X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy 1,67%=0% szans na ciążę???
Odpowiedz

1,67%=0% szans na ciążę???

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 08:44

  • Marcin85 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 21 maja 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorsze jest chyba to wyczekiwanie na wyniki. Ja trochę oszukałem żonę i przy drugich badaniach, ukryłem, że ide je zrobić. Oczywiście wyniki odbieraliśmy razem, ale chciałem jej oszczędzić tego czekania w stresie. Zwłaszcza gdy widziałem jak bardzo przejmowała się za pierwszym razem. Nie było to fair, bo jakby nie patrzeć oszukałem żonę, ale patrzenie na jej załamanie zbyt mocno mnie ruszało.

  • Goguś Koleżanka
    Postów: 45 32

    Wysłany: 25 maja 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U na rok temu po ciąży biochemicznej zrobiliśmy badania nasienia morfologia 0% prawidłowych. Reszta w normie.
    Byliśmy załamani.
    Lekarz kazał nie panikować bo parametry często i szybko się zmieniają.
    Brał androvid i po 4 miesiącach powtórzyliśmy z 0% zrobiło się 14% :) Wszystkie parametry się poprawiły.
    NIestety leukocyty znacznie przekroczyły normę, porobiliśmy, posiewy, wymazy, żylaków brak. Przyczyną u nas może być przewlekła choroba jelit męża, której się nie pozbędziemy. Mamy próbować, więc próbujemy :)

    Marcin85, Mallina lubią tę wiadomość

    sierpień 2013- ciąża biochemiczna :(
    czerwiec 2014- ciąża biochemiczna :(
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 6 czerwca 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goguś wrote:
    U na rok temu po ciąży biochemicznej zrobiliśmy badania nasienia morfologia 0% prawidłowych. Reszta w normie.
    Byliśmy załamani.
    Lekarz kazał nie panikować bo parametry często i szybko się zmieniają.
    Brał androvid i po 4 miesiącach powtórzyliśmy z 0% zrobiło się 14% :) Wszystkie parametry się poprawiły.
    NIestety leukocyty znacznie przekroczyły normę, porobiliśmy, posiewy, wymazy, żylaków brak. Przyczyną u nas może być przewlekła choroba jelit męża, której się nie pozbędziemy. Mamy próbować, więc próbujemy :)
    skok na 14 % to bardzo dużo. Podejrzewam, że jak robiliście pierwsze badanie, mąż miał jakąś infekcję. No i ta ciąża biochemiczna też świadczy o dobrych parametrach.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • Marcin85 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 27 października 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj natknąłem się na ciekawą stronkę może pomoże:)
    http://kalkulatorplodnosci.cba.pl

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 27 października 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcin85 wrote:
    Dzisiaj natknąłem się na ciekawą stronkę może pomoże:)
    http://kalkulatorplodnosci.cba.pl
    no coz wpisalam meza wyniki wyszlo szanowne 0 ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 27 października 2014, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 6, 6 mln zdolnych do zaplodnienia.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Marcin85 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 28 października 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6,6 mln to bardzo dużo, pozazdrościć wyniku, u mnie tylko 0,5 mln. Za ok 1,5 miesiąca ide na kolejne badanie. Wprowadziłem kolejne zmiany w stylu życia, ciekawe czy przyniosą jakiś efekt.

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 29 października 2014, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynalismy od 1, 2 mln w calosci. Po leczeniu od lutego obecnie mamy 88mln plemnikow w calosci ejakulatu. Trzymam kciuki za pozytywne zmiany. Jskies leczenie zaordynowane przez doktora?

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • zocha17.1983 Przyjaciółka
    Postów: 88 20

    Wysłany: 30 października 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy stwierdzono u Was co było przyczyną? Jakie przebiegało leczenie? U nas zaledwie 1 mlln/ml....
    agjot1979 wrote:
    Zaczynalismy od 1, 2 mln w calosci. Po leczeniu od lutego obecnie mamy 88mln lemnikow w calosci ejakulatu. Trzymam kciuki za pozytywne zmiany. Jskies leczenie zaordynowane przez doktora?

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 1 listopada 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyczyna byly hormony, wysokie fsh i lh. Maz dostal proviron25 i pentohexal. Oprocz tego salfazin, androvit i wit a+e.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • zocha17.1983 Przyjaciółka
    Postów: 88 20

    Wysłany: 4 listopada 2014, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agjot1970 dziękuję za odpowiedź. U nas hormony są idealne... Czekamy jeszcze na wyniki badań na bakterie. Powtórzymy też badanie nasienia... Żyję nadzieją, że to była chwilowa niedyspozycja organizmu....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2014, 21:19

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 4 listopada 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha na jakosc nasienia naprawde wplyw ma wiele czynnikow... chocby zwykla infekcja z goraczka i parametry leca. Moga tez byc bakterie w nasieniu albo tak jak piszesz chwilowa niedyspozycja...
    Powodzenia i glowa do gory, ja w pierwsza ciaze zaszlam przy 9mln w ml, wiec tez sporo ponizej normy. Wierze ze wszystkie doczekamy dzieciaczkow, predzej czy pozniej. Pozdrawiam

    sylwiunia lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • zocha17.1983 Przyjaciółka
    Postów: 88 20

    Wysłany: 13 listopada 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponowilismy badania nasienia i niestety są tak samo kiepskie. ... przyszły też wyniki na bakterie z cewki, prostaty itd. - idealne. Miałam nadzieję, że to bakterie....przynajmniej byłby jakiś punkt zaczepienia. Budowa organów też ok. Nie mam pomysłu co dalej. .. może po prostu genetyka...a z tym nie wygramy.....

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 13 listopada 2014, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zocha przykro mi :( a co na to wszystko lekarz, co proponuje?

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • zocha17.1983 Przyjaciółka
    Postów: 88 20

    Wysłany: 13 listopada 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na wizytę... Najgorsze jest to, że maz się zablokował i nie chce iść do lekarza. Twierdz i, że musimy próbować naturalnie kolejny rok. Brakuje mi sil... Chyba muszę czekać na cud


  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 14 listopada 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech ci faceci... gorzej niz z dziecmi. Niewiem ile macie lat, ale dla mnie kolejny rok czekania bez robienia czegokolwiek to spore obnizenie szans na ciaze. No ale my mamy po 35 lat i czas nas goni. Pogadaj z nim, wytlumacz ze leczenie wcale nie musi trwac niewiadomo jak dlugo, a kilka wizyt i badan to chyba nie wygorowana cena za upragnionego dzieciaczka. U nas za pierwszym razem maz zrobil badanie tylko 3 razy i to za tym ostatnim bylam juz w ciazy. Uwierz ze czsami naprawde wystRczy podac odpowiedni lek i efekty sa bardzo szybko. Powodzenia i nie poddawajcie sie.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • zocha17.1983 Przyjaciółka
    Postów: 88 20

    Wysłany: 15 listopada 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Agjot za słowa otuchy. Będziemy walczyć!

  • Marcin85 Debiutantka
    Postów: 12 16

    Wysłany: 28 listopada 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najgorzej, że psycha siada. Wczoraj byłem po raz trzeci na badaniach. Myślałem, że będzie mniej stresująco, ale niestety. Do tego chyba nie można się jakoś przyzwyczaić. W przyszłym tygodniu powinny być wyniki, dam znać czy moje zmiany dalej podnoszą parametry.

    KASIA XXXX lubi tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 28 listopada 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcin85 wrote:
    najgorzej, że psycha siada. Wczoraj byłem po raz trzeci na badaniach. Myślałem, że będzie mniej stresująco, ale niestety. Do tego chyba nie można się jakoś przyzwyczaić. W przyszłym tygodniu powinny być wyniki, dam znać czy moje zmiany dalej podnoszą parametry.
    Trzymam kciuki za dobre wyniki, no i w końcu za upragnioną ciążę:)

    urocza lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ