X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr W oczekiwaniu na poród :)
Odpowiedz

W oczekiwaniu na poród :)

Oceń ten wątek:
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha pakima , dokladnie !!! Trzeba zbierać siły na poród :) . Tyle tylko że mi sie adhd włączyło i nie mogę usiedzieć. Ale dom juz tak lśni, że jutro nie będzie co robić, tylko odpoczywać ;)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • katalina Autorytet
    Postów: 1315 1230

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaa, ja nawet już odpuszczam te maratony sprzątania (chociaż już w sumie, to faktycznie nie mam co sprzątać...). Dziś od rana jeszcze ogarnęłam kuchnie i po raz enty podłogi i od 6:30 nie mam nic więcej do sprzątnięcia.. W piątek okazało się, że po myciu okien i 2xprzytulaski to od poniedziałku rozwarcie z 2-3cm na ledwie cm lub nawet nie sie zrobiło! :P Uodparnia mnie praca widocznie ;) Dziecko jak nie chciało tak nie wychodzi o. ;)

    Nojaniewiem, może się córcia zlituje i w dniu terminu dziś wyjdzie? :P

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już daje spokoj teraz to stwierdziłam żeby dziecko się urodziło po terminie i to dość sporo, ze względu na pracę męża. Niestety maj to pełny obrót w jego pracy 7 dni w tygodniu i to jeszcze w weekend całe doby, nie wiem czy znajdzie czas na to żeby się wyspał chociaż 4-5 godzin nie mówiąc żeby w ogole dziecmi się zajmował, a maj ma 5 piątków, sobót i niedziel...


    Znalazłam fajną stronkę o wróżeniu w którym tygodniu urodzę dziecko :) i powiem szczere że w przypadku pierwszego dziecka to się zgadza a drugiego to dzwne bo albo w 40 albo 42 haha ale za to wiek się mój zgadza zamążpójścia :) zróbcie sobie i się trochę pośmiejcie:)

    http://www.zapytajpolozna.pl/forum/planujemy-ci%C4%85%C5%BC%C4%99-staramy-si%C4%99-o-dziecko/336181-odpr%C4%99%C5%BCenie-wr%C3%B3%C5%BCby-z-obr%C4%85czki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 09:40


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • OvuFriend

    Wysłany: 3 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomość wyedytowana przez administratora forum z powodu łamania zasad regulaminu.

  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam pakima ? :)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    urodziłam hurraaa 5.05.2015 o 23.40 zgodnie z wróżbą

    Martika87, nojaniewiem, karola_aa, belladonna lubią tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 10 maja 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje!!!
    Dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa :)
    pakima wrote:
    urodziłam hurraaa 5.05.2015 o 23.40 zgodnie z wróżbą

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 12 maja 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakima, gratulacje!!! Mam nadzieję, że poszło szybko i sprawnie :)

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszło bardzo szybko i sprawnie 3godziny i 40 minut z tego 5 minut II faza :) teraz tylko żeby okres połogu przeżyć bez zabiegu... ale coś mi świta że raczej będzie problem i nie obejdzie się bez zabiegu bo już coś szwankuje krwawienie raz jest a raz nie ma


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 18 maja 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że sprawnie poszło :) Dobry poród daje dużo pozytywnej energii :)
    Krwawienie może pojawiać się i znikać. Obyś nie musiała wracać do szpitala z tego powodu (ani żadnego innego).

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 19 maja 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no narazie się normuje i jest ok. Gorączka się nie pokazuje i mam nadzieje że się nie pokaże, bo świecenie kilku osobom dupskiem to nie za fajne uczucie :/ no ale póki co mogę narazie spokojnie odpoczywać przy dwóch skarbach :)

    P.S. zgodnie z wróżbą mam przejść okres połogowy bez żadanych komplikacji:) oby:)

    Mimi1990 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 19 maja 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakima gratulacje!!
    Woow ale szybko porod! Ja jestem w 32 tygodniu i juz nie moge sie doczekac az zobacze moja kruszynke :)

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zleci zleci, jak się zacznie to nie będziesz mogła o niczym innym myśleć tylko o dziecku że już nie długo je zobaczysz :) ja nawet nie przypuszczałam że tak szybko mogę urodzić mimo że lekarze uprzedzali. Fakt faktem dobrze że dziecko miało wysokie tętno to w szpitalu urodziłam, bo gdyby mi wody odeszły w domu mogłabym nie zdąrzyć do szpitala:)

    Mimi1990 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 20 maja 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam w 1h40 ;) . Nie ma to jak drugi poród :D kazdej polecam hehe ;)

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • Mimi1990 Autorytet
    Postów: 268 193

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż moje to bedzie pierwsze dzieciątko także chyba nikła szansa na 1.40 h :p

    "Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych, nigdy ich nie osiągnie" wizyta 25.10
    5djyxzkrahkgkrme.png
    atdcjw4zvcdu9pxq.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 27 maja 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cesarkę tydzień przed terminem więc póki co jestem spokojna i się szykuję psychicznie na tą konkretną datę nooo chyba,że synek będzie chciał wyjść troszkę wcześniej bo słyszałam,że można urodzić nawet 2 tygodnie przed terminem :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 27 maja 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! :) jestem ciekawa czy poród to tak sie rozpoczyna etapami czy wszystko naraz w jeden dzień się dzieje :P

    Juz jestem niecierpliwa.Mam wrażenie ze się nie doczekam :D

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 30 maja 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka oczywiście że można urodzić wcześniej, nawet nieraz o za dużo wczesniej. Ważne jednak żeby dziecko po urodzeniu mogło samodzielnie żyć lub z niewielką ingerencją urzadzeń.

    Kikusia z tymi porodami to różnie, u mnie przy pierwszej ciąży wody odeszły od nich po 10 godzinach córka była na świecie, a z drugą to przez to że tętno wysokie zostałam w szpitalu. Miałam 3 razy ktg które wskazywało że moje nerwy podniosły dzieciątku tetno i zdecydowano o próbie porodu na następny dzień, okazało się że dostałam balonik rano a wieczorem mi go zdjęto (nie życzę żadnej tego uczucia) i zdecydowano przenieś mnie na salę porodową i urodziłam dzieciątko po 3 h i 40 minut, o godzinie 23.40 :) najgorsze że położna wcale się nie przejmowała że ja byłam nacięta i że mogę szybko urodzić. A szkoda nie musiałabym znowu być nacięta gdyby lepiej się przygotowała i wierzyła mi jako rodzącej.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 31 maja 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niekiedy to trafi się na super zmianę w szpitalu a czasami przyjdą takie ,co jakby za karę pracowały w szpitalu i chcą rodzącym uprzykrzać życie poprawiając sobie tym humor..

    Tak już się niecierpliwię, nawet chodzenie po schodach codziennie nic nie pomaga. Mały się kurczowo trzyma w brzuszku mamusiowym :D

    A rodzina tylko dopytuje czy to już ,czy jeszcze się kulamy .Szczerze mówiąc zaczyna to być drażniące :P

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ