X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Widoczny brzuszek w 7 tygodniu
Odpowiedz

Widoczny brzuszek w 7 tygodniu

Oceń ten wątek:
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 21 marca 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zerknij na mój, bardzo podobnie.
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f7fb163338b8d99.html#
    Magic wrote:
    oto mój brzuch :) dla mnie jest on spory bo mam porównanie co do poprzednich zdjęć swoich :)
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/990676c48aeaf759.html

    przepraszam, ale nie specjalnie się okrywałam bo wiadomo ;) także mam nadzieje, że nikogo nie zgorszę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 18:20

    mada_lena lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To napewno nie wzdecie :) :) :) bardzo szybko ci wyskoczyl

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie sama jestem w szoku, ale może to temu, że rok temu urodziłam pierwsze dziecko, bo w pierwszej ciąży taki brzucho to może 23/24tc dopiero miałam, ale ponoć w drugiej szybciej widać brzucho, tyle, że ja liczyłam na to, że za miesiąc będzie dopiero widać cuś już.. :) w sumie przynajmniej już puszczają w kolejkach w sklepie i ja jakoś tak bardziej ciążowo się czuję z tym brzuszkiem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2014, 21:30

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jaki śliczny :)
    Czyli jednak to możliwe, że w 8-9 tygodniu pojawia się brzuch, nie jestem "dziwnym przypadkiem" :)
    xpatiiix3 wrote:
    No to i ja się pochwalę w skończone 8 tygodni, ale Wasze mniejsze od mojego są chyba, u mnei na razie 74 w talii, a ja już mam wysadzony taki... i nie sądziłam ,że to tak szybko będzie... plus dodam ,że to nie wzdęcie...

    j181mu.jpg

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 21 marca 2014, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można, można :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, a na pewno tam tylko jedno dzieciatko? ;)

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 marca 2014, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no lekarz w czwartek ogólnie ledwo znalazł dzidziusia :P ale tylko jedno widziałam :P hehe nie no gdzie nie możliwe, jeden pęcherzyk był tylko w jajniku, chyba, że jednojajowe by były, ale gdzie tam :P w piątek na dobrym sprzęcie usg będę miała, więc zobaczymy, ale raczej nie, skoro w czwartek było widać jednego :P a i mam macice wyczuwalną nad spojeniem już, także chyba mocno powiększona jest temu bebzun mi wyskakuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 07:10

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam brzuch i bez ciazy heheheheh

    Wiola25 lubi tę wiadomość

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 marca 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heheh ja zrzuciłam :P miałam płaściutki, a tu pyyyk :D

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    Ja tez ostatnimi dniami zauwazylam ze podbrzusze mi cos uroslo.
    Niestety nigdy nie mialam plaskiego brzuszka wiec tj u napewno wielu z was ciaza nie bedzie tak idealnie zauwazalna...
    Dlatego postanowailam w koncu wziasc sie za siebi3 i dla zdrowia maluszka i mojego zaczac cwiczyc... by ladnie w lecie moc prezentowac brzuszek a nie pelno tluszczu...
    Buziaczki

    Ps.
    mieszkam w Bristolu i rowniez mnie wq... ze usg i tzw beta jest tu oddalana na pozniejszy termin, dlatego znalazlam polskiego gi ekologa i niemoge sie doczekac gdy poczatkiem kwietnia zobacze dzidzie, o ile do tego czasu nic sie nie zmieni...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slonecznego weekendu dla przyszlych mam :)

  • Viviana Autorytet
    Postów: 1393 2032

    Wysłany: 22 marca 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Pati słodki masz ten brzuszek już.
    Ja jestem szczupła i też mi lekko widać, choć bardziej przez wzdęcia :)

    relgkrhm1ojs0ctn.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 marca 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viviana no fajnie tak już czuje się bardziej ciążowo ,dzięki mojej piłeczce :) Twój też niedługo wystrzeli :)

    Karolina a to możliwe, bo te powłoki brzuszne się rozluźniają ponoć od hormonów i jelita wypycha do góry, ale niedługo pewnie też i u Ciebie pojawi się typowy ciążowy brzuń :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 marca 2014, 12:40

    Viviana lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Magic Autorytet
    Postów: 3887 3148

    Wysłany: 22 marca 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż miło popatrzec :) Bergo bardzo podobny ;))) ja mam zmienny bo to zaleźy co i ile zjem. A jak u Was wagowo? Bo u mnie skoczył 1kg... boje sie ze to duzo :(

    Lilianka 1.05.2015
    Oliwierek 17.08 2016
    Kornel 23.06.2018
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 22 marca 2014, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakoś 1 marca na wadze 63,9 było, a w czwartek 62 więc -2kg :)

    inuzia, Yari lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • poczwarkah Autorytet
    Postów: 366 617

    Wysłany: 23 marca 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow, jestem w szoku apropos waszych brzuszków! ogrooomne jak na 7 tydzień.

    Ja jestem w pierwszej ciąży, w 11 tyg. i na razie schudłam 4 kilo (z czego 3 schudłam bo byłam na diecie jak jeszcze nie wiedziałam że zaciążyłam ;) ). No ale dalej to 1 kg mniej. Brzucha nie widać w ogóle, ale się cieszę, bo przynajmniej nie muszę kupować ciążowych ciuchów :)

    h84f3e5e8fuu3igl.png
  • mała_mi Autorytet
    Postów: 3315 3748

    Wysłany: 23 marca 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    poczwarkah, poczekaj, jeszcze się brzuch pojawi i ciążowe spodnie się przydadzą ;)

    u mnie, chociaż to trzecia ciąża, brzuch płaski i nie mogę się doczekać kiedy się choć trochę wybije :)

    q53jwvt.png
    Aniołki 24.09.13r (*) 6tc 5.01.14r (*) 7tc
  • Evik Autorytet
    Postów: 848 878

    Wysłany: 23 marca 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg ja jestem dopiero w 6 tyg ale nie wstawie zdjecia bo az sie wstydze!:D Mam wielki brzuch ktorego nie da sie pod niczym schować, Chociaz do szczuplych nie naleze to brzuch zawsze mialam nie zbyt duzy. Byc moze u mnie to wzdęcia ale on nie maleje w ogole:)

    w5wqqps6dh6rkfbp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heheheh to tak jak u mnie

  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 24 marca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evik nie świruj i pokaż brzuch. W ogóle mam propozycję, żebyśmy raz na dwa tygodnie wrzucały zdjęcia brzuchów. Zobaczycie, że potem będzie fajna pamiątka :) Nie oceniamy tutaj urody, figury itd tylko podziwiamy ciążowe brzuszki, które należy dumnie prezentować :)
    Evik wrote:
    Omg ja jestem dopiero w 6 tyg ale nie wstawie zdjecia bo az sie wstydze!:D Mam wielki brzuch ktorego nie da sie pod niczym schować, Chociaz do szczuplych nie naleze to brzuch zawsze mialam nie zbyt duzy. Byc moze u mnie to wzdęcia ale on nie maleje w ogole:)

    awangarda lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ