X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 maja 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję MaGo... bardzo dziękuję.

  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy normalne jest, ze około owulacji ma się wrażliwe piersi/sutki? Wydaje mi się ze pierwszy raz tak mam, ewentualnie nie zwracałam na to uwagi :| chociaż to nie możliwe ;) wczoraj miałam tez bóle przy lewym jajniku, owu się chyba zbliża chociaż teraz tak myśle czy takie bóle to zawsze przed owulacja występują w trakcie czy po? Powiem Wam ze się naczytałam w internetach i chyba już zgłupiałam całkiem... Zawsze mówię sobie nie czytaj a i tak wychodzi jak zwykle

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w większości cyklu, chociaż ostanie dwa cykle nie, sutki są wrażliwe jeszcze zanim na wykresie mam trzy wyższe temp, od samej owu, zanim jeszcze program załapie i wyznaczy. Ale są też cykle kiedy bolą całe cyce dopiero dobre kilka dni po owu. Niestety ale o żadnych objawach nie można powiedzieć że są zawsze, albo że ich nie może być żeby to o czymś świadczyło. U jednej kobiety jeden objaw raz może być, raz nie, raz świadczy o wysokim progesteronie, a raz to tylko głowa wmawia że coś jest. I to że jakiś objaw masz pierwszy raz też niestety o niczym nie świadczy. Za miesiąc możesz go mieć albo i nie. A jedynym pewnym objawem ciąży jest pozytywna beta i obraz usg;)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Milano Autorytet
    Postów: 969 404

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedz :) Muszę zacząć mierzyć tempke regularnie bo z tym u mnie niestety ciężko :/ z każdym cyklem zaczynam a to zapomnę i to zaspie w weekend (w tygodniu wstaje po 5) a wydaje mi się, że mierzenie może najwiecej powiedzieć :)
    Na objawy jeszcze nie liczę dopiero 16dc przy 31 dniowych cyklach, w tym stołu obiecałam sobie ze nie sikam dopóki @ nie będzie dwa-trzy dni po spodziewanej dacie przyjścia i idę na betę nie na sikanie :D nie wiem jak wytrzymam mając test w szafce z zeszłego cyklu :/ będę ćwiczyć silną wole :D

    7 CS i w końcu są dwie kreski! :)

    oar83e3kt53wl0vf.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyrzuć go, bo i tak Cię w prędzej czy później (a raczej prędzej) skusi ;D

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap i jak?????
    Puścić te kciuki czy trzymać dalej?

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 1 czerwca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puścić niestety. Plamienie się rozkrecilo. @ co prawda jeszcze nie ma ale bedzie niedlugo. Piersi już przestają boleć nawet. Jutro jade do gina.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, na forum trafiłam przez przypadek, szukając w google potwierdzonych objawów ciąży :)

    Mam problem, może mi pomożecie...
    Mam regularne cykle co 27-28 dni, miesiączkuję od 11 roku życia, czyli już 12 lat :o
    Na początku nieregularne, wiadomo okres dojrzewania, ale od jakiś 8 lat mam te cykle unormowane, zawsze @ przychodziła do tej pory na czas, baaaardzo rzadko zdarzało się, że przychodziła GÓRA 1 dzień później.
    Ale do rzeczy... Ostatni okres zaczął się 02.05.
    Od kilku dni po owu miałam kłucia w jajnikach i podbrzuszu, przez jakieś 2 dni bolały sutki przy dotyku, później przeszło, spać mi się strasznie chciało, ale zwaliłam na pogodę, miałam wrażenie "pełnego podbrzusza". Na kilka dni przed spodziewaną @ znowu kłucia w jajnikach i podbrzuszu tak na środku, dodatkowo raz mnie zabolał brzuch tak, jakbym miała zaraz dostać @, piersi 0 bólu, choć zawsze bolały minimum 4 dni przed @. Dodatkowo wystąpił przez 1 dzień jakoś tydzień po owu grudkowaty mleczny śluz, bez swędzenia, później zniknął.
    Okres powinnam dostać 29 lub 30.05, nadal go nie ma... W dniu spodziewanego przyjścia czułam dziwne łaskotanie na środku podbrzusza i w pochwie, kłucia jajników, które utrzymują się do dziś, lekkie pobolewania kilka razy dziennie, jakby @ miała się pojawić i kłucia w piersiach tak mniej więcej jakby w sutkach. I śluz mleczny, ale mało, jak wsadzę palec.
    Robiłam test w dniu spodziewanej, negatyw. Robiłam jeden wczoraj po południu i jeden dzisiaj rano, też negatywne. Nie wiem co myśleć na ten temat... Dodam, że zeszły tydzień siedziałam na l4 na antybiotyku, bo miałam zapalenie gardła (brałam tylko 5 dni), ale po antybiotyku spóźniał mi się zawsze góra 1dzień, nigdy nie spóźniał mi się 5 dni. Czy to możliwe, że mimo negatywu jest ta ciąża? Daje mu szansę pojawić się do niedzieli, jak nie będzie do tego czasu pójdę na betę, albo do gina się wcisnę na wtorek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2017, 07:55

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva tak możliwe.
    Najlepiej jak zrobisz w laboratorium badanie bety hcg.
    To ci napewno potwierdzi ciążę.
    Ja też miałam właśnie taki śluz.
    A teksty negatywne przez dlugooo


    Lilianap wiesz jakoś nie chce mi się wierzyć że ci się nie udało.
    Trzymam dalej.
    Daj znać po wizycie co on tam widzi. Ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 09:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Jutro rano jadę robić badania, proszę o kciuki!

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 dzięki za odpowiedź :)
    Do tej pory miałam te cykle, jak już mówiłam, takie same. Czyli ból piersi ok tydzień przed @, nerwowość. A teraz zdziwił mnie brak bólu piersi jakiegokolwiek, zawsze przed okresem nie mogłam się dotknąć, a teraz nic. I to mnie zastanowiło też trochę, bo jak czytałam na forum potwierdzone objawy innych forumowiczek, to 3/4 mówiło o bólu piersi i to już kilka dni po owu, a mnie bolały tylko sutki. Teraz od czasu do czasu tylko lekko zaswędzą. Piersi zawsze też miałam żylaste, więc różnicy nie widzę, jedynie może są tylko troche pełniejsze i sutki jak ściągnę stanik robią się wokół czerwone, a na środku białe.
    Ehh, poczekam do tej niedzieli, jak nie dostanę polecę na tą betę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2017, 07:56

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva a prolaktynę masz w normie?

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Feeva a prolaktynę masz w normie?

    Nie wiem o czym mówisz :D
    To mój pierwszy cykl starań o dzidzię, więc w tych tematach póki co jestem totalnie zielona. Czemu służy prolaktyna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 czerwca 2017, 07:56

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Nie wiem o czym mówisz :D
    To mój pierwszy cykl starań o dzidzię, więc w tych tematach póki co jestem totalnie zielona. Czemu służy prolaktyna?
    Wysoka prolaktyna powoduje bóle piersi przed @. Są nabrzmiałe, bolące. Zazwyczaj ból zaczyna się od owulacji do samego @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2017, 09:29

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Wysoka prolaktyna powoduje bóle piersi przed @. Są nabrzmiałe, bolące. Zazwyczaj ból zaczyna się od owulacji do samego @.

    Nie badałam się pod takim kątem, u mnie przed @ ból piersi to była normalka, ZAWSZE mnie bolały, później czy wcześniej ale bolały. A w tym cyklu nic...
    Ale testy wychodzą cały czas na -, a okresu nie ma więc już nerwica mnie łapie.

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Nie badałam się pod takim kątem, u mnie przed @ ból piersi to była normalka, ZAWSZE mnie bolały, później czy wcześniej ale bolały. A w tym cyklu nic...
    Ale testy wychodzą cały czas na -, a okresu nie ma więc już nerwica mnie łapie.
    Wyluzuj kobieto bo sie wykończysz :P idz zrób bete będziesz wiedziała na czym stoisz ;)
    Jak Cię od zawsze bolały piersi to mniemam, że prolaktyna może być za wysoka.

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Wyluzuj kobieto bo sie wykończysz :P idz zrób bete będziesz wiedziała na czym stoisz ;)
    Jak Cię od zawsze bolały piersi to mniemam, że prolaktyna może być za wysoka.

    Ja zawsze za mocno wszystko przeżywam :D
    Jak za wysoka, to źle ? U mnie to rodzinne, i mama i siostra mają to samo :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Ja zawsze za mocno wszystko przeżywam :D
    Jak za wysoka, to źle ? U mnie to rodzinne, i mama i siostra mają to samo :)
    Wysoka prolaktyna to naturalny środek antykoncepcyjny.

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Wysoka prolaktyna to naturalny środek antykoncepcyjny.

    Nie pocieszasz :D
    Moja mama nie miała nigdy problemu z zajściem w ciążę, zawsze pykało za 1-szym :) Więc jeszcze się łudzę :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Nie pocieszasz :D
    Moja mama nie miała nigdy problemu z zajściem w ciążę, zawsze pykało za 1-szym :) Więc jeszcze się łudzę :)
    Nie ma co na to patrzeć. U mnie w rodzinie nikt nie miał z tym problemów, a ja już 7 lat nie mogę zajść, tak więc nie ma się co porównywać.

‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ