X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr USG KIEDY WIDAĆ??
Odpowiedz

USG KIEDY WIDAĆ??

Oceń ten wątek:
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    A rzeczywiście, nie zwróciłam uwagi. Byłabym dobrej myśli :) Zarodek jest i to najważniejsze teraz. Czekam na wieści z kolejnego USG, że jest serduszko :)


    No u mnie niestety skończyło się poronieniem wywołanym lekami.
    Ciąża zatrzymała się na 5t6d. poroniłam w 9t1d. Zarodek nie urósł, nie było akcji serca... ;-(

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna, bardzo mi przykro :(

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • #Adria Znajoma
    Postów: 20 14

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki:) Jestem nowa na tym forum, ale w podobnej sytuacji co wy- czyli początek ciąży i same pytania. Ciągle się zastanawiam kiedy iść na pierwsza wizytę do lekarza, Jestem w 6 tygodniu ciąży, planuje iść za tydzień, czy myślicie że to za wcześnie?

    3jgxs65gdcjnqcos.png
  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Adria wrote:
    Hej dziewczynki:) Jestem nowa na tym forum, ale w podobnej sytuacji co wy- czyli początek ciąży i same pytania. Ciągle się zastanawiam kiedy iść na pierwsza wizytę do lekarza, Jestem w 6 tygodniu ciąży, planuje iść za tydzień, czy myślicie że to za wcześnie?

    Moim zdaniem to nie za wcześnie, ja pierwsze usg miałam w 6tc+1d i widziałam już bijące serduszko.

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • angelstw Autorytet
    Postów: 1578 843

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Adria wrote:
    Hej dziewczynki:) Jestem nowa na tym forum, ale w podobnej sytuacji co wy- czyli początek ciąży i same pytania. Ciągle się zastanawiam kiedy iść na pierwsza wizytę do lekarza, Jestem w 6 tygodniu ciąży, planuje iść za tydzień, czy myślicie że to za wcześnie?

    ja byłam na wizycie dokładnie 6t5d i dzidziuś miał już 1cm i bijące serduszko. Także myślę że nie jest to za wcześnie :) powodzenia!

    10.04.2014r. (ur. 19tc.) Zuzia (*)
    02.2016 5tc

    ug37vcqgz0fhk6cc.png

    rośnij Zuchu! ❤
    qb3cqps6ibeo0f6z.png


  • AniaStaraczka85 Autorytet
    Postów: 2709 1010

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,wg ostatniej miesiączki zaczęłam wczoraj 6 tc.wczorajsza beta to 329,w sobotę miałam 92,wiec rośnie prawidłowo, zaczelam jednak plamic i mam leżeć, lekarz pow,ze w tak niskiej ciąży (chodziło mu chyba o bete) nawet w usg jeszcze nie będzie nic widać więc mam leżeć i brać luteine.jak to możliwe ze jest juz 6 tc,beta przyrasta prawidłowo ale jeszcze jest za niska na usg?możliwe żeby zagnieżdżenie było później?

    heQHp2.png
    17 miesięcy starań
    7 cykli z clo
    IUI maj2016-c.pozamaciczna,laparo 06.2016
    Ciąża z zaskoczenia w naturalnym cyklu :)
  • ka_tarzyna Autorytet
    Postów: 1324 616

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, ja byłam na USG w 6tc i było widać tylko pęcherzyk ciążowy. To było za mało jak na ten tydzień.
    Ale wiem też, że lekarze po prostu bardzo rzadko zlecają USG tak wczesnej ciąży. Ja miałam tylko dla tego, że leczyłam się w klinice niepłodności i pojechałam do mojego lekarza powiedzieć, że jestem w ciąży.

    gg643e5ei3b53o9s.png
    bl9cgu1rq4wedujs.png

    07.2019 drugi naturalsik :-)
    10.2017 naturalsik :-)
    Mam 4❄️
    4 IUI, 2IVF, 2 transfery, 3 poronienia
    AMH 1,3, nasienie zmienne, fragmentacja 38%
  • #Adria Znajoma
    Postów: 20 14

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za porady;) Choc nie jest to moja pierwsza ciaża ( moja córcia- Nadia właśnie dziś kończy 2 latka) to jestem taka zakręcona i zagubiona , jakbym była pierwszoródką:)))Jednak pójdę we czwartek go ginekologa, to będzie 6 t 4 dz wiec już pewnie będzie widać fasolkę. Boje się tylko, bo mamy z mężem konflikt krwi a wiamomo, że w drugiej ciąży może się to ujawnić. Ma któraś z was jakieś doświadczenia z konfliktem serologicznym?

    3jgxs65gdcjnqcos.png
  • karola145 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia i duzo zdrowia :)

    http://www.moj-sen.pl/
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) miałam dziś pierwsze USG 5t2d i było widać tylko pęcherzyk. Lekarz tak bez entuzjazmu powiedział ze mam przyjść za tydzień i jak nie będzie serduszka to będzie źle. Czy na chwile obecna jest ok czy juz powinien być zarodek?

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robaczku, lekarz niepotrzebnie Cię straszy! Ja na wizycie w 5t6d też widziałam tylko pęcherzyk, a dopiero tydzień później maleńki zarodek z serduszkiem. U niektórych dziewczyn zarodek był widoczny jeszcze później.
    Nie masz się póki co czym martwić, wszystko wygląda normalnie :)

    Magda1984 lubi tę wiadomość

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja byłam dziś na usg i dziś jest 5tc1d według miesiączki a według usg 4tc6d
    pęcherzyk ma 10,9mm ale nie ma zarodka, chyba nie ma sie czym martwić że jeszcze zarodka nie widac?

    aria40 lubi tę wiadomość

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    Dziewczyny ja byłam dziś na usg i dziś jest 5tc1d według miesiączki a według usg 4tc6d
    pęcherzyk ma 10,9mm ale nie ma zarodka, chyba nie ma sie czym martwić że jeszcze zarodka nie widac?

    5 tydzień to dosyć wcześnie. Mi doktor powiedział, że nie mam co się pokazywać przed 7 tygodniem. Mimo, że ciekawość mnie rozpierała, przeczekałam. Dziś zaczął się 7 tydzień i dziś mam mieć pierwsze usg :)
    Pewnie tez usłyszałaś, żeby zgłosić się za 2 tygodnie?

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi powiedział, że wszystko jest w porządku i zeby przyjsc nawet za miesiąc to więcej pooglądamy. Daj znać potem co i jak :) trzymam kciuki :)

    ja raczej nie wytrzymam miesiąca i ide 27.06 na wizyte jeszcze :)

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • llallka Autorytet
    Postów: 738 523

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helmi wrote:
    mi powiedział, że wszystko jest w porządku i zeby przyjsc nawet za miesiąc to więcej pooglądamy. Daj znać potem co i jak :) trzymam kciuki :)

    ja raczej nie wytrzymam miesiąca i ide 27.06 na wizyte jeszcze :)


    Mój bąbel już był widoczny na usg. Było widać, że jest i coś pulsuje :) Czyli serduszko też. Lekarz powiedział, że jeszcze trochę wcześnie i jeszcze wszystkiego dokładnie nie widać. Chciał mnie umówić za 2 tygodnie ale negocjowałam ;) Idę za tydzień-24.06 bo dłużej nie wytrzymam. Co do wymiarów- jak już usłyszałam, że wszystko jest ok to jakoś się wyłączyłam. Strasznie roztrzepana jestem ;)

    nzjdyx8dfh9ywefg.png
  • Malwa30 Ekspertka
    Postów: 182 114

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6t2d -zarodka brak -pęcherzyk ciążowy 19mm -beta 60770.9 -> czy jest jeszcze szansa by za 7 dni zobaczyć maleństwo czy już oswajać się z myślą że nic z tego ?

    xnw4krntb6zbdc82.png
  • monalisa2 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja jutro ide na usg, bedzie to 5tydz i 5dzień, czego sie moge spodziewać? Czy któras z was widziała już zarodek?

    mona
  • Julia--natalia Przyjaciółka
    Postów: 72 40

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 6t i 2d było widać pierwszy raz tętno, wczesniej zarodka nie uwidoczniono.
    U każdej jest inaczej, nawet jak jutro nie usłyszysz tętna to za kilka dni pewnie juz tak :)

  • monalisa2 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki za otuchę, strasznie sie denerwuje

    mona
  • Julia--natalia Przyjaciółka
    Postów: 72 40

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki ✊, daj znać po wizycie :)

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ