X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Widoczny brzuszek w 7 tygodniu
Odpowiedz

Widoczny brzuszek w 7 tygodniu

Oceń ten wątek:
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo faktycznie dobrze ,że przypomniałaś dołączę się do prośby o wstawienie zdjęcia, okti dawaj dawaj :D

    blue u mnie nawet babcia dzisiaj mówiła, że jest w szoku, że już mi brzuszek wyszedł tak wcześnie :P

    Zaraz wrzucę foto, akurat synek zasnął hehe :D

    ..o proszę 11tc, ale czemu bokiem fotki wstawia to ja nie mam pojęcia, chyba, że coś w telefonie mam poprzestawiane :P ważę dalej tyle samo ani grama więcej a widzę, że rosnę w oczach..

    2ivcvpx.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2014, 08:10

    Bergo, Yari lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i ja cos wrzuce :P :P
    http://imageshack.com/a/img823/5243/92ot.jpg

    Bergo, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 7 kwietnia 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje następne foto w środę- rozpoczęcie 12 tygodnia.

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Yari Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patixx wrote:
    Witam :) Jestem w 7 tyg ciąży i wyskoczył mi brzusio, nawet spory jak stanę bokiem :)
    U mnie w rodzinie są uwarunkowania genetyczne na bliźniaki. Moja mama jest z bliźniaków i mojej babci rodzeństwo. Podejrzewam, że może te podwójne szczęście spotkać i mnie. Niestety mieszkam w UK i tutaj na pierwsze USG mogę liczyć dopiero ok 12-16 tygodnia :( Powiedzcie czy którejś z was na początku wyskoczył tak brzuszek i okazało się że jest w ciąży mnogiej ? Oczywiście biorę pod uwagę, że ewentualnie mogą być to wzdęcia.

    Ja jestem w 11 tyg, ale juz w 8 bylo widac. Jasne, ze jak ktos mnie nie zna pomysli sobie, ale sie nazarla i ja wywalilo.. ale znam swoje cialo..i moj maz tez je zna, wiec nie byl to brzuch od wzdec.. aczkolwiek w takich momentach jeszcze wiekszy sie robil ;) wprawdzie u mnie jest to druga ciaza a podobno w takowej szybciej widac..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojaaa, widzę, że nie jestem sama. Jestem na samym początku, a dziś nie dopięłam swoich dżinsów. :)

  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 8 kwietnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pria daj zdjęcie :)

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11t 0d. Zaczynam 12 tydzień coraz okrąglejsza. Na wadze plus 1,8kg. Za dużo! Przejrzałam zdjęcia sprzed i mam nie lada wyzwanie po ciąży jeśli chodzi o powrót do figury, którą u siebie akceptuję!

    2qmkzrb.jpg
    9icpon.jpg

    I przed:
    15mmdqx.jpg
    8xng2x.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2014, 10:16

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Aga_M Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 9 kwietnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Ja jestem w 7t 5d i brzusio tez lekko widać, ale nie narzekam (jeszcze) :P
    Spodnie póki co ok, ale apetyt mam nieco większy, jako takich zachcianek nie mam także mam nadzieje, że przytuje ile bedzie trzeba.

    0c0df0f9b76facba7cdb2f1cade27a0d.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej brzuszki, a więc już 12 tc ,czyli 11t1d :D hehe wczoraj się mierzyłam i mam na brzuszku już +15cm czyli 89 ,a startowałam z 74 :) Nie dość, że brzusio rośnie to linea nigra mi ciemnieje już :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 00:07

    blue00, Strupka, Bergo, Wiola25 lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pieknie ci wybija do przodu, sama sie juz doczekac nie moge, az bedzie bardziej widac

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no brzusio to najbardziej wyczekiwany objaw ciąży :D hehe ja się czuje tak cudownie ,że mogę góry przenosić dzisiaj :D hehe i jakoś zmęczenie odchodzi w miarę :P

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie za to mdlosci dorwaly i trzymaja caly dzien, w sumie wolalabym zwymiotowac i miec swiety spokoj niz tak sie meczyc :)

  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 12 kwietnia 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue pocieszające jest to ,że już niedługo przejdzie :D hehe a ja już zapomniałam ,że coś takiego jak mdłości miałam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2014, 17:25

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro według kalendarza zaczynam 13 tydzień, ale wedlug USG już od pierwszego zdjęcia patrząć to wygląda jakby ta ciąża była starsza, jakbym jutro miała zaczynać 14 tydzień. Sama nie wiem, ale chyba po prostu mam dużego synka, bo dokładnie wiem, kiedy była owulacja, więc wiem kiedy zaszłam w ciążę.
    Dziś zdjęcie mojego syneczka, jutro brzuszka :)
    kbzvp3.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2014, 13:36

    natasza82, xpatiiix3 lubią tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli już wiesz, że chłopczyk z USG.? Czy przeczucie.? :P Fajnie duży chłopaczek :D

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem z USG :)
    xpatiiix3 wrote:
    Czyli już wiesz, że chłopczyk z USG.? Czy przeczucie.? :P Fajnie duży chłopaczek :D

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale świetnie hehe ja może w maju się dowiem, bo na czwartkowe nie liczę dopiero 11+6 będzie.. :P

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam ostatni tydzień pierwszego trymestru
    vf528.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2014, 14:38

    xpatiiix3, blue00, Strupka lubią tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dowiedziałam w dniu 11t5d. Już piszę jak to jest: Wiem, że większość lekarzy nie podejmuje się określenia płci przed 18 tygodniem. Wynika to najczęściej z obawy przed pomyłką, o którą stosunkowo łatwo na tym etapie. Dzidziś na razie ma tzw. wyrostek płciowy, który przekształci się w penisa lub łechtaczkę. Ten wyrostek położony jest pod jakimś kątem. I właśnie kąt nachylenia wyrostka płciowego mówi o tym, jaka będzie płeć dziecka. Aby móc to określi potrzebny jest dobry sprzęt do USG, dobre ułożenie dziecka i duże doświadczenie lekarza własnie pod kątem określania płci. Moja pani doktor zaryzykowała i mi powiedziała, ponieważ wie, że jej ewentualną pomyłkę bardzo szybko, bo już piątek skoryguje lekarz genetyk do którego idę na USG genetyczne i test PAPP-A. Ten lekarz (Lech Dudarewicz) jest bardzo znanym genetykiem, a w Łodzi mówi się o nim, że jest wróżem, bo tak wcześnie potrafi bezbłędnie określić płeć :) To po prostu fachowiec typowo od genetyki i USG, ma ogromne doświadczenie w wykonywaniu badań USG i najlepszy sprzęt. Stąd jego nieomylność :) Lekarze tak naprawdę widzą już teraz ten wyrostek i w większości potrafią to odpowiednio zinterpretować, ale nie mówią bo tak się przyjęło, żeby uniknąć ewentualnych nieporozumień, pretensji itd.
    xpatiiix3 wrote:
    Ale świetnie hehe ja może w maju się dowiem, bo na czwartkowe nie liczę dopiero 11+6 będzie.. :P

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No czyli jednak jest szansa na jakies chociaż przypuszczenie płci :D Brzusio piękny :D szczplutka jesteś i taką piękną buzię masz :)

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ