X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przyszłe mamy rocznik 89'
Odpowiedz

Przyszłe mamy rocznik 89'

Oceń ten wątek:
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A palmers to chyba średnio dobry jest bo zawiera chyba szkodliwe substancje

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle Molly to jesteśmy w identycznych terminach! :) ciekawe, która się pierwsza rozpakuje:)
    Wróciłam z badań i już siedze i zastanawiam się co zjeść, to teraz głowny temat moich rozwazan, boje się ze pojdzie mi takie podjadanie w wage, a od liceum zawsze wazylam rowno 52 kg, teraz waze 55,40 ale to akurat uzasadnione w sumie:D

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paola89 wrote:
    A palmers to chyba średnio dobry jest bo zawiera chyba szkodliwe substancje

    mnie polecila go polozna:) jest taki przeznaczony dla kobiet w ciazy od 3 miesiaca:)

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, wiem Ailla - również pierwsza ciąża tak jak u mnie?? :)

    W podobnym czasie bedziemy się skręcać z bólu :D:D będzie raźniej !

    Ailla nic się nie martw - jesteś tylo 3 kg na plusie, a śniadanie to w końcu najważniejszy posiłek dnia :D

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obawiam się, że każdy jeden kremik przeciw rozstępom zawiera szkodliwe substancje - jeden mniej, drugi więcej - gdyby nie dodatek konserwantów po 20-30 dniach stosowania każdy z nich trzeba by było wyrzucić ze względu na rozwój bakterii.

    Na szczęście szkodliwe substancje (i te dobre subst niestety też) z kremów nie przenikają do głębokich warstw skóry i krwioobiegu wieć nie ma się czego bać.
    Najważniejsze żeby nawilżać brzuszki :)

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszłe mamusie a tak zbaczając z tematu, czy Wy też macie przez całą ciążę dużo śluzu? Ja bez wkładki nie ruszam się z domu bo czuję zaraz wilgotną bieliznę. Nie mam żadnych infekcji miałam robiony już posiew ale śluzu jest u mnie sporo. Ciekawa jestem czy jestem wyjątkiem czy też tak macie.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie może nie śluz, ale taka biaława wydzielina - bez wkładki tez się nie ruszam..:P

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobrze to nazwałaś. To widzę ze to objaw jak najbardziej ciążowy :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tego paskudnie duzo! czyli jednak nie jestem sama, uff jak dobrze. moj maz mnie zostawia i jedzie w rejs. Mam nadzieje, ze podolam, bede z siebie wtedy baardzo dumna! dobrze, ze mam gdzie sie wygadac i zapytac o watpliwosci, bede was zameczac:D

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zapraszamy, wiem ze to wygadanie pomaga. Moj mąż na szczęście ma taka prace ze od narodzin bierze urlop tydzien lub dwa i razem będziemy się zajmować dzidzia. Ale wiadomo nie kazdy tak może i nie ma co rozpaczać tylko wlasnie trzymać się.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie obawian ze inni stwierdza ze nie podolam i rusza na odsiecz, a tego to nie zniose bo nie lubie byc wyreczana, no moze sie opanuja troche.

    Moze to samolubne ale ciesze sie ze rejsy juz kolejne bede spedzac z malutka, nie bede samotna:)

    Jak tam dzisiaj? Mnie bola wiezadla tak ze wyprostowac nog nie moglam po wstaniu:/

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochana musisz być twarda. Ja tez siedzę na L4 ciągle sama i sadze ze dlatego tak wymyślam. Dzis byłam po kolejne zwolnienie i od wczoraj czuje duzy ucisk na pęcherz ze az mnie cos tam w środku piecze. Mam nadzieje ze to malutka naciska. Pytalam jeszcze raz o twardnienie brzucha lekarz mowi ze to normalne, ze brw magnez nospe, duzo odpoczywać i tyle. Mam nadzieje ze on tego nie bagatelizuje. Mąż mowi ze przesadzam lekarz drugi raz mowi ze wszystko jest dobrze a ja szukam chorób ehh ale mile to ze niedługo będziemy juz zajmowac się dzidziusiami, chodzić na spacerki i mam nadzieje ze skoncza sie nam te histerie :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nieroztropnie poczytałam o porodach. Tak jak się bałam nieznanego tak teraz sie boje , ze to wszystko mnie spotka;/ i jeszcze ciagle slysze, ze teraz to juz z górki, ze zaraz rodzisz, a wtedy panikuje jeszcze wiecej. ciagle powtarzam sobie, ze jeszcze cale lato i wtedy, ale wiecznie w ciazy byc nie mozna:D moja tesciowa na dodatek to mowi, ze porody zniosla bardzo dobrze, a miala ich 7 i ma hormon szczescia po urodzeniu i zaraz zapominala i teraz pewnie oczekuje ze ja bede czekac na to jak na wizyte w wesolym miasteczku. nie doczekanie jej! Jak trzeba bedzie to poprosze o wszelkie mozliwe srodki wspomagajace :D po cos place to ubezpieczenie!

    wybralam wozek <3 teraz tylko czekac na wyplate i mozna kupowac:D

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlaśnie weszłam żeby zapytać czy macie już może wózki wybrane??

    Ja co jakiś czas przeglądam najrózniejsze strony i jak dotąd jeszcze nic nie wybrałam :P trudna decyzja :)

    Pochwal się Ailla :D

    Ja jak narazie nie myślę o porodzie:P poźniej się będę martwić.. jakoś to będzie:)

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do porodu to ja jestem zdecydowana ze biorę ZZO
    Wózek wybrany adamex barletta.tylko czekamy na wyplaty i odpowiedni moment żeby zaczac kupować.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też barlette kupiliśmy :). Łóżeczko jeszcze trzeba kupić z tych większych rzeczy.
    A porodu to też się boję , jak o tym pomyślę to mnie strach oblatuje. .

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola89 a barlette jaki kolor wzięliście? Bo widzę u Was tez dziewczynka:) ja po zajęciach w szkole rodzenia na temat porodu wyszłam blada i przestraszona. Ale trzeba jakos to przeżyć dla przytulenia swojego maluszka zrobimy wszystko. Z reszta porodu są od stuleci nie jestem z tym sama a każdy kiedys sie skonczy- tak sobie to tlumacze. W necie filmików staram sie nie oglądać bo panika mnie bierze.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuniusia, kolor PIK 4 taki granat chociaż wygląda jak jeans :) doszyje młodej do wózka kokarde i będzie ok . Z kolorem był problem bo większość pasowała dla chłopca. Średnio byłam przekonana ale teraz to nawet mi się podoba i już widzę moja corcie w tej bryce :P.
    to ja też tak myślę :) jakoś trzeba przeżyć ten poród a potem już do przodu. Na tlc leca porody i tam jedna babka urodziła dosłownie po dwóch pchnieciach, 15 min i było po wszystkim :P nawet nie zdążyła się spocic hehe, też bym tak chciała

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe ale pewnie to jej nie pierwszy poród. U mnie położne w szkole powtarzają ze u pierworódek nie ma szybkich porodów jak na filmach i trzeba sie przygotować na jakies 20 godzin minimum.
    No kolory sa talie bardzo uniwersalne. Ja mysle nad szarym lub bezowym. I nie wiem jaki wybrac. A potem moze jeszcze trafi sie braciszek wiec te uniwersalne nie sa takie źle.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cooo! ! Min 20h..?! Ale to chyba liczą od momentu pierwszych lekkich skurczy. . Mam nadzieję ze nie będzie tak fatalnie :D .
    szary też był ładny ale mojemu T się nie podobał. No ja też myślę przyszlosciowo więc już kupujemy takie rzeczy żeby pasowały też dla chłopca :).
    Jak wózek Ci się podoba to bierz bo fajne są i wygodne ;) szary też się bardzo dobrze prezentował.

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ