Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 322

    Wysłany: 14 sierpnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj usłyszałam i zobaczyłam bijące serduszko mojego 6 milimetrowego małeństwa <3 Ja w płacz, mąż w płacz i tak sobie popłakaliśmy ze szczęścia haha :D

    nick nieaktualny, wszamanka, Feeva lubią tę wiadomość

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva chętnie przytulę zastrzyki jakkolwiek to brzmi, jeszcze mnie czeka trochę brania :/

    Mówię Wam, brałam dziś 17 zastrzyk i dalej chce mi się płakać i siedzę z nim zawsze dobrych parę minut zanim zdecyduję się wbić :(

    MaGo gratuluję <3 cudowne uczucie prawda? :D

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja wam zazdroszcze już tych serduszek. ;) <3 Ja do piątku jeszcze muszę czekać.
    Wymiotowałam już dzisiaj :/ i nie mogę chwile dłużej postać bo ciemno przed oczami. Ojej a to dopiero 7 tydzień.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap ojej to nieźle :/ rany, mam nadzieję, że mnie wymioty ominą, bo od przyszłego tygodnia do pracy :/ a do piątku Ci zleci :D ja mam wizytę 25. kolejną, mam nadzieję, że będzie ok. Ostatnio na usg było widać, że pęcherzyk z jednej strony ma troszkę nieregularny kształt, dlatego muszę dalej brać dupka. Mam nadzieję, że to nic złego.

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zwolnienie mam do końca tego tygodnia. Nie wiem jak ja wrócę do pracy :/ czy wam tez zaczely masowo wypadac włosy? Slyszalam ze w ciazy powinny się poprawić a u mnie jest masakra eh :/

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • MaGo Autorytet
    Postów: 447 322

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro dziękuję :)
    Lilianap ja się strasznie sypię :( włosy lecą na potęgę :/ Ja jak leżę albo siedzę to jeszcze jest ok, a jak tylko wstanę to mnie zbiera na wymioty, mdli mnie strasznie, ale jeszcze nie wymiotowałam. I mam odruchy wymiotne na niektóre zapachy, zaczęło się :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2017, 17:47

    Marcel <3<3
    3jvzi09ke9hkk4qh.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wieczorem zerknę ile mi tego zostało, bo aktualnie wracam ze zlotu rodzinnego :) Fraxiparine bierzesz? Bo ja właśnie je mam :)

    MaGo na pewno cudowne uczucie :)

    Współczuje Wam tych mdłości i wymiotów :D ja się tak nażarlam u rodzinki ze mnie tez mdli, ale od ciąży spożywczej :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2017, 18:05

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi włoski okresowo lecą, więc trudno powiedzieć czy teraz jakoś szczególniej.

    Co do mdłości to polecam wyczajony przez mojego męża napój - ok. 5-centymetrowy kawałek świeżego imbiru pokroić, zagotować w 0,5 l wody (ja daję troszkę więcej wody, żeby było łagodniejsze), ostudzić, dodać sok z cytryny i popijać sobie :) dla mnie lepsze niż picie samej wody, bo mnie po takiej zwykłej jeszcze gorzej mdli.

    Feeva tak, biorę fraxiparynę, tylko dawkę 0,3 ml :) też właśnie wróciliśmy od moich rodziców i też oczywiście się przezarlam :/ ja u nich to nigdy nie mam hamulca O.o

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro wybacz, zapomniałam wczoraj... :D Po kąpieli jak usiadłam na kanapie przed tv, to tak mnie ta kanapa wciągnęła, że usnęłam. Obudziłam się o 21:30 i tylko się przeniosłam spać do sypialni :D Wieczorem sprawdzę, nie pamiętam jaką mam gramaturę, ale wiem, że mam 2 opakowania. 1 na pewno nie ruszane, drugie mogło być zaczęte, ale nie pamiętam dokładnie. Wydaje mi się że z trzech tylko jedno mój T. wykorzystał :)

    Ja dzisiaj 15 dzień cyklu. Od 10-ego dnia bolą mnie cały czas sutki, w ogóle nie wiem czy owu nie miałam wcześniej, właśnie koło tego 10-ego dnia, bo tak mnie rwał prawy jajnik (przez trzy dni, teraz spokój), że aż mnie wpół zginało. Do @ mam jeszcze 2 tygodnie, ale odczuwam jakiś mega wewnętrzny spokój :) W ogóle nie myślę, co będzie, nie doszukuję się niczego na siłę. Zobaczymy za 2 tygodnie :)

    A Wam się pięknie te suwaczki przesuwają <3

    Cieszę się, że tylko 3 dni pracy i znowu weekend... :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2017, 07:39

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Feeva żaden problem, na razie i tak zaopatrzylam się w aptece, więc nie pali się z tematem ;) trzymam kciuki za Twój cykl, dołączaj do nas ;)

    Feeva lubi tę wiadomość

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro oki :)
    Mam nadzieję, że już niebawem :D

    Totoro lubi tę wiadomość

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • mlodaaa Autorytet
    Postów: 436 207

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po kolposkopi , nie mam żadnych niepokojących zmian na szyjce , także badanie do powtórki już po porodzie ...Widziałam i słyszałam dziś pierwszy raz bijące serduszko ! ❤️ Cudowne uczucie !!

    wszamanka, Feeva lubią tę wiadomość

    3i49hdgenmhomr4i.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodaaa gratulacje :D wspaniałe uczucie :D

    Ja dziś znowu przespałam całe popołudnie, normalnie jakby mi ktoś odciął zasilanie O.o jak się budziłam, bo się mąż kręcił albo kot po mnie łaził to się nie mogłam z rozumem pozbierać i usypialam dalej O.o

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodaaa to cudownie ;) gratuluje ;)
    Ja dzisiaj stwierdzilam ze predzej umre niz urodze. Tak mnie meczy strasznie.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlodaaa super! Ja będę ryczeć jak głupia, jak zajdę w ciążę i usłyszę <3

    Totoro zabij mnie, znowu zapomniałam :D Miałam wczoraj taki dzień niemocy... Do 16 w pracy myślałam, że nie wyczymie, łeb mnie bolał, spać mi się chciało, plecy mnie bolały, masakra. Po pracy robiłam paznokcie do 20:15 o.O a jak skończyłam to tylko prysznic i do wyra...

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap biedna;/ To mnie aż tak nie męczy... Muli mnie, ale nie tak na wymioty;/ Chyba, że się zrobię głodna, wtedy to strasznie;/

    Feeva lajcik, póki co mam zapas;)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zaczynam lekko panikowac. Boje się jutrzejszej wizyty.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap spokojnie, będzie dobrze :) Trzymam kciuki, żebyś zobaczyła piękne serducho <3

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Talla Ekspertka
    Postów: 168 76

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap spokojnie do tego podchodź.

    2nn390bv8q4j7jxl.png
  • Feeva Autorytet
    Postów: 3402 4172

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap luzuj porty :* Będzie wszystko git, usłyszysz serducho swojego brzdąca <3

    A ja, nie chwaląc się, kończę dzisiaj 23 lata :D Mam nadzieję, że dostanę spóźniony prezent za 1,5 tygodnia :)

    Kocham Cię <3
    12.05, godz. 5:30, 3510g, 53cm, 10/10pkt <3
    k3pcdgm.png
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ