X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 15 marca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goncia widzę, że nasze historie sa troche podobne - mnie też doktor najpierw wzięła pod lupe dopiero później meza i wyszło tak jak u Was..Mój maż otrzymał " werdykt" w lipcu 2015 czyli tak samo prawie jak Twój i od tego czasu walczymy:-)

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 15 marca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam wizyte u gin bo już @ się spóźnia 10 dni. zobacze co mi powie oj jak ja się tej wizyty boję...

  • Goncia Koleżanka
    Postów: 48 23

    Wysłany: 15 marca 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa daj znać co i jak, trzymamy mocno kciuki :)
    czy wy też tak macie, że nie możecie przestać myśleć o tym co będzie i czy będzie dobrze czy też nie?
    znajdzie się chociaż jeden dzień aby o tym nie myśleć?

    Zamykam oczy, by czuć
    Odpuszczam wszystkim nerwom
    Bo nie ma sensu się truć
    I się gotować wewnątrz
    W podróży znaki bez słów
    Przedzierają ciemność
    Zamykam oczy, by czuć...
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 15 marca 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goncia nie chce Cię martwić ale u nas już ponad 2lata od werdyktu i niestety nie było jeszcze dnia żebym o tym nie myślała:/
    U nas tez początek podobny, szukanie przyczyny u mnie zajęło dluuuuugo zanim wogole jakiś lekarz zasugerował podstawowe badanie u drugiej połowy..ja to sporo czasu straciłam na szukanie dziury w całym

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 marca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    widzę że u każdej z Was powtarza się ten sam scenariusz .. my niby po 3 miesiacach od slubu poszlismy od razu do poradni leczenia niepłodności bo moje cykle trwały pół roku jak nie dluzej ;) od razu zrobili badanie nasienia .. no i tu zawinił lekarza tak to od razu byśmy wiedzieli na czym stoimy ..a tak przez 9 miesiecy zyliśmy w nieswiadomosci bo lekarz nie raczył nas poinformowac ze nie ma plemników .. nie pokazał nam wyników tylko powiedzie=ał ze nie ma rewelacji .. i tyle :P

    Babyboom jak tam wrażenia Twoje i męża po warsztatach ??

    ja dziś zmierzyłąm tempke i się załąmałam liczylam że @ przyjdzie 18 tego a tu moze przyjsc nawet dzis po tej tempce :?

    Babyboom lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 16 marca 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania,

    wrazenia bardzo pozytywne:-) nawet dosyc szybko obróciliśmy a warto bylo pojechac posluchać kogoś mądrego kto ma pojęcie o temacie. A Wy jak? :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 16 marca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ciekawa!Jak po wizycie?!

  • Goncia Koleżanka
    Postów: 48 23

    Wysłany: 16 marca 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Ania, co za gnojek z tego lekarza, jak tak można człowieka przez 9 miesięcy okłamywać, powiedział Wam dlaczego tak postąpił? Do dupy z takim lekarzem. :/

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Zamykam oczy, by czuć
    Odpuszczam wszystkim nerwom
    Bo nie ma sensu się truć
    I się gotować wewnątrz
    W podróży znaki bez słów
    Przedzierają ciemność
    Zamykam oczy, by czuć...
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom wrote:
    Hej Ciekawa!Jak po wizycie?!
    Wizytę przełożyłam na poniedziałek bo coraz bardziej czuje zbliżającą się @. Jak do poń nie pojawi sie to pójdę na umówioną wizytę.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 marca 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baby boom u nas wrazenia pozytwyne :) wg mnie warto pojechać na takie spotkanie :)

    Goncia .. nie wiem czym się kierował na pewno nie etyką lekarska :/

    ale ta sytuacja nauczyła mnie zeby zawsze miec wszytskie badania przed soba i nigdy nie wierzyc na słowo .. :/

    Ciakwa trzymam kciuki zeby zakończyło sie to pozytywnie

    ja niesttey chyba nie podjede do IUI :( odebrałam wczoraj biocenoze 9czystość) grupa IV - zawsze miałam II :(
    cytologia zawsze miałam I teraz II z obu wyników wnioskuje ze jest stan zapalny .. najprawdpodobniej skutek uboczny po HSG :(

    jutro mam posiew pewnie wyjda bakterie - skoro wyszły w biocenozie a tymsamym raczej nie dopuszczą mnie do IUI
    w poniedziałek wizyta u gina to bedzie mój 5 dc wiec cykl zapewne na straty :(

    zaczynam żałowac ze poszłam na to HSG :/

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania kochana nie żałuj ze wykonalas hsg. Teraz jesteś pewna ze jest wszystko ok i z czystym sumieniem możesz rozpoczac starania oczywiście jak wyleczysz te infekcje. Stopień czystości pochwy wyszedł ci tak jak i mnie 4. Kochana obie miejmy nadzieje ze podejdziemy do iui w maju i tym razem sie uda i toni i mnie :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Ania kochana nie żałuj ze wykonalas hsg. Teraz jesteś pewna ze jest wszystko ok i z czystym sumieniem możesz rozpoczac starania oczywiście jak wyleczysz te infekcje. Stopień czystości pochwy wyszedł ci tak jak i mnie 4. Kochana obie miejmy nadzieje ze podejdziemy do iui w maju i tym razem sie uda i toni i mnie :)
    wiesz tylko obawiam sie czy w szpitalu czegos mi nie zapodali .. i o ile byly drozne to czy po stanie zapalnym nie porobia sie znowu zrosty :/ wiesz takie glupie myslenie :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu trzepnę cie w tyłek!!!!nic ci się nie porobi a pozatym zaczekaj na @ i znów na biocenoze. Powtórz badanie

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Aniu trzepnę cie w tyłek!!!!nic ci się nie porobi a pozatym zaczekaj na @ i znów na biocenoze. Powtórz badanie
    Ja tez czekam na moja żeby zobaczyć jak po tych globulkach ma się sytuacja

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh wiem .... wiem ze po okresie moze tez byc ok ..bo teraz mam .

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak czytam te Wasze początki... My najpierw nie zabezpieczaliśmy się przez rok, a po 6 miesiącach starań udałam się do lekarza, bo stwierdziłam że jak po 1,5 roku bez żadnych zabezpieczeń nie ma ciąży to jest coś nie tak. Trafiłam na świetną lekarkę. Ja upatrywałam nasze niepowodzenie w mojej niedoczynności tarczycy, a lekarka po zbadaniu moich hormonów stwierdziła że nie będzie mnie faszerować żadnymi lekami dopóki nie zobaczy wyniku badania nasienia mojego faceta. I bingo... zatem po pół roku starań wiedzieliśmy że jest azoospermia. Ale długo nam zajęło nim wybraliśmy się do KLN, wcześniej próbowaliśmy jeszcze w naszym mieście.

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 17 marca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Dziewczyny!
    Dopadło mnie paskudne przeziębienie i wylądowałam na zwolnieniu lekarskim.
    Nadrobiłam Wasze wpisy.

    U nas było tak: w sierpniu 2012 r. się pobraliśmy, ale nie miałam umowy na czas nieokreślony, kupowaliśmy własne mieszkanie i odkładaliśmy decyzję o dziecku, w czerwcu 2014 r. - najbardziej mój mąż zaczął nalegać na dziecko, ja jeszcze nie do końca czułam taką potrzebę, ale przestaliśmy się zabezpieczać,w styczniu 2015 r. zaczęłam dokładnie liczyć dni płodne, kupiłam testy owulacyjne, w kwietniu 2015 r. poszłam do ginekologa i po zrobieniu moich badań pani doktor zaproponowała badanie nasienia u męża i w CZERWIEC 2015r. okazało się, że azoospermia i od tamtej pory walczymy a dziecka pragnę każdego dnia coraz bardziej. Wtedy też dowiedziałam się, że mąż miał późno operowane wnętrostwo (dopiero w wieku 10lat) i od tamtej pory nie mogę patrzeć na moich teściów, bo oni w ogóle nie poczuwają się do winy

    Aniu, Babyboom co dokładnie omawia się na tych warsztatach? Warto pójść?

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani kochana kuruj się żebyś na święta wyzdrowiała. Ja dzisiaj zrobiłam drugi test i znów negatyw wiec z czystym sumieniem wzięłam sie za mycie okien i wieszanie firan

  • Medea Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 17 marca 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    Jestem tu nowa, ale jak czytam Wasze historie to widzę, że moja droga starań o dziecko dopiero się zaczyna. Z mężem przestaliśmy się zabezpieczać jakieś 1,5 roku temu i choć przeszło nam przez głowę że może coś jest nie tak, wszyscy mówili nam, że na pewno przesadzamy. Po intensywnych 6 miesięcznych staraniach postanowiliśmy się zbadać. I tu niespodzianka mój mąż dowiedział się że ma azoospermię. Na razie jesteśmy po pierwszym badaniu więc powtarzamy i wciąż jestem pełna nadziei.Nie wiem czy dobrze robię ale od razu uderzyliśmy do KLN a męża wysyłam do androloga i zobaczymy.

    Tak czy inaczej czytanie Waszych postów to wielka pomoc :)
    Zamiast dołować zaczynam myśleć jak mogę działać...

    Ania_84, Babyboom lubią tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madea witaj na forum. kochana każda z nas tutaj ma swoją historię ale łączy nas jedno zajście w zdrowo rozwiającą się ciążę. mam nadzieję, ze traficie w dobre ręce lekarzy którzy was poprowadzą. Skad jesteś?

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ