X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr w którym tygodniu ciąży nudności?
Odpowiedz

w którym tygodniu ciąży nudności?

Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie zaczęło mdlić gdzieś w 8-9 tc. Mdłości trwały ze 3 tygodnie i były słabe. Wymiotów zero :P
    Piersi też późno zaczęły boleć.
    Czasami zastanawiałam się czy wszystko ok,bo objawy były na prawdę lajtowe.
    Teraz sporadyczne bóle krzyża,senność,opuchnięcie stóp i o wiele szybsze męczenie się,ale ogólnie nie narzekam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 21:01

    Gosjja, Katie87 lubią tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem w 5 tygodniu i juz sie marwtilam ze cos jest nie tak.. bo moze mam mniejszy apetyt i zjadlabym cos ale nie wiem co.. ale mlodsic nie mam.. w sumie oprocz bolacych sutkow i troche piersi i widocznych zyl na nich nie mi nie jest.. dzis jednak zrobilam badania zlecone przez lekarza i d-dimery wyszly mi 546 przy normie 500, lekarka stwierdzila ze sa roche jednak za wysokie, kazala zjesc tabletke acardu i powtorzyc wyniki za jakis tydzien.. wiecie troche mnie ta sytuacja martwi.. mam PCO, to mohja długo wyczekiwana pierwsza ciaza i nie chcialabym jej stracic...

  • sue135 Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w pierwszej ciazy bylam jakbym nie byla :) tzn. nie mialam zadnych dolegliwosci. A teraz jest jakas masakra... Ailatan jak i Ty mam PCO, staralismy sie rok o druga dzidzie i jak w koncu dostalam sie do gina (nie mieszkam w PL) to po pierwszej kuracji od razu nam sie udalo, ale czuje sie strasznie... Od momentu w ktorym sie dowiedzialam mam mdlosci caly czas... Nie wymiotuje ale czego nie zjem to mi niedobrze, caly czas mi sie odbija. Niby czuje glod ale jak zjem to mi zle i tak zamkniete kolko krazy... Jakis kosmos... Zaczelam 9 tydzien i modle sie, zeby to sie skonczylo...

    Mini Mouse lubi tę wiadomość

    Adas 4.9.12 r.
    Aniolek... 2.06.2015 - 16 tydzien...
    Kubus 18.06.16r.
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2016, 10:34

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    codziennie, bez dnia przerwy od 7 do 14tc, mdłości bez wymiotów ;)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ailatan wrote:
    Kiedy dziewczyny miałyście nudności? W którym tygodniu.. u mnie nadal sie nie pojawily.. stracilam apetyt ale jakos specjalnie mnie nie mdli.. na nic.. a wszytskie moje kolezanki strasznie wymiotowały w ciazy ..

    Cześć! W pierwszej ciąży ani razu mnie nie chwycily mdlosci, a ciążę przeszlam leciutko poza omdleniami w 4-5 miesiacu.
    Teraz jestem w 6 tyg ciąży i również nie mam mdłości, wiec kto wie? Moze jesteś z tych co to ominie :-)

  • Agromi Znajoma
    Postów: 29 22

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pod koniec 5 tygodnia się zaczęły i tak trwają w najlepsze. Apogeum mdłości miałam w święta (uciekłam z krzykiem z kuchni na zapach gotujących się jajek). Słowem - codziennie mam niespodziankę, od czego tym razem będzie mnie mdliło. Pewne jest tylko to, że muszę jeść co 3 godziny, bo z głodu też mi niedobrze.
    Na razie nie wymiotuję, ale kilka razy było niebezpiecznie blisko. Muszę wypróbować herbatkę imbirową, może zadziała ;)

    f2w33e3kmaim19t1.png
  • ewka315 Przyjaciółka
    Postów: 119 77

    Wysłany: 8 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mnie narazie omijają mdłości. Dopadają mnie czasem też myśli czy wszystko ok, oprócz braku okresu, wrażliwych piersi i zmęczenia nie mam żadnych objawów.

    4c3tdqk3evf5n69m.png
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 22 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo Ewka. Zero mdłości, piersi tylko troche bola I szybciej się kłądę spać. Też się zastanawiam, czy wszytko ok, wolałabym coś więcej czuć.

    Mini Mouse lubi tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • stokrotka1987 Przyjaciółka
    Postów: 86 49

    Wysłany: 22 maja 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie czasami są mdłosci, ale zjem coś i wtedy rpzechodzi ;-) także oby tak dalej

    307a45c6967abf523d6b51fdd3c10141.png

    36a0d6afdf4cec7408fa225fceed1a4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 maja 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi pO jedzeniu nie dobrze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jesteśmy teraz w 7tc5d i od 7 tygodnia mi się zaczęły mdłości.. Tak że w ogóle prawie jeść nie mogę.. Chodzę do pracy normalnie więc się zmuszam rano do chociaż małej kanapki i jogurtu ale ciężko jest... np nie mogę patrzeć na chleb tostowy a tak lubiłam wcześniej.
    Zobaczymy co dzisiaj nas czeka ;D zjadlam w lozku 2 herbatniki bo niby to pomaga.. okaże się :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2015, 09:16

  • bejka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 23 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki problem dziewczyny, jestem bardzo senna i zmęczona, bardzo dużo śpię. Boję się, że nie dam rady w pracy, bo ostatnie dni spałam na siedząco przy komputerze. Co mam robić? Do tego mam lekkie zawroty, a wszystko robię w zwolnionym tempie, aby nie mieć mroczków.

    21 tydzień ciąży
  • Kika428 Ekspertka
    Postów: 227 452

    Wysłany: 23 maja 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja dowiedzialam sie o ciazy, tez sie zastanawialam nad tym czy wszystko jest ok bo nie mialam zadnych objawow, nawet zaczelam sie martwic, minal 5,6 tydzien nic ale kiedy zaczal sie 7 tydzien wiedzialam ze trzebabylo sie cieszyc a nie martwic, od poniedzialku zaczynam 11 tydzien, od 2 tyg siedze w domu i zwolnienie mam na kolejne 2 dni bo tak zle sie czuje, nie moge niz zjesc, mam nudnosci, wymiotuje, wczoraj wymiotowalam nawet po wodzie, lekarz przepisal mi jakies leki po ktorych przynajmniej nie zwracam juz ale jesli mi sie skoncza te leki a starczy mi ich na jeszcze max 2 dni to musze jechac do szpitala pod kroplowke, przed ciaza wazylam 54kg bez ubran jak zwazyla, sie wczoraj wazylam 50kg w ubraniach, jestem bardzo slaba, mam nadzieje ze nie zaszkodzilo to mojemu dziecku i ze pomimo wszystko rozwija sie dobrze... Uwierzcie mi po tym co ja orzechodze teraz to cieszcie sie ze macie delikatne dolegliwosci lub nie macie wcale ich nie macie bo jestescie szczesciarami :)

    Maksymilian
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 23 maja 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja też myślałam, że już teraz z górki (a było to w 9 tygodniu) a tu jej... co rano to wymioty. Też schudłam. Ok. kilograma więc dramatu nie ma ale to samopoczucie...

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Patka to Koleżanka
    Postów: 52 23

    Wysłany: 28 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 11 tydzień i brak objawów, czekam na wizytę 2.06 z niecierpliwościa martwię się strasznie

    Patka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 maja 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam mdłości od 6 do 21 tygodnia ciąży...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 maja 2015, 15:31

  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wymiotów jak narazie nie ma. Mdłości były w 6-7 tc głównie wieczorami. Kolacji nie dałam rady jeść. Wtedy też schudłam ok 1 kg. Teraz jestem w 10 tc i czuję się najlepiej od kiedy dowiedziałam się o ciąży. Zaczynam mieć więcej energii, więcej chęci, z jedzeniem nie przesadzam, ale muszę jeść dosyć często, bo z głodu boli mnie żołądek.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • bejka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos mający bardzo ostre mdłości i wymioty przyjmował jakieś leki? Od tygodnia leże jak placek, jem bułkę dziennie,wymiotuje po wszystkim, nawet po dwóch łykach wody, jestem na kroplowkach. Nawet jak nie mam juz czym zwracać to mam odruchy wymiotne ze ciężko mi powietrze łapać, a mięśnie brzucha juz mnie tak bolą. Mam dość:(
    Czy ktoś zna na to lekarstwo żeby powstrzymać ten odruch żołądka? Myslicie ze powinnam pojechać do szpitala? Pierwsza wizyta u gina dopiero za 3 dni:(

    21 tydzień ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w szpitalu na takie ostre wymioty podawali hydroksyzyne, tylko to pomoglo. Hydroksyzyna jest na recepte - mi dali do domu i kazali najpierw stosowac 2x1 a pozniej tylko w wypadku bardzo silnych wymiotow.

    Tyle, ze ja wymiotowalam po 15 razy dziennie.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ