X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2512 6164

    Wysłany: 18 lipca, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Około 4 dni roboczych na MUCHĘ więc w przyszłym tygodniu powinna być. :)

    Mój D. Jak po SPA z Allinclusive :) nic nie boli, czasami lekko zaciągnie. Cięcie tak na 3 cm ładnie się zrasta więc jeżeli chodzi o sam zabieg to więcej strachu o nic. :) w poniedziałek już wraca do pracy bo pracuje zdalnie. Pewnie gdyby praca była fizyczna to dużo więcej by był na L4 bo dźwiganie i jakąś większą aktywność fizyczna na minimum miesiąc trzeba ograniczyć. Teraz tylko czas pokaże jak tam efekty..
    Super 😊 trzymam kciuki ♥️

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    26 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 647 932

    Wysłany: 19 lipca, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Około 4 dni roboczych na MUCHĘ więc w przyszłym tygodniu powinna być. :)

    Mój D. Jak po SPA z Allinclusive :) nic nie boli, czasami lekko zaciągnie. Cięcie tak na 3 cm ładnie się zrasta więc jeżeli chodzi o sam zabieg to więcej strachu o nic. :) w poniedziałek już wraca do pracy bo pracuje zdalnie. Pewnie gdyby praca była fizyczna to dużo więcej by był na L4 bo dźwiganie i jakąś większą aktywność fizyczna na minimum miesiąc trzeba ograniczyć. Teraz tylko czas pokaże jak tam efekty..

    Trzymam kciuki za efekty ✊✊✊

    I za posiewy elektro96 tez.

    My na razie mamy chill, chodzimy sobie na akupunkturę 🥰

    Sikoreczkaaa, elektro96 lubią tę wiadomość

    👩30l.
    👱‍♂️33l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    12cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: kiepskie wyniki nasienia (morfologia, ilość i ruchliwość)

    Walczymy dalej!
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 489 409

    Wysłany: 19 lipca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! :) jak odczucia samej akupunktury? Boli? Niiigdy nie miałam :)

  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 647 932

    Wysłany: 19 lipca, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic nie boli, relaksik 🥰 i uczucie luzu

    👩30l.
    👱‍♂️33l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    12cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: kiepskie wyniki nasienia (morfologia, ilość i ruchliwość)

    Walczymy dalej!
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 489 409

    Wysłany: 19 lipca, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Nic nie boli, relaksik 🥰 i uczucie luzu

    Muszę o tym pomyśleć w ramach relaksu :)

    elektro96 lubi tę wiadomość

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2512 6164

    Wysłany: 19 lipca, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Trzymam kciuki za efekty ✊✊✊

    I za posiewy elektro96 tez.

    My na razie mamy chill, chodzimy sobie na akupunkturę 🥰
    Bardzo ciekawy temat. Gdzieś mi mignelo takie rozwiązanie 😊
    Mam nadzieję, że akupunktura da efekty!

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    26 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2512 6164

    Wysłany: 21 lipca, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wyniki posiewów powinny być w ciągu tygodnia.
    Ale okazało się, że mąż ma podwyższoną prolaktynę… chyba u którejś z Was była taka sytuacja? Jak to się rozwinęło?
    W październiku zeszłego roku wynik był ok, więc nie wiem co się porobiło… tym razem 34.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca, 21:55

    26 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 489 409

    Wysłany: 21 lipca, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Dziewczyny, wyniki posiewów powinny być w ciągu tygodnia.
    Ale okazało się, że mąż ma podwyższoną prolaktynę… chyba u którejś z Was była taka sytuacja? Jak to się rozwinęło?
    W październiku zeszłego roku wynik był ok, więc nie wiem co się porobiło… tym razem 34.

    U nas była podwyzszona 23,6 norma do 19. Endokrynolog kazała zrobić prolaktyne koło godziny 10 i wyszła już sporo niższa koło 7.
    Choć to była ta Endo Androlog co nie wykryła żylaków to średnio jej ufam :P ale prolaktyna jest mocno podatna na stres, może to to?

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2512 6164

    Wysłany: 21 lipca, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    U nas była podwyzszona 23,6 norma do 19. Endokrynolog kazała zrobić prolaktyne koło godziny 10 i wyszła już sporo niższa koło 7.
    Choć to była ta Endo Androlog co nie wykryła żylaków to średnio jej ufam :P ale prolaktyna jest mocno podatna na stres, może to to?
    Kurczę Sikorka, spracowałam, że on przecież przed tym badaniem oddał nasienie… 😵‍💫
    Chyba to może być powód ?

    26 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 489 409

    Wysłany: 22 lipca, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Kurczę Sikorka, spracowałam, że on przecież przed tym badaniem oddał nasienie… 😵‍💫
    Chyba to może być powód ?
    Plus gdzieś na wątku czytałam że wam się samochód popsuł dzień wcześniej? Myślę że jednak to jest składowa tego wszystkiego. Na spokojnie ponowić badanie z zachowaniem wszystkich zasad do badania prolaktyny :)

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2512 6164

    Wysłany: 22 lipca, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Plus gdzieś na wątku czytałam że wam się samochód popsuł dzień wcześniej? Myślę że jednak to jest składowa tego wszystkiego. Na spokojnie ponowić badanie z zachowaniem wszystkich zasad do badania prolaktyny :)
    Dziękuję ♥️ uspokoilyscie mnie 😊

    26 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 489 409

    Wysłany: 22 lipca, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze są te nasze analizujące głowy, zawsze i wszędzie. Jakby można je wyłączyć.. :)

    elektro96 lubi tę wiadomość

  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 647 932

    Wysłany: 22 lipca, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elektro96 wrote:
    Dziewczyny, wyniki posiewów powinny być w ciągu tygodnia.
    Ale okazało się, że mąż ma podwyższoną prolaktynę… chyba u którejś z Was była taka sytuacja? Jak to się rozwinęło?
    W październiku zeszłego roku wynik był ok, więc nie wiem co się porobiło… tym razem 34.


    W ogóle z tego co wiem, to prolaktyna właśnie jest bardzo czuła na stres. Wystarczy spieszyć się do laboratorium i już może być niewłaściwy wynik. Ja bym to powtórzyła.

    Swoją droga my badamy 5 hormonów jednosczesnje prolaktyna, fsh, lh, testosteron i estradiol. Żeby mieć ogląd na cała sytuacje

    👩30l.
    👱‍♂️33l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    12cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: kiepskie wyniki nasienia (morfologia, ilość i ruchliwość)

    Walczymy dalej!
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2512 6164

    Wysłany: 22 lipca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    W ogóle z tego co wiem, to prolaktyna właśnie jest bardzo czuła na stres. Wystarczy spieszyć się do laboratorium i już może być niewłaściwy wynik. Ja bym to powtórzyła.

    Swoją droga my badamy 5 hormonów jednosczesnje prolaktyna, fsh, lh, testosteron i estradiol. Żeby mieć ogląd na cała sytuacje
    Już wcześniej był badany wlasnie taki komplet hormonów i wtedy, w pazdzierniku, prolaktyna akurat była w normie 😊
    Tym razem mąż miał do zrobienia badanie czynnościowe. No i totalnie nie połączyłam kropek z tym oddaniem nasienia… 🙄
    No nic, bedzie trzeba powtórzyć i tyle 😄

    Dziękuję za Wasz odzew 😘

    Chmurka21 lubi tę wiadomość

    26 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 647 932

    Wysłany: 22 lipca, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tam u was?

    U mnie @ 2 dni spóźnienia, ale jestem prawie pewna, ze miałam przesunięta owulacje, wiec na razie spokojnie czekam, bez testów. Objawy jak zwykle 😂bóle brzucha, krzyża i piersi. Piersi to okropnie, aż palą 😂

    👩30l.
    👱‍♂️33l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    12cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: kiepskie wyniki nasienia (morfologia, ilość i ruchliwość)

    Walczymy dalej!
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 489 409

    Wysłany: 22 lipca, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    A co tam u was?

    U mnie @ 2 dni spóźnienia, ale jestem prawie pewna, ze miałam przesunięta owulacje, wiec na razie spokojnie czekam, bez testów. Objawy jak zwykle 😂bóle brzucha, krzyża i piersi. Piersi to okropnie, aż palą 😂

    Kobieto jestes mocno opanowana :D ja już dawno bym sikała na patyki :P

    My przed chwila z D. mieliśmy ostra wymianę zdań bo ja wolałabym żeby on sobie jeszcze odpoczywał po zabiegu a nie już latał z gorącą dupka wszędzie, wiem, że minelo juz troche czasu od zabiegu ale mimo wszystko wolalabym zeby na siebie uwazał.

    No i teraz każdy siedzi sobie w swoim kącie z fochem :P

    Chmurka21, elektro96 lubią tę wiadomość

  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 647 932

    Wysłany: 22 lipca, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Kobieto jestes mocno opanowana :D ja już dawno bym sikała na patyki :P

    My przed chwila z D. mieliśmy ostra wymianę zdań bo ja wolałabym żeby on sobie jeszcze odpoczywał po zabiegu a nie już latał z gorącą dupka wszędzie, wiem, że minelo juz troche czasu od zabiegu ale mimo wszystko wolalabym zeby na siebie uwazał.

    No i teraz każdy siedzi sobie w swoim kącie z fochem :P


    Ja baaardzo nie lubię tych testów robić. Pierwsze 3 cykle staran robiłam, potem czasem, żeby się upewnić, jak chciałam na lajcie pic alkohol. Od kilku miesięcy w ogóle nie robię, bo mnie to mega stresuje i dobija. Zwłaszcza, ze objawy owulacji miałam mega późno, wiec to wszystko pasuje do siebie 😂

    Ach ci faceci 😂

    👩30l.
    👱‍♂️33l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    12cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: kiepskie wyniki nasienia (morfologia, ilość i ruchliwość)

    Walczymy dalej!
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 489 409

    Wysłany: 22 lipca, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do testów to w sumie racja. Ja póki co nawet nie robię tych owulacyjnych bo też kiedyś za mocno się wkręciłam a potem było mi mocno źle przy @. Wiec z drugiej strony rozumiem, ale trzymam kciuki bo forum widziało masę ciąż ze słabego nasienia :)

    Chmurka21, elektro96 lubią tę wiadomość

  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2512 6164

    Wysłany: 22 lipca, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    A co tam u was?

    U mnie @ 2 dni spóźnienia, ale jestem prawie pewna, ze miałam przesunięta owulacje, wiec na razie spokojnie czekam, bez testów. Objawy jak zwykle 😂bóle brzucha, krzyża i piersi. Piersi to okropnie, aż palą 😂
    U nas znowu pod górkę… zadzwonili z labu, żeby mąż dowiózł jeszcze jedną próbkę bo przy jednej bakterii wynik wychodzi niejednoznaczny… 😵‍💫
    Daje slowo, ze ja w końcu strzelę sobie w łeb 🤣

    26 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
  • elektro96 Autorytet
    Postów: 2512 6164

    Wysłany: 22 lipca, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    A co tam u was?

    U mnie @ 2 dni spóźnienia, ale jestem prawie pewna, ze miałam przesunięta owulacje, wiec na razie spokojnie czekam, bez testów. Objawy jak zwykle 😂bóle brzucha, krzyża i piersi. Piersi to okropnie, aż palą 😂
    Trzymam kciuki za Ciebie, Chmureczko 😄 czekamy na update ♥️

    26 cs
    💁🏽‍♀️ badania hormonalne ✅ USG piersi ✅ HSG ✅ cytologia ✅ MTHFR A1298 homo ❌
    💁🏽 Oligoteratozoospermia

    Kwiecień 2024 - kontrola nasienia - jest mała poprawa w koncentracji, ale nadal poniżej normy… 🥺

    📅 🔜
    11.10. - naprotechnolog

    🩸31.08.
    🥚?

    Kochane Serduszko, biegniemy z Tatusiem po Ciebie… 🥺
    ___________________
    „Dobry Bóg obdarzył mnie skrzydłami,
    Więc lecę do światełka tak jak ćma.” 🦋
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ