Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr III trymestr
Odpowiedz

III trymestr

Oceń ten wątek:
  • Makcza Autorytet
    Postów: 2080 1272

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam, 20 przysiadów? Ja jednego nie zrobię! Tzn nawet nie próbuję, ale jak z kucków próbuję wstać, to stękam jak stary dziad!

    tb73y2v4bw88z3f1.png
    ox7n3e3ktfsn5ith.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebyś widziała jak ja je robiłam jak stara baba stekalam ale jak ma pomoc to zacisnąć zeby i robić trzeba hihi :) może przed snem jeszcze z 10 uda mi sie zrobic :)

    nutka, monalisa, Tusia84, nick nieaktualny, magdalena lubią tę wiadomość

  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja- straszne to jest, ale niestety nie ma takiej sprawiedliwości. Już takie jest życie, jednemu jest dane, drugiemu nie;(

    Ja dziś się dowiedziałam, że znajoma ma termin na sierpień! I tak się ucieszyłam:) pamiętam jak z rok temu mówiła, że ma problemy ze zdrowiem i nie wiadomo będzie czy będzie im dane;) A dziś się z jej mężem umawiałam(;P) na sesję zdjęciową, bo jest fotografem i on pyta na kiedy termin, żebym nie urodziła przed sesją. I jak ja napisałam to on napisał, że jego żonka na 5 sierpnia;) Aż mi łzy w oczach z radości stanęły;) A inni znajomi na wrzesień:) Tyle dzieciaczków będzie:) Teraz tylko jeszcze siostra mojego męża i będzie super;) Tylko oni jeszcze mają czekać chyba miesiąc, bo są po zabiegu.:) Mam nadzieję, że im się uda szybko:)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nutka ja to ciekawa jestem seksu w ciąży :)
    makcza ha ha stary dziad ;) wiedzę że każda na końcówce się tak czuje jak wieloryb, no u nas na wątku jedna koleżanka napisała że gdyby nie szyjka to mogłaby się nawet przebiec więc tylko pozazdrościć;/

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena- ja byłam w pierwszym trymestrze ciekawa, ale były plamienia i nie można było. W drugim ani mi ani mężowi w głowie. A teraz on chce, a ja jak ciągle czuję dziecko w brzuchu to nie potrafię jakoś:P

    magdalena lubi tę wiadomość

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMS od Walabi :)

    O 21.30 urodzil sie Franio!!!

    nutka, evas, Modelka, Paulina1986, Lalita2710, nick nieaktualny, haybeauti, Kaja, AISAK, MariaAntonina, Nalka, Blondi22, excella, mirka14, juicca, magdalena lubią tę wiadomość

  • Tusia84 Autorytet
    Postów: 1655 3538

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walabia wielkie gratulacje dla Ciebie, witamy Frania po tej stronie brzuszka :)

    ggfxf7q.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 31 marca 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walabia gratulacje!!!:) Ucałuj Franka od nas;)

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 03:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    walabia gratki! nareszcie się coś rozkręca :-)

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Lalita2710 Autorytet
    Postów: 6278 5757

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walabia Gratuluję ;)) witaminy Frania

    dqprepoku4out2uw.png

    3d5c5bdbd8a8980a810c3415055e4515.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walabia gratulacje dla Was!! :-) sciskamy Ciebie i Frania :-) ale fajnie..:-)) ❤️
    A jak Martusia?

  • haybeauti Autorytet
    Postów: 1091 539

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walabia gratulacje ! witamy Frania na świecie :)

    bhyw20mmdnokd5bw.png
    20110716580116.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walabia Gratuluję Synka !!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena może zmienie zdanie hihi co do tulenia , ale jak on nie chce to gdzie pójdę ???do sasiada hehehehehe nie no żarty sobie robie zobaczymy co to bedzie za 3 tyg heheheh

    magdalena lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam dziękujemy za info !!!!!


    No Matki teraz na kogo kolej ???!!!!

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiamy- Miriam urodzi dzis czy nie? :) juz tak nas pozytywnie wymeczyla swoja ciąża, nie karz nam dłużej czekać na zdjęcie Zoji:) plossssie:)

    nutka, nick nieaktualny, Kaja, nick nieaktualny, magdalena lubią tę wiadomość

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Miriam ja też czekam na wieści, że mała Zoja jest już z Wami :))))

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    82dox1hp47sulw8a.png
  • nutka Autorytet
    Postów: 1577 2184

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam dziś to forum dla Ciebie zamknięte. Możesz tylko napisać, że jedziesz na IP.:P Najpóźniej jutro chcemy widzieć zdjęcie Zoji;) (czy Zoi? Jak Mai?:))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 08:43

    f2w39n73l8deede4.png
    90zm9tq.png
    Jezu ufam Tobie! Jezu Dziękuję Ci!
  • Kamelaa Koleżanka
    Postów: 49 14

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LALITA PYTAŁAM COŚ CIEBIE TO LICZĘ NA ODPOWIEDŹ

    tb739vvjvyyn19wb.png

  • kotek27 Autorytet
    Postów: 612 626

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulację dla Walabi!! super wiadomośc!

    82dox1hp47sulw8a.png
‹‹ 1315 1316 1317 1318 1319 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ