X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 7 maja 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka00 wrote:
    Cześć! Mam pytanie, czy Zespół Klinefeltera daje jakąkolwiek szansę na znalezienie plemników przy mTESE?


    Czytałam kiedyś na Bocianie, że jest taka możliwość, ale szanse są bardzo małe.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 9 maja 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka00 wrote:
    Cześć! Mam pytanie, czy Zespół Klinefeltera daje jakąkolwiek szansę na znalezienie plemników przy mTESE?


    Tak mi się jeszcze przypomniało, że tu w tym wątku jedna para zmagała się z tym Zespołem. To było kilka lat temu, ale bardzo szczegółowo opisane - wszystkie konsultacje, badania, wątpliwości, wizyty. Pamiętam, że lekarz dawał nadzieję, ale ostatecznie skończyło się na nasieniu dawcy.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Karolka00 Znajoma
    Postów: 25 19

    Wysłany: 9 maja 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mamy dopiero w czwartek z andrologiem. Zrobiliśmy wszystkie badania które zleciła pani doktor z kliniki. Do czwartku żyję jeszcze nadzieją, że może jednak są minimalne szanse. Już nie wiemy co mamy myśleć i robić...;/

  • Karolka00 Znajoma
    Postów: 25 19

    Wysłany: 9 maja 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Tak mi się jeszcze przypomniało, że tu w tym wątku jedna para zmagała się z tym Zespołem. To było kilka lat temu, ale bardzo szczegółowo opisane - wszystkie konsultacje, badania, wątpliwości, wizyty. Pamiętam, że lekarz dawał nadzieję, ale ostatecznie skończyło się na nasieniu dawcy.
    Tego obawiam się najbardziej ...

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 10 maja 2021, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka00 wrote:
    Tego obawiam się najbardziej ...

    Trochę źle to ujęłam. Nasienie dawcy to była decyzja tej pary. Lekarz zaproponował kurację, jakaś nadzieja na plemniki była.

    Nie pamiętam dokładnie dlaczego zdecydowali się na dawcę. Coś mi po głowie chodzi, że kuracja miala długa i niepewna. Przeanalizowali z lekarzem za i przeciw. I tak wyszło, że nasienie dawcy i szybsze i pewniejsze. Ale bardzo długo dojrzewali do tej decyzji. Pisali później, że to była najlepsza decyzja i nie żałują ani trochę.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Karolka00 Znajoma
    Postów: 25 19

    Wysłany: 10 maja 2021, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Trochę źle to ujęłam. Nasienie dawcy to była decyzja tej pary. Lekarz zaproponował kurację, jakaś nadzieja na plemniki była.

    Nie pamiętam dokładnie dlaczego zdecydowali się na dawcę. Coś mi po głowie chodzi, że kuracja miala długa i niepewna. Przeanalizowali z lekarzem za i przeciw. I tak wyszło, że nasienie dawcy i szybsze i pewniejsze. Ale bardzo długo dojrzewali do tej decyzji. Pisali później, że to była najlepsza decyzja i nie żałują ani trochę.
    Tak dzięki Pani znalazłam historię tej pary tutaj ;)
    Mnie póki co ta decyzja przerasta, przeciwnie do mojego męża, który od razu po otrzymaniu wyników nasienia i skonsultowaniem ich z urologiem od razu wspomniał o dawcy. Jest zgodny na inseminację.

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 11 maja 2021, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka00 wrote:
    Tak dzięki Pani znalazłam historię tej pary tutaj ;)
    Mnie póki co ta decyzja przerasta, przeciwnie do mojego męża, który od razu po otrzymaniu wyników nasienia i skonsultowaniem ich z urologiem od razu wspomniał o dawcy. Jest zgodny na inseminację.

    Przypadek przypadkowi nie równy a biologia może być zaskakująca. Także nie traćcie nadzieii 🙂.

    Daj znać w czwartek co tam androlog zaproponował.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Karolka00 Znajoma
    Postów: 25 19

    Wysłany: 14 maja 2021, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Androlog zalecił terapię testosteronem. Stwierdził też, że mąż ma zespół Klinefeltera w postaci mozaikowej. Dał 50% szans na znalezienie plemników przy mTESE. W czwartek kolejna wizyta, tym razem w klinice. Mam nadzieję, że tam uzyskamy już pełną diagnozę, czy w ogóle nasz przypadek nadaje się do zabiegu.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 14 maja 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka00 wrote:
    Androlog zalecił terapię testosteronem. Stwierdził też, że mąż ma zespół Klinefeltera w postaci mozaikowej. Dał 50% szans na znalezienie plemników przy mTESE. W czwartek kolejna wizyta, tym razem w klinice. Mam nadzieję, że tam uzyskamy już pełną diagnozę, czy w ogóle nasz przypadek nadaje się do zabiegu.

    50% szans to baaaardzo dobrze. Będzie dobrze. Zobaczysz 🤞. Wiem, że teraz ciężko. Na wszystko trzeba czekać. Wszędzie powtarzają, aby być cierpliwym. Chyba każda z nas tutaj to przechodziła.

    A macie już wynik Inhibiny B?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2021, 13:29

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Karolka00 Znajoma
    Postów: 25 19

    Wysłany: 14 maja 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik inhibiny bardzo niski 4 (25-325)
    Decydujący będzie czwartek coś tak myślę. Mamy spotkanie z kierowniczką kliniki.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 15 maja 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka00 wrote:
    Wynik inhibiny bardzo niski 4 (25-325)
    Decydujący będzie czwartek coś tak myślę. Mamy spotkanie z kierowniczką kliniki.

    Faktycznie, trochę niski. Nam androlog powiedział, że jak będzie poniżej 10 to nie ma sensu robić biopsji. Z tym, że u nas szło o zwykłą Tese. Nie wiem jakie parametry trzeba spełniać przy mTese.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 16 maja 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lindalia, Wy już wystartowaliście z drugą stymulacją?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 17 maja 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Lindalia, Wy już wystartowaliście z drugą stymulacją?
    No właśnie nie mogłam zacząć w kolejnym cyklu, bo moje jajniki musiały dojsc do siebie, był też płyn w zatoce Douglasa. Miałam miesiąc z antykami i zaczynam na dniach. Czekam na @

    A Ty jak tam ?

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 18 maja 2021, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    No właśnie nie mogłam zacząć w kolejnym cyklu, bo moje jajniki musiały dojsc do siebie, był też płyn w zatoce Douglasa. Miałam miesiąc z antykami i zaczynam na dniach. Czekam na @

    A Ty jak tam ?

    No w końcu udało mi się zaszczepić w niedzielę. Mam odczekać kilka dni po szczepieniu i zacząć. Tak sobie wyznaczyłam początek w najbliższy piątek.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 18 maja 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    No w końcu udało mi się zaszczepić w niedzielę. Mam odczekać kilka dni po szczepieniu i zacząć. Tak sobie wyznaczyłam początek w najbliższy piątek.
    To pójdziemy prawie równo. Ja w czwartek biorę ostatniego antyka. Nie wiem jak szybko u mnie pojawi się krwawienie, bo to moja pierwsza przygoda z tabsami anty. W necie czytam, że @ pojawia się od 2-4 dni. Mam krótki protokół, dodatkowe leki i większe dawki. A Ty ? Czym się stymulujesz?
    Szczepiłaś się Johnsonem ?

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 18 maja 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    To pójdziemy prawie równo. Ja w czwartek biorę ostatniego antyka. Nie wiem jak szybko u mnie pojawi się krwawienie, bo to moja pierwsza przygoda z tabsami anty. W necie czytam, że @ pojawia się od 2-4 dni. Mam krótki protokół, dodatkowe leki i większe dawki. A Ty ? Czym się stymulujesz?
    Szczepiłaś się Johnsonem ?

    No może razem wystartujemy. Super by było. Ciężko samemu to przeżywać. Tym bardziej 3 raz.

    Szczepiłam się Pfizerem. Szczepienia J&J ciągle mi odwoływali. Uznaliśmy z lekarzem, że nie ma na co czekać. Przyjęłam pierwszą dawkę a z drugą zobaczymy. Na pewno będzie trzeba ją przesunąć. Decyzję co do drugiego szczepienia będziemy podejmować na bieżąco, w zależności od sytuacji.

    Ja po odstawieniu antyków @ mialam na następny lub kolejny dzień. Szybciutko mi przychodziła.

    Na razie raczę się Gonapeptylem. W piątek dołączam do tego Mansinor 300 i Gonal 100. 3 zastrzyki codziennie. A jak u Ciebie?

    Ogólnie na razie jestem zadowolona. Okazało się na ostatniej wizycie, że ruszył mi lewy jajnik. Zawsze bieda w nim była. Góra 3 pęcherzyki. Teraz chyba z 7 lekarz naliczył.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 18 maja 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    No może razem wystartujemy. Super by było. Ciężko samemu to przeżywać. Tym bardziej 3 raz.

    Szczepiłam się Pfizerem. Szczepienia J&J ciągle mi odwoływali. Uznaliśmy z lekarzem, że nie ma na co czekać. Przyjęłam pierwszą dawkę a z drugą zobaczymy. Na pewno będzie trzeba ją przesunąć. Decyzję co do drugiego szczepienia będziemy podejmować na bieżąco, w zależności od sytuacji.

    Ja po odstawieniu antyków @ mialam na następny lub kolejny dzień. Szybciutko mi przychodziła.

    Na razie raczę się Gonapeptylem. W piątek dołączam do tego Mansinor 300 i Gonal 100. 3 zastrzyki codziennie. A jak u Ciebie?

    Ogólnie na razie jestem zadowolona. Okazało się na ostatniej wizycie, że ruszył mi lewy jajnik. Zawsze bieda w nim była. Góra 3 pęcherzyki. Teraz chyba z 7 lekarz naliczył.
    O to Ty już zaczęłaś z zastrzykami :) super, że już się rusza. ja zaczynam od 2dc. Teraz mam Puregon 200 i Lamettę. Potem Orgalutran na wstrzymanie owulki i pewnie zwiększone dawki Puregonu. :)
    Odpoczęłam psychicznie przez ten miesiąc, już tak mniej fiksuje z tym wszystkim. A jak Wasze nastawienie ?

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 18 maja 2021, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    O to Ty już zaczęłaś z zastrzykami :) super, że już się rusza. ja zaczynam od 2dc. Teraz mam Puregon 200 i Lamettę. Potem Orgalutran na wstrzymanie owulki i pewnie zwiększone dawki Puregonu. :)
    Odpoczęłam psychicznie przez ten miesiąc, już tak mniej fiksuje z tym wszystkim. A jak Wasze nastawienie ?

    Zastrzyki robię od 3 tygodni. Gonapeptyl blokuje moje hormony w przysadce mózgowej. Dopiero Gonal i Mensinor będą produkowały pęcherzyki.

    Nastawienie na razie czysto zadaniowe. Bez emocji. Podobnie jak przy drugiej próbie. Stres pewnie się zacznie punkcji, kiedy będę czekała na telefon od embriologa.

    A jak u was? A wogole to jaka ilość pęcherzyków będzie dla was zadowalająca?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2312 1371

    Wysłany: 18 maja 2021, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Zastrzyki robię od 3 tygodni. Gonapeptyl blokuje moje hormony w przysadce mózgowej. Dopiero Gonal i Mensinor będą produkowały pęcherzyki.

    Nastawienie na razie czysto zadaniowe. Bez emocji. Podobnie jak przy drugiej próbie. Stres pewnie się zacznie punkcji, kiedy będę czekała na telefon od embriologa.

    A jak u was? A wogole to jaka ilość pęcherzyków będzie dla was zadowalająca?
    Jak najwięcej jak najlepszych, tak mówi lekarz. :) Nie ma żadnej cyfry, po prostu musi być lepiej, niż ostatnio aby warto było robić punkcję. Wcześniej uzyskalibyśmy kilka dojrzałych, a skoro zapładniamy wszystko, to potrzebujemy więcej jajek. :) maj miałam bardzo spokojny, okazuje się, że nie samym ivf człowiek żyje. Od wczoraj dopiero myślę o nowym podejściu. Nie ma tej ekscytacji co za pierwszym razem, więcej obaw i zrozumienia, że jednak może być różnie. :)
    Do kiedy masz zastrzyki? Ile trwa Twój protokół?

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1132 300

    Wysłany: 19 maja 2021, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Jak najwięcej jak najlepszych, tak mówi lekarz. :)
    Do kiedy masz zastrzyki? Ile trwa Twój protokół?

    No tak. To logiczne. 😊

    Mój protokół już trwa 20 dni. Zastrzyki będę robić jeszcze przez ok 14 dni. Wyliczyłam, że pewnie w Dzień Dziecka będzie ostatni zastrzyk. Dzień później biopsja i punkcja. Więc pewnie 7 czerwca transfer. No ale to bardzo płynne jest.

    Jeśli się nie powiedzie to 20 czerwca spokojnie sobie pójdę na drugą dawkę szczepienia😊.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
‹‹ 457 458 459 460 461 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ