X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anomalia głowa do góry ;) będziemy kiedyś tulić maluchy ;)
    Ami jak u Ciebie?
    Ania cudny brzuszek ;)

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a macie jakieś suplementowe sposoby na wspomozenie hormonów męskich? chyba maca działa korzystnie na produkcję testosteronu etc? bo w sumie tak jak Joaszo pisze, badania hormonalne są ważne jakiś czas, i nie chciałabym dojść do momentu że teraz jest ok, a jak będzie możliwa biopsja to wykażą się jakieś nieprawidłowości w hormonach. może warto się wspomóc po drodze.. hmm co myślicie?

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz powiedział, że próbka zostanie wysłana do Krakowa i przeprowadzą tam bardzo szczegółową analizę. Joaszo na pewno :* No u nas badania jeszcze ważne :)

    ami87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobby29 wrote:
    dziewczyny, a macie jakieś suplementowe sposoby na wspomozenie hormonów męskich? chyba maca działa korzystnie na produkcję testosteronu etc? bo w sumie tak jak Joaszo pisze, badania hormonalne są ważne jakiś czas, i nie chciałabym dojść do momentu że teraz jest ok, a jak będzie możliwa biopsja to wykażą się jakieś nieprawidłowości w hormonach. może warto się wspomóc po drodze.. hmm co myślicie?
    Znajoma pielęgniarka powiedziała nam, że najlepiej jeść dużo warzyw, owoców i dobrze wypocząć przed badaniem hormonalnym dobrze wypocząć. Z tabletkami mówiła żeby uważać nawet ze suplementami bo to jednak ingerencja w organizm. Ale może warto spytać o to lekarza?

  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 7 listopada 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anomalia my bierzemy salfazin, Wit e i koenzym Q10, żeby plemniki były lepszej jakości. z tym że w nasieniu nie ma plemników :) więc jak już będzie biopsja i znajdą się jakieś to mam nadzieję że będą dobrej jakości, chociaż tyle możemy zrobić teraz. ale mnie bardziej chodzi o wspomozenie gospodarki hormonalnej męskiej, tak jak są zioła ojca sroki czy tam castagnus na wspomozenie gospodarki hormonalnej kobiecej.

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 7 listopada 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaszo miałaś nosa co do hormonów.
    Anomalia - bardzo dobrze,że dokładnie badają. Bo o dwóch takich przypadkach słyszałam od dziewczyn na forum,a biopsje miały w Białymstoku, nie wiem dokładnie w której klinice.
    Bobby my braliśmy w trakcie kuracji hormonalnej proxeed plus,nam to zlecił dr W. Strasznie drogie. Nie wiem,czy pomogło, ale chyba tak:) Dużo też słyszałam o pyłku pszczelim,że dobry na produkcję plemników. Nawet w tamtym tygodniu mówili w dd TVN (bo ja teraz na zwolnieniu,to oglądam), ale sami nie próbowaliśmy jeszcze

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami u nas pyłek i miód jest na porządku dziennym. Mamy przydomową pasiekę kilka uli, wspomnę mężowi, żeby zaczął brać :) Mąż doraźnie bierze pyłek najczęściej przez wrzesień ( ja się troszkę przemóc nie mogę ;P ) Badania mają być sprawdzone głównie pod względem obecności plemników, ale w razie gdyby ich nie było mają od razu stwierdzić na jakim etapie jest spermatogeneza oraz jaki jest powód azoospermii. Ponadto brat męża też nie ma dzieci ( na razie nie robili badań). Oboje przechodzili świnkę w dzieciństwie, ale była dobrze wyleczona bez powikłań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurnaa poczytałam o tym pyłku i kupuję ;) fajna sprawa ;)

    ami87, Anomalia lubią tę wiadomość

  • stardust Przyjaciółka
    Postów: 105 74

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż brał Profertil, strasznie drogi... Naczytałam się, że się poprawia. Ale u nas po 3 miesiącach wyniki nasienia jeszcze bardziej spadły.
    Oprócz tego miał Androvit, macę, selen, cynk. Kwas foliowy dla mężczyzn też jest ważny. Ale dr Wolski stwierdził, że mąż bierze za dużo witamin, kazał wszystko odstawić, zostawił zwykły Androvit i dodał lek na poprawę krążenia Agapurin. Ale wyniki i tak leciały na łeb na szyję, aż doszło do pojedynczych plemników w nasieniu lub nawet ich braku. Dr Kapuściński mówił, że to wiek, że teraz to epidemia i nawet młodsi szybko stają się niepłodni.

    Ami, ty za 2 dni testujesz? Nie mogę się doczekać!

    Ania, jak na 100 dni do porodu to Ty prawie brzuszka nie masz :D Jest piękny i zgrabny, w sumie chyba na razie nawet nie musisz specjalnie nosić ciuchów ciążowych tylko bardziej rozciągliwe albo nieco luźniejsze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2016, 10:40

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    dev330pr___.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami ja też myślę o Tobie ;) tak mocno trzymam kciuki ;)

    ami87 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami trzymam kciuki :)

    stradust zaczynam panikowac ze jest za mały :P

    ami87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • stardust Przyjaciółka
    Postów: 105 74

    Wysłany: 8 listopada 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, brzuszek to cecha indywidualna, widziałam dziewczyny, które w 9 miesiącu wyglądały tak jak ja w 3 :D Zależy jak się dziecko ułoży, czy naciska na naczynia i czy to nie powoduje obrzęków itd. A poza tym - poczekaj jak ci wywali w końcówce :D

    dev330pr___.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety, mam pytanie. Czy jak Wasi panowie byli pod opieką nOvum i tam odbywało się in vitro to czy Wy też byłyście pod opieką ginekologa z nOvum czy jakiegoś swojego dowolnego? jak to jest? czy ja też muszę być od teraz pod opieką lekarza ginekologa z nOvum? pozdrawiam
    Ami kciuki mocne ;* &&&&

    ami87 lubi tę wiadomość

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 9 listopada 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki dam znać jak będę znała wynik.Mam skrajne emocje, tak mnie to męczy jakbym fizycznie pracowała. Takie czuję zmęczenie materiału. Dodajecie mi wiary!

    U nas było tak,że dopóki nie było potwierdzonych plemników to nie kazali umawiać się do ginekologa. Dopiero po wyniku patologa po mTese dr W dał zielone światło i umówiliśmy sie do ginekologa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2016, 11:22

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami dzięki za odpowiedź ;) mocno zaciskam kciuki i czekam na info od Ciebie ;) głowa go góry musi być dobrze ;) nie może być inaczej niż dobrze :) czekam na cudowną wiadomość od Ciebie ;)

    ami87 lubi tę wiadomość

  • stardust Przyjaciółka
    Postów: 105 74

    Wysłany: 9 listopada 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami, ja też mocno trzymam kciuki - to już jutro! :)

    ami87 lubi tę wiadomość

    dev330pr___.png
  • Bobby29 Autorytet
    Postów: 1748 2195

    Wysłany: 10 listopada 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami kciukamy!!! <3

    ami87 lubi tę wiadomość

    ♥️ Matylda jest z nami od 15.08.2019 ♥️

    Novum ICSI
    Czynnik męski (azoospermia -> cryptozoospermia)
    Punkcja 17.06.2017 -> 6 zapłodnionych komórek = 6 zarodków
    ET 20.06.2017 :(
    Crio 31.10.2018 :(
    Crio 01.12.2018 Beta - 9dpt 109 - 11dpt 370 - 26dpt <3 Harmony OK. Dziewczynka <3
    2 mrożaki
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 listopada 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami trzymam kciuki :)

    ami87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo się boję 12 dpt - beta 102 !!!

    Ania_84, Anomalia, Ewa1984, Lianna lubią tę wiadomość

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ami87 wrote:
    Dziewczyny bardzo się boję 12 dpt - beta 102 !!!
    aaaa cudnie :D trzymam kciuki :D bedzie git :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ