X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 10 lutego 2020, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nela92 wrote:
    Każdy organizm to jakaś zagadka. Rozumiem Twoje rozkminy bo mam tak samo. Najgorzej jak w nocy się przebudze i zacznę myśleć o tym wszystkim... Nie da się spać normalnie.
    Dokładnie mam tak samo ;( ciężko mi jeszcze patrzeć jak mój mąż to przeżywa, ostatnio mamy bardzo ciężkie dni ;(

  • justyna89 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 11 lutego 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddam 3 zastrzyki ovitrelle w zamian za coś dla maleństwa ( dziewczynka ). Termin ważności 04.2020 trzymane w lodówce. Odbiór osobisty w Gdańsku. Kontakt do mnie: [email protected]

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2080 1085

    Wysłany: 11 lutego 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecacie jakieś mieszkanie, hotel, nie drogi w pobliżu kliniki Novum? Bo jak narazie to same drogie hotele znalazłam a potrzebujemy na w sumie 3 noce..

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 11 lutego 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisska wrote:
    Polecacie jakieś mieszkanie, hotel, nie drogi w pobliżu kliniki Novum? Bo jak narazie to same drogie hotele znalazłam a potrzebujemy na w sumie 3 noce..
    Dziewczyny polecały, Warsaw AirPort aparthotel. Mam tam tez zarezerwowany nocleg.

  • monzaw Autorytet
    Postów: 1066 952

    Wysłany: 11 lutego 2020, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza historia wrote:
    Dziewczyny polecały, Warsaw AirPort aparthotel. Mam tam tez zarezerwowany nocleg.
    Również polecam 😊 byliśmy tam i na biopsji i na stymulacji 😉

    43ktpx9i26rpbwqn.png
    Ona
    AMH: 3.85 (2020)

    On:
    07.2019-pojedyncze plemniki 😦
    mikrodelecje AZFc.., wnętrostwo..

    17.11.2019 - biopsja mtese,
    12.12.2019 - wynik: są plemniki😍
    23.01.2020 - transfer w 3 dobie
    Mamy ❄❄❄❄ 3dniowce
    11dpt - 284.3mlU/ml, 13dpt - 960mlU/ml, 18dpt - 7063mlU/ml
    06.10.2020 - nasza Gabusia :)

    10.2022 - początek starań o rodzeństwo
    5.11.2022- transfer
    10dpt- 61♡
    12dpt- 96..
    14dpt- 138..
    19dpt-170..
    24dpt-325..szpital, podejrzenie cp, (methotrexate, cytotec)

    Przerwa 6 miesięcy- do czerwca 2023❤
  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 12 lutego 2020, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z duzym wyprzedzeniem trzeba rezerwowac?:)nasza historia jaka jest cena tego żelu?

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 12 lutego 2020, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Z duzym wyprzedzeniem trzeba rezerwowac?:)nasza historia jaka jest cena tego żelu?
    Ja rezerwowalam jakieś 2/3 tyg temu i były dwa ostatnie mieszkania. Ale w sumie nie wiem ile ich jest dostępnych, albo czy to nie chwyt bookingu, ze ostatnie miejsca. Mąż zamówił żel, dopiero dziisaj ma odebrac z apteki, ale Ok. 200zl... mamy 1,5 tyg do biopsji, ciekawe czy wystarczy na podniesienie testosteronu i poprawy wyników.

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 12 lutego 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co pamietam ktos tu stosowal żel i reakcja byla natychmiastowa.Cos okolo 1000 jednostek nawet.

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 12 lutego 2020, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Z tego co pamietam ktos tu stosowal żel i reakcja byla natychmiastowa.Cos okolo 1000 jednostek nawet.
    Ja już całkiem oszaleje, po tym wyniku testosteronu poniżej normy, mąż robil badania na biopsje w innym laboratorium, kazałam mężowi zrobić jeszcze raz testosteron. Dr przepisał żel, wynik dzisiejszy testosteronu 880 na 800 norma. I teraz, kto zrobił błąd. Dziwne to było dla mnie ,żeby testo spadł nagle z 800 na niecałe 2, ale wierząc dzisiejszemu wynikowi to jest dalej przekroczony. Skontaktowaliśmy się z dr W, napisał, żeby się nie smarować, lek 260zl..

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 12 lutego 2020, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jaki testosteron mieli wasi mężowi do Mtese?

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 12 lutego 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cyrk! Pasowaloby zrobic w tym labo wyszlo 2.Gdyby wynik byl teraz inny moznaby dociekac kto popelnil błąd i udowodnic,ze przez błąd jesteście stratni spore pieniądze...

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 12 lutego 2020, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z drugiej strony wazne,ze testo jest tak wysoki

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 12 lutego 2020, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Z drugiej strony wazne,ze testo jest tak wysoki
    Teraz myśle czy nie za wysoki, do biopsji. Druga kuracja miała obniżyć trochę. Ale masz racje, trzeba zrobić trzeci wynik, a żel zwrócić jeśli w pierwszym laboratorium się pomylili, nie zdziwiłabym się zreszta, mocz na chlamydie tez zmarnowali i trzeba było powtarzać. A jak z mezem czujecie się przed biopsja? Robiliście już badania? Jak samopoczucie? My się strasznie stresujemy.

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 12 lutego 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy powiedział Wam,ze druga kuracja ma go zbic?my mieliśmy prawie identyczny wynik.Na razie o tym nie myślimy, badania bedziemy robic prawdopodobnie po kuracji.Tj na poczatku marca,poki co to odległa perspektywa moze dlatego jeszcze nie ma stresu:) ogolnie to pozytywne nastawienie,po prostu chcemy wiedziec na czym stoimy i,ze zrobilismy wszystko tak jak należy. Kiedy macie ostatni zastrzyk?klujecie w jedna strone czy raz tu raz tu?:p

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 12 lutego 2020, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    A czy powiedział Wam,ze druga kuracja ma go zbic?my mieliśmy prawie identyczny wynik.Na razie o tym nie myślimy, badania bedziemy robic prawdopodobnie po kuracji.Tj na poczatku marca,poki co to odległa perspektywa moze dlatego jeszcze nie ma stresu:) ogolnie to pozytywne nastawienie,po prostu chcemy wiedziec na czym stoimy i,ze zrobilismy wszystko tak jak należy. Kiedy macie ostatni zastrzyk?klujecie w jedna strone czy raz tu raz tu?:p
    Po tej pierwszej kuracji, raz na tydzień Ovitrelle był 820 testosteron, wiec dr kazał robić rzadziej, raz na 10 dni. Czytałam tutaj na formum, ze najlepszy jest chyba 600 do Mtese, ale nie wiem czy tak jest faktycznie. Teraz zgłupiałam po tych dwóch różnych wynikach testo, wysyłam męża jutro znowu na badanie, chce mnie zabić już ;) co drugi dzień wysyłam go na badania, już mu się żyły pochowały. A zastrzyki robimy raz w jeden bok, raz w drugi. Ostatni z Ovi mamy 18.02 a bemfola 21.02, biopsja 23.02 tez nie jestem przekonana czy brać do końca. Z tego co czytałam na forum, każdy miał przerwę od zastrzyków do mtese.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, różnie bywa tym z testosteronem. Mąż nie miał tego czystego żelu, ale kuracja miała mu podwyższyć poziom i z tego co pamietam to miał koło tysiąca, przed kuracja około 600-700. Na pewno lepiej jest mieć taki wysoki niż niski, bo bez testosteronu nie wyprodukujcie plemników :) my poprostu odczekalismy miesiąc i w dniu zabiegu już na pewno był niższy. FSH po kuracji było chyba około 30, wcześniej 18 i doktor mówił ze ok :)

    Nasza historia lubi tę wiadomość

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2080 1085

    Wysłany: 13 lutego 2020, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze mojemu mężowi żadnej kuracji przed biopsja nie wdrożył, wyniki widzial, fsh mąż ma 6.72 norma do 12.40. Testosteron 341 norma do 836.. I teraz się trochę martwię.. No ale lekarz chyba wie co robi jeśli nie zleca żadnej kuracji.

    A myślicie, że jeśli się okaże że plemniki są ale nie zdolne do zapłodnienia to każe brać jakieś leki na poprawę i potem kolejna biopsja? Nie widzi mi się to żeby znów za kolejna biopsje tyle płacić 😕

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 13 lutego 2020, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, dziisaj mąż był na badaniu testosteronu w laboratorium gdzie rzekomo miał poniżej normy, wynik dzisiejszy ponad normę.. dobrze, ze coś mnie tknęlo i kazałam mężowi po tym niskim wyniku powtarzać w innym labie. Smarowalby się tym żelem i aż nie chce myslec, jaki wynik byłby testosteronu i jaki byłby tego efekt. W każdym bądź razie, teraz zastanawiam się czy brać ta kuracje do końca, za tydzień biopsja a testo ponad normę, nie wiem czy tak może być, na pewno może krwawić bardziej przy takim wysokim.

    Sisska, wiem co czujesz, ja co wynik albo konsultacja u dr i moja „wiedza” z forum powoduje rozkminy i nieprzespane noce. U was FsH w normie, my mieliśmy przekroczone aż do 24, testo był tez coś 350, powiedział ze za niski. Ale każdy przypadek jest inny, ja tez nasz przypadek porównuje do innych i nie wiem czy powinnam tak analizować. Ja przez pomyłkę w labie kupiłam testosteron za 260zl wiec jak chcesz to mam na sprzedaż ;) oczywiście żartuje. Napisz do dr, biopsja to kupa kasy i dla własnej spokojności wolałabym wiedzieć.

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 13 lutego 2020, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siska u nas testo byl 360 i musielismy miec kuracje, ale my mamy inna przyczynę.Nasza historia wydaje mi sie,ze lepiej dokonczyc kuracje tak jak zlecił lekarz,ale popros jeszcze raz o kontakt z nim zebys byla spokojna:) ja po tym calym zamieszaniu z wynikiem chyba jednak wstrzymamy sie do konca kuracji i zrobimy badania po niej zeby sie nie stresowac:)

  • Sisska Autorytet
    Postów: 2080 1085

    Wysłany: 13 lutego 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza historia może dlatego nie zlecił kuracji bo wszystkie wyniki w normie, tylko kariotyp zły, więc może dlatego odpuścił ten temat u nas. Mówił że dziwne że nie ma plemnikow, że mała objętość i że wygląda na zatkane nasieniowody, no ale jednak radził biopsje. Takie właśnie mam rozkminy czytając forum, pomimo, że co człowiek to inne postępowanie.. Lekarz raczej wie co robi, chyba trzeba mu zaufać. Zobaczę jeszcze jak wyjdą wyniki do biopsji, jakby coś było źle to będę dzwonić w poniedziałek i przy okazji zapytam go o tą kurację.

    Nasza historia lubi tę wiadomość

    🔹️Starania od 2018r
    🔹️Bezpłodność męska
    🔹️Nie udane 3x IUI AID
    🔹️Stymulacja krótki protokół
    🔹️Mamy 6 ❄️❄️❄️❄️❄️❄️ (wszystkie 5.1.1)
    ➡️IVF AID 31.03.2021
    🔹️Beta 8dpt - 299,8 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 3092,8 mIU/ml
    🔹️Beta 14dpt - 6529,0 mIU/ml

    ➡️IVF AID 06.03.2024:
    🔹️Beta 8dpt - 239,98 mIU/ml 😍
    🔹️Beta 10dpt - 640,47 mIU/ml
    🔹️Beta 12dpt - 1476,07 mIU/ml
    🔹️23 dpt - CRL 0,31, ❤️ 112 uderzeń


    🥰 Wymarzony 🥰
    age.png
‹‹ 376 377 378 379 380 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ