X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Dolegliwości II trymestru.
Odpowiedz

Dolegliwości II trymestru.

Oceń ten wątek:
  • aaaa09 Przyjaciółka
    Postów: 70 27

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście kochane :)
    A ja muszę podzielić sie nowiną. Od dwóch dni czuje sie lepiej, tzn. mam mdłości ale mniejsze i mogę sie załatwić. No niewiarygodnie sie cieszę, daje mi to nadzieje, ze przetrwam do końca ciąży. Albo to zasluga tego ze to 15 tc ciąży i mdłości zaczynaja ustępować albo tego co jadłam przez ostatnie 3 dni. Wrzuciłam na kwaśne tzn. kiszona ( kwaszona) kapusta dwa razy dziennie porcja, dwa jabłka, kiwi i dużo herbaty z bardzo duża ilością cytryny. I moralnie mogę sie załatwić jak człowiek. Na dodatek mdłości zesłałby. To może być zasługa właśnie witaminy C o czym pisze green.
    Sliwki suszone zalane woda tez są super na zaparcia, ale ja przypłaciłam ich jedzenie dramatycznymi wzdęciach i skurczami jelit bez efektu przeczyszczajacego. Reagowałam tak na wiele owoców i teraz muszę bardzo na nie uważać.
    Czuje, ze dziś będzie pierwszy dzień od dwóch miesięcy bez leżenia w łożku!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 10:21

    16ud3e3k6t1o59cs.png
    pregnant-1420610400z5z1422770400z0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super kochana, ze Ci lepiej :) bardzo sie ciesze :) moze te objawy juz mijaja? Ja tez zyje nadzieja, ze nudnosci przejda niedlugo calkowicie :) i sobie i Tobie tego zycze :)

    Ps. Jestesmy na tym samym etapie - obu nam objawy slabna - musi cos w tym byc i jestem pewna juz teraz, ze przejdzie nam to wszystko w najblizszym czasie :) :) musi :)

    Aa jeszcze - kiwi dziala lekko przeczyszczajaco. Ciepla herbata z miodem ponoc tez.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2015, 10:24

  • aaaa09 Przyjaciółka
    Postów: 70 27

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, super, co za ulga dla mnie, życzę Ci green, Wam wszystkim i maluszkom dobrego samopoczucia i dużo zdrowia przez cała ciąże :)

    16ud3e3k6t1o59cs.png
    pregnant-1420610400z5z1422770400z0.png
  • aaaa09 Przyjaciółka
    Postów: 70 27

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie to wyglada - dwa suwaczki na tym samym dniu :)

    16ud3e3k6t1o59cs.png
    pregnant-1420610400z5z1422770400z0.png
  • Pokahontaz Koleżanka
    Postów: 48 25

    Wysłany: 30 maja 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja cieszylam sie ze mdlosci powoli ustepuja ale przyszly zaparcia, wzdecia i czuje sie nie za bardzo :( W szczegolnosci wieczorami. Jem czesto male posilki - nie objadam sie. Jestem w 15 tygodniu - przytylam dopiero z 1,5-2 kg. Odzywiam sie zdrowo - warzywa, owoce i unikam slodyczy. Mimo tego mam problemy trawienne. Odstawilam musli na sniadanie - bo moze to od tego??? Zaczelam podjadac suszone owoce i pic wiecej wody bo chyba pilam jej troche za malo... Mam nadzieje ze pomoze! Gdzies przeczytalam tez ze moze byc to od witamin - jak myslicie? Ja lykam femibion natal 2 plus. Moze powinnam zmienic, lykac nie w trakcie obiadu a wieczorem?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz próbować,
    Ja po niektórych witaminach miałam problemy żołądkowe, ale mi przeszło około 20tc

  • AfterAll24 Debiutantka
    Postów: 13 0

    Wysłany: 31 maja 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety nadal wymiotuję, zwłaszcza po podróży komunikacją miejską. Do tego zgaga, migreny. Ale chyba nawet to jest znośne przy bólu nerek i sikaniu co parę minut. Aż się boję co będzie dalej :/

    f2w3dqk3hl8qrw2j.png
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle nóg. Koszmarne bóle nóg :(

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • madu Autorytet
    Postów: 1403 1326

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzdęcia gigant, zgaga- czasem, zaparcia. Te ostatnie od jakiegos tygodnia i w sumie podsunęłyście mi pomysł, że to może faktycznie przez zmianę witamin z pregny na vitaminer...

    i jeszcze stopy. 2 h chodzenia i bolą jak nie wiem.

    21.10.2015 Leon <3
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie boli spojenie, nie mogę zbyt długo chodzić, ciężko mi wstać z łóżka... No i zgaga często.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • bursztynowa.lady Ekspertka
    Postów: 131 116

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja najlepiej czułam się w 4 miesiącu ale 5 miesiąc znowu przyniósł senność, szybkie zmęczenie, zaparcia, wzdęcia, rwę kulszową i ból lędźwi oraz ból brzucha.
    Rano zrobię zakupy, resztkami sił ugotuję jakiś szybki obiad i potem jestem cały dzień nie do życia tzn. leżę na łóżku i "zdycham" albo śpię. Uwielbiam chodzić na spacery, aktywnie spędzać czas a teraz to nawet nie mam siły wystawiać nogi za próg domu a gdzie tam koniec ciąży. Całe szczęście jestem na L4 i nie wyobrażam sobie gdybym miała jeszcze pracować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 23:41

    dqprdf9h4ku9de9d.png
    qmol4o1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis wymiotowalam :/ eh :/ dziewczyny, czy ktoras z Was na tym etapie ciazy jeszcze wymiotuje? U mnie sa to wymioty sporadyczne - 1-2 razy na tydzien. Czasem nawet mniej. Ale kurcze ile mozna? :(

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Green, ja nie wymiotowałam, ale dziś prawie... Miałam odruch i już biegłam do kibla, ale jakoś przeszło. Więc pewnie zdarza się :)

    green lubi tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam,że zdarza się wymiotować...niektóre dziewczyny,to i w III trym.wymiotują raz po raz...
    Ja też jeszcze ani razu...Może i na mnie przyjdzie czas...
    Damy radę laseczki:)

    green lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Green pij wody dużo,żebyś się kochanie nie odwodniła...:-*

    green lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to juz sie nie powtorzylo, nie lubie wymiotowac :P dzieki dziewczyny :*

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak to czytam to coraz bardziej się ciesze swoją ciążą.Zero mdłości.
    Wiecie coś na temat wydzieliny z sutków?A tak poza tym gratuluje ciąż :)

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie wlasnie przygladalam ostatnio,czy cos tam nie cieknie czasem,ale nic:-) cos tam czytałam,ze może wyplywac,ale u mnie nic nie ma...

  • Aga23 Ekspertka
    Postów: 427 63

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj a u mnie to przy przyciśnięciu cieknie coś klejącego :D

    Serduszko <3 Mój synek
    1usa2n0agusqcyxu.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się raz zdarzyło jeszcze wymiotować, a tak to generalnie mam już o NIEEBO lepiej nawet na surowe mięso mogę patrzeć, a wcześniej to od razu było ble :P

    teraz natomiast nogi przed snem doprowadzają mnie od szału, nie mogę usnąć bo rwą, nie wiem czy to zespół niespokojnych nóg czy co... biorę magnez 400 mg ale i tak du..pa :/
    i duszności mnie często męczą zwłaszcza jak siedzę a o staniu nie ma mowy, zaraz mi słabo.

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ