X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Śluz we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Śluz we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • elfiona Przyjaciółka
    Postów: 97 37

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktos tak mial? odpowiedzcie prosze

    w57v9n73tsztg0x5.png
  • Lusija Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 22 września 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam bardzo mało śluzu we wczesnej ciąży jeszcze przed terminem spodziewanej @. Był kleisty i biały, ale co mnie zastanawiało był pomieszany z takim rozciągliwym płodnym jak białko jaja. Tak jakbym miała płodny i niepłodny obok siebie. Myślałam, że na pewno nie udało się w tym cyklu, że to znów jakieś zaburzenia a tu ciąża. Tak miałam w pierwszej ciąży i teraz w drugiej też potwierdzonej testem póki co, bo na betę czekam. Jestem 14 dpo.

  • Karcia84 Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja mam identyczny taki bialy ale jakby pomieszany z plodnym a dzis mam 22dc . Nigdy takiego nie mialam i juz sobie pomyslalam ze moze owulacja sie przesunela ale az tyle? Cykle mam 29 dni okolo . Moze sie udalo nareszcie?!

  • Realistka91 Koleżanka
    Postów: 44 5

    Wysłany: 27 sierpnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!
    Staramy się z mężem o dzidziusia ale niestety nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać. Otóż obecnie mija mi 36dc a okresu brak... zazwyczaj mam między 26 a 28 dniem cyklu. Owulacje miałam w połowie cyklu 14 dnia- sluz i zle samopoczucie na to wskazywało. Zrobiłam 3 testy w odstępach 5 dniu z porannego moczu ale wszystkie negatywne. Uwidoczniły mi się żyły na nogach, rękach i piersiach w okolicach sutków a wcześniej nie było ich nigdy widać i ciężko mi pobrać krew bo nie widać w ogóle żył... do tego mam ciężkie i bolące nogi. Czuje się zmęczona i dużo śpię. Piersi mnie nie bolą i nie widzę zmian w ich wyglądzie. Zastanawia mnie sluz który mam od 8 dni. Jest przezroczysty i ciągnący się tak jak owulacyjny ale to jest przecież 36dc....temperaturę mierze od nienadwa Wiec niewiele mogę napisać na jej temat. Mierze codziennie rano w pochwie przed wstaniem z łóżka i bardzo się waha. Między 36,2 a 36,8. Wizytę u gin mam w czwartek ale bardzo się stresuje i zastanawiam się czy pomimo negatywnych testów mam szanse być w ciąży. Współżyje regularnie co dwa trzy dni. Czy któraś z was tez miała takie objawy? Pozdrawiam Paulina

    Dodam jeszcze ze mam uczucie wzdetego brzucha ciagle...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2017, 11:34

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ