X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 4 lutego 2017, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszamanko no pewnie że tak. Przecież jesteś w naszej ,,elicie" :D
    Ja czekam na @ ktora powinna być na dniach.

    Bu jak tam?

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 631

    Wysłany: 5 lutego 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieram się, żeby opisać swoją historie dla think_positive, ale krótko to sie nie da... :P wpisze na dniach.

    Czuje sie dobrze, piersi przestały mnie tak bardzo boleć i temperatura spadła z 37,0 do 36,7 więc oczywiście znowu sie martwię no ale czekamy, mam wrażenie że ten tydzień to wieki...

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 5 lutego 2017, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu biedna, wierzę... Ja tak na te wyniki męża czekam... No i na okres, bo jak u Lilianap - u mnie też na dniach :) sądząc po tym ile wczoraj zjadłam to bardzo na dniach... XD

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • think_positive Przyjaciółka
    Postów: 90 41

    Wysłany: 5 lutego 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Lilianap, Totoro, to ja zachodzę z wami, mogę się dołączyć?:)

    Witam nowe dziewczyny, kciukasy za Was.

    Bu, beta jest ładna, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:*


    Ja też się dołączam :) tylko, że na pewno nie w tym cyklu. W piątek byłam na usg tak przy okazji, bo dostałam zapalenia pęcherza i gin mi antybiotyk wypisał. Okazało się, że w 16 dc brak pęcherzyka dominującego, endo 6,6 mm i brak płynu w zatoce Douglasa, więc na owu to nie wygląda. Dodam, że wszystkie objawy owulacyjne miałam 13-14 dc, było dużo śluzu płodnego i od tamtego momentu bolą mnie piersi. Wychodzi na to, że mam pochrzanione cykle i chyba naturalnie bez stymulacji nie zajdę w ciążę. To chyba będzie bezowulacyjny cykl, więc pytanie kiedy przyjdzie @.

    f2w33e3ktamljwlx.png

    20tc - nasz aniołek
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Think_positive u nas ten cykl też odpada, więc umówmy się wszystkie na kolejny :D u mnie były podobne problemy, brak owu, za słabe endo na okres, miałam ciągle wywolywany... Ostatnio jednak się poprawiło trochę i teraz będę miała 3. miesiączkę bez żadnych leków :) a przez 3 lata nie miałam :) chyba pomogło to, że przytyłam :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 5 lutego 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zaczynamy od następnego cyklu ;) U mnie już 28dc i @ za rogiem. Pierwszy raz czekam niecierpliwie na nowy cykl.
    Ja nigdy nie miałam zaniku miesiączki. Nawet przy mojej marnej wadze. Cykle podręcznikowe 28-32 dni. Co miesiąc mam owu. I tak nic z tego ;)

    Bu odstaw termometr. To tylko niepotrzebny stres dlatego nie powinno się tempki mierzyć już w ciąży. A z piersiami to różnie bywa. :* tule mocno by dodać otuchy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2017, 19:14

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 5 lutego 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 31. dc i lepiej żebym szybko dostała, bo na żarcie nie urobimy :( w ogóle ten weekend to jakaś porażka, przesiedzialam sobotę i niedzielę na tyłku na kanapie i jeszcze dziś lody i wafelki zarlam, jak nie ja ;( a teraz mam kaca moralnego, bo nie chce jeszcze bardziej przytyć :( wstyd i hańba. :(

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 5 lutego 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to ja mam szał na słodkie. A na ogół unikam takiego cukru jak ognia. A i mąż mnie lekko unika czyli PMS pełną parą :D ale ma dobrze bo raz na 3 dni odpoczywa ode mnie na służbie :P

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 5 lutego 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap ja w ogóle słodkiego nie jem, ćwiczę, więc moje pms uderzyło chyba ze zdwojoną siłą w tym cyklu :/ już dawno tak nie miałam... Taka zła jestem na siebie... Ale miałam też trochę stresów w tym tygodniu, więc tłumacze sobie, że to tylko taki wybryk i jutro wracam na właściwe tory...

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 5 lutego 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie dla mnie też żadne ciasta ani słodycze nie istnieją. Przed okresem mi odbija a potem jestem na siebie zła i najzwyczajniej źle się po słodkim czuję.

    Wiecie że facet ze słabym nasieniem nie powinien uprawiać więcej niż 4 godz sportu w tygodniu bo przegrzewa wtedy jądra? :/ oglądałam właśnie na IG live mamaginekolog i taką informacje zdobyłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2017, 21:31

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 5 lutego 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Think positive, a muszę jednak owu była tylko było już za późno żeby płyn był na usg, trzymam kciuki:)

    Ja się już nie mogę doczekać końca cyklu, a póki co nic nie zapowiada żeby się miał skończyć.. A nowa gin bardzo sceptycznie podchodzi do skracania cyklu duphastonem i kazała czekać aż sam s się skończy, i tak czekam...

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 5 lutego 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap ja to samo, nie jem słodkiego a jak sobie pozwolę to mi od razu jelita dają znać o sobie :/ a jeszcze wcześniej psychika :P a co do wiadomości o facetach - jak nie ćwiczy - źle, jak ćwiczy - jeszcze gorzej, bądź mądry, pisz wiersze O.o

    Wszamanka znam ten ból, czekałam chyba 3 miesiące jakoś od czerwca czy maja, masakra... :/ oczywiście życzę, żeby u Ciebie cykl zakończył się jak najszybciej :)

    Ja się już tak męczę ze sobą, że koszmaaaar, piersi jak bomby zegarowe, też chcę już koniec :( ileż można :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2017, 22:40

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • mamusiowo Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 5 lutego 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :-) to znów ja dziś zrobiłam test i wyszła druga kreseczka bladziutka po 2 minutkach dziewczyny pomocy co ja mam myslec

    mamusiowo
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 6 lutego 2017, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusiowo gratulacje :) :) :) ja bym zrobiła betę i progesteron i leciała do gina, może przepisze duphaston np. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 06:13

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • think_positive Przyjaciółka
    Postów: 90 41

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Think positive, a muszę jednak owu była tylko było już za późno żeby płyn był na usg, trzymam kciuki:)

    Ja się już nie mogę doczekać końca cyklu, a póki co nic nie zapowiada żeby się miał skończyć.. A nowa gin bardzo sceptycznie podchodzi do skracania cyklu duphastonem i kazała czekać aż sam s się skończy, i tak czekam...


    Hej wszamanka, też mam taką cichą nadzieję, że ta owu jednak była wcześniej, ale z drugiej strony to endometrium słabe, więc niestety trzeba zejść na ziemię. Ja też czekam teraz na okres, żeby zacząć nowy cykl.Niestety dzisiaj pojawiło mi się plamienie (kawa z mlekiem), więc chyba się pospieszyłam z chwaleniem castagnusa.

    Liliana a czy Ciebie też bolą piersi przez większość cyklu? Dzisiaj mam takie nabrzmiałe, że dotknąć się nie mogę. Już nie mam pomysłu, co mi może dolegać.

    Mamusiowo mi tutaj wychodzi na to, że jesteś w ciąży :) leć na betę i wtedy będziesz wiedziała:)

    f2w33e3ktamljwlx.png

    20tc - nasz aniołek
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ostatnio na usg pani doktor powiedziała że śladów owulacji nie widać (23dc), jajnik czyste, natomiast widać mały pęcherzyk który może być pęcherzykiem ciążowym, ale za wcześnie żeby mówić o ciąży. Tylko że ja cały czas przed owulacją i endometrium też marne 5mm :D

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 6 lutego 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusiowo tak jak radzą dziewczyny - beta i progesteron ;)
    Mnie piersi zaczynają boleć ok tygodnia od owu. Ale to od kilku cykli bo wczesniej mnie nie bolały w ogóle. A znowu jak brałam dupka to byla tragedia.
    Od 3 msc zmienił mi się czas przyjscia @. Zawsze dostawałam z samego rana. A teraz przychodzi po południu a nawet pod wieczór.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • mamusiowo Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 6 lutego 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wczoraj zrobilam test czyłość 10mlU/ml i wyszla druga kreska a dzis rano zrobiłam znów tyle że czułość 20mlU/ml i również wyszła druga bladziutka kreseczka :-) jutro umówiłam sie na usg bo musze miec pewność. w szpitalu ostatnio lekarze powiedzieli mi zeby nie uznają zabardzo beta hcg z krwi żeby testu z moczu robić tak wiec teraz tak zrobiłam

    mamusiowo
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusiowo super!!!! Ja tak czy inaczej, chociaż dla siebie zrobiłabym betkę i progesteron, bo z samego testu nikt się nie dowie jak tam się hormonki mają a czasami trzeba wspomóc progesteron:) Ale to oczywiście Twoja decyzja:) Cieszę się razem z Tobą, przesyłaj nam tu ciążową energię!!!:D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 6 lutego 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusiowo, ja bym zrobiła betę, bardziej wiarygodna od sikańców, i po 48 godzinach powtórka żeby przyrost sprawdzić, i tak jak mówią dziewczyny progesteron, i ja jak będę w ciąży to jego też będę przynajmniej dwukrotnie sprawdzać czy rośnie. No i oczywiście gratuluję Ci bardzo:)
    A na usg to się bardzo wcześnie umówiłaś, może niewiele jeszcze być widać i się będziesz stresować niepotrzebnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 13:16

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ