X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • anett Ekspertka
    Postów: 214 68

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Wiesz uważam, ze warto zrobić ten seminogram po stymulacji różnie może być .
    My mamy kilka seminogramów za sobą to zawsze duży ból jak wszystkie pola na czerwono, ale warto sprawdzić . Kiedy macie termin biopsji ?


    Daj znać w takim razie jak wyjdzie wam seminogram :) może wtedy namówię mojego ;)

    30 styczeń - takie terminy w novum

    starania od 2016 roku
    ona 32 lata
    on 33 lat
    azoospermia
    2022 r - m-tese Novum
    I procedura - Novum, 1 transfer 2-dniowy - beta 0
    II procedura - In Vimed, 2 zarodki
    23.02 transfer
    7dpt - 6,3
    12 dpt 108
    14 dpt 298
    18 dpt 2500 - jest pęcherzyk ciązowy
    26 dpt - zarodek z sercem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett wrote:
    Daj znać w takim razie jak wyjdzie wam seminogram :) może wtedy namówię mojego ;)

    30 styczeń - takie terminy w novum


    To my będziemy chwile przed wami, bo mamy między 17-21 pewnie po nowym roku klinika się skontaktuje z nami co do dokładnej godziny i terminu.

    Wiesz… my nie robimy sobie wielkich nadziei z tym seminogramem, ale lekarz wymaga żeby sprawdzić, bo u m. testosteron poszedł mocno do góry, a czy ta azoo to kwestia hormonów czy czegoś innego to nie wiadomo, jak dla mnie w nasieniu może ich nie być już, bo przyjęłam do wiadomości in vitro, oby znalazły się w biopsji :)

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Dziewczyny ja to się czuje trochę zagubiona, każdy kto jest na grupie to biopsja u Wolskiego, my zdecydowaliśmy się na biopsje w Krakowie i szczerze … boje się teraz.

    Spokojnie. Dr Wolski jest faktycznie "owiany legendą", ale to nie jedyny specjalista w tej kwestii 🙂

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Spokojnie. Dr Wolski jest faktycznie "owiany legendą", ale to nie jedyny specjalista w tej kwestii 🙂


    No mimo wszystko mam nadzieje , ze będzie dobrze 😘
    Wesołych i spokojnych Świąt dziewczyny 😍
    Życzę wam żeby się spełniły te marzenia które wszystkie mamy wiadomo jakie 😍💛 i oby ten 2022 był dla nas wszystkich najlepszym rokiem 💛

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny:
    Powiedzcie mi czy przy stymulacji wzrosła wam waga ?

  • Mał@86 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomóżcie bo zachodze w głowę mąż ma mieć biopsję (żylaki)jąder w czasie gdy ja będę miec punkcję obawiam się czy znajdą plemniki. Miał badania kariotypy w parzadku AZFbrak mutacji, CFTR brak mutacji, LH 2,9mlU/ml, FSH 4,2mlU/ml , testosteron 5,04 ng/ml. Co sądzicie o tych wynikach i czy coś będzie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mał@86 wrote:
    Pomóżcie bo zachodze w głowę mąż ma mieć biopsję (żylaki)jąder w czasie gdy ja będę miec punkcję obawiam się czy znajdą plemniki. Miał badania kariotypy w parzadku AZFbrak mutacji, CFTR brak mutacji, LH 2,9mlU/ml, FSH 4,2mlU/ml , testosteron 5,04 ng/ml. Co sądzicie o tych wynikach i czy coś będzie ?


    Według mnie wyniki wydają się być bardzo dobre .

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Dziewczyny:
    Powiedzcie mi czy przy stymulacji wzrosła wam waga ?

    Przy żadnej stymulacji waga mi nie wzrosła. Tylko przy pierwszej cycki miałam suchniete i obolałe 😕

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Przy żadnej stymulacji waga mi nie wzrosła. Tylko przy pierwszej cycki miałam suchniete i obolałe 😕

    A to dobrze, bo właśnie się bałam czy nie będę przybierać na wadze przez te wszystkie zastrzyki itp, a spuchnięte cycki to przeżyje :)

  • kumiko989 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    poszukuję info na temat leczenia facetów ovitrellem i bemfolą.
    Dzisiaj dowiedziałam się ile to kosztuje i skrzydła mi opadły.
    Czy któryś z Panów to stosował i udało Wam się zajść w ciążę naturalnie?

  • kumiko989 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Hej,no właśnie podstawa to genetyka,także musisz uzbroić się w cierpliwość:) Jak już wiesz każda z nas poleci dr W z Warszawy.To specjalista od niepłodności męskiej.Azoospermia to ciężki temat,wymaga kompletnej diagnostyki.

    Hej,wyczytałam w archiwach,że Twój partner brał Ovitrelle i Bemfolę.A poza tym korzystaliście z pomocy dr Wolskiego.
    My teraz mamy taką sytuację.Cena poraża.Pytanko czy zastrzyki rzeczywiście poprawiły nasienie?Czy udało się naturalnie zajść w ciążę?

  • anett Ekspertka
    Postów: 214 68

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kumiko989 wrote:
    Hej,
    poszukuję info na temat leczenia facetów ovitrellem i bemfolą.
    Dzisiaj dowiedziałam się ile to kosztuje i skrzydła mi opadły.
    Czy któryś z Panów to stosował i udało Wam się zajść w ciążę naturalnie?


    Ja będę mogła coś powiedzieć za 2-3 tygodnie.
    Chociaż my się szykujemy na mtese
    Zgadza się, cena porażająca. Nas stymulacja tym kosztowała w sumie 10 tyś

    starania od 2016 roku
    ona 32 lata
    on 33 lat
    azoospermia
    2022 r - m-tese Novum
    I procedura - Novum, 1 transfer 2-dniowy - beta 0
    II procedura - In Vimed, 2 zarodki
    23.02 transfer
    7dpt - 6,3
    12 dpt 108
    14 dpt 298
    18 dpt 2500 - jest pęcherzyk ciązowy
    26 dpt - zarodek z sercem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett wrote:
    Ja będę mogła coś powiedzieć za 2-3 tygodnie.
    Chociaż my się szykujemy na mtese
    Zgadza się, cena porażająca. Nas stymulacja tym kosztowała w sumie 10 tyś


    Zastanawiam się czemu niektórzy tak jak my stymulacja tylko Clo : koszt kolo 200 zł za 4msc, a tak jak Wy ovitrelle i bemfola takie przerażajace koszty, a hormony macie w sumie w normie ? Nie wiem jak to się dzieje, ze lekarz raz stwierdzi ze stymulacja i cyk 10 tys a w innym przypadku jak u nas 200 zł i nie ma potrzeby innych drogich leków, chociaż u nas lekarz po jakimś czasie miał wdrożyć zastrzyki, ale po wynikach hormonów i reakcji na Clo powiedział ze nie ma potrzeby

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2021, 15:52

  • anett Ekspertka
    Postów: 214 68

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Zastanawiam się czemu niektórzy tak jak my stymulacja tylko Clo : koszt kolo 200 zł za 4msc, a tak jak Wy ovitrelle i bemfola takie przerażajace koszty, a hormony macie w sumie w normie ? Nie wiem jak to się dzieje, ze lekarz raz stwierdzi ze stymulacja i cyk 10 tys a w innym przypadku jak u nas 200 zł i nie ma potrzeby innych drogich leków, chociaż u nas lekarz po jakimś czasie miał wdrożyć zastrzyki, ale po wynikach hormonów i reakcji na Clo powiedział ze nie ma potrzeby

    Mój miał stymulację Clo jakieś 3 lata temu. Nie pamiętam ile miesięcy to brał ale testosteron ani drgnął. A wtedy miał dolna granicę. Więc teraz od razu zaznaczyliśmy że Clo nie działał

    starania od 2016 roku
    ona 32 lata
    on 33 lat
    azoospermia
    2022 r - m-tese Novum
    I procedura - Novum, 1 transfer 2-dniowy - beta 0
    II procedura - In Vimed, 2 zarodki
    23.02 transfer
    7dpt - 6,3
    12 dpt 108
    14 dpt 298
    18 dpt 2500 - jest pęcherzyk ciązowy
    26 dpt - zarodek z sercem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett wrote:
    Mój miał stymulację Clo jakieś 3 lata temu. Nie pamiętam ile miesięcy to brał ale testosteron ani drgnął. A wtedy miał dolna granicę. Więc teraz od razu zaznaczyliśmy że Clo nie działał

    Aaa ! To zmienia postać rzeczy! Bo u mojego wzrost testosteronu ogromny . U nas wyznaczony termin biopsji 20 stycznia .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy wy brałyście jakieś suplementy na poprawę jakości jajeczek ?
    Mój m. bierze fertilman plus od 4 miesięcy i ostatnio rzuciło mi się w oczy fertilwoman i w sumie się zaczęłam zastanawiać czy może warto by było coś wziąć na poprawę mojej płodności :) ja biorę tylko sam kwas foliowy.
    Myslalam żeby zamówić ten fertilwoman może być coś wspomógł, kasa tego jest niezła, bo tabletki na miesiąc 160 zł :p plus mój 160 to już same suplementy miesięcznie ponad 300 stówki , może macie coś do polecenia czy lepiej nie zawracać głowy ?

  • Mał@86 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Dziewczyny czy wy brałyście jakieś suplementy na poprawę jakości jajeczek ?
    Mój m. bierze fertilman plus od 4 miesięcy i ostatnio rzuciło mi się w oczy fertilwoman i w sumie się zaczęłam zastanawiać czy może warto by było coś wziąć na poprawę mojej płodności :) ja biorę tylko sam kwas foliowy.
    Myslalam żeby zamówić ten fertilwoman może być coś wspomógł, kasa tego jest niezła, bo tabletki na miesiąc 160 zł :p plus mój 160 to już same suplementy miesięcznie ponad 300 stówki , może macie coś do polecenia czy lepiej nie zawracać głowy ?

    Ja biorę Proxeed women i parę innych cena też jest powalająca do tego mój również bierze proxeed MEN miesięcznie uzbiera się z tego ładna suma

  • Mał@86 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Dziewczyny czy wy brałyście jakieś suplementy na poprawę jakości jajeczek ?
    Mój m. bierze fertilman plus od 4 miesięcy i ostatnio rzuciło mi się w oczy fertilwoman i w sumie się zaczęłam zastanawiać czy może warto by było coś wziąć na poprawę mojej płodności :) ja biorę tylko sam kwas foliowy.
    Myslalam żeby zamówić ten fertilwoman może być coś wspomógł, kasa tego jest niezła, bo tabletki na miesiąc 160 zł :p plus mój 160 to już same suplementy miesięcznie ponad 300 stówki , może macie coś do polecenia czy lepiej nie zawracać głowy ?

    Ja biorę Proxeed women, Ovarin, Pregna Start i Q10 cena też jest powalająca do tego mój bierze proxeed MEN miesięcznie uzbiera się z tego ładna suma

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mał@86 wrote:
    Ja biorę Proxeed women, Ovarin, Pregna Start i Q10 cena też jest powalająca do tego mój bierze proxeed MEN miesięcznie uzbiera się z tego ładna suma

    Zauważyłaś różnice ? Warto to stosować ?
    Sama się trochę boje wprowadzać jakieś leki suplementy, a w sumie nie wiem czemu lekarz nie kazał mi nic brać … sama nie zapytałam, a tez nie chciałabym brać kilku suplementów na własną rękę żeby nie powtarzać składników .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2021, 13:22

  • Mał@86 Znajoma
    Postów: 24 2

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Zauważyłaś różnice ? Warto to stosować ?
    Sama się trochę boje wprowadzać jakieś leki suplementy, a w sumie nie wiem czemu lekarz nie kazał mi nic brać … sama nie zapytałam, a tez nie chciałabym brać kilku suplementów na własną rękę żeby nie powtarzać składników .
    Mi zalecił to lekarz a czy coś dało to dopiero się okaże

‹‹ 477 478 479 480 481 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ