X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2501 6160

    Wysłany: 23 czerwca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy widziałyście, ale ruszyło coś takiego jak kampania Tata organizowana przez Naszego Bociana. Można skorzystać z darmowych badań nasienia 😊 może komuś się przyda 😊
    https://nasz-bocian.pl/nasze-dzialania/kampania-tata-2024

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 637 929

    Wysłany: 23 czerwca, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, super!! Już się zapisaliśmy i mamy ten kod. Także ekstra l. Bardzo dziekuje, akurat nam się przyda 😂

    elektro96 lubi tę wiadomość

    👩30l.
    👱‍♂️33l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    12cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: kiepskie wyniki nasienia (morfologia, ilość i ruchliwość)

    Walczymy dalej!
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 443 383

    Wysłany: 23 czerwca, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Ja też dostałam troszkę powera w związku z tym, że trochę mamy do zbadania. To chyba dobrze robi na głowę 😊

    Baaardzo się cieszę :) trzymam za Was moooocno kciuki!

    elektro96 lubi tę wiadomość

  • magnife Koleżanka
    Postów: 44 21

    Wysłany: 23 czerwca, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy kod z nasz-bocian pojawił Wam się tylko na stronie? Nie dostałam maila ani sms, jedynie spisałam ze strony kod 🤔🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca, 15:39

    🙍🏾‍♀️28 🧔🏽‍♂️34

    starania od 2022
    ja: niedoczynność, hiperprolaktynemia (uregulowana)
    06.2024 hsg - drożne ✔️

    02.2024 leczenie ureaplasmy

    on: 02.2023 morfologia 4%
    05.2024 morfologia 0%
    testosteron poniżej normy
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 443 383

    Wysłany: 25 czerwca, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas kariotyp i AZF wyszły ok :) bardzo mnie to ucieszyło bo jakby coś tam wyszło to zabieg na żylaki byłby tylko po to żeby zapobiec dalszemu rozrostowi. A tak to może coś pomoże :)

    elektro96 lubi tę wiadomość

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2501 6160

    Wysłany: 25 czerwca, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    U nas kariotyp i AZF wyszły ok :) bardzo mnie to ucieszyło bo jakby coś tam wyszło to zabieg na żylaki byłby tylko po to żeby zapobiec dalszemu rozrostowi. A tak to może coś pomoże :)
    A kiedy macie termin zabiegu ?

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 443 383

    Wysłany: 25 czerwca, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 lipca :) rano zabieg wieczorem do domu.

    elektro96 lubi tę wiadomość

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2501 6160

    Wysłany: 25 czerwca, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    11 lipca :) rano zabieg wieczorem do domu.
    Super! To już niedługo ♥️

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 443 383

    Wysłany: 25 czerwca, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Super! To już niedługo ♥️

    Tak, mąż nastawiony bojowo bo lepiej walczyć z czymś co może być przyczyną niż nie wiadomo z czym.. bo po pierwszej wizycie to była tragedia, zero pomocy ze strony lekarza in vitro a najlepiejto dawca nasienia.. ogólnie wydaje mi się że ciężko z leczeniem mężczyzn w Polsce..

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2501 6160

    Wysłany: 25 czerwca, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Tak, mąż nastawiony bojowo bo lepiej walczyć z czymś co może być przyczyną niż nie wiadomo z czym.. bo po pierwszej wizycie to była tragedia, zero pomocy ze strony lekarza in vitro a najlepiejto dawca nasienia.. ogólnie wydaje mi się że ciężko z leczeniem mężczyzn w Polsce..
    Bardzo ciężko! U nas w drugą stronę - pierwszy androlog podszedł do tego wszystkiego bardzo na luzie, stwierdził, że po clo będzie poprawa, że być może kontrola nie będzie potrzebna, bo uda się zajść w ciążę… tymczasem co? Mija 7 miesiąc leczenia i nie zmieniło się właściwie nic… Cieszę się, że trafiliśmy do innego lekarza, który chce spojrzeć na nasz problem szerzej. Mam ogromną nadzieję, że to zaowocuje.
    Oby u Was też pojawiła się poprawa. Ja zanim zacznę myśleć o in vitro chciałabym być pewna, że wykorzystaliśmy wszystkie możliwości, żeby poprawić te wyniki…

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 443 383

    Wysłany: 25 czerwca, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Bardzo ciężko! U nas w drugą stronę - pierwszy androlog podszedł do tego wszystkiego bardzo na luzie, stwierdził, że po clo będzie poprawa, że być może kontrola nie będzie potrzebna, bo uda się zajść w ciążę… tymczasem co? Mija 7 miesiąc leczenia i nie zmieniło się właściwie nic… Cieszę się, że trafiliśmy do innego lekarza, który chce spojrzeć na nasz problem szerzej. Mam ogromną nadzieję, że to zaowocuje.
    Oby u Was też pojawiła się poprawa. Ja zanim zacznę myśleć o in vitro chciałabym być pewna, że wykorzystaliśmy wszystkie możliwości, żeby poprawić te wyniki…

    Otóż to.. Też chcemy zrobić wszystko co możemy żeby polepszyć te wyniki. Te forum nie raz widziało poprawe wyników nasienia i ciaze z małych koncentracji więc też staram się nastawiać pozytywnie a czas teraz który mam wykorzystać na konsultacje z mojej strony. :) Jak u nas by się pojawiły plemniki w koncentracji kilku milionów to odrazu idę na drożność uśmiechem na twarzy bo teraz to nie było sensu..

    elektro96 lubi tę wiadomość

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 443 383

    Wysłany: 26 czerwca, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elektro bo w sumie nigdy nie pytałam. Czy u Was w obrazie USG wszystko ok? Co lekarze przypuszczają za przyczynę? Oraz jaka macie koncentracje w ml?

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2501 6160

    Wysłany: 26 czerwca, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Elektro bo w sumie nigdy nie pytałam. Czy u Was w obrazie USG wszystko ok? Co lekarze przypuszczają za przyczynę? Oraz jaka macie koncentracje w ml?
    Tak, w usg wszystko okej. Na ten moment na pewno niedoczynność jąder (był niski poziom testosteronu, teraz na clo jest około 600). W badaniu wyszły też leukocyty, na co poprzedni lekarz nie zwrócił uwagi. Więc w przyszłym tygodniu diagnozujemy się jeszcze oboje w kierunku infekcji.
    W ostatnim badaniu koncentracja 6,3, w całości 18,3.

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 443 383

    Wysłany: 26 czerwca, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Tak, w usg wszystko okej. Na ten moment na pewno niedoczynność jąder (był niski poziom testosteronu, teraz na clo jest około 600). W badaniu wyszły też leukocyty, na co poprzedni lekarz nie zwrócił uwagi. Więc w przyszłym tygodniu diagnozujemy się jeszcze oboje w kierunku infekcji.
    W ostatnim badaniu koncentracja 6,3, w całości 18,3.

    Może głupio to zabrzmi ale trzymam kciuki żeby jakąś łatwa do wyleczenia infekcja wyszła :D

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2501 6160

    Wysłany: 26 czerwca, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Może głupio to zabrzmi ale trzymam kciuki żeby jakąś łatwa do wyleczenia infekcja wyszła :D
    Powiem Ci, że ja też mam na to nadzieję, serio… 🙄 myślę, że to dałoby dużo odpowiedzi…

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 443 383

    Wysłany: 26 czerwca, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Powiem Ci, że ja też mam na to nadzieję, serio… 🙄 myślę, że to dałoby dużo odpowiedzi…

    Daj proszę znać jak coś będziecie wiedzieli! :)

    elektro96 lubi tę wiadomość

  • Terten Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 29 czerwca, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Daj proszę znać po wynikach! :)
    Wracam z info. Ogólnie jest słabo. Nasienie bez zmian. FSH i LH minimalnie urosło.
    Plus jedyny to testosteron fajnie podskoczył i libido zdecydowanie lepiej. Być może za szybko 3miesiace. Ogólnie zaraz wizyta u dr. W i zapewne mtese.

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 443 383

    Wysłany: 29 czerwca, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terten wrote:
    Wracam z info. Ogólnie jest słabo. Nasienie bez zmian. FSH i LH minimalnie urosło.
    Plus jedyny to testosteron fajnie podskoczył i libido zdecydowanie lepiej. Być może za szybko 3miesiace. Ogólnie zaraz wizyta u dr. W i zapewne mtese.

    Hej dziekuje za informację. Jakie miałeś hormony przed?

  • nadia199191 Przyjaciółka
    Postów: 71 54

    Wysłany: 1 lipca, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam do sprzedania całe opakowanie PROXEED PLUS i 11 saszetek z drugiego. Termin ważności 04/2025
    U nas się sprawdził przy słabych parametrach nasienia. Aktualnie jestem w ciaży. Cena za wszystko 160 zl + kw

    ❤️ 👧
    ❤️ 👧
    💙 👦

    preg.png
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2501 6160

    Wysłany: 1 lipca, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój dzisiejszy update wygląda tak, że mieliśmy jechać na posiewy, ale oczywiście jak na złość małpa postanowiła zawitać… 🤪
    Także badania przesunięte w czasie. Pojedziemy za 2-3 tygodnie 😊

    25 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ