Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 27 marca 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczessciara wrote:
    kurcze dziewczyny dałam małą na noc do położnych bo się zachlusnęła jeszcze wodami co miała w sobie i się przestraszyłam , wolałam ją dać na tą pierwszą noc bo jestem zmęczona ale teraz mi strasznie głupio :(

    Nie masz co ci być głupio! WYBIJ sobie to z głowy.

    Ja też na 1 noc Oliviera oddałam 3 dni bez snu + poród 8 h...
    Nie mogłam się nim opiekować leżałam pod kroplówką bo mdlałam... więc nie miej wyrzutów sumienia

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 28 marca 2014, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Dziewczyny slyszalyscie o tym jak facet na klatce odbierał na telefonie porod zony :) rozmowa jest na radio zet pl :)

    Końcówka wzruszająca, jak ten facet mówi przez łzy "jest dziecko!" Ale babę z pogotowia, jak się wreszcie połączyli, to bym zatłukła! "Haalo! Haalo!" - taki chamski zirytowany głos.

    Swoją drogą, jak oni to zrobili - widać było główkę, a kobieta założyła spodnie (słychać, jak on mówi "spodnie ściągnij") i schodziła po schodach. I na tych schodach urodziła. Czyli że przed wyjściem z domu facet musiał widzieć, że główka już wychodzi, a mimo to nie zostali w domu? Dobrze zrozumiałam?

    Limerikowo, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 28 marca 2014, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam :D rodzisz już może??? bo po 6 :P

    A mi się właśnie śniło (tzn 20 min temu) ,ale karmiłam chrupa:D że dzwonisz do mnie i mówisz że jedziesz na IP i mówiłaś coś o sali niebieskiej

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 28 marca 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.vivatporod.pl/pl,pomocne_materialy,ciekawostki,krag_opowiesci_porodowych,2

    Dziewczyny może któraś znajdzie swoje miasto i da rade się wybrać:)))

    Na fb są dokładnie o której w danym mieście:)

    Ja już od rana wzruszona pięknym artykułem :
    http://mamawcentrum.blogspot.com/2014/03/porodowe-dary.html?fb_action_ids=10201671595454991&fb_action_types=og.likes&fb_source=other_multiline&action_object_map=[747916865252673]&action_type_map=[%22og.likes%22]&action_ref_map=[]&m=1

    magdalena lubi tę wiadomość

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, zaciskaj nogi dzisiaj :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena wrote:
    w 33tc 2200g +/-250g

    ciekawe z tym Kręgiem Opowiesci Porodowych
    To co ona chce od wagi malutko wazy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal w dwupaku :) i póki co cisza ktg na 11-12 wiec zobaczymy :)

    nick nieaktualny, Kaja, magdalena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynika wrote:
    Miriam, zaciskaj nogi dzisiaj :).
    Zmiana planów teściowa miała urodziny 25 :D wszystko pokicikalam moge dziś rodzic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam czekamy na wieści ze szpitala i nie wracaj już plisss :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2014, 09:43

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciara serdecznie gratuluje, super ze mialas lekki poród.
    Ja tez miło wspominam dzień porodu, i cały pobyt w szpzitalu, ach piękne sa te wspoimienia :))))

    Miriam teraz czekam na wieści od Ciebie, jak wejdę kolejny raz na forum :)))

    Moj babel śpi terazgrzecznie w lozeczku, w dzień bezproblemu, w nocy gorzej.

    A pytanie do mam już rozpakowanych czy wasze pociechy śpią w nocy w lozeczku? Moj najlepiej by spał z nami w łóżku jak go przenosze budzi sie... Macie jakieś pomysły?



    Miłego dnia.

    Lalita2710, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęściara gratulację. Witamy twoją córunię na świecie :)
    Ale fajnie, że tak szybko urodziłaś, już się nie mogę doczekać twojego opisu. Z chęcią przeczytam :)

    Ja wczoraj wreszcie spotkałam się z położną, fajna i śmieszna babeczka. Całą rozmowę sobie żartowałyśmy. Myśle, że będe z niej zadowolona.

    powiedziała, że do 3 kwietnia powinnam urodzić. I oczywiście mnie pocieszyła bo powiedziała, że mam strasznie duży brzuszek i mały może ważyć więcej niż 3,3 kg. (teraz)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ciężarówki i te rozpakowane !!!!!


    Miriam spokojnie teraz czekamy spokojnie bez spikni na resztę , ale z naciskiem na Ciebie ;-) heheheh żarcik twoja mała zdecyduje!!!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek my Tymka po kąpieli odkładamy do lozeczka, śpiewanym lub czytany głaszczemy i tam zasypia, w nocy też do lozeczka go odkładam za to w dzien jedna drzemkę leniuchuje sobie ze mną w łóżku.

    kotek27, magdalena lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5674

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Zmiana planów teściowa miała urodziny 25 :D wszystko pokicikalam moge dziś rodzic

    Haha,dobra jesteś,a 25 minął sobie niepostrzeżenie,nie wiedząc,że miał spłatać Ci psikusa ;).

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kozgo wrote:
    Kotek my Tymka po kąpieli odkładamy do lozeczka, śpiewanym lub czytany głaszczemy i tam zasypia, w nocy też do lozeczka go odkładam za to w dzien jedna drzemkę leniuchuje sobie ze mną w łóżku.
    To super macie, u nas tez na początku nie było problemu, teraz stał sie jakiś nerwowy i odkladany do lozeczka budzi sie po 15 minutach,zazwyczaj tak jest w nocy, w dzien ,epiej, moze kolki sie zaczynaja oby nie...
    Leos zasypia przy piersi najczęściej przy karmieniu... Jak karmie na lezaco, wtedy Bach go na ręce i do lozeczka :)

    82dox1hp47sulw8a.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotek27 wrote:
    Szczesciara serdecznie gratuluje, super ze mialas lekki poród.
    Ja tez miło wspominam dzień porodu, i cały pobyt w szpzitalu, ach piękne sa te wspoimienia :))))

    Miriam teraz czekam na wieści od Ciebie, jak wejdę kolejny raz na forum :)))

    Moj babel śpi terazgrzecznie w lozeczku, w dzień bezproblemu, w nocy gorzej.

    A pytanie do mam już rozpakowanych czy wasze pociechy śpią w nocy w lozeczku? Moj najlepiej by spał z nami w łóżku jak go przenosze budzi sie... Macie jakieś pomysły?



    Miłego dnia.

    U nas odwrotnie, w nocy córcia śpi pięknie, w dzień już gorzej. Musi dobrze zasnąć bym mogła ją przenieść.

    kotek27 lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja idę zaraz na moje pierwsze ktg (i mam nadzieję, że nie ostatnie). Mała rozrabiała przez ostatnie 2 godziny, więc na badaniu pewnie będzie spałą... No nic, i tak się cieszę. I biorę czekoladę na pobudzenie.

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój lekarz ma jakąś dziwną metodę, bo mi nic nie mówił, że powinnam chodzić na ktg? tylko jak nie urodzę to następna wizyta 7.04.

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest tu jakaś dziewczyna która jest po 37 tyg. i nie chodzi na ktg?

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • Elle Autorytet
    Postów: 420 254

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haybeauti - ja co prawda jeszcze nie jestem w 37ym, ale pytałam moją gin o ktg i powiedziała mi, że będzie mnie wysyłać po 38ym tygodniu, a zasada podobno jest taka, że wcześniej chodzą te dziewczyny, które mają cukrzycę ciążową. Ale z tego co dziewczyny piszą tu na forum, to niekoniecznie.

    Mi akurat tego ktg nie brakuje ;), więc nawet się cieszę, że tak jest jak jest. Za to usg brakuje mi baaaaaardzo :D

    iv09mg7y9aya90me.png
‹‹ 1299 1300 1301 1302 1303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ