X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzka tez na to licze ze skoro nie ma u nas genetycznego podloza to mimo tego fsh jednak znajda jakis kawalek w tych jadrach gdzie cos sie produkuje i uda sie cos przyskrzynic mimo ze w biopsji nic nie bylo w koncu nie ma specjalnie powodow do az takiej degeneracji,ale czasem mam wrazenie ze to moja naiwnosc kaze mi w to wierzyc.
    Maka 3maj sie dzielnie pierwsze koty za ploty:)

  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 15 marca 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom,co Ty z ta Zyzką masz ;) biedna Kornelia się produkuje i mądrze gada,a wszystko mi przypisane :D

    Kochane ja trochę teraz odpoczywam od forum,staram się nie myśleć o tym wszystkim,do momentu aż zacznę stymulację,czyli pewnie dopiero w.połowie kwietnia... Ale trzymam za wszystkie kciuki! Babyboom za korzystna kuracje z wymarzonym finałem,a myślę,że tak będzie:) Maka za owocna w jajca stymulke i Kornelia za zbliżający się start i pozytywne myślenie :*

    Ania jak wizyta u Wolskiego????

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    zyzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również trzymam kciuki za Was wszystkie ;)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 marca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane my dopieor o 15 wyjezdzamy do Wawy .. o 18 wizyta :)
    szczerze mowaic to troche sie boje... bo dr na pewno bedzie mowilz e wszytsko idzie w dobrym kierunku .. i takie tam.. a ja znowu sie nakrece.. :(
    wolałabym uslyszec ze faktycznie nie ma sensu ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 16 marca 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania trzymam kciuki za wizyte <3
    Mamy wyniki kariotypow sa ok :-)
    14 kwietnia wizyta u genetyk w novum i bedziemy znali wynik AZF meza. ( CFTR ok).
    Jak bedzie ok to zrobimy ponowne badanie nasienia, hormony i szukamy miejsca na ivf do rzadowki :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 marca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszka super info :D trzymam kciuki :)

    mycha28 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 16 marca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam 4,7 amh - wie któraś jaki to wynik,czy dobry czy zły...?

    zyzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry bardzo dobry:) Zyzka nie zostawiaj nas:(((( Ania kciukasy za dziś żeby było bez stresu:)

  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 16 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelia no coś Ty, nie zostawiam :) Jestem tu codziennie,tylko staram się wchodzić raz dziennie,a nie 158 ! Bo już mężulek zwraca mi uwage, że go zaniedbuje...

    Mycha gratuluje wyników kariotypu !! Kciuki zacisnięte na AZF :)

    Ja swojego kariotypu wciąż nie mam, a już minęło 5 tygodni...

    mycha28 lubi tę wiadomość

    zyzka
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 16 marca 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w Lodzi na Pomorskiej po 4 tygodniach mielismy wyniki tylko dr nie bylo i czekalam tydzien jeszcze na rozmowe czy ok i czy wysla poczta :-)
    Mam nadzieje ze teraz jakos to sie wkoncu wszystko ruszy :-) zeby tylko jeszcze finansowo sie poprawila sytuacja bo maz teraz ma troche kiepska sytuacje z praca no ale musimy byc dobrej mysli ;-)

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 16 marca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha Zyzka poprostu Twoj pesudonim wpada w ucho:P AMH powinno byc powyzej 1 i slyszalam tez ze dobrze jak nie jest wyzsze niz 3 ale o tej gornej granicy roznie mowia wiec 4,7 powinno byc ok wazne ze nie lecisz na rezwrwie:)
    Mycha kasa sie musi znalezc i sie znajdzie najwazniwjsze ze do przodu wszystko, super! Ciesze sie ze same pozytywy ostatnio na naszym watku :D

    Ania czekamy wszystkie na wiesci:-)

    mycha28, Nadzieja87, Ania_84 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 16 marca 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobietki :)


    juz pisze.. bardzo sie bałam...jak dr zareaguje na to ze jednak nie podchodzimy..ale nie byl zdziwiony i powiedzial ze szczerze rozumie ze przy tak małym procencie sie nie zdecydowalismy, ucieszyl sie bardzo z wynikow :)
    powiedzial ze włąsnie do tego dazylismy zeby to FSH i LH spadlo a test wzrosl :)
    porozmawialismy o dawcy .. wyjasnil nam jak u nich to wyglada i powiedział ze jesli sie zdecydujemy na Novum to zaprasza i ze przekaze nasza historie dalej oraz ze jesli nawet zdecydujemy sie na Gamete to czeka na telefon od nas jak sie uda :)
    pokierwoal nas jak dalej mamy dbac o zdrowie michala..oczywiscie bedzie go prowadzil., co pol roku kontrola, i badania raz w roku USG jamy brzusznej i jader, nauczył i mnie i samego michala jak ma badac sobei jadra mamy sie macac co 4 tyg :D
    pierwszy raz widziałam ze Michał z czystym sumieniem powiedzial jaks ie czuje.. po tych lekach czego jeszcze mu brakuje..np powiedzial ze chcialby zeby mogl czesciej sie ze man kochac.. ale jakos nie ma takiego popedu.. sama sie zdziwilam :) ale powiedzial mu ze to calkiem normlane i przepisal suplement Ezerex :) moj m jak na skrzydlach polecial do apteki zeby to kupic :)
    generalniedr Wolski powiedział ze jest z nas dumny ze podjelismy tak trudna decyzje.. ale zarazem mysli ze jest to odpowiednia decyza do naszej sytuacji :)
    mnie pochwalił za to ze jestem z Michałem na kazdej wizycie ze tak skrupulatnie szukałąm mozliwosci i ze jesczze mnie mpamieta z mojego postu na naszym bocianie ..szok.. :)
    i jak tak sie pytal michala jak sie ogolnie czuje czy jak porowna samopoczucie sprzed kuracji a teraz czy widzi rozniece..Michał mowie ze nie jakos nie bardzo a ja wypalilam ze wg mnie jest bardziej pewny siebie, realizuje swoje plany, i spełnia sie w tym co lubi.. dr az to podkreslil w karcie i powiedzial ze to jest bardzo wazne spostrzezenie boto wlasnei to pokazuje ze test i inne hormony zaczely funkcjonowac prawidlowo.. :)

    mycha28, magdaP82, Joaszo lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2015, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I super kochana bardzo się cieszę że Wam kitu nie wciskał tylko w zasadzie poparł Waszą decyzję. To teraz czekamy na wlewanko i 2 krechy a decydujecie się na Novum?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 17 marca 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania super!!! Decyzja poparta - ino teraz działać kochana!! Planuj juz teraz sylwestra z wielkim brzucholcem :D ściskam!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    zyzka
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 17 marca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu super :-) teraz dzialajcie i niedlugo bedziesz na fioletowej stronie :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 marca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam ze teraz czuje taki wewnetrzny spokoj .. ze zamknelismy jeden temat .. :)
    dwa dr Wolski to złoty człowiek.. siedział z nami prawie 50 min rozmawial..tłumaczył na co mamy zwracac uwage opowiedział nam jakie badania przechodza dawcy . zrobil to czego nie zrobil lekarz w Kielcach .. dał mi fakty na 100 mezczyzn ktorzy chca byc dawca tylko 2 u nich nim zosaje reszta odpada ze wzg genetycznych zlych parametrow, i wogole..
    Michał mówi ze moze lepiej by bylo jakbysmy startowali w NOvum.. ale najpierw HSG w kielcac boto nie ma sensu zebym na HSG jezdzila do wawy :)
    nie wiem moze I podejscie sprobujemy w Kielcahc .. mamy jeszcze troche czasuna przemyslenie :)
    co do tego czy sywkla w 3 powietamy.. mam nadzieje choc wiem tez ze to tez nie takie hop siup ;/

    mycha28, Babyboom lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 17 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Ania:) fajnie ze wlasnie juz ten etap decyzji za Wami.

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 17 marca 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczeta dosalam na maila fajna promocje moze bedziecie chcialy skorzystac :-)
    www.kobieta.diagnostyka.pl

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje, że kariotyp mój prawidłowy.

    Co słychać u Was ? Ja od dziś mam smutek :( mężulec wyjechał, wraca na punkcję i transfer,więc dopiero za miesiąc na parę dni..i znów mnie zostawi. czasami się zastanawiam jak ja to wszystko przetrwam bez niego..pojechałam do Maca, obżarłam się nie zdrowo i leżę i jak zwykle w takich chwilach nic mi się nie chce...chce już 20dc i zacząć protokół!!! dziewczyny na bocianie niezlego stracha zapodały..nie wiedziałam, że z wyprodukowaniem jajek są takie stresy..ile pobiorą, ile z tego będzie dojrzałych i czy w ogóle jakiś plemnik przeżyje mrożenie,czy będą same zdechlaki..ehh jakiś taki podły nastrój :(
    Tak sie zastanawiam, jakby nie znaleźli ani jednego plemnika, to czy emek mógłby poddać się biopsji znów mając ostatnią 2 miesiące wcześniej??

    zyzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania świetne informacje :)

    Zyzka głowa do góry ;)

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ