X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr USG KIEDY WIDAĆ??
Odpowiedz

USG KIEDY WIDAĆ??

Oceń ten wątek:
  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 14 września 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola81 wrote:
    Dobrze odczytuje że to 4tydz.?
    Tak :)

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 4t4d byl pecherzyk 4mm. Dzien wczesniej bete mialam jakies 1300, wiec w dniu usg moglo byc cos kolo 2000. A w 6t4d byl zarodek 8mm i bijace serduszko :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 4 października 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwsze usg w 6+1 i wtedy widziałam serduszko :)
    teraz też nie planuję iść szybciej

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Kasiairl Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 października 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny w czwartek mam wizyte u gina. Bylam u niego w 4tyg ciazy lecz jeszcze nic nie bylo widac. Myslicie ze teraz w 7 tyg zobacze juz bijace serduszko? Nie moge czekac dluzej. Choruje na nadczynnosc tarczycy i nusi zlecic mi badania krwi a mieszkam w irlandii wiec to nie jest tutaj takie proste.

  • aniołkowa mama Autorytet
    Postów: 1583 1461

    Wysłany: 10 października 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 7 tygodniu już powinnaś zobaczyć bijące serduszko ale jak nie zobaczysz to nie panikuj. Czytałam wiele wątków na takie tematy i są kobietki co zobaczyły dopiero w 8 tc choć ja widziałam już w 5t5d. Będzie dobrze :)

    Jak na Irlandię to i tak nieźle, że na kolejną wizytę umówił Cię na 7 tydzień a nie 12 :D

    Córcia jest z nami :)

    04.2016 Aniołek [*]
    11.2015 Aniołek [*]
  • Kasiairl Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 października 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniolkowa mama dziekuje za odpowiedz. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok. Dzis zrobilam jeszcze jeden tescik i bardzo wyrazne kreseczki. Ja do gina umawiam sie prywatnie wiec dlatego moge isc w kazdej chwili. O to ze jest ciezko chodzilo mi bardziej o testy z krwi. Tutaj placi sie za to straszne pieniadze. No ale mam nadzieje ze bede miala lepiej bo dzis zlozylam papiery na medical card. :)

  • aniołkowa mama Autorytet
    Postów: 1583 1461

    Wysłany: 10 października 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całkowicie rozumiem Twój problem z badaniami krwi, również mieszkam za granicą, także są baaardzo drogie i na KAŻDE trzeba mieć skierowanie. Nawet na głupią morfologię. Masz jakieś podstawy żeby bać się tego badania? Jesteś po przejściach? Jeśli nie to szkoda nerwów! Będzie dobrze i usłyszysz serduszko.

    Córcia jest z nami :)

    04.2016 Aniołek [*]
    11.2015 Aniołek [*]
  • Kasiairl Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 10 października 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie mialam zadnych zlych przejsc za soba. I mam nadzieję ze sie nic takiego nie stanie. Dam znac w czwartek po wizycie :) pozdrawiam serdecznie

  • Emka1234 Przyjaciółka
    Postów: 72 59

    Wysłany: 11 października 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Byłam wczoraj na badaniu usg był to 6t i 2 dzień natomiast zobaczyłam tylko pęcherzyk. Liczyłam, że zobaczę już zarodek z bijacym serduszkiem... Martwię się, czy wszystko jest w porządku.

    1b7pp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emka, może owulację miałaś później, albo sprzęt był kiepski? Wiem, że to łatwo mówić, żeby się nie denerwować, ale pewnie za niedługo masz kolejną wizytę co? :)

    Trzymaj się :)

  • Emka1234 Przyjaciółka
    Postów: 72 59

    Wysłany: 11 października 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że owulacja była później, bo miewam 32-33 dniowe cykle. Mam nadzieję, że Wszystko będzie ok. Kolejna wizytę mam za dwa tygodnie.

    1b7pp2.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 12 października 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziewczyny potrzebuje wsparcia i informacji.
    Dzien byłam na usg i wydaje mi sie ze mam za mały pęcherzyk ciazowy do CRL.
    Dzidzia z serduszkiem bijącym 2.9 mm a pęcherzyk GS 7 mm.
    Czy któraś tal miała ? Co to oznacza ?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • Kasiairl Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 13 października 2016, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniolkowa mama no więc się udało. Cieszę się bardzo. Jest piekny zarodek i bijace serduszko.

  • Emka1234 Przyjaciółka
    Postów: 72 59

    Wysłany: 20 października 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 6t2d widziałam pęcherzyk ciazowy, a wczoraj 7t4d zarodek 3mm i bijące serduszko 124 na minutę <3

    1b7pp2.png
  • madzialenaa Ekspertka
    Postów: 186 96

    Wysłany: 22 października 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam w czwartek u ginki, widać było narazie tylko pęcherzyk 3,24mm ale ani zarodka ani serduszka...powiedziała, że to jeszcze wcześnie i może nie być widać, żeby się nie denerwować na razie...ale ja i tak się stresuje z powodu przykrych przejść z poprzednią poronioną ciążą :( ehh ;( powtarzam bete co 48h, ale wiecie jak to jest,jak już się zobaczy serduszko to piękne uczucie

    thgf43r8f6d704ya.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 4t 4d tylko powiększone endometrium, 5t 4d był pęcherzyk i 6t 4d było już serduszko :) U mnie pilna obserwacja ze względu na poprzednią ciążę ale póki co jesteśmy już w 8 miesiącu i wszystko dobrze.

  • K27 Znajoma
    Postów: 26 7

    Wysłany: 25 października 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem tu nowa, w dodatku po raz pierwszy w ciazy(5t4d) w sobote mam pierwsza wizyte u ginekologa. Czy to nie za wczesnie? Lekarz doradzil,ze mam przyjsc pod koniec tego tygodnia,dlatego ide. Sama zaczekalabym z tydzien. Boje sie,ze pojde i nie zobacze,a raczej nie uslysze jeszcze nic...;/

    K28
    Aniolek 8tc 11.11.16
    Aniolki 6tc 06.03.17
    9wvsl6z.png
  • madzialenaa Ekspertka
    Postów: 186 96

    Wysłany: 25 października 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K27 może tak być,że jeszcze nie zobaczysz serduszka,ale tym akurat absolutnie się nie stresuj bo to jeszcze wcześnie. Z drugiej strony może być już coś widać, zależy kiedy była owulka i maleństwo się zagniezdzilo. W każdym bądź razie na pewno zobaczysz już pęcherzyk i może zarodek,trzymam kciuki!!

    K27 lubi tę wiadomość

    thgf43r8f6d704ya.png
  • Groszka Ekspertka
    Postów: 190 93

    Wysłany: 26 października 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszej wizycie byłam 5t6d, widziałam pęcherzyk z zarodkiem bez serduszka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 10:57

    Aguuuś lubi tę wiadomość

    Synek 17.06.2017r
    Maleństwo w drodze ❤
  • Emka1234 Przyjaciółka
    Postów: 72 59

    Wysłany: 26 października 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Groszka wrote:
    Ja na pierwszej wizycie byłam 5t6d, widziałam pęcherzyk z zarodkiem bez serduszka. Ogólnie ginekolog powiedziała, że jest odrobinę młodszy niż pokazuje data ostatniej miesiączki. Czekałam 10 dni, 7t1d wg ostatniej miesiączki i biło piękne serduszko :) a tak się stresowałam tym czekaniem. Maleństwo większość nadrobiło i gina kazała się nie martwić, podobno często się to zdarza na tak wczesnym etapie.
    Groszka, gratulacje!:-)
    Wiedziałam, że wszystko będzie w porządku.

    1b7pp2.png
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ