Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przyszłe mamy rocznik 89'
Odpowiedz

Przyszłe mamy rocznik 89'

Oceń ten wątek:
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 7 maja 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Niuniusia to jesteście lepsi niż my :D a jaki wózek kupujecie? My jesteśmy raczej zdecydowani na babydesign lupo comfort :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 8 maja 2016, 01:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O w wózkach to dzis jestem expert bo tyle nagadal nam sprzedawca. Pojechaliśmy obejrzeć adamex barlette. Jednak podobno sa na nie same reklamacje i facet poleca starszy model adamex pajero. Problem taki ze taki wózek ma moja kuzynka z ktora ciągle sie widzimy. Jej córka mac5 mscy. I ma najfajniejszy kolor szaro bialy. Wiec chciałam jakiś inny juz żeby nie miały identycznych. Oglądaliśmy pajero granatowa gora dol bialy ladny ale nie wiem czy nie za bardzo chlopiecy. Jutro jeszcze jedziemy obejrzeć bebetto ten tez wchodzi w grę.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 8 maja 2016, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak powaznie juz zaczynacie, cos czuje ze nie zdarze :D a jakie kupujecie wozki? 3w1?

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 8 maja 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my mamy troche mniej czasu wiec na poważnie. Kochana w sklepach jest tyle wózków dostępnych tez od reki ze zdążysz bez obaw.
    Tak my tylko 3w1. Mamy tez juz wybrane łóżeczko. Nasze maluchy urodza sie latem wiec kupujecie baldachim do łóżeczka? Ja mysle ze będzie i tak gorąco. Ale znalazłam taki baldachim jak moskitieta z cienkiej firanki i nysle ze to zda egzamin bo nie grzeje a chroni od muszek i zdobi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2016, 09:10

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 8 maja 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kupujemy z moskitiera a to dlatego że mam psiaki w domu , komary też nas lubią a mam wrażenie ze kurz będzie osiadal na moskitierze. A jak bedzie wyjdzie po zakupie i uzytkowaniu . Zawsze ściągnąć to można :)

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 9 maja 2016, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupuje kolyske z moskitiera, chyba juz ja tutaj linkowalam, tylko kolejny problem bo mam strasznie sucho w sypialni i trzeba bedzie inwestowac w nawilzacz chyba, bo rano mam tak suche sluzowki ze cos strasznego

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 11 maja 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu tak cicho?:) wszystko dobrze u Was?:)

    1usavcqgvf430wyj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 12 maja 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, dobrze :) ja chyba jakoś rzadko zaglądam na bbf - tylko tyle żeby zaznaczyć że brałam witaminy :D
    My z wyprawką jeszcze nie ruszyliśmy :D byłam u lekarza w poniedziałek i wszystko jest ok. Robiłam glukozę i całkiem smaczna była :D cukrzycy nie mam.. :P
    Dostalam skierowanie na usg ale idę 6.06, my dość rzadko podglądamy małą - tylko te usg które są konieczne :)

    A jak u Was?

    Ah i zaczęłam chodzić na fitness dla mam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 18:48

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 12 maja 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to czuję sie coraz bardziej jak słoń :/ wszystko mnie zaczyna uciskac i ciężko mi się wieczorem przekręcić w łóżku . Nie jem więcej bo nawet jakbym chciała to nie mam miejsca ehh... Ale jeszcze trochę :)

    Kasza super z tym fitnessem :) byłaś już ?

    A przyszłym tygodniu wizyta, warsztaty mamo to ja więc zleci pewnie dość szybko .

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 12 maja 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)

    Byłam dziś na pierwszej wizycie u nowego lekarza prowadzącego (dzień do nocy w porównaniu do starego - cieszę się, ze podjęłam decyzję o zmianie, bo różne zawachania były:D)

    Mój Chłopaczek waży już 572g :) i wszytsko u niego w porządku..

    na usg widać było jak ssie paluszek <3 i fika nóżkami <3

    paola89, Ailla lubią tę wiadomość

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 12 maja 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molly gratki za udaną wizytę :) rosną te nasze szkraby , ja mam wizytę we wtorek i mam nadzieję ze usg mi zrobi bo jak nie to nie wyjdę :P

    Dobrze ze jesteś zadowolona że zmiany :)

    Molly lubi tę wiadomość

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 13 maja 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molly, gratulacje :) cieszę się że wszystko ok :)

    Paola, a w ktorym tc jesteś? :)
    Tak, byłam właśnie pierwszy raz i było super! Żałuję że dopiero teraz się wybrałam. Dużo kobiet w ciąży i matek z maluchami (łącznie z prowadzącą), także było czasem wesoło bo niektóre maluchy to już chodzące :)

    Molly lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 13 maja 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza , dzisiaj zaczęłam 27+0 :).

    Super , ważne że jesteś zadowolona i zrelaksowana :).

    Mnie to się samej nie chce chodzić , jeszcze ten brzuch się ciągle stawia. Mam nadzieję ze pooglada na wizycie co mnie tam boli i nie będę tyle o tym myśleć .

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jednak jestescie! Nie zostalam sama :D
    Kasza, zazdroszcze zemasz glukoze za soba, moj zapomnial mi zlecic badanie:D a fitness dla mam to ekstra pomysl. Prowadzi ciezarna czy juz rozpakowana mama?

    Paola z tym jedzeniem to ja rozumiem, zoladek malenki a apetyt coraz wiekszy. Stawiajacy sie brzuch to masakra, a nie robi Ci usg co wizyte? Moj co miesiac zaglada, myslalam ze kazdy tak robi.

    Molly to duzy ten chlopaczek! Moja wazy 350 dopiero ale moze to i lepiej bo sama jestem mala!;)


    Przeczytalam ostatnio ze lato ma byc upalne...jak my to przejdziemy?:D juz mi goraco na sama mysl:p

    paola89 lubi tę wiadomość

    1usavcqgvf430wyj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 13 maja 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailla, Ja tu zawsze zaglądam , czasami tylko czytam bo nie mam siły pisać ;).

    Wiesz co zmieniłam lekarza i teraz idę na drugą wizytę do niego ale na pierwszej robił usg, teraz też musi mi zrobić bo mnie boli w środku dosłownie . A brzuch stawia mi się już od 15 tc więc chyba taki urok , biorę więcej magnezu i jest lepiej.

    Też słyszałam że ma być upalne lato , jakoś wytrzymać musimy bo nikt za nas tego nie zrobi :P .

    A co do żołądka to chyba im dalej tym mniej będziemy jeść, bo nie będzie miejsca i jeszcze upaly. .

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie macie czasem wrazenia ze jecie i wam jedzenie spowrotem do przelyku wracac chce, mam tak jak mi sie mala rozkopuje. Cos okropnego bleee

    1usavcqgvf430wyj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 13 maja 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam tak często , nawet po wypiciu wody w nocy :/ myślę że każda z nas się z tym boryka bo niestety żołądek jest uciskany

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 14 maja 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznie sie obijanie zeber...mala jest troche nad pepkiem :D

    Sluchajcie Kochane. Co z ta glukoza? Po ktorym tygodniu mam isc? Bo do wizyty conajmniej 3 jeszcze i sama musze to ogarnac bo moj madry gin zapomnial....

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 14 maja 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailla w Zaleceniach Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego jest napisane, że test z glukozą należy wykonać między 24 a 28 tygodniu :) więc możesz powoli się wybierać :D

    ja też w przyszłym tygodniu pewnie pójdę :)

    Ailla to mój ale jest GRZMOT w porównaniu do Twojej KRUSZYNKI <3
    aż się boję co będzie dalej :P też nie jestem jakaś ogromniasta jeśli chodzi o budowę .. strach się bać :P

    pozdrawiam Mamusie <3

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 14 maja 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damy rade i urodzimy te nasze potworki!! Nie ma opcji:D

    1usavcqgvf430wyj.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ