odzew.

    Na test za wczesnie choc juz wariuję...staram sie wlasnie nie wmawiac sobie roznych objawow...a tego odczuwania owulacji ciesze sie bo choruje na zespol policystycznych jajnikow wiec owulacja to sukces (szczesliwie jedno dziecko juz mam mimo PCOS i endometriozy). To dało mi nadzieje przyznaje. Dziewczyny blagam trzymajcie kciuki.poprzednim razem staralm sie 2,5 roku.....nie wiem czy teraz tez bym tyle wytrzymala bez zalamki

    w57v9n73tsztg0x5.png
  • elfiona Przyjaciółka
    Postów: 97 37

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny ale wczoraj mialam smieszna sytuacje bylam przekonana ze czuje gdzies smazone frytki... Ale zapach był wyrazny tyl e ze tylko dla mnie hahah moj luby patrzyl na mnie jakos dziwnie.Kto wie pewnie to przypadek ale przynajmniej bylo smiesznie. Zastanawia mnie coś innego. powiedzcie mi jaka roznica pomiedzy temperatura ciala i w pochwie mialyscie gdy zaszlyscie w ciaze?
    bo u mnie dzis rano roznica pomiedzy pachą a pochwą to 1,8 stopnia. Ale od razu mowie ze nie mierzylam regularnie dzis z ciekawosci zmierzylam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2015, 09:49

    w57v9n73tsztg0x5.png
‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ