X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przyszłe mamy rocznik 89'
Odpowiedz

Przyszłe mamy rocznik 89'

Oceń ten wątek:
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 3 maja 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odpukac w niemalowane ale nie mam narazie żadnego rozstępy. Tez marze żeby byl juz koniec czerwca w moim przypadku. Do szkoły rodzenia chodzimy refundowanej i nic nie płacimy. Zajęcia bardzo ciekawe polecam. Teraz czuje sie jakbym wiedziała tyle co położna albo lekarz.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 3 maja 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailla wrote:
    Zawsze jak bardzo bedzie Cie niepokpic to mozesz nawet na IP jechac.
    Wybor tematow w szkole to super sprawa, jak mnie zaczna pytac czy chce znieczulenie i czy wiem jak oddychac to zglupieje dlatego tam ide, no i u nas jest refundowana, placi sie 25 zl wpisowego.
    Co do rozstepow, to ponoc po porodzie trzeba je traktowac mocnymi masciami na blizny takimi na recepte, wtedy staja sie prawie niewidoczne. Tak zrobila moja znajoma i rzeczywiscie jak ktos z lupa nie stanie to nic nie widac!

    Jakie plany na dzis? Ja mam grilla z siostra i szwagrem niby miec, ale slabo lubie ich towarzystwo:/

    Na szczęście trochę ból ustąpił , jak coś to przyspiesze wizytę .

    To niewiele płacisz. U nas na darmowe szkoły są limity a jak się uda zapisać to z tej szkoły położna przychodzi. A ja wolę z naszej przychodni babke bo ja znam i mam zaufanie.
    To dowiedz się jak możesz co to za cudo na te rozstępy bo pewnie mi się przyda , niestety.

    Zawsze możesz chwilę posiedzieć i pogadać o neutralnych tematach , bo grilla zjeść musisz ! ;) ew weź kogoś jeszcze do rozmowy ;)

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 3 maja 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiem sie co to za cudo, juz za tydzien sie z nia widze.

    Grill sie nie odbyl bo szwagier rzucal w moja strone glupie uwagi i sobie pojechalismy.

    Boli mnie dzis pecherz i bardzo mocno mala sie kreci, jestem tym troche wykonczona, nie chce spac. Na dodatek szczypia mnie oczy. Wszystko na raz. Skonac mozna. Raz dobrze, raz zle.

    1usavcqgvf430wyj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 3 maja 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet z własną rodziną już się dogadać nie można. Kiedyś ludzie się spotykali i rodziną miała siebie i przyjaciół a teraz .. mam nadzieję ze się nie przejelas szwagrem ..

    A może dzidziuś Cię skopal? Jak nie to pij dużo wody bo może jakieś bakterie Ci się zbierają .

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 4 maja 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche sie przejelam nim, mam jedna siostre ktora jest z debilem. Moj maz go nie cierpi i jest taka spina zawsze.

    Co do picia wlasnie. Jak to u Was. Mi od czasu ciazy kompletnie odechcialo sie pic, nie mam uczucia pragnienia i musze sobie przypominac, ze wypilam np 2 szkl wody tylko. Jak to u Was?

    1usavcqgvf430wyj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopóki siostrze facet odpowiada to za dużo zdziałać nie możesz :/.

    Sa takie dni ze wypije 1,5 L samej wody w ciągu dnia. A czasami pilam wcześniej tyle przez prawie 3 dni. Nie wiem od czego to zależy.

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 5 maja 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, a jak nie wypije odpowiednio duzo to glowa mnie boli. Mi wracaja mdlosci, mam nadzieje ze to tylko skutek uboczny lykania zelaza...

    1usavcqgvf430wyj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 5 maja 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też wtedy boli. Staram się pilnować bo to ma wszystko wpływ na wody plodowe. Kiedyś na ip położna powiedziała że jeść nie muszę tak dużo ale pic muszę

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 6 maja 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo właśnie, z tym piciem... mi jakoś woda nie wchodzi, ale wystarczy że wcisnę kilka kropel cytryny i już lepiej smakuje :)
    Miłego piąteczku dziewczyny! :)

    Ailla lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny cos mnie niepokoi, jest to dosc obrzydliwe bo zmienil mi sie sluz z przezroczystego na jasnobrazowy i wariuje, chyba pojade sprwdzic co i jak z malenstwem

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 6 maja 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też bym pojechała w takiej sytuacji... albo zadzowniła do lek prowadzącego i poradziała się co robić..

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 6 maja 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie , lepiej sprawdzić. Chociaż to może być jakieś naczynko pekniete. Dzwoń do gina albo na IP jedź.

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 6 maja 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to infekcja? Ja męczę się z infekcjami niemalże od początku :(

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 7 maja 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiadomo co to bylo, z mala ok, infekcji brak. Moze to takie uroki mojej fizjologii ale strach byl. Tyle jest teraz przedwczesnych porodow, matki leza cala ciaze, nie chcialabym tak, zwlaszcza jak teraz lato nadchodzi. Ale pan doktor zakwalifikowal juz moje dziecko jako dziecko a nie plod, wiec probowaliby ja ratowac, ale to nie oszukujmy sie 20% szans na przezycie. Lepiej niech siedzi grzecznie w brzuszku

    1usavcqgvf430wyj.png
  • ScarlettKate Autorytet
    Postów: 477 375

    Wysłany: 7 maja 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja również rocznik 89' i termin mam na 6.12 :-) mu już mamy łóżeczko i wozek. Po mojej siostrze. I trochę ubranek więc wydatki troche uciete :-)

    Ailla, Molly lubią tę wiadomość

    atdcx1hp55hplvo0.png
    3i49df9hqdu1yhfq.png
    jbt1dcim19fwryq1.png






  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ScarlettKate! To juz masz te ciezki wydatki odciete. To ktory masz tydzien juz? Bo do grudnia daaaaalekoXD

    1usavcqgvf430wyj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 7 maja 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailla wrote:
    Nie wiadomo co to bylo, z mala ok, infekcji brak. Moze to takie uroki mojej fizjologii ale strach byl. Tyle jest teraz przedwczesnych porodow, matki leza cala ciaze, nie chcialabym tak, zwlaszcza jak teraz lato nadchodzi. Ale pan doktor zakwalifikowal juz moje dziecko jako dziecko a nie plod, wiec probowaliby ja ratowac, ale to nie oszukujmy sie 20% szans na przezycie. Lepiej niech siedzi grzecznie w brzuszku

    Oczywiście że tak! Niech nasze maluchy sobie spokojnie rosną i niech będą "donoszone" :)

    Witamy na wątku! :) ja mam termin na sierpień a nic jeszcze nie mamy oprócz kilku ciuszków :D ruszamy z zakupami od przyszłego tygodnia :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 7 maja 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz cos kupisz to sie koniecznie pochwal!!

    kasza lubi tę wiadomość

    1usavcqgvf430wyj.png
  • ScarlettKate Autorytet
    Postów: 477 375

    Wysłany: 7 maja 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailla wrote:
    Hej ScarlettKate! To juz masz te ciezki wydatki odciete. To ktory masz tydzien juz? Bo do grudnia daaaaalekoXD
    10 tydzien ... wiem że daleko ale leci czas szybko :D na razie sie nie moge doczekac nast. wizyty 13 maja.

    atdcx1hp55hplvo0.png
    3i49df9hqdu1yhfq.png
    jbt1dcim19fwryq1.png






  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 7 maja 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ScarlettKate racja nim się obejrzysz będzie końcówka. My dziś oglądaliśmy wózek, do końca tygodnia robimy przegląd modeli i kolorów i po następnym weekendzie zamawiamy :)) i potem reszta bo my nic nie mamy jeszcze

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ