X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr w którym tygodniu ciąży nudności?
Odpowiedz

w którym tygodniu ciąży nudności?

Oceń ten wątek:
  • Agneska84 Znajoma
    Postów: 17 1

    Wysłany: 3 lipca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, trochę się martwie i mam do was pytanie, jestem obecnie w 8 tc, od 6 tc przez tak 10 dni miałam mdłości i rano i wieczorem (bez wymiotów), a teraz przeszły jak ręką odiął.Miała któraś tak, bo martwię się że z dzidziusiem dzieje się coś złego, a do lekarza dopiero za 1,5 tygodnia :(

  • miolka Znajoma
    Postów: 17 12

    Wysłany: 6 lipca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie mdliło tylko w pierwszym trymestrze ale radziłam sobie z tym pijąc wodę z limonką i cytryną, ta woda uratowała mi życie, polecam

  • aniutta Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 10 lipca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do 7 tc niepokoiłam się skąpymi objawami ciąży - zatrzymany okres, więcej siusiania, ciężkie i wrażliwe piersi, okresowe krótkie skurcze w podbrzuszu. w 7tc zaczęły się: mdłości (póki co - bez wymiotów) - nawet przy piciu wody, paskudny jadłowstręt, nadwrażliwość na zapach i widok jedzenia. kuchnię najchętniej omijałabym na kilometr, z konieczności gotuję, ale z wyrazem twarzy męczennicy ;/ miewam czasem (rzadko) zachcianki, które szczęśliwie same torują sobie drogę do mojego żołądka, olewając mdłości. mam jednak nadzieję, że to w końcu odpuści - martwię się o dzieciątko.. :/

  • grosz_ek Ekspertka
    Postów: 200 135

    Wysłany: 16 lipca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja obecnie jestem w 12tc i nadal żadnych mdłości, nudności czy wymiotów i mam nadzieję, że tak już pozostanie :) jedynie co mi dokuczało to przeogromna senność i zmęczenie, ale to na szczęście też już mija

    1usai09kkfvyzb21.png
  • karinaa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 7 marca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie się zaczeł cos koło 6tc, tak mi się wydaje, już teraz dobrze nie pamietam. o dziwo samych pawików było mało, natomiast było mi pół dnia niedobrze :/ ratowałam się wodą i akupresurą przy nadgarstkach

  • mari-anna Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 7 marca 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara, ja zwracałam prawie wszystko, co wczesniej zjadłam.. I nic mi nie pomagało. O co chodzi z akupresurą?

  • karinaa Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 10 marca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poszukaj sobie informacji o stymulacji punktu nei-kuan czy punktu p6 :) to miejsce w okolicy nadgarstka, uciskanie go niwieluje mdłości. ja do tego celu kupiłam opaski akupresurowe, które mogły to uciskac cały dzień

  • Pegi Przyjaciółka
    Postów: 113 22

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam okropne mdłości od 6tc, momentami nie mogę już wytrzymać i zmuszam się do wymiotów bo tylko wtedy czuję ulgę.mija trzeci tydzień a mdłości nie ustępują,tęsknię już do świata żywych. Nie umiem się nawet przez to złe samopoczucie cieszyć ciążą :(

  • Ollaala Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja juz mam po 20stym i mam nudności i czasem nie daje rady

  • xMadzik Przyjaciółka
    Postów: 105 30

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nudności zaczęły się na początku 3 tygodnia ciąży, był to pierwszy objaw mojej fasolki ! Mam je do dzisiaj, w pewnym momencie doszły jeszcze całonocne wymioty więc naprawdę jest nieciekawie i mam nadzieję, że niedługo ustąpią i będzie więcej energii :) Też pije wodę z cytryną litrami i troszkę pomaga... Rano przed wstaniem z łóżka jem zawsze na leżąco jogurt lub płatki na mleku dzięki czemu mogę wstać... Jak zaczęłam mieć wymioty to pani doktor kazała mi brać Magne B6 po dwie tabletki dziennie, ale nie widzę jakiegoś działania, choć może bez tego byłoby gorzej... Najgorsze mdłości mam po smażonych potrawach, nawet naleśnika zjeść nie mogę bo aż mnie trzęsie :(

    dxomhdgeh1tuwx9o.png
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje nudności zaczęły się pod koniec 7 tc, później doszły wymioty codziennie. Wymioty ustąpiły w połowie 10 tc...


    9ewngzu3u977gnpl.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2016, 08:34

  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nudnosci zaczely sie z poczatkiem 7 tc. To glupie, ale bardzo mnie ucieszyly :)

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • Izieth Autorytet
    Postów: 925 763

    Wysłany: 23 kwietnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie też na dobre się zaczęło niedawno, a zaczynam 7tc. Jeszcze nie wymiotuję, ale wszystko przede mną ;) Pomagają mi landrynki, jak czuję, że jest źle, to sobie jedną memlam i przez chwilę jest ok :)

    zem3anlif9kas3et.png
    zem3df9h3sl7c67r.png
    Mój aniołek Lenka [*] 13.08.2015 (13tc)
  • monique1981 Koleżanka
    Postów: 90 10

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lzieth widzę że w zeszłym roku spotkało cię to co mnie...też poroniłam córeczkę 12 tygodniu 17.08.Teraz jestem w siódmym tygodniu i choć czuję się fatalnie bo mdli mnie cały dzień a jakiekolwiek czynności męczą mnie jakbym przekopała hektary łyżeczką do herbaty to zniosę wszystko oby ta ciąża zakończyła się pozytywnie

    Martusia-30.12.2007
    Ola-17.03.2010
    Fabianek-14.02.2015 (*)
    Agatka-17.08.2015 (*)
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy nudności Wam przeszły? Bo ja jestem w połowie 9tc i dzisiaj pierwszy dzień nie jest mi niedobrze i jak każda przewrażliwiona mama zastanawiam się czy to możliwe, żeby tak nagle przeszło:)

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam mdlosci odkad zrobilam test jak na zlosc jak magia od razu mnie dopadlo. Sa calodniowe I nie odpuszczaja jedynie kilka dni mialam spokoj jak sie ostro przeziebilam niedawno a jak tylko mi sie polepszylo od nowa flaki z olejem I gula w gardle. Wymioty tez sa. Codziennie raz po jakims posilku. Najczesciej ledwo skoncze obiad I lece do wc. Powiem Wam jestem juz mega wykonczona tym I marze wreszcie odzyskac sily I dobre samopoczucie sprzed ciazy

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • Jeżyna&Malina Przyjaciółka
    Postów: 131 25

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi Pani doktor powiedziala "pamietaj, ze jak tobie jest niedobrze to znaczy ze jemu jest dobrze..":) i dlatego dzisiaj kiedy przestalo mi byc niedobrze to sie troche martwie.

    "Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem'' - Księga Koheleta 3:1
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 1 maja 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżyna&Malina wrote:
    Mi Pani doktor powiedziala "pamietaj, ze jak tobie jest niedobrze to znaczy ze jemu jest dobrze..":) i dlatego dzisiaj kiedy przestalo mi byc niedobrze to sie troche martwie.
    Jak u Ciebie? Ja jestem w 10 tc i dzisiaj ani nudności, ani wymiotów. Przeczytałam cały temat i wiem, że mogą tak ustąpić nagle. Ale obawy jednak są;/

  • kasia88 Koleżanka
    Postów: 50 16

    Wysłany: 11 maja 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzis 11+0. O ile wczesniej moje mdlosci/nudnosci byly malo uciazliwe, tak od wczoraj kompletnie nie mam apetytu i mam ciagle uczucie ze mi "nie dobrze" + posniadaniowe wymioty. Lece do sklepu po landrynki jak Izieth polecala ;) A jak tam u Was dziewczyny?

    3jgxvfxm9ld5b0qy.png
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 10 tc miałam tylko trzy dni spokoju. Od tamtego czasu mam nudności i wymioty rano. A apetyt mam troszkę lepszy:)

    9ewngzu3ize7gb80.png

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ