X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Jutro jadę bo musiał przełożyć wizytę. Za to dzisiaj zjawila sie @. Już nawet łez nie mam by płakać.
    Kochana przykro mi :(

    Ja też czekam na @... :( na dniach ma zawitać...

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    Kochana przykro mi :(

    Ja też czekam na @... :( na dniach ma zawitać...


    Współczuję, rozumiem rozczarowanie :(

    Za to u mnie nadal okresu brak, już 7 dzień, śluz nadal mleczny, szyjka, wydaje mi się, poszła w górę, przed spodziewanym okresem była bardzo niska, tak, że wchodziło pół palca i czułam, teraz muszę wsadzić cały żeby dosięgnąć. Bolą piersi w górnej części i miedzy piersią i pachą, ale nie są jakieś nazbyt wrażliwe, temperatura ciała 36,8, w pochwie 37,2. Cały dzień dzisiaj mnie mdli, od wczoraj zgaga. Mój T już się bardzo podjarał, powiedział, że jak nie wyjdzie to będzie mega smutny.
    Jutro idę o 7:00 na betę do przychodni przed pracą, wyniki będą w ciągu 1-2 dni. Trzymajcie kciuki, by @ nie przyszła i żeby wynik był powyżej 5ml :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaaarolynaaa wrote:
    żabka04 czy możesz rzucić okiem na mój wykres?

    https://ovufriend.pl/graph/9865b4c203ccd089c16d9ec605f938d1

    znasz się może coś na tym?

    Przykro mi ale nie znam się na wykresach:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Współczuję, rozumiem rozczarowanie :(

    Za to u mnie nadal okresu brak, już 7 dzień, śluz nadal mleczny, szyjka, wydaje mi się, poszła w górę, przed spodziewanym okresem była bardzo niska, tak, że wchodziło pół palca i czułam, teraz muszę wsadzić cały żeby dosięgnąć. Bolą piersi w górnej części i miedzy piersią i pachą, ale nie są jakieś nazbyt wrażliwe, temperatura ciała 36,8, w pochwie 37,2. Cały dzień dzisiaj mnie mdli, od wczoraj zgaga. Mój T już się bardzo podjarał, powiedział, że jak nie wyjdzie to będzie mega smutny.
    Jutro idę o 7:00 na betę do przychodni przed pracą, wyniki będą w ciągu 1-2 dni. Trzymajcie kciuki, by @ nie przyszła i żeby wynik był powyżej 5ml :)

    Powiedz w laboratorium że bardzo Ci zależy na wyniku bo idziesz do giną czy nie da się na popołudnie żeby był.
    A jak nie (bo muszą drukować) zapytaj czy poda ci przez tel.:-)
    Ładnie poproś.
    Na ten wynik się nie czeka aż tyle.

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Powiedz w laboratorium że bardzo Ci zależy na wyniku bo idziesz do giną czy nie da się na popołudnie żeby był.
    A jak nie (bo muszą drukować) zapytaj czy poda ci przez tel.:-)
    Ładnie poproś.
    Na ten wynik się nie czeka aż tyle.


    Panie w przychodni u mnie nie są zbyt miłe... Ale spróbować nie zaszkodzi. Koleżanka, która pracowała w przychodzi mi powiedziała, że wyniki są zazwyczaj na drugi dzień. Rozumiem, że one to sprawdzają na miejscu, skoro tak szybko można dostać? :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 321

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva trzymam kciuki !!! :) Ja w tym miesiącu nie nastawiałam się na nic i czekam na @, która ma przyjść za 3 dni :/ Mam nadzieję, że "dupek" w następnym cyklu pomoże ;)
    Feeva czekamy na wyniki !!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2017, 19:37

    Feeva lubi tę wiadomość

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MaGo wrote:
    Feeva trzymam kciuki

    Nie dziękuję :D

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Panie w przychodni u mnie nie są zbyt miłe... Ale spróbować nie zaszkodzi. Koleżanka, która pracowała w przychodzi mi powiedziała, że wyniki są zazwyczaj na drugi dzień. Rozumiem, że one to sprawdzają na miejscu, skoro tak szybko można dostać? :)

    Raczej tak robią na miejscu.
    Ja robiłam w szpitalu lub w przychodni i było na miejscu.
    Nawet jeśli wysyłają to powinno być popołudniu wyniki. Wówczas im przywoza wyniki żeby mogły przygotować do wydania na następny dzień.
    Najpóźniej są o 16?
    No ale jeśli mają problem to trudno poczekasz bo nie masz wyjścia.

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę do endokrynologa skonsultować wyniki tarczycy. O co mogę jeszcze wypytać? Wziąć mu wyniki z zimy fsh, lh, i inne? Czekałam tak na tą wizytę, a po @ straciłam cały zapał na jakiekolwiek działania prociążowe, nawet muszę się zmuszać żeby łykać kwas foliowy...

    A, to jest ginekolog-endokrynolog jeśli to coś zmienia, ale poradnia endokrynologiczna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2017, 23:13

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6519 2669

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki za testujące w najbliższym czasie:)

    Lilianap przykro mi bardzo...:( Ja już ostatnio tak do tego nie podchodzę... znając wyniki męża plus moje ostatnie cykle dwumiesięczne, jesetem w pełni świadoma, że nic z tego...

    Żabka gratuluję ząbeczka:):):)

    My zapisaliśmy się na kolejną wizytę w klinice - 19.06. dopiero. Zbadamy wit. D, pokażę wyniki hormonów i będe się upierać przy leczeniu tarczycy. W tym tyg. chcę się też wybrac do miejscowego gina pokazać te same wyniki hormonów, żeby sobie spisał i może uda mi sie wysępić krzywą cukrową i insulinową. Myślałam też o usg tarczycy. W lipcu z kolei ponawiamy badanie nasienia, zobaczymy co będzie.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Jutro idę do endokrynologa skonsultować wyniki tarczycy. O co mogę jeszcze wypytać? Wziąć mu wyniki z zimy fsh, lh, i inne? Czekałam tak na tą wizytę, a po @ straciłam cały zapał na jakiekolwiek działania prociążowe, nawet muszę się zmuszać żeby łykać kwas foliowy...

    A, to jest ginekolog-endokrynolog jeśli to coś zmienia, ale poradnia endokrynologiczna

    Możesz zapytać jakie wyniki można bywało zrobić.
    Co proponuje.
    Ja bym naciskala na skierowanie na dwie krzywe cukrowa i insuliny.
    Oni onych zapominają.
    A zrobić można nie? Nie zaszkodzi.
    I jeszcze na hormony bym naciskala,Wit d,żelazo, kwas foliowy

    Daj znać.

  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4171

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Raczej tak robią na miejscu.
    Ja robiłam w szpitalu lub w przychodni i było na miejscu.
    Nawet jeśli wysyłają to powinno być popołudniu wyniki. Wówczas im przywoza wyniki żeby mogły przygotować do wydania na następny dzień.
    Najpóźniej są o 16?
    No ale jeśli mają problem to trudno poczekasz bo nie masz wyjścia.

    Zrobiłam, wyniki będą między godziną 17-18 dzisiaj do wydruku z komputera w recepcji :) Cały dzień dzisiaj będę siedzieć jak na szpilkach :)

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva wrote:
    Zrobiłam, wyniki będą między godziną 17-18 dzisiaj do wydruku z komputera w recepcji :) Cały dzień dzisiaj będę siedzieć jak na szpilkach :)

    Luzu portki czas szybciej zleci.
    Trzymam kciuki i daj znać:-)

  • domii.s Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,mało sie udzielam, duzo czytam ale teraz mam problem. Ogólnie u mnie cykle są przeróznej długości swego czasu miałam średnio co 35 dni ale po poronieniu w listopadzie stopniowo mi się wydłużały i ostatni miałam 42 dniowy, natomiast teraz mam 49 dc i okresu nadal nie ma. W Ogóle z temperatury wynika że ten cykl jakiś pochrzaniony, wgląda jak odczyt z monitora który wskazuje akcje serca wzloty i upadki... z mężem w sumie mało sie staraliśmy w tym cyklu bo on brał dośc silne leki a przy nich jakieś mamy obawy. Więc współżyliśmy "w pełni" praktycznie tylko kilka razy między innymi w 27, 29 i 31 dc. od 31 dc przez 7 dni miałam takie plamienia, śluz z nitkami krwi który zamienił się po czasie w brązowa wydzielinę (wkładka wystarczała) w 36 dc robiłam sikańca, jedna kreska, w 39 dc byłam u lekarza stwierdził że ciaży nie widać bo macica nie jest rozpulchniona w usg tez nic nie było widać, w piątek tj 46 dc robiłam kolejnego sikańca o czułości 25 i też nic nie widać jedna krecha. Ale dzień później zaczełam sie dziwnie czuć, takie uczucie pełnosci w podbrzuszu, nie jestem w stanie wciagnać brzucha, tydzień wcześniej straszne zaparcia pare dni temu biegunka, od dwóch dni zawroty głowy i uczucie drżenia w środku. Pierwszą ciaże pokazał test 17 dni od współżycia i była to bardzo, bardzo blada druga kreseczka, sama nie wiem co myślec... Lekarz nie dał nic na wywoładnie okresu bo powiedział ze zaburzy mi to gospodarke hormonalna a dał mi badania do zrobienia w kolejnym cyklu i chciałby żeby były miarodajne. Wybieram sie dzis na bete, ale nie wiem czy jest sens, co byście zrobiły?? Możliwe żeby lekarz nic nie widział w 39 dc????

    Tomaszek 02/07/2012 r. godz. 20:15 3850g 61cm - Słodki Łobuz
    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]

    7155782bbcbbb35062af68c960b96f09.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj domii.s
    Ja bym poszła na betę.
    Tylko ona prawdę ci powie.
    Stracisz te nie całe 50zł i będzie wiadomo a testy można kupować i sprawdzać w nieskończoność w twoim przypadku.
    Przykro mi że ciebie też starata dotyczy.
    Dziś mam wrażenie że to jakaś plaga nie wiedzieć czemu:-(
    Trzymam kciuki.
    Daj znać.

  • domii.s Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba pójdę tak koło 13 to o 15 będe miała już wyniki... Stresuje sie... boje sie rozczarowania... ale nie ja jedna... ale myslicie że po 12 dniach od stosunku ( w najdłuższym możliwym odstępie) lekarz mógł kompletnie nic nie zobaczyć????

    Tomaszek 02/07/2012 r. godz. 20:15 3850g 61cm - Słodki Łobuz
    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]

    7155782bbcbbb35062af68c960b96f09.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko możliwe!
    Przecież to głównie zależy jaki ma sprzęt,ciąża może zrobić psikusa itd itd.
    Ale może mówić tez i prawdę.

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żabko gratuluje ząbka ;) Uściskaj Robercika od ,ciotki'. Jejku jak to szybko idzie. ;)
    Ja mam angine. Kuźwa. Uciekam do gina.

    żabka04 lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Żabko gratuluje ząbka ;) Uściskaj Robercika od ,ciotki'. Jejku jak to szybko idzie. ;)
    Ja mam angine. Kuźwa. Uciekam do gina.

    Dziękuję ciociu lilanap :-) <3
    Ahhhh nie miałaś się kiedy rozchorowac? Pewnie przez klime?
    Zdrówka kochana.
    Daj znać po wizycie.

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 5 czerwca 2017, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę pod gabinetem i się głupia denerwuje, głowa już całkiem do wymiany :/

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ