X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane mam już wyniki i tak:
    tsh ok.24 - przed lekami ok. 30
    lh ok 17 było ok 23
    testo 9,6. a było 8,4
    co mysliscie?? Troche spadlo po lekach ale do ekscytacji to jest daleko. chociaż o tyle dobrze ze tendencja jest malejacja;-) Będzie cos z tego? Bo ja pojęcia nie mam. Nasienia jeszcze nie robiliśmy, poki co mój M się zablokowal;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 20:55

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam w 15 dc a dzień później iui.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam Ami jak mowilas o tym wnetrostwie i postawie tesciow..
    Łatwo mowic adoptujcie..
    Jak mnie wkurzaja takie teksty wrrr
    Niech nasi Panowie hoduja plemnie! I oby ich było jak najwięcej:-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 20:57

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktorka89 wrote:
    Miałam w 15 dc a dzień później iui.
    takjakpatrze na wykres to raczej juz nie pozostalosc po zastrzyku , a jesli zagniezdzenie bylo 8 dpo to dopiero 48 h po zaczyna wytwarzac sie hcg

    tyle ze w moczu wedy nie ma szans zeby cos wyszło skoro dopeiro krew zazyna rosnac :/

    powtórz po 48 h i zobaczysz

    ja maialm 15dpi bete 7,64 nistety u mnie byla to ciaza biochemiczna bo 48 h po spadła :/

    mam nadzieje ze u ciebei bedzie teraz rosla :) - bo jeszcze ma czas :)

    Emma poki co ładnie FSH i LH spada :)- a jakie sa normy przy test ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norma podana to od 8,6 do 29.doktorek mowil ze takie min to 12.przed leczeniem M mial 8,4 i to bylo na granicy.no zobaczymy.co ma byc to bedzie☺milego weekendu dziewczyny☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2016, 22:41

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma fsh ładnie spadło :)

    My jutro robimy badanie nasienia z posiewem a w kolejnych dniach hormony i w czwartek wizyta u lekarza - prosimy o kciuki :)

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani juz od dzisiaj zaczynam trzymać kciuki żeby wszystko było po waszej myśli :)

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami mam nadzieje ze pojdzie Wam lepiej niz nam.my mamy 0 plemni.wlasnie sprawdzilam wyniki z soboty.teraz juz wiem ze czeka nas biopsja...smutno mi jak nie wiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2016, 19:08

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też kiepsko... brzuch mnie boli z lewej strony, ciężko mi się oddycha bo mnie kuje w piersiach, kreska druga na teście dalej słabo widoczna.jutro odbieram druga betę ale obawiam się ciąży pozamacicznej... odstawiłam duphaston i teoretycznie powinnam mieć miesiączkę niebawem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz nie pozostawił mi złudzeń co do mojej ostatniej bety wiec zdrowej ciąży z tego nie będzie. I czwarta inseminacja poszła się rypac.

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma 32 wrote:
    Ami mam nadzieje ze pojdzie Wam lepiej niz nam.my mamy 0 plemni.wlasnie sprawdzilam wyniki z soboty.teraz juz wiem ze czeka nas biopsja...smutno mi jak nie wiem
    ehh, przytulam mocno! na "pocieszenie" mogę dodać, że ta cienkoigłowa nie jest taka najgorsza, bo aż tak nie boli i szybko można wrócić do normalnego funkcjonowania... wiem marne to pocieszenie

    wiktorka89 tak mi przykro, też przytulam! jaki masz teraz plan? jeszcze jedna inseminacja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2016, 21:44

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorka bardzo mi przykro . o ciazy pozamacicznej nawet nie mysl
    słuchaj jakie do tej pory miala s badania lekar nie proponował nic ?

    jakis acard albo cos ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam lekarza o in vitro ale odpisał ze to przesada i zw ma jeszcze jednego asa w rękawie. Nic więcej nie napisal. Dowiem się 29 kwietnia na wizycie.martwi mnie to że poza krzywa insulinowa nie kazał mi robić żadnych badań. Wydaje mi się ze mnie trochę bagatelizuje ze względu na to ze mam 26 lat. Ciągle mi powtarza ze w ich klinice nie ma kobiet z takim peselem. Ale co z tego? Przecież też mogę mieć problemy.

  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorka przytulam..domyślam się jak się czujesz.Wiek nie ma znaczenia, każda kobieta czy młoda czy starsza może mieć problemy. Ty masz tę przewagę, że jeszcze ładnych parę lat masz na starania i na dziecko:-) Wszystko się ułoży,zobaczysz. Ja to sobie co dzień powtarzam chociaż póki co wszystko idzie jak po grudzie:-(
    Kiepsko się dla nas zaczął ten kwiecień..
    Ami trzymam kciuki za dobre nasienie!!!
    Mój M mi zakomunikował, że to było jego ostatnie badanie tego typu-jest psychicznie zmęczony i powiedział, że więcej nie da rady a jak widzi ten kubełek to prawie, że spazmów dostaje;-)
    Przez to wszystko u nas sex też kuleje.
    Oby maj był bardziej szczęśliwy dla nas wszystkich!
    Wiecie może jakie są szanse na wygrzebanie plemni z tej biopsji cienkoigłowej? Rozumiem, że to jest ta TESE tak?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2016, 08:26

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktora skonsultuj to z innym lekarzem to już nie pierwsza Twoja cb i ewidentnie widac ze cos jest nie tak, zaskakuje ale nie do konca :/

    powiem Ci szczerze ja po pierwszej cb zrobiłam dodatkowo to co mogłam czyli genetyke ( z racji ze kariotyp ju mam ) to doobiłam panel zakrzepowo zatorowy który jest główną przyczyną poronień .

    Emma wcale się nie dziwie meżowi .. normlanie faceci maja problem z oddaniem raz nasienia.. a co dopieor co jakis czas .. :/

    tak TESE to jest cienkoigłówka - przy niej pobieraja z 3 miesjc tkanke i dopeiro w nich szukaja
    w mTESE najpierw mapuja gdze moze byc najwieksze skupisko i stamtad pobieraja

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nieplodnosci mówi się wówczas, gdy para nie może począć dziecka w ciągu roku wiec mój lekarz po 4 inseminacjach uważa że w zasadzie nie jestem nieplodnosci bo to mój 4 raz w życiu. Ale pojawia się pytanie ile jeszcze inseminacji przede mną? A jednak każde niepowodzenie jest jakimś obciążeniem psychicznym...

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorka ok ..ale skoro są ciąze biochem tzn że coś jednak nie jest tak..sczerze zwyzybwałabym tego lekarza.. nie raz jest tak że pewne badania nigdy bez leczenia nie dadza ciazy mimo iz bedzie dochodziło do zapłodnienia i on jako lekarz od niepłodności powienin o tym wiedziec ..
    u mnie juz po jednej biochemicznej d r kazała mi kilka rzeczy sprawdzic ..

    a dwa nie czarujmy sie to sa pierniadze i powinni Cie tak przygotowac zebys była jak najlepiejprzygotowana - zminimalizować ryzyko ..
    prawda jest taka ze po 6 IUI zazwyzaj proponuja IVF b juz niama sensu ..
    jelinasienie jest ok .. to statystycznie powinno sie udac w 2-3 probie wam sie udaje w sumie za kazdym razem .. tyle e ciza sie zatrzymuje
    Ty miałąs juz dwie biochemiczne co nie ?? ta jest trzecia ??

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiktorka89 - Ania ma rację. Też zmieniłabym lekarza

    Ehh mamy wyniki badania nasienia- jedno wielkie zero :( Teraz czekamy jeszcze na posiew a w środę robimy hormony

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tez Ami.tez czekamy na posiew.do bani to wszystko.oby Wam wyszlo to mtese.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2016, 20:05

    010idqk3hkbcgs9f.png
  • Emma 32 Autorytet
    Postów: 996 618

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tesciowa mnie dzis dobila tekstem zebysmy sie nie martwili.i ze oni tzn
    tesciowie tez mieli problem bo starali sie AZ rok i do tego nasienia tez bylo malo bo TYLKO pare mln☺
    OgarnaL mnie pusty smiech...i nie wiem czy smiac sie czy plakac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia 2016, 20:16

    010idqk3hkbcgs9f.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ