X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr kremy przeciw rozstępom
Odpowiedz

kremy przeciw rozstępom

Oceń ten wątek:
  • ewelina990918 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 30 listopada 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lepiej zamiast kremu stosować olejek bio oil. olejek jest skuteczny, zapobiega rozstępom, ujędrnia skórę, jest delikatny i nie podrażnia skóry. ja smarując 2 razy dziennie, przeważnie rano i wieczorem uniknęłam zbędnych rozstępów.

    Ewelona33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ile kosztuje?

  • Rozia87 Debiutantka
    Postów: 10 5

    Wysłany: 21 grudnia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie najlepsze na rozstępy są masaże! Ja używam rękawicy kessa, bardzo delikatnie peelinguje skórę. Do tego bardzo dbam o nawilżenie skóry, w tej roli niekoniecznie najlepiej sprawdzi się olejek, bo on w zasadzie ma utrzymywać nawilżenie skóry. Najpierw trzeba dostarczyć jakiejś substancji nawilżającej - dobry balsam, żel aloesowy, kwas hialuronowy, mocznik, miód. Później olejek. Raz na czas kąpiel w soli leczniczej, np zabłockiej termalnej, która delikatnie peelinguje, mocno nawilża i znowu olejek :)

‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ