X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Według USG ciąża jest młodsza :(
Odpowiedz

Według USG ciąża jest młodsza :(

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wierzę :) Ale idź, dla własnego spokoju :)

    K.Maria lubi tę wiadomość

  • Rose123 Ekspertka
    Postów: 231 108

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie rowniez ciaza mlodsza o tydz:-) damy rade! :-) pozdrawiam dziewczyny!:-)

    K.Maria, Summerka lubią tę wiadomość



    atdc20mm0yebl2pl.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 28 maja 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trochę juz nas jest z tymi młodszymi ciążami...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2015, 12:32

  • maya17 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo. Ale się nie martwię, w pierwszej ciąży było tak samo, a córcia urodziła się w terminie a idealna waga i wzrostem. Także nie ma się co obawiać. Wyliczanie czasu ciąży to troszkę na początku wygląda jak wróżenie z fusów.

    Summerka lubi tę wiadomość

    3jgxs65g6av6ekmv.png
  • K.Maria Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 31 maja 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , no i coz bylam wczoraj u ginekologa i jestem w 7 tyg mimo ,ze patrzac na dzien ostatniej miesiaczki wychodzil by 8 tydzien ale to kwestia jakis 3-4dni , malenstwo ma 6,5 mm i bije serduszko z tym ,ze to nie byl ginekolog prowadzacy moja ciaze wiec karty jeszcze nie zalozylam , poprostu pobolewal mnie brzuch i zmartwiona pojechalam do jakiego kolwiek gina , no ale kamien spadl mi z serca bo wszystko jest dobrze i mam sie nie martwic :) Widze dziewczyny ,ze to nie rzadkosc z tymi mlodszymi ciazami ;)

    Renia7910, Summerka lubią tę wiadomość

    p19ugywlc8g5fno6.png20150824050113.png
  • madlenka89 Przyjaciółka
    Postów: 98 34

    Wysłany: 31 maja 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie w tym cyklu owulacja tez pózno wystąpiła bo ok 21 dnia , jutro zaczynam 7 tydz wg OM i tak własnie się zastanawiałam kiedy iść na pierwsze usg żeby się nie zamartwiać niepotrzebnie że nie ma serduszka , myslicie że do 8 tyg wystarczy? na pierwszą wizytę idę w środę ale bez usg bo to lux med i tylko na wizyte się zapisałam a na usg trzeba odzielnie

    80e684ff13.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlenka89 wrote:
    Dziewczyny u mnie w tym cyklu owulacja tez pózno wystąpiła bo ok 21 dnia , jutro zaczynam 7 tydz wg OM i tak własnie się zastanawiałam kiedy iść na pierwsze usg żeby się nie zamartwiać niepotrzebnie że nie ma serduszka , myslicie że do 8 tyg wystarczy? na pierwszą wizytę idę w środę ale bez usg bo to lux med i tylko na wizyte się zapisałam a na usg trzeba odzielnie
    Ja na USG kiedy zobaczyliśmy serduszko byłam 6t6d. Nasz maluszek też od początku był mniejszy i lekarzowi trudno było go nawet zmierzyć, ale serduszko było widocznie już na tamtym etapie :) Myślę, że jak pójdziesz w 8tc to już będzie widać :)

    madlenka89, K.Maria lubią tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • maciejka77 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis bylam na usg i troszke sie martwilam bo ciaza wlasnie mlodsza na usg niz wg om.... om 6w5d a usg 6w1d. Martwie sie bo wpoprzedniej ciazy mialam poronienie zatrxymane wlasnie na tym etapie i tez wiek ciazy wg usg byl mlodszy.... a pierwsza ciaze, z ktorej mam 1,5roczna corcie w 6w1d zgadzalo sie OM a USG co do dnia....

  • K.Maria Debiutantka
    Postów: 14 13

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maciejka77 Ja tez sie martwilam ,ze ciaza sie nie rozwinie ale 9 dni pozniej zarodek urosl 3 krotnie i poki co nie zapowiada sie na nic zlego , ginekolog kazala sie nie martwic i nie wkrecac sobie scenariuszy ...Wiem ,ze po poronieniu myslenie jest inne ale trzeba pamietac ,ze kazda ciaza jest inna . Badz dobrej mysli i idz znow za tydzien badz dwa by zobaczyc postepy :)

    p19ugywlc8g5fno6.png20150824050113.png
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mam takie pytanie w środę na usg miałam 5+6 po tyg wzroslo tylko do 6+0 powiekszyl sie pecherzyk i zarodek wtedy zarodek mial 3.22mn a dzis 4.33 nie widać nadal serca lecz lekarz mówi ze lekkie ruchy pempowiny ze trzeba czekać dodam ze według okresu to powinien byc juz jakieś 8+0 jak myślicie czy jest szansa ze wszystko skończy się dobrze

    Kiara12006
  • Vil Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiara moim zdaniem jeśli zarodek rośnie to trzeba być dobrej myśli! A jaki sprzęt ma Twój gin? Może na lepszym byłoby już widać? Gdzieś czytałam, że akcja serce powinna być widoczna gdy zarodek przekracza 5mm, a u Ciebie jeszcze nie. Nie martw się rozbieżnością tygodni według usg i miesiączki. To może o niczym nie świadczyć! Przecież mogło później dojść do zapłodnienia.
    Trzymam kciuki! Kiedy masz iść znowu?

    Vil
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis jade do innego lekarza prywatnie i zrobiłam rano bete bo kazał chce zobaczyć czy przyrasta

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o to ze przez caly tydz zmienilo sie tylko z 5+6 na 6+0 a to chyba nie za dobrze ale zawsze jednak cos uroslo kurcze i zarodek tez min zmienił wielkość

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj robił mi usg na sprzęcie szpitalnym nie wiem jakiej jest jakości

    Kiara12006
  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik przyrost gdziesz przez 42 godz z 14000 na 16000 nie wiem zawse w górę ale mało lekarz mówił ze by musiało byc ok 18000 :-(

    Kiara12006
  • Vil Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam tu nie raz i lekarz mi mówił, że czasem nie przyrasta prawidłowo a jest dobrze. Nie trać nadziei! Daj znać po tym usg!

    Vil
  • maciejka77 Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K.Maria dzieki za pocieszenie:) widze ze jestesmy na podobnym etapie;) Lekarze mowia zeby po 4500 juz nie badac bety no roznie wzrqsta i niepotrzrbne nerwy sa wiec ja juz nie badam;)

    K.Maria lubi tę wiadomość

  • kiara12006 Koleżanka
    Postów: 155 16

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis na usg lekarz nie widzial nadal serduszka wg usg 6 tydz a powinno być 8 powiedział ze raczej mam się nastawic na czyszczenie w przyszłym tygodniu :-) cholernie się boje tego zabiegu

    Kiara12006
  • Vil Debiutantka
    Postów: 15 0

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi... Nie bój się, ja miałam 2 razy. Uśpią Cie, nic nie będziesz czuła fizycznie.

    Vil
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ