Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam za rok ,1,5 roku o tej porze :P chcę zajść w ciąże:)
    Nie potraffie przestać zazdrościć brzuszków ciąży i narodzin.
    Mimo że swojego szkraba mam przy sobie...

    Ancia Gratulacje :)))

    Milola kochana moja , nie będe oszukiwać cię że to nie boli i że bywa różnie... ja rodziłam ok 8 h szybko jak na pierworódkę może też uda ci się tak szybko , a może będziesz rodziła 18h i zakończy się cc oczywiście nie życzę... Nie bój się szybko wszystko mija kochana... odpowiednie nastawienie , odpowiednie oddychanie pozycje kołysanie bioderami bardzo pomaga na skurczach dasz rade.

    KOtek super pokoik w moim stylu;))

    Piękne brzuszki dziewczyny.

    nick nieaktualny, milola86, kotek27 lubią tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocur Gratulacje:))))))

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocur gratulacje czekamy na zdjęcie Rysia :)


    Lalita no to szybko decydujecie sie na drugiego Chrupcia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocurku gratulacje <3 o laktacje się nie martw, ja walczyłam 5 dni, a teraz aż cieknie samo, bo za dużo :)

  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 11 lutego 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocur gratulacje:) zdrówka dla Was ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam:D póki co ja chcę ,zob jak bd z finansami ,mąż nie mówi nie:P no wiesz 1 rok 1,5 roku + 9 m-ce tym 2 lata :P więc chrupcio bd większy:)
    Mam nadzieję że jeśli wyjdzie to jakaś chrupka mała:D

    magdalena lubi tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki zeby było tak jak planujesz. :) oj ja zawsze chciałam starszego brata :D

  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no proszę i mamy kolejną mamusię z dzieciem przy sobie gratulacje kocurku :)

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita to życzę Ci powodzenia. Też chciałabym drugiego Bąbelka tak za 2 lata. A mój M? Zaczął się śmiać żebym się zabezpieczała, bo sobie zrobimy drugiego Maluszka od razu po połogu. Wszystko na mojej głowie! :D

    Lalita2710, kotek27 lubią tę wiadomość

  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kocur, moje gratulacje, ale nas tu zaskoczyłaś;) fajnie że już po wszystkim, a z laktacja na pewno się powiedzie;) trzymam kciuki ;)

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 11 lutego 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalita2710 wrote:
    Miriam za rok ,1,5 roku o tej porze :P chcę zajść w ciąże:)
    Nie potraffie przestać zazdrościć brzuszków ciąży i narodzin.
    Mimo że swojego szkraba mam przy sobie...

    Ancia Gratulacje :)))

    Milola kochana moja , nie będe oszukiwać cię że to nie boli i że bywa różnie... ja rodziłam ok 8 h szybko jak na pierworódkę może też uda ci się tak szybko , a może będziesz rodziła 18h i zakończy się cc oczywiście nie życzę... Nie bój się szybko wszystko mija kochana... odpowiednie nastawienie , odpowiednie oddychanie pozycje kołysanie bioderami bardzo pomaga na skurczach dasz rade.

    KOtek super pokoik w moim stylu;))

    Piękne brzuszki dziewczyny.


    Lalitko, nie boję się bólu, który jest nieunikniony ;) martwię się tylko i wyłącznie o to by Małej przy porodzie nic się nie stało i żeby nie doszło do jakichś okropnych kleszczy, próżnociągów i innych takich, na wszystko inne jestem gotowa i świadoma tego co mnie czeka ;)

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • Ewelina Autorytet
    Postów: 636 377

    Wysłany: 12 lutego 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milola, w szkole rodzenia jest ze mną w grupie dziewczyna, której poród zakończył się kleszczami. Z tego co mówi, nie dała rady wyprzeć dziecka, nawet nie że opadła z sił, po prostu technicznie jej nie szło parcie i groziło to już niedotlenieniem. Użyto kleszczy i ona mówi, że to nic strasznego, dziecko dostało 10 punktów, w ogóle nie miało śladów, że coś takiego miało miejsce. W ogóle dziewczyny, które będą rodzić drugie dzieci i opowiadają o swoich porodach zwracają uwagę, że najgorzej to wpaść w panikę, bo wtedy nic się nie klei. I ja właśnie tego się obawiam, że z bólu przestanę reagować na polecenia położnej i zaszkodzę tym dziecku.
    Zazdroszczę, że już za chwilkę będziesz miała przy sobie swoją kruszynkę :)
    Gratuluję przy okazji wszystkim świeżo upieczonym mamom, Wasze opisy porodów naprawdę pomagają myśleć pozytywnie o porodzie!

    milola86, kotek27 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-68384.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 12 lutego 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :)

    Serdeczne gratulacje dla rozpakowanych mam, przepraszam że prawie wogóle nie pisze ale te pierwsze tygodnie są najgoesze cała uwagę skupiam na małej :)

    Dzisiaj mija tydzień od przyjścia na świat mojej kruszynki :) Mam jeszcze problem z pokarmem ale jest go zkażdym dniem coraz więcej i to mnie cieszy :)

    Jutro jedziemy na kontrolną wizyte do szpitala pani dr. chciała zobaczyć malutką i zapisała nas właśnie na jutro :)

    kotek27, magdalena, juicca, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 12 lutego 2014, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i gratuluję kocur ...... niech Synek zdrowo się chowa !!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy w Waszych szpitalach osobie towarzyszącej przy porodzie dają jakiś fartuch czy samemu trzeba kupić?

    lprktv73nye615w2.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    Gratuluje nowym mamuśka.;)

    Brzuszki super. Nic dodać nic ująć, wyjątkowe i takie inne. Ale chyba wlasnie tak ma być.

    dziewczyny a laktacja jak ma być to będzie nie stresować się.

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paula, u nas tego nie wymagają.wystarczy swobodne ubranie i własne kapcie, każdy szpital ma swoje zasady.ale jak wymagaja fartuch, to raczej beda go mieli na miejscu do kupienia

    paula22 lubi tę wiadomość

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuję milola;)
    zapomniałam o to spytac w szpitalu

    lprktv73nye615w2.png
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kocurku gratulację, zaskoczyłaś nas wszystkie, Rysiowi się śpieszyło by poznać rodziców najwidoczniej :))) Fajnie, że macie go już przy sobie, całego i zdrowego, a z laktacja walcz, uda się!!

    Paula ja kupiłam mojemu fartuch i ochraniacze, groszowe sprawy, wole mieć w walizce w razie co.

    Milola ciekawe kiedy Twojej Ninie zechce się wyjść na świat, już lada chwila pewnie :)

    Lalita fajnie przeczytać, już to kiedyś pisałam, że myślisz o drugim dziecku, mimo bólu który towarzyszy porodowi, napaja mnie to optymizmem :) i tak się nie boję, jak piszesz o pięknym uczuciu gdy kładą dziecko na piersi :)

    magdalena lubi tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • paula22 Autorytet
    Postów: 2527 1455

    Wysłany: 12 lutego 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek a gdzie kupiłaś? apteka?

    lprktv73nye615w2.png
‹‹ 1168 1169 1170 1171 1172 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ