X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Sprawa z plemnikami, które znaleziono i zwyczajnie wyrzucono nie daje mi spokoju. Moje zaufania do kliniki całkowicie legło z gruzach. A bez zaufania nie potrafię powierzyć im mojej przyszłości.

    Wysłałam do Invicty zgłoszenie z prośbą o bezpłatną konsultację dla par po niepowodzeniach. Czekam na kontakt od nich. Jutro powinni zadzwonić.

    Wysłałam też prośbę do Ovi o kopię całej dokumentacji. No i tu cisza. Zwykle oddzwaniali do mnie a teraz nic. Poczekam, jak się jutro nie odezwą to się do nich w środę przejadę.

    Kurde, jak to szybciutko zleciało. Pamiętam jak zaczynałaś, a tu już zaraz koniec. Znaczy właściwie to dopiero początek 🙂
    Z boku to zawsze szybko leci, a ja tak naprawdę odliczam tydzień za tygodniem, od wizyty do wizyty. A że co wizytę jest "coś ", bo okazuje się, że wcale nie mam takiej spokojnej ciąży, to trochę stresujacy okres. Piękny, ale sporo zmartwień.

    Wchodziłam na stronę Invicty, ceny mają podobne do Invimedu, koszty biopsji są prawie takie same jak płaciliśmy.
    Nie dochodzi do mnie to, co zrobiła Ovi z Waszymi plemnikami, gdzie każdy plemnik na wagę złota, to oni je po prostu.. wyrzucili. Mówiąc, że w biopsji nie było NIC.
    Kłóci mi się to z jakimś prawem lekarskim, bo o błędzie nie ma tu mowy. Jakieś ewidentne zaniedbanie.
    Jeśli dodatkowo zrobią problem z wydaniem dokumentacji, to naprawdę niefajnie. 🙄

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Z boku to zawsze szybko leci, a ja tak naprawdę odliczam tydzień za tygodniem, od wizyty do wizyty. A że co wizytę jest "coś ", bo okazuje się, że wcale nie mam takiej spokojnej ciąży, to trochę stresujacy okres. Piękny, ale sporo zmartwień.

    Wchodziłam na stronę Invicty, ceny mają podobne do Invimedu, koszty biopsji są prawie takie same jak płaciliśmy.
    Nie dochodzi do mnie to, co zrobiła Ovi z Waszymi plemnikami, gdzie każdy plemnik na wagę złota, to oni je po prostu.. wyrzucili. Mówiąc, że w biopsji nie było NIC.
    Kłóci mi się to z jakimś prawem lekarskim, bo o błędzie nie ma tu mowy. Jakieś ewidentne zaniedbanie.
    Jeśli dodatkowo zrobią problem z wydaniem dokumentacji, to naprawdę niefajnie. 🙄

    Na szczęście nie robią problemów z dokumentacją. Za tydzień będzie gotowa.

    Za to Invicta robi problemy już na samym początku. Muszę całą dokumtację zeskanować 🙄 i wgrać do chmury, aby lekarz mógł ją przejrzeć przed wizytą. Pewnie cały weekend przy skanerze spędzę. No, ale rozumiem to.

    Jak podsumowałam procedurę w Invikcie to wyjdzie ciut taniej. Biopsja 2000 + pakiet 17000 + badania wstępne 900 +,- pewnie jeszcze jakieś ze 3000 bo zawsze coś wypadnie.

    Zazdroszczę Ci tych niepokojów i stresów. U mnie ostatnimi czasy tylko wk**w. Czuję jakbym straciła te ostatnie 2 lata. Eh. Wzięliśmy psiaka po1 transferze. Dziś to już dorosła panna. Z mentalnością szczeniaka 🙂

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu rozumiem Invictę, to chyba dobrze, że lekarz chce się zapoznać z Wami zanim przyjdziecie na wizytę. Nie tylko w temacie niepłodności, ale ogólnie u różnych lekarzy, denerwujące jest to tracenie czasu przez kilka pierwszych minut, kiedy doktor na szybko próbuję się zapoznać z papierami.
    A tak to już usiądziecie i (oby) lekarz powiedział, że dzień dobry, zapoznałem się z Państwa historią i proponuję toto i to. Moj lekarz prowadzący z Invimedu był mistrzem w tym temacie, pacjentek miał ogrom, a zawsze wiedział po co dzisiaj przyszłam, który mam dzień cyklu zanim zdążyłam policzyć, albo ile mi zostało w domu ampułek z lekami do stymulacji.
    Macie już termin konsultacji ?
    Ovi coś mówiło odnośnie rezygnacji, czy im nie mówicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2021, 16:14

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    A tu rozumiem Invictę, to chyba dobrze, że lekarz chce się zapoznać z Wami zanim przyjdziecie na wizytę. Nie tylko w temacie niepłodności, ale ogólnie u różnych lekarzy, denerwujące jest to tracenie czasu przez kilka pierwszych minut, kiedy doktor na szybko próbuję się zapoznać z papierami.
    A tak to już usiądziecie i (oby) lekarz powiedział, że dzień dobry, zapoznałem się z Państwa historią i proponuję toto i to. Moj lekarz prowadzący z Invimedu był mistrzem w tym temacie, pacjentek miał ogrom, a zawsze wiedział po co dzisiaj przyszłam, który mam dzień cyklu zanim zdążyłam policzyć, albo ile mi zostało w domu ampułek z lekami do stymulacji.
    Macie już termin konsultacji ?
    Ovi coś mówiło odnośnie rezygnacji, czy im nie mówicie?

    Myślę, że w momencie kiedy poprosiłam o dokumentację Ovi zdało sobie sprawę, że planuje odejść. Jeśli zapytają wprost w dniu odbioru dokumentacji to im wprost odpowiem, dlaczego odchodzę.

    W Invi mamy wizytę 10.01.2022. Szkoda mi, że to wszystko znów się w czasie rozciąga. Znów muszę badania wykonać, wiem już, że raczej nie zdążę z wszystkimi wynikami na pierwszą wizytę.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • kasiaka88 Koleżanka
    Postów: 75 15

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jestem tu nowa, mąż w styczniu idzie na biopsję igłową do Novum do dr Wolskiego.
    Macie jakieś rady dla mnie? Jaki suspensor jest najlepiej kupić?

    Ja: 34
    Wszystkie wyniki ok
    AMH 0.7

    On: 39
    01.2022 - mąż azoospermia, biopsja

    11.2022 - początek 1 stymulacji
    30.11.2022-punkcja
    02.12.2022-transfer odwołany, 2komorki,które się nie zapłodniły
    05.12.2022- transfer odwołany
  • Lalaland21 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim.

    Mój M. dziś miał biopsję u dr. Wolskiego. W lewym jądrze i najądrzu znaleziono doraźne plemniki... więc trzymam kciuki, że będzie dobrze . Zastanawia mnie tylko, dlaczego najądrze zostało nakłute dwa razy a jądro raz, czy u Was też było tyle nakłuć, czy więcej ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lalaland21 wrote:
    Hej wszystkim.

    Mój M. dziś miał biopsję u dr. Wolskiego. W lewym jądrze i najądrzu znaleziono doraźne plemniki... więc trzymam kciuki, że będzie dobrze . Zastanawia mnie tylko, dlaczego najądrze zostało nakłute dwa razy a jądro raz, czy u Was też było tyle nakłuć, czy więcej ?


    Życzę wszystkiego dobego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2022, 08:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ale nas się tu dużo nowych pojawiło :)

    My mamy termin biopsji w drugiej połowie stycznia, wiec cały czas czekamy, m ma stymulację hormonalna ;)
    My z kliniki dostaliśmy całą dokumentacje umowy itp i tam jest wszystko wypisane jeżeli chodzi o badania wytyczne przed i po zabiegu.

  • ByPositive Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    Czy ktoś z tutaj obecnych miał wykonywana biopsję m-TESE poza kliniką nOvum i jest w stanie ją polecić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ByPositive wrote:
    Witam,

    Czy ktoś z tutaj obecnych miał wykonywana biopsję m-TESE poza kliniką nOvum i jest w stanie ją polecić?

    Mój mąż będzie miał w klinie KraKOVi , ale dopiero w drugiej połowie stycznia, wiec wtedy będę mogła powiedzieć coś więcej .

  • kasiaka88 Koleżanka
    Postów: 75 15

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Lalaland21 - po biopsji u dr Wolskiego plemniki zostały zamrożone?
    Czy kupowałąś jakiś suspensor?

    Ja: 34
    Wszystkie wyniki ok
    AMH 0.7

    On: 39
    01.2022 - mąż azoospermia, biopsja

    11.2022 - początek 1 stymulacji
    30.11.2022-punkcja
    02.12.2022-transfer odwołany, 2komorki,które się nie zapłodniły
    05.12.2022- transfer odwołany
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata18 wrote:
    Witam serdecznie :) Mam kilka pytań :
    Czy podchodziliscie do zwykłej tese?
    Jak dlugo czekaliście na termin biopsji?
    Jak dlugo spędza się w dzień biopsji w klinice?
    Jakie badania wykonywaliscie przed biopsją?

    Życzę wszystkiego dobrego i z góry dziękuję za odpowiedź :)

    My mieliśmy zwykłą tese. 2 razy.
    - Za 1 razem czekaliśmy 2 tygodnie a za drugim z 5 tygodni bo kurację mieliśmy wcześniej
    - no najmarniej ze 2 godziny trzeba liczyć
    - zakaźne (kiła, chlamydia, HIV), krzepliwość krwi, grupa krwi

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    My mieliśmy zwykłą tese. 2 razy.
    - Za 1 razem czekaliśmy 2 tygodnie a za drugim z 5 tygodni bo kurację mieliśmy wcześniej
    - no najmarniej ze 2 godziny trzeba liczyć
    - zakaźne (kiła, chlamydia, HIV), krzepliwość krwi, grupa krwi


    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 maja 2022, 08:06

    Magda__lena lubi tę wiadomość

  • anett Ekspertka
    Postów: 214 68

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Jestem tu nowa aczkolwiek jakiś czas temu przeczytałam wszystkie tu wpisy, dopiero wtedy zrozumiałam że zostało tylko on vitro żeby mieć upragnione szczęście. Mój m ma azoospermie. Ok 5 lat szukaliśmy przyczyny. Żaden lekarz nie widział żadnego problemu (Wrocław). Porobione masę badan. Wkoncu trafiliśmy do dr Wolskiego. Wizyta trwała dosłownie 15 min. Okazało się że m ma lewe jądro do usunięcia (spowodowane prawdopodobnie wodniakiem, operację miał w wieku 4 lat - a mieliśmy info od T że to tylko była przepuchlina). Testosteron w dolnej granicy, od każdego słyszeliśmy że to nie problem i nikt nic z tym nie robił, żadnej kuracji, tylko biopsja a potem "zobaczymy", wszystkie inne hormony wręcz idealne. Teraz dr W zalecil terapię hormonalna (pregnyl i ovitrell 12 tygodni) przedłużył na kolejne 3 bo czekamy półtorej miesiaca na biopsję mtese. Mamy termin na koniec stycznia. I teraz się zastanawiam bo czytam że wasi M mają igłowa czy zwykła Tese - czy u nas jest aż tak źle że o innych biopsjach nawet nie było mowy....

    starania od 2016 roku
    ona 32 lata
    on 33 lat
    azoospermia
    2022 r - m-tese Novum
    I procedura - Novum, 1 transfer 2-dniowy - beta 0
    II procedura - In Vimed, 2 zarodki
    23.02 transfer
    7dpt - 6,3
    12 dpt 108
    14 dpt 298
    18 dpt 2500 - jest pęcherzyk ciązowy
    26 dpt - zarodek z sercem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett wrote:
    Cześć wszystkim. Jestem tu nowa aczkolwiek jakiś czas temu przeczytałam wszystkie tu wpisy, dopiero wtedy zrozumiałam że zostało tylko on vitro żeby mieć upragnione szczęście. Mój m ma azoospermie. Ok 5 lat szukaliśmy przyczyny. Żaden lekarz nie widział żadnego problemu (Wrocław). Porobione masę badan. Wkoncu trafiliśmy do dr Wolskiego. Wizyta trwała dosłownie 15 min. Okazało się że m ma lewe jądro do usunięcia (spowodowane prawdopodobnie wodniakiem, operację miał w wieku 4 lat - a mieliśmy info od T że to tylko była przepuchlina). Testosteron w dolnej granicy, od każdego słyszeliśmy że to nie problem i nikt nic z tym nie robił, żadnej kuracji, tylko biopsja a potem "zobaczymy", wszystkie inne hormony wręcz idealne. Teraz dr W zalecil terapię hormonalna (pregnyl i ovitrell 12 tygodni) przedłużył na kolejne 3 bo czekamy półtorej miesiaca na biopsję mtese. Mamy termin na koniec stycznia. I teraz się zastanawiam bo czytam że wasi M mają igłowa czy zwykła Tese - czy u nas jest aż tak źle że o innych biopsjach nawet nie było mowy....

    Nam od początku lekarz proponował mtese , bo mimo tego, ze jest no najdroższa opcją, to dla jąder jest dużo lepszym rozwiązaniem niż na przykład biopsja igłowa, przy igłowej jądra zawsze są nakłuwane na ślepo, można je po pierwsze uszkodzić, po drugie można nie znaleźć tych plemników nawet jeżeli zachodzi produkcja. Mtese mimo, ze otwarta jądro jest rozcinane, to jest to o wiele lepsza opcja, ponoć jądra bardzo dobrze się goją po tym, jeżeli zachodzi jakakolwiek nawet najmniejsza produkcja plemników, to pod mikroskopem to znajdą.

    Mój M. miał operacje wodniaków jąder (obydwu) 10 lat temu teraz praktycznie nie ma po tym śladu. Testosteron tez ma w dolnej granicy, bo niecałe 4 . Reszta badań prócz podwyższonego FSH 10,1
    tez jest bardzo dobra , a jak u was wyniki po stymulacji ?




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja to się czuje trochę zagubiona, każdy kto jest na grupie to biopsja u Wolskiego, my zdecydowaliśmy się na biopsje w Krakowie i szczerze … boje się teraz. Na bocianie konsultowaliśmy wyniki hormonów z Wolskim i stymulację męża, jest korzystnie można działać z biopsją. Ufamy lekarzowi, ma serio łeb na karku, wydaje się, ze wie co robi i zna się na tym,ale strach jest, ze może jednak warto było się wybrać do niego… bo jak za miesiąc nic nie zjadą, to wtedy się dopiero załamiemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2021, 11:44

  • anett Ekspertka
    Postów: 214 68

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po stymulacji testosteron 548, fsh 5.04. dał jeszcze na 3 tygodnie stymulację żeby podtrzymać te wyniki.

    No u mojego te jądro gdzie miał wodniaka, jest dużo mniejsze, struktura nie taka jaka powinna być. Lekarz powiedział że lepiej usunąć bo jest duże prawdopodobieństwo nowotwora za jakiś czas. Więc robimy to za jednym razem z biopsją.
    Stwierdził tez że to jądro może blokować w jakiś sposób produkcję testosteronu w tym zdrowym. A przed stymulacja to testosteron miał ok 170

    Wiesz, my gdyby nas jakikolwiek lekarz poprowadził jak trzeba to i byśmy się zdecydowali na biopsję we wroc. Ale każdy wspominal od razu o dawcy jak się nie uda a to jak dla nas nie wchodzi w grę na dzień dzisiejszy. Nawet nikt nie wspominał o suplementach itp. każda wizyta była totalna olewką.

    Więcej się dowiedziałam na tym forum niż po tych wszystkich wizytach

    Hello123 lubi tę wiadomość

    starania od 2016 roku
    ona 32 lata
    on 33 lat
    azoospermia
    2022 r - m-tese Novum
    I procedura - Novum, 1 transfer 2-dniowy - beta 0
    II procedura - In Vimed, 2 zarodki
    23.02 transfer
    7dpt - 6,3
    12 dpt 108
    14 dpt 298
    18 dpt 2500 - jest pęcherzyk ciązowy
    26 dpt - zarodek z sercem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett wrote:
    Po stymulacji testosteron 548, fsh 5.04. dał jeszcze na 3 tygodnie stymulację żeby podtrzymać te wyniki.

    No u mojego te jądro gdzie miał wodniaka, jest dużo mniejsze, struktura nie taka jaka powinna być. Lekarz powiedział że lepiej usunąć bo jest duże prawdopodobieństwo nowotwora za jakiś czas. Więc robimy to za jednym razem z biopsją.
    Stwierdził tez że to jądro może blokować w jakiś sposób produkcję testosteronu w tym zdrowym. A przed stymulacja to testosteron miał ok 170

    Wiesz, my gdyby nas jakikolwiek lekarz poprowadził jak trzeba to i byśmy się zdecydowali na biopsję we wroc. Ale każdy wspominal od razu o dawcy jak się nie uda a to jak dla nas nie wchodzi w grę na dzień dzisiejszy. Nawet nikt nie wspominał o suplementach itp. każda wizyta była totalna olewką.

    Więcej się dowiedziałam na tym forum niż po tych wszystkich wizytach


    U nas lekarz na początku w ogóle nie wspominał o czymś takim jak dawca tylko robiliśmy po prostu wszystkie badania, usg, rezonans, żeby znaleźć przyczynę i dążyć do tego naturalnego zapłodnienia, znaleźliśmy torbiel całkiem dużą, ale usunięcie jej nic nie dało wiec teraz stymulacja i mtese, u nas testosteron był niecałe 4 , a teraz przy stymulacji 11.
    Zobaczymy przed biopsja na pewno zrobi seminogram a nóż przy stymulacji cosik ruszyło, a z suplementów od 3 msc bierze fertilman plus.

    Trzeba być dobrej mysli, ale jak pomyśle, ze może się nic nie znaleźć….
    Jakby się znalazły jakiekolwiek nawet martwe to by było wiadomo, ze jakaś produkcja występuje .

  • anett Ekspertka
    Postów: 214 68

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    U nas lekarz na początku w ogóle nie wspominał o czymś takim jak dawca tylko robiliśmy po prostu wszystkie badania, usg, rezonans, żeby znaleźć przyczynę i dążyć do tego naturalnego zapłodnienia, znaleźliśmy torbiel całkiem dużą, ale usunięcie jej nic nie dało wiec teraz stymulacja i mtese, u nas testosteron był niecałe 4 , a teraz przy stymulacji 11.
    Zobaczymy przed biopsja na pewno zrobi seminogram a nóż przy stymulacji cosik ruszyło, a z suplementów od 3 msc bierze fertilman plus.

    Trzeba być dobrej mysli, ale jak pomyśle, ze może się nic nie znaleźć….
    Jakby się znalazły jakiekolwiek nawet martwe to by było wiadomo, ze jakaś produkcja występuje .


    Mój m nie myśli nawet o robieniu przed biopsja kolejnego seminogramu, nie chce się chyba negatywnie nastawiać jak zobaczymy kolejne same 0

    Zazdroszczę że od razu trafiliście na kompetentnego lekarza który wogole chciał szukac przyczyny

    starania od 2016 roku
    ona 32 lata
    on 33 lat
    azoospermia
    2022 r - m-tese Novum
    I procedura - Novum, 1 transfer 2-dniowy - beta 0
    II procedura - In Vimed, 2 zarodki
    23.02 transfer
    7dpt - 6,3
    12 dpt 108
    14 dpt 298
    18 dpt 2500 - jest pęcherzyk ciązowy
    26 dpt - zarodek z sercem
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2021, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett wrote:
    Mój m nie myśli nawet o robieniu przed biopsja kolejnego seminogramu, nie chce się chyba negatywnie nastawiać jak zobaczymy kolejne same 0

    Zazdroszczę że od razu trafiliście na kompetentnego lekarza który wogole chciał szukac przyczyny


    Wiesz uważam, ze warto zrobić ten seminogram po stymulacji różnie może być .
    My mamy kilka seminogramów za sobą to zawsze duży ból jak wszystkie pola na czerwono, ale warto sprawdzić . Kiedy macie termin biopsji ?

‹‹ 476 477 478 479 480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ