X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Widoczny brzuszek w 7 tygodniu
Odpowiedz

Widoczny brzuszek w 7 tygodniu

Oceń ten wątek:
  • ona20 Ekspertka
    Postów: 202 223

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczęta :) Ja jestem w 22 tc i mam wielki brzuch z kazdym dniem jestem coraz bardziej zdziwiona gdy patrze do lustra.. :)
    96b2a0ad93.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 10:02

    https://www.maluchy.pl/li-69616.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokaż :)
    ona20 wrote:
    hej dziewczęta :) Ja jestem w 22 tc i mam wielki brzuch z kazdym dniem jestem coraz bardziej zdziwiona gdy patrze do lustra.. :)

    ona20 lubi tę wiadomość

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • Strupka Przyjaciółka
    Postów: 114 275

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10t3d, zaczyna się problem z dopięciem bardziej obcisłych spodni;)

    10t3d.jpg

    Bergo, ona20 lubią tę wiadomość

    relg9vvjdzp246mx.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo matko jaka Ty chuda :D ale widać zaokrąglenie fajne już :D

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • ona20 Ekspertka
    Postów: 202 223

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo wrote:
    Pokaż :)
    Ok , ale jak mam tu dodac zdj?;)
    96b2a0ad93.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2014, 21:38

    https://www.maluchy.pl/li-69616.png
  • Bergo Autorytet
    Postów: 500 917

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wejdź na stronkę http://pl.tinypic.com/, tam dodaj zdjęcie, a tutaj wklej link, ktory wygeneruje Ci się dla forum.
    ona20 wrote:
    Ok , ale jak mam tu dodac zdj?;)
    96b2a0ad93.png

    82dox1hpp90q2hqw.png
    3jgxskjocnbkynze.png
  • ona20 Ekspertka
    Postów: 202 223

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Taki już brzusio ;) zdj robione na szybko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2014, 18:06

    xpatiiix3, Bergo lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69616.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wooooow mega, piękny okrąglutki brzusio, już sama się nie moge doczeać takiego :D hehe

    A i ja tak na szybko świątecznie to mój 13 tydzień i moja zeberka :D

    2m0i2a.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2014, 21:22

    ona20, Bergo, Strupka lubią tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • ona20 Ekspertka
    Postów: 202 223

    Wysłany: 19 kwietnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez duzy brzuszek jak na 13 tc :)
    Mój rosnie błyskawicznie az sie boje jaki bedzie pozniej :D

    https://www.maluchy.pl/li-69616.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie drugie dzieciątko, więc ma prawo ja w pierwszej ciąży dopiero ok. 19tc zaczęłam się delikatnie zaokrąglać hehe długo u mnie nie było nic widać ,a teraz dość szybko zaczął się bebzunek pokazywać :P

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • ona20 Ekspertka
    Postów: 202 223

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie :) Ale to tez indywidualna sprawa, każdy ma inny brzuszek i inaczej rosnie :)
    Ciekawe czy teraz ludzie sie tak przy porodzie lub w połowie ciąży dowiadują o blizniętach :D jak np jedno schowa sie za drugim :)

    xpatiiix3 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69616.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe komedia by była :D Ale ja tam bym się cieszyła :P

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • maaartinka Autorytet
    Postów: 1225 690

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie śliczne brzuszki :)

    201411191762.png
  • ona20 Ekspertka
    Postów: 202 223

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wiadomo , ja tez . :D
    W ogóle ten czas teraz mi sie dłuży , juz bym chciała urodzic :)
    Ty juz masz jedna pocieczke to masz co robic i jakos leci :) a ja czekam , kupuje ciuszki i doczekac sie nie moge :)

    96b2a0ad93.png[/url]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2014, 20:21

    https://www.maluchy.pl/li-69616.png
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 21 kwietnia 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj czy ja wiem teraz mam leżący tryb życia nie mam za bardzo co robić, chociaż w sumie mam ,ale nie mogę, tam wstane przewinę czy nakarmie małego a tak to leżę większą część dnia, także też nie jest tak kolorowo, tym bardziej ,że takie przeboje od samego początku już, ale zawsze po deszczu wychodzi słonko, mam nadzieję, że nie będę musiała leżeć do samego końca i niedługo już wszystko będzie dobrze, mi czas leci bardzo szybko dzień za dniem mijają jak mrugnięcie okiem zdaje się niedawno wstałam a tu już spać trzeba :D

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • Gosiren83 Koleżanka
    Postów: 46 22

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Po pierwsze gratuluję rosnących brzusiów :) sama swój oglądam kilka razy dziennie (12t3d ciąży). Ale mam do Was pytanie: kiedy byłam w ok 9-10 tygodniu ciąży strasznie dokuczały mi wzdęcia i zaparcia. Mój brzuch był zdecydowanie większy niż na wspomniany 10 tydzień. Teraz kiedy już mi "lżej" (chyba wiecie o czy mówię :)) mam wrażenie że mój brzusio się zmniejszył. Nie ukrywam, że trochę się martwię czy wszystko jest OK. W ten czwartek 24.04 mam już badania prenatalne i wszystko się okaże.
    Czy któraś z Was miała wrażenie malejąco brzucha?

  • pinsleepe Autorytet
    Postów: 434 665

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też męczą wzdęcia, w związku z czym jak wstaję rano, to w 13 tygodniu mam prawie idealnie płaski brzuch, za to wieczorem jakby ciąża poleciała 2 miesiące do przodu ;) Moim zdaniem nie powinnaś się martwić, jeśli miałaś brzuszek widoczny tak wcześnie, to na pewno jakąś składową stanowiły te problemy. Tak więc ja miałam podobnie a w zeszłym tygodniu na USG wszystko było ok. Powodzenia na wizycie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2014, 10:02

    Gosiren83 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg7duv7nlc.png
  • Gosiren83 Koleżanka
    Postów: 46 22

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak t sobie właśnie tłumaczę, tym bardziej, że przeszły mi już dolegliwości wczesnej ciąży i w zasadzie pozostały tylko brzucho-obserwacje :)
    Ale wierzcie mi do głowy potrafią przychodzić tak głupie myśli jak np. czy w tym czasie możliwe jest poronienie bez objawów typu ból brzucha i krwawienie...Tylko tu mogę to napisać bo z nikim bliskim zwłaszcza z mężem nie mogę o tym na głos porozmawiać. Ja jestem już po jednym poronieniu w ok 7tyg. i po prostu boję się cieszyć maluszkiem zwłaszcza że ostanie USG miałam 3 tyg temu i już chciałabym wiedzieć co u niego/niej słychać:)

    czy ktoś mnie może pier...ąć w łeb dla oprzytomnienia....plisss :D



    pinsleepe wrote:
    Mnie też męczą wzdęcia, w związku z czym jak wstaję rano, to w 13 tygodniu mam prawie idealnie płaski brzuch, za to wieczorem jakby ciąża poleciała 2 miesiące do przodu ;) Moim zdaniem nie powinnaś się martwić, w 9/10 tygodniu brzuch może być widoczny chyba tylko od takich problemów, które niestety w ciąży ma większość dziewczyn.

  • Ana0408 Przyjaciółka
    Postów: 112 88

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiren83 mam tak samo.skończyłam właśnie 9 tyg i non stop mdłości i wzdęcia a dziś nic zero objawów.rano brzuch zawsze mały a wieczorem duuużo większy.też jestem po jednym poronieniu i mimo że tydzień temu na usg serce waliło jak młot dziś mam ciężkie myśli i strach że coś się wydarzyło...bo właśnie jak poroniłam w 10 tyg to brzuch nie bolał,nie krwawiłam tylko mineły objawy temperatura spadła i tyle...

    Malagosia lubi tę wiadomość

  • Gosiren83 Koleżanka
    Postów: 46 22

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana, widocznie nawet największe optymistki po takich przeżyciach mają ciężkie chwile. Ja muszę wytrzymać do czwartku, boję się jak cholera.

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ