X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przyszłe mamy rocznik 89'
Odpowiedz

Przyszłe mamy rocznik 89'

Oceń ten wątek:
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 6 listopada 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molly miałam to samo z moją. Też ograniczam nabiał ale to prawdopodobnie azs, poki co pomaga masc z vit A,robiona w aptece, najzwyklejsza. Ale lekarz kazal przyjsc jak mala skonczy 3 miesiace bo wtedy mozna okreslic czy to alergia

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 6 listopada 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w sypialni mamy totalna czern, mloda jak jest swiatlo to mysli ze to czas zabawy XD

    1usavcqgvf430wyj.png
  • paola89 Autorytet
    Postów: 1520 718

    Wysłany: 6 listopada 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas musi być cisza i w miarę ciemno bo inaczej młodą interesuje wszystko tylko nie sen ;)

    Ailla lubi tę wiadomość

    Nasze maleństwo :* Kinga <3 21.08.2016r.
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 6 listopada 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam intymne pytanie:D kiedy na nowo zakwitło wasze zycie lozkowe?:D ja sie troche obawiam ciagle bo pamietam jeszcze porodowe meki

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 6 listopada 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ailla poważny temat :) u nas rozpoczelo sie 6 tygodni po porodzie ale szcerze jest teraz dosyc obogie :P obydwoje padamy po calym dniu. Do tego moje libido jest slabiutkie podobno jak sie karmi tak jest ale nie wiem ile w tym prawdy.

    Dziewczyny, bylismy na weekend u rodziców na wsi. Mala totalnie byla rozdrazniona chyba z nadamiaru bodzcow, ludzi itp. Wczoraj nie moglam jej uspic na rękach padala a w łóżeczku krzyk od razu jak odlozylam. Tam spi w turustycznym nie wiemmoze juz jest na tyle duza ze sie bala obcego lozka hmmm i dzis powrot 2 godz to max czas drogi a ona przez godzine dzis plakala nam stawalismy z 6 razy i do cyca.i bujanie itp nie chciała sie uspokoić. W koncu maz na stacji kupil wode niegaz. Rozrobil troche mm bo mielismy i butelke i wypila troche i dalej placz ale po chwili usnela :/ no po prostu jazda niezla byla. A weszliśmy do mieszkania a ona juz zadowolona usmiechnieta..:-) zapowiedzialam mamie ze przyjezdzamy teraz az na święta

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 7 listopada 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailla.. jakieś 7 tyg po porodzie ale i u nas pożycie jest dość ubogie :( tak jak napisała Niuniusia - po całym dniu padamy... a czasem jak ma się więcej siły to mała nie chce spać. A jak zasnie to znow późno i tez brak siły :( ubolewam nad tym ale mam nadzieję że z czasem będzie lepiej...

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuniusia, najlepiej się czuje u siebie :) pewnie z czasem będzie coraz lepiej, musicie przeczekać :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czes dziewuchy?:) jak u Was. Moja spi a ja sacze bezkofeinowa kawusie, jak tam ciazowe nasze kobietki? Maluchy daja w kosc czy sa laskawe?

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ailla gdzie kupujesz taka kawke bezkofeinowa? Moja tez spi a ciśnienie mam mega niskie i marze o kawce. Snieg pada! :-) pierwszy snieg naszych dzieciaczkow :-) moja laskawa o dziwo sama usypia od paru dni w lozeczku czasami tylko wspomagam sie suszarka. Jutro szczepienie buuu a co u reszty mamusiek? Ja 6 listopada mialam rocznice wtedy dowiedział am sie o ciazy :)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa pytalas o ciazowe kobietki :) a ja juz sie wypowiedzialM :-)

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 9 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieciazowe jak najbardzie tez! W sklepie z artykulami dla dzieci byla kawa bezkofeinowa dla karmiacych, ale tez widzialam w biedrze nescafe rozpuszczalna bezkofeinowa. Nie jest to ten sam kop, ale zludzenie i smak pozostajeXD

    1usavcqgvf430wyj.png
  • Ailla Ekspertka
    Postów: 459 81

    Wysłany: 9 listopada 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo suszarki. To zrobili jakies badania, ze jest za glosna dla maluszkow i uszkadza sluch,takze ostroznie z ty suszeniem! Ja mam aplikacje baby sleep sounds i tam tez jest suszara do wyboru ale mozna glosnosc samemu wybrac. Polecam

    1usavcqgvf430wyj.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 9 listopada 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja popijam inkę na potęgę :D a z ekspresu czasem sobie machnę, tylko taką słabszą :)

    Pierwszy śnieg i pierwsze święta :) ostatnio jak o tym pomyślalam to az łezka w oku się zakręciła :)

    Kto nam został do wypakowania się?

    Dzieci są absorbujące, już mniej piszemy niż jak bylysmy w ciąży :D

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak w ciazy to z nudow sie wchodziło pare razy dziennie tutaj :-) Ailla dzieki za tdae bede ustawiac na pierwszy poziom moze tez bedzie przy ciszszym usypiac. Musze sobie zakupic taka kawke!
    Oj tak tamte święta byly super chyba wszystkie oprocz Tami juz byliśmy we wczesnych ciazach a teraz juz ze szkrabkami. Cudownie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 15:36

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz pytanko, jak czesto i na ile wychodzicie na spacerki? my tak co 2-3 dni na godzine bo jak lekko pada ja nie wychodze juz. Ale widze przez okno ze mamusie wtedy tez spaceruja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 15:36

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 9 listopada 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wychodzę codziennie :) no chyba że leje :P drobny deszcz taki jak był dziś w Warszawie nam niestraszny :) i rzeczywiście w parku sporo mam z wózkami. A nasze spacerki trwają od 30 min do 2 h :)

    Niuniusia lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Niuniusia Autorytet
    Postów: 863 329

    Wysłany: 9 listopada 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza szkoda ze nie mieszkamy blizej siebie :-) to ja tez musze zwiększyć czestosc i dlugosc spacerkow.

    Kornelia ur. 27.06.2016 r. g.21.20 cc <3 3700g 57 cm <3
    iv09roeqwleydr1q.png[/url]
    Wiara i nadzieja dziala cuda!
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 9 listopada 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no szkoda :) myślę że wtedy te spacery byłyby jeszcze dłuższe hehe :)

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 10 listopada 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też staramy się wychodzić codziennie, położna mówiła że do -5 stopni można spokojnie na godzinkę wychodzić pospacerować.

    Ailla wypróbuj krem do twarzy Latopic - po przesusznych policzkach ani śladu :)

    Ja tam kawkę od jakiegoś tygodnia popijam.. piję jedną dziennie z mleczkiem kokosowym, bo nie mogę żadnego nabiału.. Mój chłopaczek nie reaguje w ogóle na ten 1% kofeinki która przenika do mleczka :)

    atdcpx9i1fej5hn5.png
  • Molly Przyjaciółka
    Postów: 153 28

    Wysłany: 12 listopada 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyobraźcie sobie, że u nas już pierwszy ząbek się przebija :) w dodatku czwóreczka <3

    atdcpx9i1fej5hn5.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ