X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Na usg to kanalików to chyba nie widać. Jeszcze zweryfikowałam to w internetach, ale nic nie znalazłam. Dowiedziałam się za to, że w kanalikach produkuje się 3000 plemników na sekundę. Jezuuuuu, a my tu o 1 dobrą sztukę walczymy!!

    Musiałam też zweryfikować co to jest zabieg Tured, bo pierwszy raz o nim słyszę. Nigdy nikt na żadnym forum nie wspominał. Chyba, że to przeoczyłam.

    No ciężko jest być mi już optymistką. Zdecydowałam, że tym razem 2/3 zapładniamy plemnikami męża a 1/3 plemnikami dawcy. Dla mnie dawca to nie problem. Dla mojego M ogromny. Zamrozimy te zarodki z dawcą i niech czekają. Jeśli uda nam się z naszymi plemnikami, jeśli je znajdziemy, to będzie super. Jeśli nie to zobaczymy co dalej. Może pogłębimy diagnozę, może podejdziemy do kolejnej procedury. A może mój M zaakceptuje sytuację i rozważy zarodki z dawcą. Priorytet mają jednak plemniki I zarodki z plemnikami męża. Zarodki z dawcą mogą dobie zimować.

    Myślę, że Wolski to "szeptany marketing". Ktoś komuś polecił, ktoś podał dalej i poszło, ale pewnie jest kilku specjalistów w tej dziedzinie.

    To tak jak z immunologiem. Wszyscy polecają Paśnika. Sama chciałam się do jego zapisać, ale terminy fatalne. Wybrałam innego i też nie żałuję. Rozwiązał moj problem praktycznie w kilka dni. Na pierwszej wizycie postawił diagnozę i zlecił badania. Na 2 wizycie, mając wyniki, ją potwierdził. Chociaż z tą immunologią to różnie bywa. Być może będzie trzeba grzebać głębiej.

    Ja '82 a mój M to '79


    Tak mój mąż przechodził zabieg Tured, ze względu na torbiel łagiewki sterczowej, która mogła być powodem tego, ze plemniki się nie wydostają na zewnątrz, ale nic to nie dało.

    Ja na prawdę polecam doktora Swolkienia w Krakowie , nigdy nie spotkałam się z tak empatycznym lekarzem, który na każdej wizycie podkreśla, ze bardzo chciałby znaleźć te plemniki i nam pomoc:
    Polecam w 100% ludziom, którzy szukają pomocy w Krakowie! Tylko doktor Swolkień, podchodzi tak indywidualnie do pacjentów, ze ciezko to określić słowami, na prawdę mimo problemów idzie się na wizytę z przyjemnością, często wizyta trwa nawet 40-45 minut.

    My jesteśmy trochę młodsi od was, bo ja 26 lat a mąż 30.

    Patrzyłam kilkanaście stron wcześniej i z tego co widzę wy macie bardzo podobny przypadek do naszego, prawie taki sam ;)) tylko my FSH mamy w normie a wy trochę powyżej i macie troszeczkę wyższy testosteron, inhibina prawie taka sama.

    Ech ! 🧡 dało mi to dużo nadziei :)

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Patrzyłam kilkanaście stron wcześniej i z tego co widzę wy macie bardzo podobny przypadek do naszego, prawie taki sam ;)) tylko my FSH mamy w normie a wy trochę powyżej i macie troszeczkę wyższy testosteron, inhibina prawie taka sama.

    Ech ! 🧡 dało mi to dużo nadziei :)

    Dlatego też ciągle uważam, że zwykła tese by wystarczyła😊. Lindalia też miała podobne wyniki i też za pierwszym razem cyk mln sztuk

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Dlatego też ciągle uważam, że zwykła tese by wystarczyła😊. Lindalia też miała podobne wyniki i też za pierwszym razem cyk mln sztuk


    Kurde ! Ale się cieszę ! Nawet nie myslalam, jeszcze u nas to na + że u męża jądra są dobrej wielkości.
    Podtrzymujesz na duchu ;)
    Oby wszystko było dobrze :)

    A wy kiedy podchodzicie do kolejnej biopsji ?

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia, zdecydowaliście się na dawce w 1/3. Dostaniecie odpowiedź chociażby czy dawca da radę dotrwać do blastki. Pamiętam, że dla Ciebie to nie był problem, a jak Twój M na to przystał ? Pamiętam, że to samiec Alfa. 😄

    Mój mąż miał TESE, bo Invimed poznański tylko taką wykonuję, pewnie w razie niepwooedzenia udalibyśmy sie do Novum na mTESE. Aczkolwiek, ostatnio bardzo się zaskoczyłam. Nasz zabieg kosztował około 3 tys, Novum za mTESE woła około 10 tys (wtedy co ja się orientowałam), a mojej koleżanki facet, w innej klinice w Poznaniu miał wykonana mTESE w cenie około 4,5 tysiąca zł. Poszarpali facetowi jądra, przejrzeli wszystko i znaleźli. Facet żyje i ma się dobrze, nie ma większego uszczerbku na zdrowiu. Zamrozili cztery słomki. Ale nie wiem skąd taki rozstrzał cenowy w stosunku do Novum. Czy to musi tam aż tyle kosztować?

    Baniusia, a klinika wdroży zalecenia od immuno? Mimo, że krzywo patrzyli? Bo znam takie miejsce, że dziewczyna nawydawała kasę na Paśnków, okazało się, że jest sporo niepowodzeń, bo NK na dość wysokim poziomie, a przed transferem klinika nie wdrożyła zaleceń. Bo nie, bo oni nie wierza w immuno.
    U mnie też lekarz kręcił nosem, ale pewnie dlatego, ze kombinowałam juz przed pierwszym transferem. Miałam tylko zalecenia z heparyną, a i tak usłyszałam, że moja mutacja nie taka groźna, że biorę Acard i wystarczy, ale jak już Pani koniecznie chce się kłuć to proszę, oto minimalna dawka.

    U nas inhibina b wynosiła 207,5, a FSH 4,3. To było rok temu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 11:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lindalia :
    Nam lekarz mówił , ze tą inhibiną jest tak, że zależy o jakiej porze dnia robisz, ze wiele czynników wpływa na jej wynik: przyjmuje się ze poniżej 60 to już zły wynik, ze może wskazywać na niedorozwój jąder, wiec myśle , ze to nasze 130 nie jest złe, zastanawia mnie jaki wynik byłby teraz gdyby po tych 3 msc. stymulacji zrobić tą inhibine .

    Wiesz w KrakOVi z tego co widziałam mtese 8000+ 600 znieczulenie do zabiegu mrożenie nasienia, dochodzą jakieś badania to tamto i nagle robi wie 10 tys .

    Jak patrzyłam to w innych miastach to różne ceny są, ze skrajności w skrajność.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Gmagda
    Poprosiłam o zgranie biopsji i punkcji. Z moich wyliczeń wynika, że tak na początku lutego 2022 wszystko nam wyjdzie. 3 tygodnie antyków od 1 dc. Ze 2 tygodnie Decapeptylu. Stymulacja + punkcją z 14-16 dni. Pewnie stymulację przeciągniemy jak ostatnio , jak najwięcej pęcherzyków było. Ostatnio było 16 i wszystkie dobre.

    @Lindalia
    Pewnie, że mój M nie chce nasienia dawcy, ale się zgodził, choć bardzo niechętnie. Dlatego jeśli się uda to zarodki z dawcą wysyłamy na zimowisko. Będą czekały jako te ostatniej szansy.
    Jeśli idzie o immuno to ja je sama wdrożę zalecenia i będę na każdej wizycie o tym przypominać. Pewnie będę miała hiperkę i kriotransfer więc wyliczenia daty 14 dni przed transferem będzie łatwiejsze. Zresztą będę naciskać na kriotransfer. Mam do niego większe zaufanie.

    Te ceny są takie bo oni wiedzą, że wydamy każdy grosz na spełnienie największego marzenia. Np. monitoring twa kilka minut, usg i wypisanie kolejnych leków u mnie 200 zł. Krio 2000 za 5-7 minut pracy? Co tam jest takiego drogiego?
    Punkcję I biopsję rozumiem - tam musi być lekarz, anastezjolog i embriolog w pogotowiu. Idą materiały, narkozą. Generalnie widać za co się płaci.

    Komplet badań robię poza kliniką bo ceny nawet 50% niższe.

    Lindalia, na kiedy masz termin porodu?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Lindalia :
    Nam lekarz mówił , ze tą inhibiną jest tak, że zależy o jakiej porze dnia robisz, ze wiele czynników wpływa na jej wynik: przyjmuje się ze poniżej 60 to już zły wynik, ze może wskazywać na niedorozwój jąder, wiec myśle , ze to nasze 130 nie jest złe, zastanawia mnie jaki wynik byłby teraz gdyby po tych 3 msc. stymulacji zrobić tą inhibine .

    Wiesz w KrakOVi z tego co widziałam mtese 8000+ 600 znieczulenie do zabiegu mrożenie nasienia, dochodzą jakieś badania to tamto i nagle robi wie 10 tys .

    Jak patrzyłam to w innych miastach to różne ceny są, ze skrajności w skrajność.
    A to nie wiedziałam jak z tą inhibiną jest, mąż do androloga chodził sam, bo nie wpuszczali z osobami towarzyszącymi i później szczątki informacji do mnie docierały pt "no kazał zrobić badania", "no co mówił. No mówił, że niby okeeeej, ale trzeba sprawdzić ". 😄
    Mniejsza z tym, grunt, że macie w normie! A termin biopsji macie podany?

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Lindalia :
    Nam lekarz mówił , ze tą inhibiną jest tak, że zależy o jakiej porze dnia robisz, ze wiele czynników wpływa na jej wynik: przyjmuje się ze poniżej 60 to już zły wynik


    U nas padła informacja, że jak inhibina będzie poniżej 10 to nie ma co szukać. Jak będzie wyższa niż 10 to robimy biopsję.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam mówił, ze warto zrobić ta inhibine, ale tez nie ma co jej ufać tak na maxa, bo różne czynniki maja wpływ na jej wynik.

    A nie wiecie czy przy mTese nam odrazu powiedzą czy coś znaleźli ? Czy dopiero jakieś wyniki będą ? Ja nawet nie wiem nic bo my swiezaki.
    Nas lekarz pytał czy robimy wszystko w jednym czasie i na świeżo, ale my zdecydowaliśmy, ze mrozimy, bo tak radził androlog, ze lepiej zrobić to na spokojnie, ale teraz to ja się zastanawiam sama nad tym, bo gdyby nam to zgrali w jednym czasie , w plemników by się nie znalazło to te komórki które mi pobiorą ewentualnie można zamrozić ? Nic byśmy wtedy nie stracili ?
    Może jakby to było na świeżo to większe szanse by były? Powiedzcie mi ile trwa ta stymulacja ?

    Lindalia my biopsje będziemy mieć 17-21 stycznia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 13:03

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Nam mówił, ze warto zrobić ta inhibine, ale tez nie ma co jej ufać tak na maxa, bo różne czynniki maja wpływ na jej wynik.

    A nie wiecie czy przy mTese nam odrazu powiedzą czy coś znaleźli ? Czy dopiero jakieś wyniki będą ? Ja nawet nie wiem nic bo my swiezaki.
    Nas lekarz pytał czy robimy wszystko w jednym czasie i na świeżo, ale my zdecydowaliśmy, ze mrozimy, bo tak radził androlog, ze lepiej zrobić to na spokojnie, ale teraz to ja się zastanawiam sama nad tym, bo gdyby nam to zgrali w jednym czasie , w plemników by się nie znalazło to te komórki które mi pobiorą ewentualnie można zamrozić ?
    Może jakby to było na świeżo to większe szanse by były

    Z tego co pamiętam to u tych co znaleźli sporo plemników to mówili od razu, że są. Inni czekali około 2 tygodni na wynik. To dotyczyło tych co mieli pojedyncze sztuki. Ale wiarygodniejsza wypowiedź będzie od dziewczyn, które miały mtese.

    Można mrozić komórki jajowe, ale ich jakość bardzo spada, nawet o 50% i się tego nie zaleca. Pamiętam historię dziewczyny, która miała ponad 30 zamrożonych i nic się prawidłowo nie rozmroziło. Wszystkie padły.

    Sama stymulacja to trwa tak 8-14 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 13:08

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Z tego co pamiętam to u tych co znaleźli sporo plemników to mówili od razu, że są. Inni czekali około 2 tygodni na wynik. To dotyczyło tych co mieli pojedyncze sztuki. Ale wiarygodniejsza wypowiedź będzie od dziewczyn, które miały mtese.

    Można mrozić komórki jajowe, ale ich jakość bardzo spada, nawet o 50% i się tego nie zaleca. Pamiętam historię dziewczyny, która miała ponad 30 zamrożonych i nic się prawidłowo nie rozmroziło. Wszystkie padły.

    Sama stymulacja to trwa tak 8-14 dni.


    Kurde to już sama nie wiem jak to ogarnąć …. Szkoda by było robić mi stymulację i punkcję na darmo
    Dziewczyny jaki jest koszt tej całej stymulacji ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 13:14

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Kurde to już sama nie wiem jak to ogarnąć …. Szkoda by było robić mi stymulację i punkcję na darmo
    Dziewczyny jaki jest koszt tej całej stymulacji ?

    To zależy jakie leki będziesz przyjmować, czy będziesz szła protokołem krótkim czy długim, jakie leki do punkcji dostaniesz.

    Najlepiej będzie tak jak radził lekarz. Zróbcie biopsję, plemniki na zimowisko i niech czekają. Później stymulacja, punkcją, zarodki, transfer i dzidziuś. Albo dwa🙂

    Lepiej zamrozić plemniki niż komórki jajowe.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 14:15

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    To zależy jakie leki będziesz przyjmować, czy będziesz szła protokołem krótkim czy długim, jakie leki do punkcji dostaniesz.

    Najlepiej będzie tak jak radził lekarz. Zróbcie biopsję, plemniki na zimowisko i niech czekają. Później stymulacja, punkcją, zarodki, transfer i dzidziuś. Albo dwa🙂

    Lepiej zamrozić plemniki niż komórki jajowe.


    No właśnie…. Już sama nie wiem co robić, to czekanie wykańcza, ale już bliżej niż dalej .

    Ale widać, ze podobnie w czasie nam się to zgra, bo jakby było wszystko okej i jak plemniki będą i uda się zamrozić , to pewnie tez będę zaczynać stymulację koło 20 stycznia.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    No właśnie…. Już sama nie wiem co robić, to czekanie wykańcza, ale już bliżej niż dalej .

    Ale widać, ze podobnie w czasie nam się to zgra, bo jakby było wszystko okej i jak plemniki będą i uda się zamrozić , to pewnie tez będę zaczynać stymulację koło 20 stycznia.

    Tak średnio się zgra 🙂

    Jeśli zaczniesz 20.01.2022 to pewnie na dzień dobry dostaniesz jakieś antyki na wyciszenie jajników. Nie wiem czy wszyscy lekarze to praktykują, ale jak czytałam to większość. Pewnie ze 2 tygodnie. Chyba od 2 dnia cyklu wejdą zastrzyki do stymulacji właściwej. Pewnie tak ze 12 dni (tak średnio). 2 dni później punkcja.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Fridka Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 19 grudnia 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wpadłam żeby się z Wami pożegnać byłam tutaj tylko chwilę,ale już znikam. Zakonczyliśmy nasze starania po przeanalizowaniu szans, niestety też kosztów ..
    Zdecydowaliśmy się na adopcję jesteśmy już w trakcie procedury.
    Życzę Wam, żebyście zostały Mamami jak najszybciej. Zdrowia!

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 19 grudnia 2021, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fridka wrote:
    Kochane wpadłam żeby się z Wami pożegnać byłam tutaj tylko chwilę,ale już znikam. Zakonczyliśmy nasze starania po przeanalizowaniu szans, niestety też kosztów ..
    Zdecydowaliśmy się na adopcję jesteśmy już w trakcie procedury.
    Życzę Wam, żebyście zostały Mamami jak najszybciej. Zdrowia!

    Fridka, nie ważne kto urodził, ważne kto wychował, kto będzie uczył życia, wybaczał błędy, wskazywał drogę, do kogo bedzie mówiło mama I tata. No po prostu kochał i był kochanym.

    Zdecydowaliście się na adopcję zarodka czy adopcję dziecka?

    Nastka947 lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fridka wrote:
    Kochane wpadłam żeby się z Wami pożegnać byłam tutaj tylko chwilę,ale już znikam. Zakonczyliśmy nasze starania po przeanalizowaniu szans, niestety też kosztów ..
    Zdecydowaliśmy się na adopcję jesteśmy już w trakcie procedury.
    Życzę Wam, żebyście zostały Mamami jak najszybciej. Zdrowia!

    Hej ! Robiliście jakąś biopsje ? Czy zrezygnowaliście odrazu ?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    A to nie wiedziałam...

    Wiesz Lindalia, po konsultacji z M i moją mamą podjęłam decyzję o zmianie kliniki.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Wiesz Lindalia, po konsultacji z M i moją mamą podjęłam decyzję o zmianie kliniki.
    Jednak. Kurcze, liczyłam na to cały czas. 🙈 Invicta, czy Novum ?
    Zmiana kliniki często niesie ze soba pozytywne wieści.
    Nie masz dużo czasu, termin porodu mam na 30 marca (dzisiaj studniowka), więc w marcu zwalniam brzuszek. 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2021, 20:55

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Jednak. Kurcze, liczyłam na to cały czas. 🙈 Invicta, czy Novum ?
    Zmiana kliniki często niesie ze soba pozytywne wieści.
    Nie masz dużo czasu, termin porodu mam na 30 marca (dzisiaj studniowka), więc w marcu zwalniam brzuszek. 😄

    Sprawa z plemnikami, które znaleziono i zwyczajnie wyrzucono nie daje mi spokoju. Moje zaufania do kliniki całkowicie legło z gruzach. A bez zaufania nie potrafię powierzyć im mojej przyszłości.

    Wysłałam do Invicty zgłoszenie z prośbą o bezpłatną konsultację dla par po niepowodzeniach. Czekam na kontakt od nich. Jutro powinni zadzwonić.

    Wysłałam też prośbę do Ovi o kopię całej dokumentacji. No i tu cisza. Zwykle oddzwaniali do mnie a teraz nic. Poczekam, jak się jutro nie odezwą to się do nich w środę przejadę.

    Kurde, jak to szybciutko zleciało. Pamiętam jak zaczynałaś, a tu już zaraz koniec. Znaczy właściwie to dopiero początek 🙂

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
‹‹ 475 476 477 478 479 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ