Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • mariposa_ Autorytet
    Postów: 320 455

    Wysłany: 18 lutego, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Aaa wlasnie też mialam się odnieść do depilacji bo dziś lusterko i trymer i się tak napociłam. 😁 po ciąży idę na laser to już postanowione 😜
    Dobrze że po ciąży, bo ja teraz robiłam, już jestem po całej serii i dziewczyna do której chodzę mówi że może mi częściowo owłosienie wrócić 🫥 Jeszcze jak chce się karmić piersią to to też wyklucza z lasera 😁

    Starania o pierwszego bąbla od 10.2025
    👩🏻'97 Insulinooporność
    - AMH 2,47
    - Insulina - 12,0 (HOMA 2,57)
    - TSH - 1,19
    - MTHFR (A1298) hetero, PAI-1/SERPINE1 hetero
    - KIR Bx, HLA-C C1
    🧔🏻‍♂️'92 Kryptozoospermia (0,50 mln/ml) - przyczyna wrodzona
    - USG poprawne
    - LH 6,32, FSH 5,61, estradiol 39,9, prolaktyna 24,10, testosteron 3,82, SHBG 15,70, testosteron wolny 21,50
    - kariotyp prawidłowy, CFTR polimorfizm 7T/9T, AZF nie wykryto mikrodelecji, HLA-C C1/C2

    09.04.2026 kwalifikacja do refundacji TFP Vitrolive
    14.04.2026 I stymulacja Bemfola 300, Ganirelix 0,25
    25.04.2026 punkcja 10 🥚 -> 6 MII -> ICSI -> 4 ☀️: 4AA, 4AB, 2 x 4BB

    30.04.2026 I ET 4AA🍍Cyclogest 2x1 💊
    Beta 6 DPT 7,31 -> 8 DPT 18,3 -> 10 DPT 25,9 -> 12 DPT 17,2 💔

    02.06.2026 II FET 4BB🍍CN Cyclogest 3x1, Acard 💊
    Beta 8 DPT 11,50 -> 10 DPT 9,04 💔

    Pozostaje ❄️ 4AB, 4BB
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 18 lutego, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariposa_ wrote:
    Dobrze że po ciąży, bo ja teraz robiłam, już jestem po całej serii i dziewczyna do której chodzę mówi że może mi częściowo owłosienie wrócić 🫥 Jeszcze jak chce się karmić piersią to to też wyklucza z lasera 😁


    I jak tu żyć i być piękna 😂

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 18 lutego, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczka super wieści :D od in vitro ja nie mam ochoty na zbliżenia, po prostu libido w okolicach zera, mooooże lekko w dni płodne drognie mi chęć.

    Monitoring w sobotę i dodatkowy w poniedziałek :) punkcja najpewniej za tydzień środa, ale lekarz nie wyklucza wtorku czy czwartku ^^ na you tube - ćwiczenia na bruksizm wpisałam i włączyłam kilka pierwszych lepszych filmików 🥰

    Fler, mariposa_ lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1392

    Wysłany: 18 lutego, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczka super, że z dzidziusiem wszystko ok ❤️

    Adirella to ile masz kurko tych jajek? 😂

    Jeśli chodzi o depilację, to ja robiłam tuż przed ivf, ale nie zdążyłam całego cyklu- jakieś 3-4 zabiegi. I powiem wam, że rewelacja 😂 włosy niby mi rosną, ale dużo rzadsze i mogę golić raz na 2 tyg 🥰 nie widzę, żeby przez ciążę było gorzej. To samo jeśli chodzi o łydki- tam robiłam sobie domowym urządzeniem ipl philips lumea i gole nogi raz na 1-2 tygodnie i to są jakieś pojedyncze włosy 😂 także polecam 🥰

    Adirella, Sikoreczkaaa, mariposa_ lubią tę wiadomość

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3262 7215

    Wysłany: 18 lutego, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam laser, zrobiłam całą serię i jest mega. Wiecie, jakieś tam włoski odrastają, ale to może z 10% i dużo wolniej niż wcześniej. Teraz hormony zaczną mi szaleć to zobaczymy 😆

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3262 7215

    Wysłany: 18 lutego, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:

    Dziś mam 100 dniówkę takie to nie realne dla mnie. 🥹❤️

    ♥️🥹🍀

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 18 lutego, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Sikoreczka super, że z dzidziusiem wszystko ok ❤️

    Adirella to ile masz kurko tych jajek? 😂

    Jeśli chodzi o depilację, to ja robiłam tuż przed ivf, ale nie zdążyłam całego cyklu- jakieś 3-4 zabiegi. I powiem wam, że rewelacja 😂 włosy niby mi rosną, ale dużo rzadsze i mogę golić raz na 2 tyg 🥰 nie widzę, żeby przez ciążę było gorzej. To samo jeśli chodzi o łydki- tam robiłam sobie domowym urządzeniem ipl philips lumea i gole nogi raz na 1-2 tygodnie i to są jakieś pojedyncze włosy 😂 także polecam 🥰

    5ds
    prawy 1x12 + 10x11 + 3x8 + 2x7 = 16 🥚
    Lewy 2x11 + 1x10 + 2x9 + 2x8 = 7 🥚

    W sierpniu w tym samym dniu (te same dawki leku)
    prawy: 12 🥚 ale po 1mm mniejszych niż teraz
    Lewy: 4🥚 i też mniejsze tutaj znacznie bo 2-3mm

    Ostatecznie mieliśmy 24 pobrane i 23 dojrzałe 🫣 choć z ostatniego poglądu wynikało, że będzie ich około 17. Ale w sumie może ciężko je policzyć, jak już jest ich tyle i w różnych rozmiarach? Fajnie jakby się udało powtórzyć, chociaż pamiętam, że pierwsze kilka dni po punkcji było straszne 🤡

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 18 lutego, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    5ds
    prawy 1x12 + 10x11 + 3x8 + 2x7 = 16 🥚
    Lewy 2x11 + 1x10 + 2x9 + 2x8 = 7 🥚

    W sierpniu w tym samym dniu (te same dawki leku)
    prawy: 12 🥚 ale po 1mm mniejszych niż teraz
    Lewy: 4🥚 i też mniejsze tutaj znacznie bo 2-3mm

    Ostatecznie mieliśmy 24 pobrane i 23 dojrzałe 🫣 choć z ostatniego poglądu wynikało, że będzie ich około 17. Ale w sumie może ciężko je policzyć, jak już jest ich tyle i w różnych rozmiarach? Fajnie jakby się udało powtórzyć, chociaż pamiętam, że pierwsze kilka dni po punkcji było straszne 🤡

    A jak wyniki hormonów? ✊️ a dostałaś wczesniej cos na hiperke typu dostinex?

    Adirella lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1392

    Wysłany: 18 lutego, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella o kurde!!! Ciekawe od czego to zależy, u mnie było tylko 8 pęcherzyków i 6 dojrzałych komórek z tego 🤯 domyślam się, że lekko nie jest z taką ilością

    Sikoreczka u ciebie studniówka, a u mnie jutro start 3 trym 😂

    Sikoreczkaaa, Malowybitna, Estera95 lubią tę wiadomość

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3262 7215

    Wysłany: 19 lutego, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    5ds
    prawy 1x12 + 10x11 + 3x8 + 2x7 = 16 🥚
    Lewy 2x11 + 1x10 + 2x9 + 2x8 = 7 🥚

    W sierpniu w tym samym dniu (te same dawki leku)
    prawy: 12 🥚 ale po 1mm mniejszych niż teraz
    Lewy: 4🥚 i też mniejsze tutaj znacznie bo 2-3mm

    Ostatecznie mieliśmy 24 pobrane i 23 dojrzałe 🫣 choć z ostatniego poglądu wynikało, że będzie ich około 17. Ale w sumie może ciężko je policzyć, jak już jest ich tyle i w różnych rozmiarach? Fajnie jakby się udało powtórzyć, chociaż pamiętam, że pierwsze kilka dni po punkcji było straszne 🤡

    Ja przy ostatniej stymulacji miałam ponad 30 jajek na podglądach i z każdym dniem czułam większe rozpieranie, a mój mąż się śmiał, że co się dziwić, jak mam po kiści winogron z każdej strony brzucha. Uwielbiam to porównanie 😆

    U Ciebie był super efekt pobrane vs. dojrzałe, trzymam kciuki żeby i tym razem było tak pięknie. 🤞🍀💚

    Adirella, mariposa_ lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 19 lutego, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    A jak wyniki hormonów? ✊️ a dostałaś wczesniej cos na hiperke typu dostinex?

    No właśnie... u mnie nie badają 😅 lelarz jest podejścia że skoro nie robimy świeżego transferu to po co mam się stresować skoro i tak wyniki będą świecić na czerwono 😅

    Chmurka na pewno od dawek leku 🫣 w pierwszej stymulacji miałam 8🥚i 6 dojrzałych, czyli identycznie jak Ty :D lekarz zwiększył nam dawki, żeby było jak najwięcej do zapłodnienia. Większa szansa na zarodek i się sprawdziło, chociaż .

    Yahu piękne porównanie :D ja myślałam o tym jak o kulkach z bubble tea 😅 ale w sumie teraz pod koniec to rzeczywiście bardziej wingrona.

    Edit. Miałam diostinex ostatnio :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego, 07:27

    Chmurka21, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3262 7215

    Wysłany: 20 lutego, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina zaglądasz tu jeszcze? Jeśli masz ochotę, to daj proszę znać jak procedura 🍀

    Sikoreczkaaa, Chmurka21 lubią tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 21 lutego, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella kciuki za podgląd kurniczka ✊️

    Adirella, Yahu lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 21 lutego, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po! Chociaż 30 minut opóźnienia. Kurnik ma się dobrze, chociaż po 2 dniach stymulacji nie urosły znacznie :) kilka drobnych przybyło, ale raczej nie dojrzeją. Dostała l4 na wczoraj i poniedziałek 🫣 ponieważ nie byłam w stanie pracować, a w czwartek dyrekcja mnie odwoziła do domu. Także stymulacja nie dla mnie 😅

    Fler, Alina Malina lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 21 lutego, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Już po! Chociaż 30 minut opóźnienia. Kurnik ma się dobrze, chociaż po 2 dniach stymulacji nie urosły znacznie :) kilka drobnych przybyło, ale raczej nie dojrzeją. Dostała l4 na wczoraj i poniedziałek 🫣 ponieważ nie byłam w stanie pracować, a w czwartek dyrekcja mnie odwoziła do domu. Także stymulacja nie dla mnie 😅


    A macie juz orientacyjny dzien punkcji? No to odpoczywaj i dbaj o siebie, nie ma co, tym bardziej że grypa sieje żniwa strasznie. Ja właśnie czekam w klinice, zobaczymy czy jajniki wrocily do normy i możemy zaczynać przygotowanie do FET czy jeszcze trzeba czasu na regenerację. Nawet nie mam dużego ciśnienia, żeby to było teraz. Niech to będzie najbardziej optymalny czas, moge czekać

    Adirella, Yahu, Malowybitna lubią tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 21 lutego, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    A macie juz orientacyjny dzien punkcji? No to odpoczywaj i dbaj o siebie, nie ma co, tym bardziej że grypa sieje żniwa strasznie. Ja właśnie czekam w klinice, zobaczymy czy jajniki wrocily do normy i możemy zaczynać przygotowanie do FET czy jeszcze trzeba czasu na regenerację. Nawet nie mam dużego ciśnienia, żeby to było teraz. Niech to będzie najbardziej optymalny czas, moge czekać

    Nie ma co przyspieszać, a każdy miesiąc powoli wrócić do równowagi 🥰
    W poniedziałek podgląd kurnika i decyzja czy punkcja w środę czy w czwartek.

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 21 lutego, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella dobrze że masz L4 dbaj o siebie i daj znac jak kolejny podgląd. :)

    Lumira daj znac po wizycie :)

    Adirella lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 21 lutego, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy zielone światło na transfer, lecimy z cyklem naturalnym. W czwartek mam wizytę

    Yahu, Fler, Estera95 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 21 lutego, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Mamy zielone światło na transfer, lecimy z cyklem naturalnym. W czwartek mam wizytę

    Cykl naturalny jest super, mniej lekow i jak sie uda to też idzie w miarę naturalnie. :) trzymam kciuki za piękna owulacje :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Lumira Autorytet
    Postów: 341 485

    Wysłany: 21 lutego, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio miałam naturalny ale wspomagany, zobaczymy co wyjdzie teraz. Dzisiaj niestety nie byłam u mojego prowadzącego, ale swoje owulacje mam ok, więc mam nadzieje że będzie dobrze

    👱‍♀️94'
    AMH 3 14
    👦90'
    oligospermia
    Naturals 🧒 2022 2cs

    07.25 I procedura→ 5x❄️→ PGTa 1 ❄️ prawidłowy
    FET 30.09 ❌️
    10.25 histeroskopia → stan zapalny (wyleczony)

    01.26 II procedura→ 6x ❄️→ PGTa→3❄️ prawidłowe
    1❄️ bez PGTa

    FET 16.03
    8 dpt beta 82, 10 dpt 267, 12 dpt 901, 15 dpt 2996
    24 dpt mamy serduszko 🩷

    preg.png
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ