X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr II Trymestr
Odpowiedz

II Trymestr

Oceń ten wątek:
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-(

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 wrote:
    No wlasnie przyjmuje w poniedzialki i srody tylko eh..

    A moze jakis inny, chociaz tylko po konsultacje?

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • Adka Autorytet
    Postów: 1974 1799

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 wrote:
    No wlasnie przyjmuje w poniedzialki i srody tylko eh..

    pasia27 zawsze możesz pojechać na IP. Nie ma co się bać, zbadają Cię tam i rozwieją Twoje wątpliwości.

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak na izbe.jak jutro bedzie to samo to sie tam wybiore na konsultacje dzieki kobitki

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasni mialam pytac co wiecie na temat malowodzia ? I nadmiaru wody?wielowodzia??nie wiem jak to sie nazywa dokladnie..

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 18 kwietnia 2013, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xcarolinex wychodzi na to że to błąd lekarzy skoro tak napisali :( Straszne co piszesz. To nie jest normalne że tyle wody wylatuje. Ja trafiłam na patologie ciąży ale już w 40 tyg bo miałam za mało wód i zdecydowali wywołać poród. Straszne to jest że nie możecie sobie wybrać lekarza. Nie ma takich co przyjmują prywatnie?

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • agga84aa Autorytet
    Postów: 4575 3366

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pasia27 wrote:
    A wlasni mialam pytac co wiecie na temat malowodzia ? I nadmiaru wody?wielowodzia??nie wiem jak to sie nazywa dokladnie..

    Ja niestety znam przypadek wielowodzia. Znajoma przez to leżała w szpitalu od 20 tygodnia ciąży i urodziła dziecko w 31 tygodniu....

    relg8ribvm9efdtp.png84c7918c0e711886.png
  • xcarolinex Autorytet
    Postów: 1029 1084

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kleopatra wrote:
    xcarolinex wychodzi na to że to błąd lekarzy skoro tak napisali :( Straszne co piszesz. To nie jest normalne że tyle wody wylatuje. Ja trafiłam na patologie ciąży ale już w 40 tyg bo miałam za mało wód i zdecydowali wywołać poród. Straszne to jest że nie możecie sobie wybrać lekarza. Nie ma takich co przyjmują prywatnie?

    Kurcze, szukalam prywatnych lekarzy, pewnie, ze tak :) W mojej okolicy takiego nie ma, jedynie jest prywatny szpital, ktory zajmuje sie ortopedia :/ Szkoda, ze nie mieszkam np w Londynie lub jakims wiekszym miescie, gdzie tego na peczki... Cóz, musze sobie tutaj radzic.

    gg64wn1511ap0yj7.png

    www.ourlittlerosie.blogspot.com
  • martek Autorytet
    Postów: 356 179

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm, gdy byłam w szpitalu to miałam sąsiadkę z łóżka obok, której w 30 tyg zaczęły sączyć się wody płodowe, tydzień trzymali ją na obserwacji i w 31 tyg kiedy zamiast wód sączyła się już krawa wydzielina zrobili cesarkę..... Straszne jest z tymi wodami, bo to się nic nie da zrobić, jak się sączą to nie potrafią tego powstrzymać....


  • Ella Autorytet
    Postów: 607 645

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj w nocy (jak zwykle) musialam wstac do toalety. czy Wy tez tak macie, zwykle nie wytrzymuje cala noc, dzieciaczek chyba naciska na pecherz :-)
    potem nie moglam chwile zasnac i jak tak lezalam poczulam lekkie ruchy dziecka.
    trudno mi to opisac i chyba najbardziej trafny bedzie opis, jakby pileczka do ping ponga mi w brzuchu skakala, dobre 10 min. :-)

    Q82doi09kub0318v3.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mialam dzisiaj STRASZNY dzien,strasznie nerwowy :(

    Bylam na zakupach zeby troche ciuszkow popatrzec dla siebie no i pare rzeczy upolowalam.Pozniej w drodze do domu zaczal padac deszcz... no i jak to ja strasznie nieciepliwa,nerwowa i wogiole stwierdzilam ze podbiegne do domku zeby nie zmoknac.... i nie wiem jakim cudem nie zauwazylam wystajacego kamienia z chodnika... i upadlam!!!! na rece,lokiec i na prawa strone brzucha :O :O odrazu zrobilo mi sie nie dobrze,zemdlilo mnie zaraz za telefon do meza zeby po mnie przyjechal i odrazu do szpitala.
    Strach w oczach,czarne najgorsze mysli jakie tylko mozna miec.
    Jadac do szpitala tylko mowilam sobie w glowie:To nie moze byc koniec!!!To nie moze byc koniec!!
    Przyjeli mnie odrazu na oddzial polozniczy.Pierw prz<witala mnie polozna ktora kazala polozyc mi sie na lozko i nic nie tlumaczac podlaczyla mnie pod KTG nic nie tlumaczac i nic nie mowiac po prostu sobie poszla :O !!!
    Ja strach znowu w oczach no bo przeciez ten sprzet jest po to by sece dzidziusia slyszec a my nic nie slyszelismy!!!!
    Rozryczalam sie i nerwy znowu wzeily gore.Kazalam mezowi pojsc po kogos zeby powiedzieli wkoncu co jest!!!Przyszla inna polozna i wytlumaczyla nam wkoncu ze to KTG podlaczyli po to by zobaczyc czy mam skurcze i musze pierw zrobic to a nie USG bo moga potem wyjsc skurcze ktorych w rzeczywistosci nie ma... Troszku sie uspokoilam,za kilka minut ta "normalna"polozna przyniosla dopplera zeby mnie uspokoic,wyszukala serduszko ;) bilo 143 a wiec w normie.Odrazu nam ulzylo!!!!!
    Musialam jeszzce wylezec 15 min i wtedy poszlismy na badanie USG juz z Pania Doktor,pierw pobrali mi krew zeby zobaczyc w razie czego czy krew dzecka wydostala sie poza lozysko... ale to jest raczej jeden na milion przypadkow.
    Na badaniu USG widzielismy nasza kruszynke,BIJACE SERDUSZKO i fikajaca i brykajaca kruszynke <3 <3 <3
    Wymiarami wszytsko bylo ok.W nagrode i na pocieszenie Pani Dr. zapytala sie czy wiemy juz plec dziecka?My ze nie
    A ona czy chcemy wiedziec? A my ze tak :)
    Wedlug Pani doktor bedziemy mieli DZIEWCZYNKE <3 <3 <3 <3
    Nasza kochana ksiezniczka <3 <3 !!!!!!
    Teraz mam nakaz lezenia i odpoczywania.

    aila, Karolka, she, Suzy Lee, ewajoanna, anilorak lubią tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ella super ze juz synusia czujesz ;) nasza mala tez juz niezle bryka,na badaniu USG strasznie tlupala nozkami i sie wiercila ;)

    Ella lubi tę wiadomość

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj vivien cieszę się, że skończyło się tylko na strachu. fajny prezent od pani doktor, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.;) gratuluje małej księżniczki. dbaj o siebie:*

    vivien lubi tę wiadomość

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivien straszne..ale dobrze ze z corcia wszystko w porzadku i ze sie z nia znowu przywitalas.a wjec odpoczywaj kochana.tez ostatnio leze bo jakos dziwnie sie czuje a do lekarza dopiero w srode.

    vivien lubi tę wiadomość

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • iśka Ekspertka
    Postów: 197 238

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VIVIEN Ale horror przeżyłaś!
    Jak dobrze,że wszystko ok. Leż i odpoczywaj!

    vivien lubi tę wiadomość

    iv093e5eynq4wz4z.png
  • Ella Autorytet
    Postów: 607 645

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivien ciesze sie ze wszystko dobrze i ze na strachu sie obeszlo, uwazaj na siebie

    vivien lubi tę wiadomość

    Q82doi09kub0318v3.png
  • vivien Autorytet
    Postów: 2612 3049

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez sie ciesze ze sie na strachu obeszlo ;) mam obserwowac czy jakies krwawienia nie wystapia .Za bardzo pokochalam juz moja ksiezniczke!!!
    Dziewczyny nie chcecie widziec moich lokci,rak i kolan :O
    masakra!

    Obiecuje ze bede lezec ;)
    Myslicie ze taki upadek moze miec wpltw na dzidziusia?Na jego rozwuj?

    wniddf9hmtxwu2ql.pngh4zpdqk31pdbs1ui.png
  • aila Ekspertka
    Postów: 230 289

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivien,ale mialas dzionek.Biedna,tyle nerwow.Na szczescie wszystko ok.Za to dostalas w nagrode wspaniala wiadomosc-lekarka odkryla przed Wami tajemnice co w Twoim brzuszku fika:)Pozdrawiam cieplo i wypoczywaj!!!

    vivien lubi tę wiadomość

    Czekamy na Ciebie Adrianku!!!:)
    [link=https://www.suwaczki.com/]82do3e5eiide99pv.png[/link]
    tb733e5ezrvezdb0.png
  • Ella Autorytet
    Postów: 607 645

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vivien wrote:
    tez sie ciesze ze sie na strachu obeszlo ;) mam obserwowac czy jakies krwawienia nie wystapia .Za bardzo pokochalam juz moja ksiezniczke!!!
    Dziewczyny nie chcecie widziec moich lokci,rak i kolan :O
    masakra!

    Obiecuje ze bede lezec ;)
    Myslicie ze taki upadek moze miec wpltw na dzidziusia?Na jego rozwuj?

    Vivien nie sadze zeby upedek dzieku zaszkodzil, po to sa wlasnie wody plodowe zeby chronic maluszka.
    Moja mama jak byla ze mna w ciazy spadla ze schodow i jakos ze mna wszystko porzadku, nie matrw sie na zaspas.

    Q82doi09kub0318v3.png
  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 19 kwietnia 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivien dobrze że ok. Ja też nie sądzę żeby to miało wpływ na dziecko. Jest dobrze chronione, zwłaszcza w tak wczesnej ciąży :)

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ