X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy stymulacji do ivf akurat schudłam. :)

    Co do supli, to zanim zaczęłam je przyjmować przed procedura, zrobiłam sporo badań, czy i których witamin mi brakuje tj: b12, wit d, magnez, żelazo, krzywa insulinowa i glukozowa, tsh.
    Okazało się, że endokrynologicznie jest czysto, ale mam okropne niedobory witamin, sama wdrożyłam suple i już idąc do kliniki miałam wszystko ładnie wyrównane, a lekarz prowadzący zmodyfikowal to, co biorę i przepisał mi już te podyktowane pod ciążę: jak prenatal uno, prewenit b.

    Dużo z nas ma niedobry, a lekarze mało o tym wspominają, dla nich liczy się zarodek, dlatego warto samemu posprawdzać takie rzeczy, bo to jedyna rzecz na jaką mamy wpływ w tej nierównej walce. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2021, 22:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Ja przy stymulacji do ivf akurat schudłam. :)

    Co do supli, to zanim zaczęłam je przyjmować przed procedura, zrobiłam sporo badań, czy i których witamin mi brakuje tj: b12, wit d, magnez, żelazo, krzywa insulinowa i glukozowa, tsh.
    Okazało się, że endokrynologicznie jest czysto, ale mam okropne niedobory witamin, sama wdrożyłam suple i już idąc do kliniki miałam wszystko ładnie wyrównane, a lekarz prowadzący zmodyfikowal to, co biorę i przepisał mi już te podyktowane pod ciążę: jak prenatal uno, prewenit b.

    Dużo z nas ma niedobry, a lekarze mało o tym wspominają, dla nich liczy się zarodek, dlatego warto samemu posprawdzać takie rzeczy, bo to jedyna rzecz na jaką mamy wpływ w tej nierównej walce. :)

    Dobrze, ze mówisz ! W poniedziałek wybieramy się do kliniki zrobić już ostatnie badania krwi, moje i męża. To zrobię sobie całą resztę.
    Ja hormony robiłam są w normie. Prolaktyna,
    TSH idealne, mam mega problem z nieregularnymi miesiączkami… odkąd skończyłam brać antykoncepcyjne 3 lata temu to tragedia, okresy są jak chcą, a hormony w normie, dziwne.
    Dostałam duphaston na kilka cykli No to było ok, odstawię i znów to samo, az się boje czy to może mieć wpływ później na komórki jajowe.

    Właśnie patrzę i do nas do kliniki wskoczył nowy cennik :
    mtese : + znieczulenie + mrożenie nasienia 9200
    IVF : dla pacjentek z refundacją leków 13100

    Wydaje mi się mimo tych tysięcy wszystko znośne cenowo, oczywiście konsultacje jakieś tam badania wszystko trochę do góry jak wszędzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2021, 09:40

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Dobrze, ze mówisz ! W poniedziałek wybieramy się do kliniki zrobić już ostatnie badania krwi, moje i męża. To zrobię sobie całą resztę.
    Ja hormony robiłam są w normie. Prolaktyna,
    TSH idealne, mam mega problem z nieregularnymi miesiączkami… odkąd skończyłam brać antykoncepcyjne 3 lata temu to tragedia, okresy są jak chcą, a hormony w normie, dziwne.
    Dostałam duphaston na kilka cykli No to było ok, odstawię i znów to samo, az się boje czy to może mieć wpływ później na komórki jajowe.

    Właśnie patrzę i do nas do kliniki wskoczył nowy cennik :
    mtese : + znieczulenie + mrożenie nasienia 9200
    IVF : dla pacjentek z refundacją leków 13100

    Wydaje mi się mimo tych tysięcy wszystko znośne cenowo, oczywiście konsultacje jakieś tam badania wszystko trochę do góry jak wszędzie.
    Cena tych badań o których wspomniałam to naprawdę kropla w porównaniu z tym ile kosztuje biopsja I wszystko dookoła.

    W międzyczasie możesz zadbać o jakość swoich jajeczek.
    Skoro tsh i prolaktyna jest w normie, to już jedno z głowy.

    Na początek możesz zrobić: glukoza na czczo, insulina na czczo (jeśli będzie coś nie tak, to wtedy krzywe), witamina b12, witamina d3, magnez i żelazo.

    Ogromny wpływ na jakość jajeczek mają właśnie wahania cukrowe.

    U mnie też hormony były w normie, ale miesiączki przychodziły jak im się podobało. Na lekach było super, a bez.. tragedia. Mogłabym czekać i czekać, ale dla in vitro to nie problem. Przepiszą odpowiednie leki i wszystko się unormuje.
    A robiłaś już badanie amh ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Cena tych badań o których wspomniałam to naprawdę kropla w porównaniu z tym ile kosztuje biopsja I wszystko dookoła.

    W międzyczasie możesz zadbać o jakość swoich jajeczek.
    Skoro tsh i prolaktyna jest w normie, to już jedno z głowy.

    Na początek możesz zrobić: glukoza na czczo, insulina na czczo (jeśli będzie coś nie tak, to wtedy krzywe), witamina b12, witamina d3, magnez i żelazo.

    Ogromny wpływ na jakość jajeczek mają właśnie wahania cukrowe.

    U mnie też hormony były w normie, ale miesiączki przychodziły jak im się podobało. Na lekach było super, a bez.. tragedia. Mogłabym czekać i czekać, ale dla in vitro to nie problem. Przepiszą odpowiednie leki i wszystko się unormuje.
    A robiłaś już badanie amh ?

    Zrobię wszystko jak mówisz !

    Jak ktoś mówi ze miesiączki ma równo np co 30 dni to jestem w szoku , bo ja nigdy nic takiego nie miałam:/ a wszystko w normie , moja lekarka mówi, ze czasami po prostu tak jest i ciezko coś z tym zrobić.

    Tak robiłam AMh jest mega wysokie bo prawie 23, ale lekarz stwierdził, ze w zasadzie jest dobre, wiec skoro tak mówi, to widocznie wie co mówi, może tak wysokie AMH przy in vitro to nie problem, gorzej z tym bardzo niskim.

    Szczerze… nie wiem czym spowodowane jest to AMH.
    PCOS : średnio.. bo ani nigdy nie miałam problemów z wagą, cerę mam idealną od zawsze, tarczyca zawsze w normie tak jak i hormony, a to w sumie takie podstawowe symptomy, jeżeli chodzi o jajniki to fakt faktem ich obraz jest taki jak policystycznych tzn: widoczne torbiele, ale tak jak lekarz stwierdził to nie jednoznaczne z PCOS, może przez te moje torbiele to AMH wyglada.

    Ogarnę sobie te wszystkie badania to mówisz, jak nie robią ich w klinice to wtedy sobie podjade do jakiegoś labolatorium zrobić osobno.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2021, 11:27

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Zrobię wszystko jak mówisz !

    Jak ktoś mówi ze miesiączki ma równo np co 30 dni to jestem w szoku , bo ja nigdy nic takiego nie miałam:/ a wszystko w normie , moja lekarka mówi, ze czasami po prostu tak jest i ciezko coś z tym zrobić.

    Tak robiłam AMh jest mega wysokie bo prawie 23, ale lekarz stwierdził, ze w zasadzie jest dobre, wiec skoro tak mówi, to widocznie wie co mówi, może tak wysokie AMH przy in vitro to nie problem, gorzej z tym bardzo niskim.

    Szczerze… nie wiem czym spowodowane jest to AMH.
    PCOS : średnio.. bo ani nigdy nie miałam problemów z wagą, cerę mam idealną od zawsze, tarczyca zawsze w normie tak jak i hormony, a to w sumie takie podstawowe symptomy, jeżeli chodzi o jajniki to fakt faktem ich obraz jest taki jak policystycznych tzn: widoczne torbiele, ale tak jak lekarz stwierdził to nie jednoznaczne z PCOS, może przez te moje torbiele to AMH wyglada.

    Ogarnę sobie te wszystkie badania to mówisz, jak nie robią ich w klinice to wtedy sobie podjade do jakiegoś labolatorium zrobić osobno.
    W jakiej jednostce masz to amh?
    Masz podobny obraz do mojego. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    W jakiej jednostce masz to amh?
    Masz podobny obraz do mojego. :)


    AMH : >22,96 ng/ml

    Nasi mężowie tez mają bardzo podobne parametry :p mam nadzieje, ze i u nas się to skończy tak jak u was 💜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 grudnia 2021, 12:14

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    AMH : >22,96 ng/ml

    Nasi mężowie tez mają bardzo podobne parametry :p mam nadzieje, ze i u nas się to skończy tak jak u was 💜
    Faktycznie, bardzo wysokie amh, wręcz mocno policystyczne. Przy takim wysokim wskaźniku warto właśnie zadbać o jakość jajeczek, bo mimo, że możesz naprodukowac ich sporo, to muszą być dobrej jakości.

    Co do PCOS, u mnie trzech lekarzy diagnozowało, że je mam, mimo, ze amh mam ladne, w normie. Ale obraz, usg, nieregularne miesiączki, delikatne owłosienie, trochę na to wskazywało. Dopiero przy ivf okazało się, że moje jajniki nie reagują jakby były policystyczne i to lekarz z kliniki mnie dopiero uświadomił. Jajniki najpierw zareagowały słabo, przerwaliśmy stymulację i zaczęliśmy od nowa. Dość długo jak na krótki protokół brałam leki, ale wynik stymulacji był ekstremalnie normalny. :)

    Wiem, że to jeszcze trochę czasu przez Tobą, ale przy spektrum pcos warto zadbać też o badania w kierunku zagnieżdżenia zarodka, ale to spokojnie po biopsji. :) ciąże z pcos (lub czymś podobnym :D) lubią też nie być lekkie.
    Nie chce Cię straszyć, absolutnie ! Trochę już siedzę w tym temacie i wiem co na jakim etapie można posprawdzać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Faktycznie, bardzo wysokie amh, wręcz mocno policystyczne. Przy takim wysokim wskaźniku warto właśnie zadbać o jakość jajeczek, bo mimo, że możesz naprodukowac ich sporo, to muszą być dobrej jakości.

    Co do PCOS, u mnie trzech lekarzy diagnozowało, że je mam, mimo, ze amh mam ladne, w normie. Ale obraz, usg, nieregularne miesiączki, delikatne owłosienie, trochę na to wskazywało. Dopiero przy ivf okazało się, że moje jajniki nie reagują jakby były policystyczne i to lekarz z kliniki mnie dopiero uświadomił. Jajniki najpierw zareagowały słabo, przerwaliśmy stymulację i zaczęliśmy od nowa. Dość długo jak na krótki protokół brałam leki, ale wynik stymulacji był ekstremalnie normalny. :)

    Wiem, że to jeszcze trochę czasu przez Tobą, ale przy spektrum pcos warto zadbać też o badania w kierunku zagnieżdżenia zarodka, ale to spokojnie po biopsji. :) ciąże z pcos (lub czymś podobnym :D) lubią też nie być lekkie.
    Nie chce Cię straszyć, absolutnie ! Trochę już siedzę w tym temacie i wiem co na jakim etapie można posprawdzać :)


    A jakie to są te badania w kierunku zagnieżdżenia zarodka ?

    Wiesz co… ja miałam stymulację owulacji u Pani doktor do której chodziłam, przez kilka dni brałam Aromek potem monitoring i ovitrelle na pęknięcie, taką stymulację miałam 4 msc. potem zrobiliśmy badanie nasienia.

    Pęcherzyk zawsze piękny, potem ovitrelle znowu USG widać, ze pękł jest ciałko żółte, a nie ma ciąży.
    Przez dwa cykle miałam nawet 2 pecherzyki dominujące, wiec był strach o ewentualne bliźniaki, ale na stymulację reagowałam bardzo dobrze, mimo ze Pani doktor mówiła, ze wcale jakoś bardzo nie pomagamy, ale wystarczy delikatna pomoc leków i jest super, wiec myśle, ze mimo wszystko dobrze zareaguje na tą stymulację :)

    Ale chciałabym zrobić wszystko żeby to prawdopodobieństwo było jak najwyższe.

    Biopsja już za 3 tygodnie.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 31 grudnia 2021, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z supli biorę prenetal duo. Zaczęłam brać jak zdecydowaliśmy na in vitro. Zalecenie lekarza. Tak nawet czasem mi się zdawało, że te 16 🥚 w ostatniej próbie to ich zasługa. Wiem, że to nieprawda, ale takie wrażenie sprawia, że po roku te suple dały efekt, bo zawsze miałam kilka niedojrzałych a w ostatniej stymulacji wszystkie w stadium MII 🙂.

    Oczywiście klinika nie udostępniła mi dokumentów. Mówili że w ciągu 7 dni roboczych będą gotowe. Dziś mija 8 dzień. W poniedziałek rano zadzwonię, bo do środy muszę wszystko udostępnić lekarzowi z Invi.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Ja z supli biorę prenetal duo. Zaczęłam brać jak zdecydowaliśmy na in vitro. Zalecenie lekarza. Tak nawet czasem mi się zdawało, że te 16 🥚 w ostatniej próbie to ich zasługa. Wiem, że to nieprawda, ale takie wrażenie sprawia, że po roku te suple dały efekt, bo zawsze miałam kilka niedojrzałych a w ostatniej stymulacji wszystkie w stadium MII 🙂.

    Oczywiście klinika nie udostępniła mi dokumentów. Mówili że w ciągu 7 dni roboczych będą gotowe. Dziś mija 8 dzień. W poniedziałek rano zadzwonię, bo do środy muszę wszystko udostępnić lekarzowi z Invi.


    Klinika w ogóle zapytała Cię dlaczego rezygnujecie z leczenia u nich ? Czemu jesteście niezadowoleni jaki jest powód ? Czy po prostu olali sprawę ?
    Dziwne, ze przedłużają wydanie dokumentów, nie wiem jaki mają w tym cel skoro już podjęliście decyzje o rezygnacji.

    Dziewczyny zrobiłam wczoraj zamówienie w aptece: przygotowujemy się do biopsji :
    Wzięłam jakieś przeciwbólowe
    Kompresy 10x10
    Octenisept
    Kompres żelowy chłodzący
    Jakieś plastry , lepce.
    Dla siebie wzięłam tez suplement Fertilcare: mój mąż bierze suplement z tej samej firmy polecił mu lekarz, wiec mysle; ze będzie ok.
    Polecacie zaopatrzyć się jeszcze w coś ?

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 2 stycznia 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Klinika w ogóle zapytała Cię dlaczego rezygnujecie z leczenia u nich ? Czemu jesteście niezadowoleni jaki jest powód ? Czy po prostu olali sprawę ?
    Dziwne, ze przedłużają wydanie dokumentów, nie wiem jaki mają w tym cel skoro już podjęliście decyzje o rezygnacji.

    Dziewczyny zrobiłam wczoraj zamówienie w aptece: przygotowujemy się do biopsji :
    Wzięłam jakieś przeciwbólowe
    Kompresy 10x10
    Octenisept
    Kompres żelowy chłodzący
    Jakieś plastry , lepce.
    Dla siebie wzięłam tez suplement Fertilcare: mój mąż bierze suplement z tej samej firmy polecił mu lekarz, wiec mysle; ze będzie ok.
    Polecacie zaopatrzyć się jeszcze w coś ?

    Nie, nikt mnie o nic nie pytał. Może jak będę odbierała dokumenty to jakieś pytanie padnie, ale nie sądzę. Napisałam dziś do nich maila przypominającego, że już 9 dni roboczych minęło.

    My po obu biopsjach mieliśmy tylko paracetamol i gaziki. Bo miejsce cięcia myliśmy wodą i mydłem.

    Poza tym uzbrojcoe się w cierpliwość i dobre myśli 🙂

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byliśmy na spotkaniu w klinice, mąż robił badania, pogadałam z pielęgniarka o cenie in vitro , okazało się, ze obowiązuje nas cennik z 2021r. bo z tego roku mamy umowę, zaoszczędzone ponad 1000 zł
    Ale wiecie jestem w szoku , ze procedura będzie nas kosztować 7300 + leki do stymulacji na które będę mieć refundację, szczerze… jestem w szoku, ze tak tanio ? Nie wiem czy tak mogę powiedzieć , ale liczyłam się za samo in vitro nam wyjdzie z 20 tysięcy, patrząc po tym, że @baniusia ostatnia procedura 28 tysięcy ? a tu taka cena . Jeszcze jeżeli nie otrzymamy żadnego zarodka to zwracają nam cześć pieniędzy, nawet miałam wypisane w umówię jaki zwrot.


    Dziewczyny powiedzcie na waszym przykładzie ile kosztowały was leki do in vitro ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2022, 12:44

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dziewczyny powiedzcie na waszym przykładzie ile kosztowały was leki do in vitro

    To zależy jakie leki . Na szczęście mam wszystkie paragony 🙂. No więc te z refundacją:

    - gonapeptyl 3.20 zł
    - mensinorm 150 35,2ł
    - orgalutran około 72 zł
    - gonal 900 221, 74 zł
    - prolutex 170 zł

    + leki przed punkcją. Komplet 720 zł mnie kosztował: ovitrelle, betadine, duphaston, lutinus i coś tam jeszcze

    Tak pi razy drzwi na 1 stymulację miałam ze 30 sztuk gonapeptyli, 2 i pół sztuki Gonalu , mensinormu to że 25 sztuk.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Dziewczyny powiedzcie na waszym przykładzie ile kosztowały was leki do in vitro

    To zależy jakie leki . Na szczęście mam wszystkie paragony 🙂. No więc te z refundacją:

    - gonapeptyl 3.20 zł
    - mensinorm 150 35,2ł
    - orgalutran około 72 zł
    - gonal 900 221, 74 zł
    - prolutex 170 zł

    + leki przed punkcją. Komplet 720 zł mnie kosztował: ovitrelle, betadine, duphaston, lutinus i coś tam jeszcze

    Tak pi razy drzwi na 1 stymulację miałam ze 30 sztuk gonapeptyli, 2 i pół sztuki Gonalu , mensinormu to że 25 sztuk.


    To wydaje się być bardzo znośnie cenowo, wiadomo, ze u każdej inaczej.
    Chciałam po prostu orientacyjnie czy się nastawiać na 1000 czy 5000 zł

    Jak tam klinika wydała dokumenty?

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia, udało Ci się uzyskać papiery z kliniki w końcu?

    U nas cała procedura z biopsja I lekami, do wizyty serduszkowej, wyniosła ok 16 tysięcy złotych z naszej kieszeni + 5 tysięcy złotych dofinansowanie od wojewody.

    Na leki do stymulacji miałam refundację, z tym, że u mnie stymulacja była dwukrotna i każdorazowo bardzo długa.
    Razem wyszło około 2 tysięcy złotych (co daje około 1000 zł na jedna stymulację, ale zaznaczam, że ja w trakcie musiałam dokupowac leki!).

    Na leki do kriotransferu wyszlo około 1000 złotych.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi papierami to smiech na sali. Do 05.01.2022 muszę je udostępnić nowemu lekarzowi. Zapytałam dziś w Ovi kiedy dostanę te dokumenty a oni mi mowią, że 05.01.2022, bo lekarz musi wszystkie podpisać.

    Także 05.01.2022 po pracy jadę po dokumenty, wracam do domu i pewnie do północy nad skanerem będę ślęczeć😐.

    Zadzwoniłam dziś do Invi zapytać co jeśli nie zdążę wszystkiego wgrać. To mi powiedzieli, że nie ma problemu. Jak 06.01.2022 to też będzie dobrze, bo to akurat wolny dzień.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, ze kompetencja pracowników kliniki na poziomie 0.
    Brakło im 7 dni roboczych żeby lekarz podpisał dokumenty, skoro zależy wam na czasie.

    Taką sytuacją chyba utwierdziliście się w przekonaniu, ze dobrze ze stamtąd uciekliście.

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To takie wkurzające, że placówka wypina się na pacjenta, kiedy ten od niej odchodzi.
    Ja się zastanawiam co ciekawego znajdziesz w tych papierach mając je już w domu...

  • ByPositive Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem Tu od jakiegoś czasu i postanowiłam również przybliżyć moją historię.
    W Październiku wyniki seminogramu: Azoospermia, szok niedowierzanie i maraton kolejnych badań, oraz przeszukiwanie forum, żeby znaleźć jakiekolwiek informacje.
    Finalnie konsultacje u dr. Wolskiego, tam oczywiście skierowanie na m-Tese a obecnie
    terapia hormonalna (Ovitrelle 250 + Bemfola 150).

    Wyniki przed terapią:
    Kariotyp Ok, Mikrodelecje Y AZF(a,b,c) - OK, CFTR: Polimorfizm T5-TG(11) wariant T7 (podobno bez większego znaczenia),
    FSH 34.5, LH12.7, Terstosteron 6.27 ng/ml, Inhibina b < 4 pg/ml, jądra ok. 8,5 ml.

    Po Ovitrelle organizm ładnie zareagował:
    FSH 2.56, LH:0.96, Terstosteron 1301 ng/ml !!
    Ze względu na wysoki T, doktor zalecił połowę dawki Ovitrelle co 5 dni plus Bemfola 150.

    Obecnie jesteśmy na etapie szukania kliniki, która wykona m-Tese(Novum oczywiście, ale chcielibyśmy również mieć alternatywę ze względu na cenę i odległość).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2022, 15:02

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że raczej nic mnie w tych dokumentach nie zaskoczy, bo o wszystkich wynikach byłam informowana na bieżąco.

    Przykro mi tylko, że klinika nie zareagowała w żaden sposób, nikt nie zadzwonił zapytać co się stało, dlaczego taka decyzja. Ja beton nie jestem jakby mi ktoś przedstawił satysfakcjonujące wyjaśnienie i przedstawił propozycję, to bym rozważyła.

    Widocznie 20 tys w tą czy we wtą, to dla takiej kliniki żadna różnica.


    ByPositive a Wy szukacie mtese w Warszawie czy po całej Polsce?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
‹‹ 478 479 480 481 482 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ