Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Koło gospodyń wiejskich :-)
Odpowiedz

Koło gospodyń wiejskich :-)

Oceń ten wątek:
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat pracy to dla mnie temat rzeka :P Mogę narzekać i narzekać ;)

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak widzę wszędzie jak zawsze, plusy i minusy w pracy. U mnie jest fajnie - same chłopaki - dogadujemy się tzn do każdego mam osobną instrukcję obsługi bo każdy z nich jest mega indywidualistą. Oni zaakceptowali fakt że dziewczyna nimi rządzi a bałam się tego trochę. Dużo się nauczyłam, dużo ludzi poznałam ale wewnętrznie coś czuje że lekko się zatrzymałam w miejscu.
    Ja do nowej pracy pojadę,zobaczę co to za miejsce, czego ode mnie oczekują itp i wtedy podejmę decyzję.
    W te pracy wiem że jak by pojawił sie Grochu to moge iśc od razu na L4 i bede miec do czego wracać i nikt nie bedzie miał do mnie pretensji. W nowej wiem że to bedzie duże ryzyko jak bym wzięła i zaraz zaszła - to już byłoby po mnie.
    Generalnie bedzie co ma być, tym nie mniej mam bardzo mieszane uczucia. Bo ja zawsze ambitnie i zawsze chciałam w pracy jak najwięcej i jak najwyżej i stawiałam na swój rozwój i jak gdzieś tam czuje że ta zmiana zrobiła by mi dobrze i że mogę coś więcej osiągnąć to znowusz Groszkowy mówi mi stop.
    Zjeść ciastko i mieć ciastko - wiem - nie da sie :/

  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 13:52

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMadziula wrote:
    Oby te zmiany były na lepsze, wówczas niech się dzieje co chce :)
    Propozycja nowej pracy musi być dosyć ciekawa skoro się nad nią zastanawiasz co ? :) :)
    Nie wiem jakie pieniądze, nie wiem jakie stanowisko - ale biorąc pod uwagę że przyszły szef wie ile zarabiałam, jakie mam stanowisko to pewnie będzie lepiej - takie mam przeczucie bo przecież jakoś musi mnie przekupić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 14:17

  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 13:52

    Pączek lubi tę wiadomość

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek wrote:
    Nie wiem jakie pieniądze, nie wiem jakie stanowisko - ale biorąc pod uwagę że przyszły szef wie ile zarabiałam, jakie mam stanowisko to pewnie będzie lepiej - takie mam przeczucie bo przecież jakoś musi mnie przekupić

    Właśnie, najlepiej na spokojnie się zorientować co i jak i wtedy martwić się dalej ;-)
    Bardzo dobrze Cię rozumiem, bo ja właśnie teraz stoję w miejscu i napewno jest ze mną gorzej w tej kwesti: nie rozwijam się, nie wykazuję się, nie staram się, nie mam żadnych wyzwań. A znowu przy dziecku taka sytuacja jest ok, bo masz jeszcze dla niego czas i energię.
    Ale z drugiej strony dziecko szczęśliwe gdy matka jest szczęśliwa :-P

    Pączek lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojadę na rozmowę i zobaczymy
    Na chwile obecną myślę nad plusami i minusami

  • MMadziula Autorytet
    Postów: 962 745

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 sierpnia 2017, 16:09

    Pączek lubi tę wiadomość

    3BDap2.png
    04.01 - serduszko <3
    Synek Bartuś <3
    oar8dqk3g1y2zosd.png
    19 tc - 260 g
    20 tc - 346 g
    27 tc - 1045 g
    31 tc - 1758 g
    34 tc - 2508 g
    37 tc - 2850 g
    39 tc - 3650 g
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziołchy jak tak Was poczytuje ale nic sie nie odzywam. jakos tak sama nie wiem co pisać

    6sutskjolve431gm.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w 18 cyklu staran.

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Witam sie w 18 cyklu staran.

    Przykro mi Czekoladko :-(

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Witam sie w 18 cyklu staran.

    Nie lubię :(

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Witam sie w 18 cyklu staran.
    No nie :(
    Co za cholera jedna !

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :* Takie zycie ;)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze jutro wroce juz do was czynnie, bo na ten moment nie do konca wiem co tu sie dzieje :) ale jutro juz sie, mam nadzieje, przylacze :)

    AniaŁ123, Pączek lubią tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski chwalę się że zrobiłam dzisiaj poważne zakupy ;) Dwa testy ciążowe :D Chyba nie wytrzymam do 10.01. Dzisiaj mam dopiero 24dc (cykle 28-30), ale chyba siknę w piątek, mam już dosyć tych urojeń ;)

    Edit: kurcze kupiłam test o czułości 25 :/ Zapomniałam żeby sprawdzić, a było kilka rodzajów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 18:07

    Kim87, Lubię_czekoladę lubią tę wiadomość

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada tulę :* masz priv

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Laski chwalę się że zrobiłam dzisiaj poważne zakupy ;) Dwa testy ciążowe :D Chyba nie wytrzymam do 10.01. Dzisiaj mam dopiero 24dc (cykle 28-30), ale chyba siknę w piątek, mam już dosyć tych urojeń ;)

    Edit: kurcze kupiłam test o czułości 25 :/ Zapomniałam żeby sprawdzić, a było kilka rodzajów.
    Jak masz paragon to oddaj i zamień na 10 :D
    Sikaj w piatek i dawaj znaka :)
    ❤️

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Laski chwalę się że zrobiłam dzisiaj poważne zakupy ;) Dwa testy ciążowe :D Chyba nie wytrzymam do 10.01. Dzisiaj mam dopiero 24dc (cykle 28-30), ale chyba siknę w piątek, mam już dosyć tych urojeń ;)

    Edit: kurcze kupiłam test o czułości 25 :/ Zapomniałam żeby sprawdzić, a było kilka rodzajów.
    Dżizas, ale trzymam mocno kciuki :** czekam na wiesci :D

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Czekolada tulę :* masz priv
    Odpisalam <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ