X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przyszłe mamy rocznik 89'
Odpowiedz

Przyszłe mamy rocznik 89'

Oceń ten wątek:
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj to paradisebaby szary. Chcialam tylko gondole i duze kola, jedyny na rynku ktory mi sie spodobal tak naprawde.
    Bylam w kinie dziewczyny, to byla zla decyzja, malej tak sie nie podobalo ze mnie maltretowala ciagle. Myslalam zeby juz wyjsc ale poglaskalam i chwile bylo ok. Za glosno jak dla mojego brzucha. Chodzicie do kina? Jakis koncert? Cos glosniejszego? Jak lokatorzy to znosza?

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja ostatnio nie bylam na glosniejszych imprezach ale za 2 tygodnie idziemy na wesele. Mam nadzieję że moja córcia lubi takie imprezy tzn. prześpi grzecznie w brzuszku:) a jak będzie szaleć jak robi to w domu ze caly brzuc chodzi to albo przesiedzimy na dworzu albo wcześnie wrócimy.

    Dziewczyny czy Wy tez tak macie ze czujecie czasem ruchy chodząc?? Wtedy jak jestem wyprostowana brzuch jest napięty a nie raz czuje jak kopie Malo nóżki nie wystawi bo czuje ze brzuch sie aż pręży.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Syl89wia Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuniusia wrote:
    Hmm ja ostatnio nie bylam na glosniejszych imprezach ale za 2 tygodnie idziemy na wesele. Mam nadzieję że moja córcia lubi takie imprezy tzn. prześpi grzecznie w brzuszku:) a jak będzie szaleć jak robi to w domu ze caly brzuc chodzi to albo przesiedzimy na dworzu albo wcześnie wrócimy.

    Dziewczyny czy Wy tez tak macie ze czujecie czasem ruchy chodząc?? Wtedy jak jestem wyprostowana brzuch jest napięty a nie raz czuje jak kopie Malo nóżki nie wystawi bo czuje ze brzuch sie aż pręży.


    Częściej czuję ruchy chodząc/stojąc :-) Synek jest trochę leniuszkiem, więc zazwyczaj, gdy ja odpoczywam to on też odpoczywa. Nie wiem czemu najaktywniejszy jest gdy krzątam się w kuchni. Wierci się również w kinie :-)

    https://www.maluchy.pl/li-72852.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byliśmy na urodzinach i muzyką głośno leciała to młoda była cichutko. A jak ledwo weszliśmy do kina i zaczęły się reklamy to myślałam ze mi z brzucha wyskoczy tak się wiercila.
    ja czasami czuję ruchy jak chodzę ale nie są tak widoczne i odczuwalne jak np siedzę albo leżę.

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja zasypia jak chodze. W ogole zaczynam sie martwic bo oprocz epizodow w kinie to od wczoraj jest taka spokojna ze az niemozliwe ze tyle spi. Dobrze ze ide dzis na polowkowe, podejze co tam u niej:)
    Nie moglam dzis w nocy spac. Tak mnie biodra bola ze zadna pozycja nie wchodzi w gre...nie wiem co to bedzie pozniej. A jak wstaje to mam tak napiety brzuch jakbym tam miala melona w srodku a nie malego czlowieka

    paola89 lubi tę wiadomość

    1usavcqgvf430wyj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się ruchami, podobno dzieci mają jeszcze dużo miejsca i możemy ich nie czuć.
    Ja mam to samo z biodrami i tym melonem ehh.. i jeszcze nic mądrego nie wymyśliłam żeby było lepiej ;) chyba takie uroki ciąży

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pare tygodni temu zamartwialam sie troche ze Malo sie rusza a od jakiegoś 28 tygodnia mam wrażenie ze rusza się caly czas. Nawet wieczorem jak zasypiam, czasem potrafię się obudzić nad ranę bo juz kopie. Te uczucie melona w brzuchu tez mam moze to spowodowane jest tym ze brzuch się rozciąga i mocno rośnie.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam od lekarza, niestety jak przez 22 tygodnie udalo mi sie uniknac grzybicy tak teraz sie przypaletala...wredna malpa, jestem zla jak smok. Po za tym u malej wszystko dobrze:)

    ciesze sie, ze z moimi bolami nie jestem sama, ciagle zapominam, ze mnostwo kobiet chodzi w ciazy. Czujecie sie tez jakbyscie byly jedyne na swiecie?:)

    paola89 lubi tę wiadomość

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak czujemy :) i nale mi się przejaśnia w głowie że nie tylko ja jestem w ciąży i że nie jestem wyjątkiem. To miłe, że z dzidzią wzystko ok.Resztę typu grzybica się wyleczy.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ważne ze mala zdrowa :).
    Ja już znowu zaczynam żyć od wizyty do wizyty :/. Muszę się czymś zająć.

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie, zajecie sie czyms by pomogło. Chcialabym pracowac z domu. znacie jakies sposoby zarabiania w domu? bo do pracy wrocic nie moge:/ a kaska by sie przydala bo maz bedzie mial mniejsza wyplate a wydatki coraz wieksze. Siedze ciagle w ciazowych tematach i juz mi sie to powoli zamienia w obsesje, trzeba robic cos innego!

    1usavcqgvf430wyj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też już myślałam o pracy z domu ale znając te wszystkie dodatkowe prace to ciężko będzie coś uczciwego znaleźć :/. Jutro posiedze i poszukam czegoś.

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mam dopiero 22 tydzień, a czuję taaaaaaaka mega ociężała.. ze ja nie wiem jak to będzie pózniej..

    Obawiam się ze moja skora na brzuchu nie wytrzyma tego napięcia..

    I mam wrażenie ze poziom cellulitu w moim organizmie wzrasta :(

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molly tez mi sie czasem tak wydaje szczególnie jak mala sie mocno rusza mam wrażenie ze skora pęknie po prostu. Ale cóż nikomu nie pękła to i nam nie pęknie. Troche dzis zaczekam sie niepokoić ze jeszcze nic nie mamy dla dzidzi. Po 15 maja bierzemy sie juz za kupowanie wszystkiego. Bo z tego co widzę to niektórzy sa na wcześniejszym etapie a juz wszystko pokupowane.ja nie chciała sie tak spieszyc z zakupami ale teraz to juz najwyzsza pora. Jak to jest u was?

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam sie lapac na zlej postawie przez brzuchol i wtedy bola plecy...

    Zakupow jako takich jeszcze nie mamy, ale dostalismy lozeczko i stoi spakowane. Jeszcze go nie widzialam. Przeraza mnie ogrom pieniedzy jakie trzeba zostawic w sklepie, wiec probuje sie ograniczac w moich ochach i achach nad ciuszkami bo bedzie bardzo slabo z kasa...

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Syl89wia Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailla wrote:
    Moja zasypia jak chodze. W ogole zaczynam sie martwic bo oprocz epizodow w kinie to od wczoraj jest taka spokojna ze az niemozliwe ze tyle spi. Dobrze ze ide dzis na polowkowe, podejze co tam u niej:)
    Nie moglam dzis w nocy spac. Tak mnie biodra bola ze zadna pozycja nie wchodzi w gre...nie wiem co to bedzie pozniej. A jak wstaje to mam tak napiety brzuch jakbym tam miala melona w srodku a nie malego czlowieka


    Polecam przyzwyczaić się do zasypiania z większą poduszką między nogami i pod żadnym pozorem nie krzyżować nóg, najlepiej na lewym boku. Od 2 tygodni nie wiem co to ból bioder, bo ten myk z poduszką faktycznie działa. Jak w nocy budzę się bez niej to od razu wkładam między nogi, już się przyzwyczaiłam :-) Wcześniej tak męczył mnie ten ból, że chciało mi się płakać w nocy i rano, byłam nie do życia :-/ Spróbuj sposobu z poduchą, nie zaszkodzi a może pomóc ;-)

    https://www.maluchy.pl/li-72852.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka fasole duza, ale niewygodna jest mimo to bo uwielbialam spac na prawej stronie na brzuchu, ta mala niedogodnosc sprawia ze jestem padnieta co rano

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi poduszka też pomaga. Ale i tak w ciągu nocy zmieniam pozycję na prawy bok chociaż na trochę bo na tym jednym lewym nie dalabym rady. Dziś też wstałam połamana rano:/

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesli chodzi o wyprawkę dla Dzidzi, to nic nie mamy kompletnie - jedyny wydatek jaki mi odejdzie to łóżecko, które pożyczam od siostry..

    Ja miałam problem z biodrami jakoś do 15 tc jak ze względu na tragiczne samopoczucie nie miałam siły wstawać z łóżka..

    Teraz, jak nie wyleguje się całymi dniami to jest ok. Z tym że nie daje rady przespać całej nocy na lewym boku - nieświadomie zmieniam pozycje.

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam odpada koszt wózka bo prababcia i babcia Małej już się zgłosiły na ochotniczki :) Wogóle wkurzyłam się bo dostałam wypłaty 80% nie wiem dlaczego i próbuję to wyjaśnić ale księgowa nie odbiera. Pisałam o tym w innym wątku więc nie będę Was męczyć ale prawda że chciałoby się dla dzidziusia kupować wszystko i kompletować i ciągle ta kasa rozchodzi się jak pył...i jeszcze taki numer, że za mało Ci przeleją. Ehh ale staram się nie denerwować wiemy z mężem że najważniejsza jest nasza córeczka i zdrówko. Pieniądze rzecz nabyta i na drugim planie:) ale chciałoby się jak najlepiej dla dziecka. Na całą resztę oprócz wózka potrzebujemy ok 2 tys wyliczyłam...

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ