Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3262 7215

    Wysłany: 21 lutego, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lumira wrote:
    Ostatnio miałam naturalny ale wspomagany, zobaczymy co wyjdzie teraz. Dzisiaj niestety nie byłam u mojego prowadzącego, ale swoje owulacje mam ok, więc mam nadzieje że będzie dobrze

    Trzymam kciuki 🍀🤞

    Lumira lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 812

    Wysłany: 21 lutego, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella, super, że aż tyle się udało 😍

    Lumira, trzymam kciuki żeby to był TEN transfer 💪

    Lumira, Adirella lubią tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 21 lutego, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lumira kciuki zaciśnięte 🥰🥰🤞🤞

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Yahu Autorytet
    Postów: 3262 7215

    Wysłany: 23 lutego, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirelka, powodzenia dzisiaj, mam nadzieję, że data punkcji zostanie wyznaczona tak, żebyś się już długo nie męczyła 🍀

    Adirella lubi tę wiadomość

    👩🏼34🧔🏻‍♂️36
    AMH 2,6 (11.25)
    ❌ V R2 - hetero / MTHFR-hetero / PAI-1 homo, kryptozoo-
    ✅ kariotyp, genotyp Bx -2DS2, -2DS3 | histero + CD138 (0/10)

    I IVF
    → 09.23 p.krótki → 8🥚→ 7xMII→ PICSI →2❄️
    I FET 2BC → CB ❌
    II FET 2BC

    II IVF
    →06.25. p.długi → 6🥚→ 3xMII→ PICSI
    III ET 2-dn. 5A+4B

    III IVF
    →12.25 p.PPOS GonalF, Menopur, Provera→ 20🥚→ 10xMII → PICSI → 4❄️
    →15.01.26 - IV FET 4BA, CS, prog. 15,2 (Accofil, Prograf→ Encorton)
    β: 5dpt 32,4 | 6dpt 45,90 | 8dpt 56,2 | 9dpt 91,7 | 11dpt 219,0 | 14 dpt 360,2 | 16 dpt 763,0 | 20 dpt 2719,5
    27 dpt CRL 3,9 mm i 💗🥹
    12+4 - I prenatalne niskie ryzyka ♥️
    20+4 - II prenatalne 362 g Okruszka 🩵

    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 23 lutego, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Adirelka, powodzenia dzisiaj, mam nadzieję, że data punkcji zostanie wyznaczona tak, żebyś się już długo nie męczyła 🍀

    A dziękować, dziękować 🥰 l4 to jednak był dobry pomysł, bo czuję się lepiej, nie dziwne skoro z łóżka wychodzę tylko na jedzenie i za potrzebą 😅

    A jak Twoje samopoczucie?

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 23 lutego, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po! 🥚 dużo, ale wolno rosną 🫣 więc przedłużamy stymulacje jeszcze o dzisiaj, jutro badanie proga (macie pomysł co by jeszcze zbadać?) Ovi i decapeptyl. W czwartek punkcja 🤞🤞

    Fler, mariposa_ lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 812

    Wysłany: 23 lutego, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo super że to już 😍 a transferu nie masz planowanego na teraz ? 🤔

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 23 lutego, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler wrote:
    Ooo super że to już 😍 a transferu nie masz planowanego na teraz ? 🤔

    Raczej nie, czuję się tragicznie i wolałabym chociaż jeden cykl odpocząć, wyrównać chormony, uspokoić tarczyce. Ale zobaczymy jak z decyzją lekarza :)

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 674 427

    Wysłany: 23 lutego, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Alina Malina Ty chyba dziś wizytujesz ✊️
    Ja się nic nie odzywałam bo mnie stres zabijał. Jesteśmy juz po wszystkim, mamy kilka jajeczek zamrożonych i jeden embrion… w marcu transfer…

    Adirella, mariposa_, Yahu, Estera95 lubią tę wiadomość

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 23 lutego, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella dobry plan żeby jeszcze przedłużyć stymulacje ale raczej z odsuniętym transferem żeby odpocząć 💚 nie ma już co badać jak usg pokazuje spory kurniczek to uważać na siebie, dużo białka i wody. ❤️

    Alinka to pięknie że jest zarodek do transferu i to juz w marcu! Jak sie czujesz? ❤️

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 23 lutego, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Ja się nic nie odzywałam bo mnie stres zabijał. Jesteśmy juz po wszystkim, mamy kilka jajeczek zamrożonych i jeden embrion… w marcu transfer…

    Trzymam kciuki kochana 🤞 piękne wieści!

    Sikoreczka w sumie racja, wyniki będa ja choinka na święta 🫣 ale zastamawiam się, dlaczego każą proga badać. Może w razie transferu jednak 🤔 szczerze wolałabym nie 😅 białko + woda to mój plan od tygodnia :D

    Alina Malina, Sikoreczkaaa lubią tę wiadomość

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 674 427

    Wysłany: 23 lutego, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Alina zaglądasz tu jeszcze? Jeśli masz ochotę, to daj proszę znać jak procedura 🍀
    Stres mnie prawie zabił :( powiem wam że psychicznie bardzo źle to wszystko znoszę

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 674 427

    Wysłany: 23 lutego, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Adirella dobry plan żeby jeszcze przedłużyć stymulacje ale raczej z odsuniętym transferem żeby odpocząć 💚 nie ma już co badać jak usg pokazuje spory kurniczek to uważać na siebie, dużo białka i wody. ❤️

    Alinka to pięknie że jest zarodek do transferu i to juz w marcu! Jak sie czujesz? ❤️
    Powiem szczerze fizycznie doszłam do siebie ale po punkcji nie mogłam trzy dni chodzić i leżałam, psychicznie jestem wrakiem człowieka. Załamał mnie wynik hodowli…

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 23 lutego, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Powiem szczerze fizycznie doszłam do siebie ale po punkcji nie mogłam trzy dni chodzić i leżałam, psychicznie jestem wrakiem człowieka. Załamał mnie wynik hodowli…

    Kochana a konsultowałaś sie z jakimś psychologiem? To naprawdę dużo moze zmienić. Moja siostra również podchodziła do INV i byla wrakiem człowieka z palpitacjami serca. Wizyty u psychologa plus lekarstwa które moze brać w ciazy odmieniły jej zycie o 180 stopni. Warto dać sobie pomóc. ❤️

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 23 lutego, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Trzymam kciuki kochana 🤞 piękne wieści!

    Sikoreczka w sumie racja, wyniki będa ja choinka na święta 🫣 ale zastamawiam się, dlaczego każą proga badać. Może w razie transferu jednak 🤔 szczerze wolałabym nie 😅 białko + woda to mój plan od tygodnia :D

    Tak też mysle że moze chodzic o świeży transfer. Pogadaj z doktorkiem jaki ma na to plan 🙂

    Pamiętam jak mi sie odbijało tym białkiem dla sportowców które piłam. 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego, 12:04

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 674 427

    Wysłany: 23 lutego, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Kochana a konsultowałaś sie z jakimś psychologiem? To naprawdę dużo moze zmienić. Moja siostra również podchodziła do INV i byla wrakiem człowieka z palpitacjami serca. Wizyty u psychologa plus lekarstwa które moze brać w ciazy odmieniły jej zycie o 180 stopni. Warto dać sobie pomóc. ❤️
    Tak… ja mam terapie z terapeutą, diagnozowałam się u psychiatry, tyle że biorę leki na sen… wszyscy strasznie się boja podawać mi antydepresanty, już u dwóch psychiatrów byłam wszyscy byli za tym żeby się wstrzymać bo transfer już za rogiem a zanim zacznę czuć efekty leków to już może być po wszystkim…

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 23 lutego, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to dobrze że nadal to kontynuujesz ❤️ na tym wątku są dziewczyny z jednym zarobkiem które są w ciąży wiec trzeba wierzyć że to jest ten zarodek. ❤️

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 674 427

    Wysłany: 23 lutego, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Kochana to dobrze że nadal to kontynuujesz ❤️ na tym wątku są dziewczyny z jednym zarobkiem które są w ciąży wiec trzeba wierzyć że to jest ten zarodek. ❤️
    Wiem, trzymam się tej myśli… próbuję się tego trzymać kurczowo, czytam cały dzień wątek lutowego IVF, to mi jeszcze pozwala jakoś przeżyć ten dzien

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3481 4414

    Wysłany: 23 lutego, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alina Malina wrote:
    Wiem, trzymam się tej myśli… próbuję się tego trzymać kurczowo, czytam cały dzień wątek lutowego IVF, to mi jeszcze pozwala jakoś przeżyć ten dzien

    Kochana a nie lepiej uczepić się myśli że bedzie dobrze? ❤️ każda wie, że nie powinno sie porównywać choć pewnie wszystkie to robimy ale na dłuższą metę również to zle na psychikę. Pogoda coraz ładniejsza jakiś spacer, kino cos co Cie choć troche urwie od tej gonitwy myśli. 🫂

    Alina Malina lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 674 427

    Wysłany: 23 lutego, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Kochana a nie lepiej uczepić się myśli że bedzie dobrze? ❤️ każda wie, że nie powinno sie porównywać choć pewnie wszystkie to robimy ale na dłuższą metę również to zle na psychikę. Pogoda coraz ładniejsza jakiś spacer, kino cos co Cie choć troche urwie od tej gonitwy myśli. 🫂
    Jest mi tak ciężko myśleć pozytywnie bo do tej pory mam wrażenie że wszystko działa na moją niekorzyść, nie jestem w stanie znaleźć żadnych pozytywnych aspektów tego co mnie spotkało do tej pory. Widzicie dlatego się nie odzywam, nie jestem w stanie nic mądrego napisać. Po prostu siedzę i płaczę. A i wyniki nasienia męża spadły znowu o 40% w porównaniu do ostatnich. To tak jeszcze dodatkowo.

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ